Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
A Bears meccs után nagy viták voltak a yardok miatt.
Nos, a mai meccsen a két csapat szinte ugyanannyit haladt előre, sőt, passzban majdnem egy fél pályányival még le is maradtunk a Vikingektől.

A különbség - csakúgy, mint a múlt héten - egy szó: hatékonyság.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
nah ezaz, ez kell (Y) 😕)




vazz 😀gamerkr
loptam😊

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Tannehill-ék ellen is ilyet szeretnék látni 😊
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Rodgers azt mondta ki fogják élvezni a győzelmet a következő napokban. Én is így teszek, ezt azért nem volt rossz nézni mégha messze menő következtetéseket nem is vonnék le belőle 😊
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Nick Perry dupla-sack-es meccs ? 😮gamerkr
Jöhet a Miami ellen is😊

Helyén kell kezelni ezt a győzelmet. Simán benne van hogy 4-4-gyel megyünk a bye week-re. A legutóbbi szezonban 1-2 után hengereltünk. Remélem most is így lesz, csak meg kell védeni Rodgerst. A védelem jó napot fogott ki, de azért valljuk be ez a Vikings OL nem volt valami acélos tegnap. A 3rd down-os szitukban eddigi fasza átlagunknak adtunk egy pofont tegnap. Ez most belefért. Az RZ-hatékonyságunk viszont 100% volt.
Annak nagyon örülök, hogy Adams, Janis szépen jön fel. Nem robbanhat be mindenki úgy mint legutóbb Cobb.

Lacy hány kilót szedett fel mostanában? Amit Allen (mielőbbi gyógyulást neki) leadott ő magára kapta.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nick Perry dupla-sack-es meccs ? 😮

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valahogy nem tudom mit lehetne írni erről a meccsről. Jok voltunk, és idén egyenlőre szerencsénk van a sérülésekkel. Ami viszont nem mondható el a többi csapatról a csoportban. Valszeg az idei legkönnyebb W-volt. Oda kell figyelni továbbra is. A secondarynk idén nagyon éles Tramon és Morgan nagyon magas szinten kezdték az évet. Shields kicsit bealudt az első meccseken, de nagyon jót tett neki az az INT a Bears ellen. A Front 7 ma szintén jól dolgozott. Nem lehet okunk a panasza. Lacy is kezd beindul, Nelson ajándék Rodgersnek, aki szintén újra MVP formában van.
Reméljük folytatódik ez a W széria. 😀
De a Dolfins pass rusha elég jó, figyelni kell az OL nek. De én nem aggódom, a lehetőségekhez mérten nincs rossz pass protectionunk.

Kezdünk beindulni, csak maradjon is így mind O mint a vikingek ellen mutatott teljesítménnyel a D oldalon.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Több külföldi oldalon el vannak ájulva tőlünk a szakírók. Én azért nem értékelném túl ami az utóbbi 2 meccsen történt. Cutlertől tudtuk mire számíthatunk, Pondertől is 😀. Persze az jó volt, hogy Lacy megint úgy futott, mint tavaly és Rodgersnek se volt komoly problémája, míg fent volt. A védelmen is lehetett látni, hogy konkrétan az utolsó percben is hajtottak. A bye week-ig van még 3 meccs, (Dolphins, Panthers, Saints), mindhárom csapat teljesen kiszámíthatatlan, most mindegyiken mi számítanánk esélyesnek, de persze addig még bármi lehet.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Megvan a 3-2, érdekes egy meccs volt, de a Miami ellen azért keményebb lesz. Ponder besegített nekünk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
vazz 😀

több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
BREAKING: Minnesota Vikings quarterback Teddy Bridgewater is unlikely to play against Green Bay Packers, per reports
Ettől függetlenül nem lesz ez egyszerű, úgy érzem... A-Rod talán elkapta a fonalat de a D-től tartok.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Eligor Green Bay Packers 37
Egy kis érdekesség a meccs előttre 😊
 packersclub.hu/tudastar/packers/bikini-girls/
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ez nem feltétlenül igaz, mert egész nyáron azt beszélték az edzők, hogy valami más védelmi sémát fogunk játszani, valami újat amit jól titkoltunk is az előszezon meccsek alatt. Hát mást játszunk, de kétlem, hogy ennek Raji lenne az oka. Amikor egészséges volt akkor is mást akartunk játszaniKondásTibi
Az a más szerintem nem 4-3 lett volna. Inkább egy 3-4, amiben az endek kisebbek, de fürgébbek (Daniels, Jones), Raji mellett, aki visszament volna NT-be 2 év után. Biztos vagyok benne, hogy a cél nem az volt, hogy a legjobb passrusher 4-3-ban legyen hátrébb, mint megszoktuk, meccsenként 2-3 szereléssel, irányítósiettetés nélkül hozzon le meccseket.
több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Balázs az a dúrva, hogy 2 éve ez megy tavaly az egész D kiesett kb...Az O-val mákunk volt ott minden top playa épp maradt. Idén sajnos mind a 2 oldalról meghatározó emberek dőlnek ki. Mindenki mást is hátráltatnak sérülések, de ami nállunk megy az már borzalom...Allen pont egy ilyem meccs előtt kap tüdőgyuszit...Ráadásul nem tudom milyen tüdőgyuszi ez, nekem is volt de nem fogytam 15 kilót egy hét alatt...Tomcsik
Hidd el, mi tudjuk mi az amikor sok a sérült! Ha megnézed az elmúlt 5 év statisztikáját a Packersnek volt messze a legtöbb sérültje a csoportban. Idén is van vezéráldozat, de most talán ez a szezon kicsit "szeremcsésebb" mint az előzőek. (kopp-kopp-kopp) Megérdemelnénk már egy kevés sérültes szezont mi isKondásTibi
Messze a legtöbb sérült ez közel sem igaz, a decemberi meccseket nem számolva nektek 49, nekünk 48 ember volt IR-en. (a Bearsnél 26, a Vikignsnél 18).valakis
1. oszlop Packers Total Games Missed
2. oszlop Bears Total Games Missed
3. oszlop Vikings Total Games Missed
4. oszlop Lions Total Games Missed

2013 314 103 137 130
2012 317 117 84 173
2011 143 115 73 171
2010 328 72 109 233
2009 209 119 39 224

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Úgy néz ki, Boink nem játszik a Vikes ellen.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Balázs az a dúrva, hogy 2 éve ez megy tavaly az egész D kiesett kb...Az O-val mákunk volt ott minden top playa épp maradt. Idén sajnos mind a 2 oldalról meghatározó emberek dőlnek ki. Mindenki mást is hátráltatnak sérülések, de ami nállunk megy az már borzalom...Allen pont egy ilyem meccs előtt kap tüdőgyuszit...Ráadásul nem tudom milyen tüdőgyuszi ez, nekem is volt de nem fogytam 15 kilót egy hét alatt...Tomcsik
Hidd el, mi tudjuk mi az amikor sok a sérült! Ha megnézed az elmúlt 5 év statisztikáját a Packersnek volt messze a legtöbb sérültje a csoportban. Idén is van vezéráldozat, de most talán ez a szezon kicsit "szeremcsésebb" mint az előzőek. (kopp-kopp-kopp) Megérdemelnénk már egy kevés sérültes szezont mi isKondásTibi
Relatív, hogy szerencsésebb e vagy sem. Pont Raji esett ki, részben emiatt lett megkavarva a védelem és játszunk inkább 4-3-at. Emiatt lett CM hátrébb vonva és van alig nyomás az ellen irányítóin. Na és persze emiatt is tök utolsó a futás elleni védekezés.LN
Ez nem feltétlenül igaz, mert egész nyáron azt beszélték az edzők, hogy valami más védelmi sémát fogunk játszani, valami újat amit jól titkoltunk is az előszezon meccsek alatt. Hát mást játszunk, de kétlem, hogy ennek Raji lenne az oka. Amikor egészséges volt akkor is mást akartunk játszani

több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Na ja de nem csak a sérültek száma hanem fontossága számít. Idén pl a 49ers ellen volt hogy 6 rookie volt fennt a pályán a D-ben...Ha kulcs embereket számolunk szerintem mi szívtuk a legtöbbet...Persze ez relatív...Mindenkinek vokt vezér áldozata, dd egyszerre ennyi...A jó okdala monfjuk az hogy a rookiek gyorsan mélyvízbe lettek dobva és használhatónak is tűnnek...Tomcsik
Az elmúlt 5 évről beszélek és abban nem ti szívtátok a legtöbbet hidd el hanem mi! Idén rátok jár a rúd, ránk kevésbé! Kb ennyi! A sérülés együtt jár a focival

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na ja de nem csak a sérültek száma hanem fontossága számít. Idén pl a 49ers ellen volt hogy 6 rookie volt fennt a pályán a D-ben...Ha kulcs embereket számolunk szerintem mi szívtuk a legtöbbet...Persze ez relatív...Mindenkinek vokt vezér áldozata, dd egyszerre ennyi...A jó okdala monfjuk az hogy a rookiek gyorsan mélyvízbe lettek dobva és használhatónak is tűnnek...

több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Balázs az a dúrva, hogy 2 éve ez megy tavaly az egész D kiesett kb...Az O-val mákunk volt ott minden top playa épp maradt. Idén sajnos mind a 2 oldalról meghatározó emberek dőlnek ki. Mindenki mást is hátráltatnak sérülések, de ami nállunk megy az már borzalom...Allen pont egy ilyem meccs előtt kap tüdőgyuszit...Ráadásul nem tudom milyen tüdőgyuszi ez, nekem is volt de nem fogytam 15 kilót egy hét alatt...Tomcsik
Hidd el, mi tudjuk mi az amikor sok a sérült! Ha megnézed az elmúlt 5 év statisztikáját a Packersnek volt messze a legtöbb sérültje a csoportban. Idén is van vezéráldozat, de most talán ez a szezon kicsit "szeremcsésebb" mint az előzőek. (kopp-kopp-kopp) Megérdemelnénk már egy kevés sérültes szezont mi isKondásTibi
Relatív, hogy szerencsésebb e vagy sem. Pont Raji esett ki, részben emiatt lett megkavarva a védelem és játszunk inkább 4-3-at. Emiatt lett CM hátrébb vonva és van alig nyomás az ellen irányítóin. Na és persze emiatt is tök utolsó a futás elleni védekezés.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Balázs az a dúrva, hogy 2 éve ez megy tavaly az egész D kiesett kb...Az O-val mákunk volt ott minden top playa épp maradt. Idén sajnos mind a 2 oldalról meghatározó emberek dőlnek ki. Mindenki mást is hátráltatnak sérülések, de ami nállunk megy az már borzalom...Allen pont egy ilyem meccs előtt kap tüdőgyuszit...Ráadásul nem tudom milyen tüdőgyuszi ez, nekem is volt de nem fogytam 15 kilót egy hét alatt...Tomcsik
Hidd el, mi tudjuk mi az amikor sok a sérült! Ha megnézed az elmúlt 5 év statisztikáját a Packersnek volt messze a legtöbb sérültje a csoportban. Idén is van vezéráldozat, de most talán ez a szezon kicsit "szeremcsésebb" mint az előzőek. (kopp-kopp-kopp) Megérdemelnénk már egy kevés sérültes szezont mi isKondásTibi
Messze a legtöbb sérült ez közel sem igaz, a decemberi meccseket nem számolva nektek 49, nekünk 48 ember volt IR-en. (a Bearsnél 26, a Vikignsnél 18).

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Balázs az a dúrva, hogy 2 éve ez megy tavaly az egész D kiesett kb...Az O-val mákunk volt ott minden top playa épp maradt. Idén sajnos mind a 2 oldalról meghatározó emberek dőlnek ki. Mindenki mást is hátráltatnak sérülések, de ami nállunk megy az már borzalom...Allen pont egy ilyem meccs előtt kap tüdőgyuszit...Ráadásul nem tudom milyen tüdőgyuszi ez, nekem is volt de nem fogytam 15 kilót egy hét alatt...Tomcsik
Hidd el, mi tudjuk mi az amikor sok a sérült! Ha megnézed az elmúlt 5 év statisztikáját a Packersnek volt messze a legtöbb sérültje a csoportban. Idén is van vezéráldozat, de most talán ez a szezon kicsit "szeremcsésebb" mint az előzőek. (kopp-kopp-kopp) Megérdemelnénk már egy kevés sérültes szezont mi is

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Utólag ezen kár rágódni. Jön az újabb csoportmeccs és jöhetne egy újabb W. De ezt a Vikings-t sem kell lesajnálni. D-ben mindenképp javulni kell főleg a futás elleni védekezésben ami nagy erőssége volt a AP személyében a Vikingeknek. Illetve nem tudom, hogy melyik QB kezd Ponder vagy Teddy. Viszont Ponder is feltudja magát szívni ellenünk és dobál olyan labdákat amiket a mi secondary sorunk csak kamillázza majd. Remélhetőleg nem így lesz. Én azt mondom hazai pályán csak a győzelem elfogadható ellenkező esetben kudarc.FrozNTundRa
Ha Ponder kezd semmi esélyünk, de Teddy fog , mondjuk úgy sem mi vagyunk az eselyesek. De ettol meg izgi meccsre szamitok sok fordulattal. Inkabb tamado focival.
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Utólag ezen kár rágódni. Jön az újabb csoportmeccs és jöhetne egy újabb W. De ezt a Vikings-t sem kell lesajnálni. D-ben mindenképp javulni kell főleg a futás elleni védekezésben ami nagy erőssége volt a AP személyében a Vikingeknek. Illetve nem tudom, hogy melyik QB kezd Ponder vagy Teddy. Viszont Ponder is feltudja magát szívni ellenünk és dobál olyan labdákat amiket a mi secondary sorunk csak kamillázza majd. Remélhetőleg nem így lesz. Én azt mondom hazai pályán csak a győzelem elfogadható ellenkező esetben kudarc.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Minimális különbség volt, nekünk volt két momentumunk, nekik nem. Ha ezt a meccset 10x újrajátszanánk elég 50-50 lenne.
több mint 9 éve
woland77 Green Bay Packers 66
Egyébként szerintem sem volt akkora különbség mint amit az erdmény mutat. A 2. negyedben volt egy 1 perces drive (Chi20->GB9) 71 yard és lement az óra, no pontszerzés. Aztán a 4. negyedben a garbage time-ban szintén volt egy 50 yardos drive, hagyták leketyegni az órát pedig volt két időkérés. Na ha csak ezekben feltesznek pontokat akkor máris szorosabb.
Örülök a W-nek de azért ez egy erősen megtépázott csapat ellen sikerült. Mindenki elmondta, a védekezés (főleg a tutás elleni ahol is tökutolsók vagyunk) és a futás terén kellene nagyot javulni.
A MIN meccsen nagyon fontos lenne a W, már-már lesajnáltuk őket, erre adtak egy frappáns választ az Atlanta elleni W-vel.