Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Sajnos az az igazi jó TE játék hiányzik is.balazs799
Az előző szezon második felében Quarless elég jól tolta, draftról jött Rodgers meg ugye van Bostic, így azt reméltem ha nem is ligaelit (nyilván), de legalább egy erős közepes TE egységünk lesz. Hát egyelőre nem úgy tűnik.:-/ Bár nem érződik a poszt halvány teljesítménye az O-n szerencsére.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Burnett (Calf, DNP)
D. Jones (Ankle, DNP)
Shields (Knee, DNP)
Starks (Ankle, DNP)

na ez azért rohadtul nem hiányozna...

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jermichael Finley -vel mi a helyzet, mikorra várható a visszatérése? Vele még ütősebb lehetne az O, vagy már nincs akkora formában, mént régebben?Leon78
Már sose, a sérülése után egy csapat sem találta annyira egészségesnek, hogy bevállalják. Be is nyújtotta már a liga felé az igényét a sérülése miatti 10m-óra.
Sajnos az az igazi jó TE játék hiányzik is.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Jermichael Finley -vel mi a helyzet, mikorra várható a visszatérése? Vele még ütősebb lehetne az O, vagy már nincs akkora formában, mént régebben?Leon78
Ő már nem fog visszatérni sajnos.
több mint 9 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Jermichael Finley -vel mi a helyzet, mikorra várható a visszatérése? Vele még ütősebb lehetne az O, vagy már nincs akkora formában, mént régebben?
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha már sérülés: Starksszal mi a helyzet?
Volt még rajta kívül valaki, aki tegnap összeszedett valamit?James007
House ujja volt még, de az is minor.

Egyébként ezt észrevette valaki élőben?
http://packersclub.hu/2014/10/dom-capers-bemutatja-a-nascar-formacio/

Kemény....Halfkey
Hát ez érdekes...
Nem vettem észre. Azért ezzel lehet egy kis káoszt okozni és remélem okozunk is.
Ez lehet az védelmi felállás amit már nyáron emlegettek?KondásTibi
Leginkább ez lehet. 4-3-at a szükség hozta. Ezt a felállást meg Peppers. Van 4 olyan siettető, akivel ezt meg lehet oldani. 3 ex-DE és egy klasszis OLB. A sebességük és a felépítésük megvan hozzá.

Ami még tetszett, hogy működött a 3-4 is, mert visszatért Boyd, plusz ugye van Robinson is. Így van elég DE, lehet rotálni is.
több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Ha már sérülés: Starksszal mi a helyzet?
Volt még rajta kívül valaki, aki tegnap összeszedett valamit?James007
House ujja volt még, de az is minor.

Egyébként ezt észrevette valaki élőben?
http://packersclub.hu/2014/10/dom-capers-bemutatja-a-nascar-formacio/

Kemény....Halfkey
Hát ez érdekes...
Nem vettem észre. Azért ezzel lehet egy kis káoszt okozni és remélem okozunk is.
Ez lehet az védelmi felállás amit már nyáron emlegettek?

több mint 9 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Ha már sérülés: Starksszal mi a helyzet?
Volt még rajta kívül valaki, aki tegnap összeszedett valamit?James007
House ujja volt még, de az is minor.

Egyébként ezt észrevette valaki élőben?
http://packersclub.hu/2014/10/dom-capers-bemutatja-a-nascar-formacio/

Kemény....
több mint 9 éve
Joker_99 Pittsburgh Steelers 10
eladó, érdeklődni privátban 😊

 olx.hu/hirdetes/green-bay-packers-pulcsi-xxl-ID1yGrd.html
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
kár számolgatni előre, egy sérülés hullám sok mindenen tud változtatni. mindig csak a következő meccsre kell koncentrálni. így akár csoport elsőség is meglehet. bár a Lions-al nagy versenyfutás leszFrozNTundRa
Ha már sérülés: Starksszal mi a helyzet?
Volt még rajta kívül valaki, aki tegnap összeszedett valamit?
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
kár számolgatni előre, egy sérülés hullám sok mindenen tud változtatni. mindig csak a következő meccsre kell koncentrálni. így akár csoport elsőség is meglehet. bár a Lions-al nagy versenyfutás lesz
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Idén vagy mi vagy a detroit jó lehet Wildcardra is .

A meccs nagyon sima volt , a védelem nagyon tetszett , Clinton Dix hatalmas húzás volt jó nézni ahogy játszik .
Ma sztm az O fal is rendeben volt ,ez a legfontosabb amíg Arodot egyben tudjuk tartani bármire jók lehetünk !

Menni kell tovább , jól jöttünk ki a szezon eddigi részéből, sorsolásunk nehezebb része ez volt ,bizakodó vagyok nagyon egy 11-5re simán jók lehetünk , ez szinte biztos h minimum Wildcardot érhet.
Jövőhéten pedig megkell próbálni nyerni a szenteknél , aztán elmegyünk pihengetni !

GO Pack !nando89
Ahogy kezdődött ez a szezon úgy voltam vele, ha a bye előtt 4-4 el állunk is benne van. Nem lesz könnyű ezután se, de a rosszabb része a saints ellen véget ér.
Bye után 5 haza, ahol eddig 3-0 a mérleg, és s Jets ellen volt a legszorosabb (1TD különbség). Jönnek a Macik, a Phili, a NE!, Falcons, és a szezonzáró a Lions! ellen.
Idegenbe egy Vikins, Bills, Buccaneers.
Előny, hogy a csoporton belül is csak Minnesotába kell már elmenni, és 2-1 el állunk.

A 11-5 simán benne van szerintem is (És talán a rosszabb mérleg innen már kicsit csalódás is lenne. A Saints, Patriots, Lions az a 3 meccs nálam ami a leghúzósabbnak tűnik, remélem 1-2 nél rosszabb mérleg azért nem lesz majd belőle).


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Idén vagy mi vagy a detroit jó lehet Wildcardra is .

A meccs nagyon sima volt , a védelem nagyon tetszett , Clinton Dix hatalmas húzás volt jó nézni ahogy játszik .
Ma sztm az O fal is rendeben volt ,ez a legfontosabb amíg Arodot egyben tudjuk tartani bármire jók lehetünk !

Menni kell tovább , jól jöttünk ki a szezon eddigi részéből, sorsolásunk nehezebb része ez volt ,bizakodó vagyok nagyon egy 11-5re simán jók lehetünk , ez szinte biztos h minimum Wildcardot érhet.
Jövőhéten pedig megkell próbálni nyerni a szenteknél , aztán elmegyünk pihengetni !

GO Pack !
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Nem hittem, hogy más meccsbe is belenézhetek, de ennyivel jobban voltunk. A Detroit sajna fordított, velük kell tartani a lépést a csoportgyőzelemért.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
ezek kifejezetten jó hírek (Y)
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Williams és Lattimore is aktívak és kezdenek ma. Sammy pihen.gamerkr
Jó hírek.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Williams és Lattimore is aktívak és kezdenek ma. Sammy pihen.

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
 www.facebook.com/NFL/photos/a.131239636262.116181.68680511262/10152564668771263/?type=1&theater

A bosszúállók Green Bay verziója 😀😀
több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
főleg egy Panthers ellenFrozNTundRa
Remélhetőleg nem fut majd még Newton. Rivera elmondása alapján csak akkor fogják majd engedni hogy fusson ha már teljesen egészséges. És ugye tudjuk, hogy a jól futó és egészen jól passzoló QB-k ellen nem vagyunk túl fényesek. Azt hiszem tudjátok kire utaltam...balazs799
Hát a múlt héten 107 yardot futott szóval szerintem már engedik futni...

Azt viszont ne felejtsük el, hogy náluk is vannak sérültek szép számmal. Jonathan Stewart vállalja a játékot, de a kezdő futójuk DeAngelo Williams nem játszik. Kevin Benjamin agyrázkódás miatt a héten több edzést kihagyott, az orvosok döntenek, hogy játszhat e. Amini Silatolu G és Charles Johnson DE játéka is kérdéses.

A CB poszt nálunk szerintem nem lesz probléma, viszont Lattimore igazán jó lenne, ha pályára léphetne...

Nem lesz egyszerű, de szerintem behúzzuk a győzelmet!

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
főleg egy Panthers ellenFrozNTundRa
Remélhetőleg nem fut majd még Newton. Rivera elmondása alapján csak akkor fogják majd engedni hogy fusson ha már teljesen egészséges. És ugye tudjuk, hogy a jól futó és egészen jól passzoló QB-k ellen nem vagyunk túl fényesek. Azt hiszem tudjátok kire utaltam...


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
főleg egy Panthers ellen
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Shields, Jones out.
Tramon, Boykin, Lattimore Q
Barrington, Boyd P

hát azért nem vagyok nyugodt. 😊

több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Én most is azt mondom mint tavaly AR sérülésénél: ha ilyen vagy-vagy a dolog, akkor jobban örülnék ha kihagynának egy-két meccset, minthogy rásérüljenek és esetleg kidőljenek egész szezonra.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Úgy néz ki esély van rá, hogy Tramon Williams játszani fog vasárnap. Sam Shields térdsérülése komolyabb. Ma még egyikőjük sem edzett.Old Green Bay
MM szerint egyikük se fog a héten edzeni, de ettől függetlenül, ha Tramon jó lesz vasárnapra akkor játszani fog, de sajnos nagyobb az esély arra, hogy Obama sajtkalapban kint lesz a Lambeau-n mint hogy Shields játszon.
Reméljük Williams felépül.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Úgy néz ki esély van rá, hogy Tramon Williams játszani fog vasárnap. Sam Shields térdsérülése komolyabb. Ma még egyikőjük sem edzett.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!