NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Majd azért ne lepődjetek meg, ha valamelyik csapatnál kezdő OT lesz Sherod. 😉Sanco
Simán benne van, hogy ez a Zone Blocking nem feküdt neki annyira. Láttunk már arra példát, hogy nálunk eltanácsolt T lett SB győztes, mint kezdő RT (Giacomini).LN
Igen, én is rá gondoltam elsősorban, meg Meredith-re és ők közép-hátsó körösök voltak, nem pedig első.
Sherrodnál nem hiszem, hogy a ZB az elsődleges probléma, hanem a kihagyott másfél év.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Ezzel Sherrod hivatalosan is Justin Harrell-i magaslatokba emelkedett. (Y)
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Majd azért ne lepődjetek meg, ha valamelyik csapatnál kezdő OT lesz Sherod. 😉Sanco
Simán benne van, hogy ez a Zone Blocking nem feküdt neki annyira. Láttunk már arra példát, hogy nálunk eltanácsolt T lett SB győztes, mint kezdő RT (Giacomini).
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Majd azért ne lepődjetek meg, ha valamelyik csapatnál kezdő OT lesz Sherod. 😉
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tretter aktiválva IR-ről, Derek Sherrodtól pedig könnyes búcsút veszünk (Y)MarioAna
Ana 2 ilyen jó hírrel rég indult napom!
McCarthy hosszabbításának örülök jobban, de Sherrod távozása se érintett épp rosszul. Persze kár, hogy így ér véget egy első körös választás, de kárpótól Bakhtiari remek játéka 4. köre ellenére. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
"Sherrod has a nice career ahead of him...as a Matador....OLE!!! He's very good at letting huge men/animals rush past him." Packers.com komment. Kár, hogy nem vált be.

MM bebiztosítása jó volt. Dom Capers szerződésével mi a helyzet? Neki hány éve van még? Vele egy hosszabbítás már nagyobb gondolkodásra adhatna okot.

Egyébként elég vicces a liga. A New Orleans 4-4-gyel csoportelső, míg a Baltimore 5-4-gyel csoportutolsó. Ez is mutatja, hogy tulajdonképpen a legfontosabb, hogy a csoportellenfeleket verjük meg. A Detroit próbája most jön, de nekünk is lesznek nehéz meccseink. Meglennék lepve, ha az utolsó heti meccs nem lenne élet-halál meccs. A szezon első fele, meg tényleg azt bizonyította, hogy bárki meg tud verni bárkit.
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Tretter aktiválva IR-ről, Derek Sherrodtól pedig könnyes búcsút veszünk (Y)

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
hosszabbítottunk Mike McCarthy vezetőedzőnkkel. +++
 www.packers.com/news-and-events/article-press-release/article-1/Packers-Head-Coach-Mike-McCarthy-signed-to-new-contract/ad4a57f4-384f-4867-95cf-63ddb07eea70?adbid=10152741346175073&adbpl=fb&adbpr=71671905072&campaign=social_20141103_34928067MarioAna
nem volt kérdés, hogy hosszabbítani kell vele. Remélhetőleg a Rodgers-MM páros együtt marad még 7-8 évig, 1-2 gyűrűvel 😊

több mint 9 éve
MarioAna 1 997
hosszabbítottunk Mike McCarthy vezetőedzőnkkel. +++
 www.packers.com/news-and-events/article-press-release/article-1/Packers-Head-Coach-Mike-McCarthy-signed-to-new-contract/ad4a57f4-384f-4867-95cf-63ddb07eea70?adbid=10152741346175073&adbpl=fb&adbpr=71671905072&campaign=social_20141103_34928067

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Sok van még hátra. Jobb ha nem apellálunk a wild card helyek valamelyikére, mert lesznek még ott nagy feltámadások. Persze ne legyen igazam. Most csak a következő meccsre kell összpontosítanunk, az meg egy Bears elleni rangadó. Kell ennél több? A Saints ellen semmi sem jött össze a második félidőben, remélem most kárpótolva leszünk. Nem tudom Forte milyen formában van, de valamit ki kell találni a futás ellen mert ez így nagyon gáz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
nutfile Green Bay Packers 13
optimistákhoz csatlakzom.
Macikat otthon verni kell simán
PHI-ben eltört Foles kulcscsontja, otthon nyerni kell
@MIN ellen bárhol nyerni kell
NE feljövőben, sőt! bármi lehet...
ATL-t otthon simán verni kell.
@Bills jó lenne nyerni, szerintem fogunk is, ezen múlhat a PO
@TB nem kérdés
Lions ellen baromi nehét lesz. az utóbbi években a jobb csapatok ellen nem annyira megy nekünk otthon a hóban-fagyban. PO-ról, akár csoport elsőégről is dönthet ez a meccs.

ne feledjük, h 2010-ben is csak némi mákkal és 10-6-tal jutottunk PO-ba!

a DET-ról én még mindig nem tudom, hogy mennyire jók. vertek év elején egy halovány NYG-t, kikaptak CAR-ban, majd vertek minket. sajnos talán ez az egyetlen komoly győzelmük. Ezen kívül verték a NYJ-t és a MIN-t, valamint két oltári mákos győzelmük van még az NO és ATL ellen.
Az ATL elleni végjáték a vicc kategória volt... Bünti, amivel nyertek... Röhej...
Most kapásból jön 3 meccsük, amin eldől, h mit tudnak (MIA, @ARI, @NE). utána jön talán 4 könnyebb meccsük (CHI, TB, MIN, @CHI), majd mi.
Szvsz ha a köv. 3 meccsből nyernek 2-t, akkor övék lesz a csoport, miénk a wild-card.

NFC South-ból szerintem nem lesz wild-cardos, az NFC Westből (hála a Rams-nek is) max 1 esélyes, az NFC East-ből (DAL leolvadás és Foles kisése miatt) is kétséges mi lesz. tehát szvsz max 3 csapat fog kűzdeni a wc helyekért.
ott leszünk a PO-ban!!!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Packers hivatalos FB-oldalára tették ki, de nyilván máshol is megtalálható volt.
Lombardi nálam mindent visz!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Úgy látom a csapat mellett mi is bye weekre helyeztük magunk! 😊
Pihentesse is csak mindenki az idegrendszerét, mert 10 nap múlva folytatódik!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Nem szeretem a negatív hozzáállást még van hátra bőven meccs amit lehet majd hozni. Ez így sikerült ilyennek is kell lenni mert különben pofára esés lesz a későbbiekben. Inkább most jöjjön az ébresztő mint később amikor már nem lehet hibázni. Jobb is ez így legalább nincs az a teher amit a média teherként rá tesz a csapatra. Lehet szép csendben is megérkezni mint azt tettük legutóbb amikor SB-t játszottunk.
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
New england : 3 hete még a Brady éra végét jósolták ...agyonverte őket a Kansas simán kikaptak Maimiban ( mi ugye nyertünk ) otthon simán foghatóak lehetnek , a secondary ott is gyengusz.
nando89
Ha ezt tavaly írod akkor oké, de idén a védelem legerősebb része a SEC. Jelenleg 2. helyen állunk.
A futás elleni védekezéssel van gondok, szerintem Lacy lesz a ti csodafegyveretek. 😊 MAI és a KC is földön vert meg minket.Nomac
Jogos ,bocs srácok , ezt benéztem , másra emlékeztem , elnézést , nem bántásból írtam , csak jelezni akartam h azért otthon sztm nem vagyunk esélytelenek ellenetek sem 😊 Mindenesetre régóta várom már h legyen Rodgers-Brady meccs 😊
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Ti vagytok az esélyesek hazai pàlyàn de azzal a kijelentéssel, hogy a sec-nk "gyengus" lenne azzal idén lehetne vitatkozni😀gordon
Mindjárt megkapjuk hogy megjelentek a PATs trollok 😀
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
New england : 3 hete még a Brady éra végét jósolták ...agyonverte őket a Kansas simán kikaptak Maimiban ( mi ugye nyertünk ) otthon simán foghatóak lehetnek , a secondary ott is gyengusz.
nando89
Ha ezt tavaly írod akkor oké, de idén a védelem legerősebb része a SEC. Jelenleg 2. helyen állunk.
A futás elleni védekezéssel van gondok, szerintem Lacy lesz a ti csodafegyveretek. 😊 MAI és a KC is földön vert meg minket.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ti vagytok az esélyesek hazai pàlyàn de azzal a kijelentéssel, hogy a sec-nk "gyengus" lenne azzal idén lehetne vitatkozni😀
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
Nem érzem ilyen tragikusnak a dolgokat , igen a védelemmel vannak gondok , főleg a futás ellen , ezen javítani kell amennyit csak lehet .
A lényeg az h meglátásom szerint igen kiegyenlített a liga , a Denver toronymagasan kiemelkedik de a többi csapat közt egyáltalán nem olyan nagyok a különbségek , Jön hozzánk Phily 5-2 mérleggel.. egyáltalán nem olyan meggyőzőek Foles dobálózik össze vissza , kemény ellenfelektől ( Sf,Arizona,Indiana ) 1-2 a mérleg a csoportban verték a Giantset meg a redskinst meg volt egy jaksonville is .. jó csapat play off esély de azért beszarni nem kell..
New england : 3 hete még a Brady éra végét jósolták ...agyonverte őket a Kansas simán kikaptak Maimiban ( mi ugye nyertünk ) otthon simán foghatóak lehetnek , a secondary ott is gyengusz.
Detroit : utóbbi két meccse egy hatalmas malac..nem rosszak idén , nem mondom de van négy olyan idegenbeli meccsük ami mind lehet simán bukta ( Arizona,New England, Macik, Mi )

Támadófalat tényleg mindenki szidja de azért az utóbbi négy meccsen rengeteg nagy játékuk volt ahol bőven kapott időt Aarod és szépen éltünk is vele .

A másik a wildcard, arra is simán van esély ,5-3 most a mérleg , lesz Tampa, Minesota, Atlanta meccsünk azt gondolom ezeket hoznunk kell , 8 győzelem ...Mellé kell még New england ,Phily,Detroit, Macik,Bills meccsekből 3 hozni , 11-5 , én ennyire saccolom a csapatot , véleményem szerint ez érhet wildcardot.

Dallassal kitudja mi lesz ( Romo ) most 6-2 a mérleg , ha komoly a dolog megcsúszhatnak
Sf,Seatlel,Arizona hármas meg nagyon körbeverheti egymást , ráadásul az sf-nek és a seatlelnek már van 3 zakója a csoport meccsek pedig most indulnak majd be.

A déli csoportból meg nem lesz wildcard bejutnak a szentek vagy a carolina.

Lehet nincs igazam , de ez a jóslatom , meglátjuk 😊
több mint 9 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Jövök egy kicsit okoskodni 😊 Szóljatok rám, ha égbekiáltó nagy baromságokat írok, csak 7-8 éve követem az NFL-t.
Csatlakozom az "optimistákhoz" több okból is...kikaptunk, egy olyan csapattól idegenben, ahol "kiszabadkapni", ráadásul úgy, hogy most nagyjából semmi nem akart összejönni, ha az a 2 szerencsétlen INT kézben marad, akkor arról beszélünk, hogy megállíthatatlan az O, de most nem így történt, aminek örülök ezen túl, hogy más meccseken többnyire az ellenkezője valósul meg...A védelemhez még abszolút nem értek annyira, kóstolgatom a taktikai hadrendeket, de kezdek úgy belemerülni, mint a gurulósnál...de egy valamit már évekkel ezelőtt leszűrtem, hogy nem minden esetben számít a név, vagyis nagyon nem kell azzal foglalkozni kinek milyen, úgymond nagy a neve, minden, de tényleg minden a formán múlik, és azon felül is a december-januári formán (ha ott jól teljesít valaki, és volt értelme eljutnia odáig, akkor abból nagy dolgok születhetnek)...az elmúlt jó pár évben mondjuk 6-ból 4 esetben az a csapat nyert az SB-t amelyik éppen lendületből jött (a Saints és a Seahawks a kivétel ezek alól)...egy ellenpélda a védelemre, mindenki azt mondta hogy a Cowboys annyi pontot kap majd ebben az évben amennyit nem szégyell, erre mi történik, jók...persze inkább legyen később jó egy DEF mint hamarabb és olvadjon le...szóval szerintem ebből PO lesz, nagyon örülnék egy csoport elsőségnek, hazai pályának, ott bárki üthető nekünk idén (ez a támadósor jó napot kifogva, egy jó Lacyvel és egy olyan meccsel, ahol jönnek a turnoverek, tényleg bárki, és egy meccsről van szó ugye)...utána pedig a szerencsén is nagyin múlik...
+ a Lions meg nem rossz, de ha ütjük őket, akkor meglettek fogva elvileg, de mi is meg ők is PO-nak majd januárban!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
LN nem védem a védelmet futások ellen. Csak azt mondom, hogy a rettentő teljesítmény mellett legalább van néha némi fellángolás. De ettől még botrányosak szerintem is. A DL-t nagyon megkavarta ez a 2 (Raji, Thorton) kiesés. De megállná szerintem az a DL a helyét 3-4ben is még ilyen felforgatott felállásban is, ha lenne segítség az ILB sorbol, de nincs.
Amit írtál a 3-4, 4-3 as DL-ek kapcsolatban valóban így van és tanulságos, de ha lenne legalább 1 igazán jó ILB-nk más lenne a fal értékelése is szerintem.
CB-helyzetben pedig teljesen egyet értek veled. Williams nem olyan ember benyomását keltette sose, mint aki lemondana a sok zséről. Idén megint hajt, megint nem játszik rosszul, de hol a garancia, hogy ha adunk neki egy új szerződést (amit mondjuk fele vagy harmad ekkora pénzért sztem alá se írna) nem esne-e úgy vissza a teljesítménye mint 2011-óta. Szerintem a jövő CB párosa GB-ben Shields-Hayward (House sajnos elég gyengén muzsikál, biztos kell CB ha Tramon elmegy és House se érik be). A Safety pozíció pedig szerintem is megoldott, ez a 4-es nagyon jól fest.

GNG kérdésére is válaszolva, idén így év közben ebből a felhozatalból sokat nem lehet remélni hogy változna a DL-el kapcsolatban. Jövőre ha felépül mindenki nagyjából Rajin múlik, hogy 3-4 vagy 4-3 leszünk-e. Ha marad B.J. akkor szinte biztos, hogy 3-4 lesz, csak ugye idén egy 1 éves szerződést kapott, nemtudom így sérülés után kaphat-e még egy ilyet... (Én remélem!)
D. Jones-Raji-Daniels
Peppers-????-????-Matthews
Ez szerintem nem rossz alap a 3-4-re. DL-be Thorton, Boyd, Robinson és a 2 NT, ebből némi rotálással ki lehet hozni valamit. A gond az az ILB poszt ahol az egyetlen ember akit még nem írok le az Bradford mert még nem sokat láttunk belőle. De Brad Jones, Barrington, (Hawk) el innen. Lattiomre egy jó 3. számú ILB lenne talán, az idei kezdőktől én még mindig tőle láttam a legjobb teljesítményt, de két jó ILB nagyon kell! Vagy ha csak 1 akkor az Kuechly szintű legyen, és akkor hátha láthatunk egy olyan teljesítmény beli fejlődést mint Burnettől Ha ha érkezése után.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
woland77 Green Bay Packers 66
Ki lehet kapni NO-ban és nem is fájnak annyira ha a múlt héten a Brees a DET ellen 3 perccel a vége előtt, saját térfélen nem dob egy óriási INT-t..... NNA. Azért is fájó a vereség mert véleményem szerint idén a DET nem fog látványosan összeomlani a szezon végére.
Ami a minket érint. Én a hozzászólók pesszistább részéhez tartozom. Erős középcsapatnak tartom magunkat amely ha PO-ba kerül is ott sokat vizet nem fog zavarni. Idén egyetlen meggyőző meccsünk volt, nevezetesen a CAR elleni. Oszt ennyi. A CHI-t nem sorolom ide mert iszonyatosan sok a hiiányzójuk. Egy olyan csapat amelyben volt egy valamire való irányító, kivégzett minket..... sokan optimisták a tekintetben, hogy a szeon hátralévő 8 meccséből 5-t otthon játszunk, ezen belül a következő 5-ből pedig négyet. Csak, hát cseppet megkopott a hazai pálya varázsa a mi esetünkben.....
Szóval amely meccseket neccsenek ítélek: CHI (csak mert ők is BW után lesznek), NE&PHI de ahogy vizionáltam legalább az egyiket megverjük, BUF (mert ritkán találkozunk és sötét ló és talán még lesz miért küzdeniük.
Tegyük azt is hozzá, hogy a többihez is nagyon oda kell tenni magunkat és ha azokon kikapunk, akkor nem is érdemlünk semmit.
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A probléma csak azzal van, hogy mindenki beígérte, hogy itt most aztán hatalmas fejlődés lesz a védelemben. A fejlődés annyiban mutatkozott meg, hogy az interceptionök tekintetében bekerültünk a TOP 10-be, ami egyébként nem jelenti azt, hogy ne mernének ellenünk passzolni. Mind a próbálkozások, mind a passzból kapott yardok tekintetében a középmezőnyben vagyunk. Szóval inkább az van, hogy amit dobálnak ránk abból néha valamit elkapunk. Egyébként azt többen is írták, hogy nem a secondaryvel van a gond. Ez a secondary teljesítmény egész jó. Itt az a baj, hogy a futás ellen a liga leggyengébbjei vagyunk. Azt nem tudom, hogy mit lehet ezzel kezdeni, így év közben?GNG
Ki tudja, a fejlődés lehet meglett volna, ha van Raji. Kiesésével nincs igazi NT, Guion 4-3-ból jött, Pennel meg erősen projekt. A Carolina elleni meccset leszámítva, amikor 3-4-ben állt fel a csapat, a futás elleni védelem ratyi volt. Előtte a Miami ellen inkább 4-3-at játszottunk, az volt az egyetlen meccs, amikor alig több, mint 100 yardot nyeltünk be, minden más meccsen 150 körül. Lehet dícsérni a D-t balazs799, hogy milyen jól megfogta 2x az ellent (1 goal line, egy pedig tegnap 4 és rövidre), ha közben meg benyelnek 150 yardot meg 3 TD-t.

Igazából a 3-4 felálláshoz a DL nagyon nem adott. NT nincs (mint mondtam Guion nem az), DE se nagyon. A draft and develop módszerből jelenleg a draft (Raji) és a develop (D. Jones és Thornton) sérült. Ráadásnak a DE felhozatal amúgy sem tűnik nekem "prototípus" közelinek. Az valahol a 6-4, 6-5 magasság és kb. 285-295 súly körül szerintem. Ennél pedig inkább magasabb, mint alacsonyabb. Ilyen nem sok van a keretben. Datone Jones és talán Luther Robinson. A többség pedig inkább DT lenne 4-3-ban.
Daniels nagyon jó siettető középről, de Ő is inkább 4-3-ban, 3-4 DE-nek alacsony, hiába van meg a sebesége, ha átnéz és átdob felette egy 6-2 magas QB.

Jelen állás szerint ILB és DE kellene, ha Raji marad.No és CB, mert nem vagyok biztos benne, hogy Tramon marad, ha igen, sokkal kevesebbért. A secondary jobbnak tűnne, ha lenne nyomás az irányítókon, simán jó lenne a teljesítmény. A S páros szerintem jó, Hyde és Richardson megfelelő backup lenne, pláne, hogy Hyde a különböző felállásokban a pályán van amúgy is.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
A probléma csak azzal van, hogy mindenki beígérte, hogy itt most aztán hatalmas fejlődés lesz a védelemben. A fejlődés annyiban mutatkozott meg, hogy az interceptionök tekintetében bekerültünk a TOP 10-be, ami egyébként nem jelenti azt, hogy ne mernének ellenünk passzolni. Mind a próbálkozások, mind a passzból kapott yardok tekintetében a középmezőnyben vagyunk. Szóval inkább az van, hogy amit dobálnak ránk abból néha valamit elkapunk. Egyébként azt többen is írták, hogy nem a secondaryvel van a gond. Ez a secondary teljesítmény egész jó. Itt az a baj, hogy a futás ellen a liga leggyengébbjei vagyunk. Azt nem tudom, hogy mit lehet ezzel kezdeni, így év közben?