Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
hát most a bab is hús sajt

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyvonalúak voltunk veletek, és engedtük, hogy azonos mérleggel állhassunk 😛 😀

Gratula 😉
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha ez a forma így marad emberek, meg lehetne célozni akár a konferencia 2. helyet és a pihit a WC körbe, a Lambeau-t pedig izzítani a POban. Lehengerlő most mind az O mind a D (garbage time engedett pontokat nem veszem számításba).
Tartsuk meg ezt a formát! NFC North-ot nem hogy meg lehet, MEG KELL nyerni! A Lambeau pedig maradjon bevehetetlen!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373


o_o 😀😀😀 (Y)


Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
A hétvégi meccsel kapcsolatban a legnagyobb problémám, hogy az Eagles egy kikúrt jó csapat!
balazs799
Az a baj, hogy ezt én majd csak akkor merem elhinni, ha le tudunk győzni mondjuk titeket Rodgers-l is 😀 ami felől egyenlőre vannak kétségeim..dande
Hát a tavalyi meccsből nem lehet kiindulni ez egyértelmű. Rodgersel ez a Packers egy középszerű csapatból az egyik legjobbá tud előugrani. Ezt teszi egy klasszis QB.
Mindenesetre még mindig köszönjük a tavalyi segítséget, mert bár tavaly a Lambeau-n a csapat kapitulált, azzal hogy a Lions-t és a Bearst is elvertétek nagyban hozzájárultatok ahhoz, hogy az utolsó fordulóban a Soldier Fielden ki tudtuk még harcolni az NFC North elsőséget.
Parázs meccsre számítok, 60 pont környéki összpontszámmal és reménykedek az eddigi hazai veretlenségünk folytatódásában. 😊

u.i.: legalább a Chiefs-Hawks összecsapáson még mind a ketten egy csapatnak tudunk szurkolnibalazs799
Köszönjük, nekem a Packersről ugyanez a véleményem 😊 Rodgerst nagyon bírom, és így abban a kínos helyzetben vagoyk, hogy konkrétan a 3 kedvenc csapatom az NFC-ben van, szerencsére nem ugyanabban a csoportban (Eagles, Seahawks, Packers). Mindenesetre jó meccset, és kevés sérülést! 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Talán titeket is érdekel, hogyan alakul az élet Green Bayben 😀

 www.greenbayphorum.com/gbweather/default.htm
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A hétvégi meccsel kapcsolatban a legnagyobb problémám, hogy az Eagles egy kikúrt jó csapat!
balazs799
Az a baj, hogy ezt én majd csak akkor merem elhinni, ha le tudunk győzni mondjuk titeket Rodgers-l is 😀 ami felől egyenlőre vannak kétségeim..dande
Hát a tavalyi meccsből nem lehet kiindulni ez egyértelmű. Rodgersel ez a Packers egy középszerű csapatból az egyik legjobbá tud előugrani. Ezt teszi egy klasszis QB.
Mindenesetre még mindig köszönjük a tavalyi segítséget, mert bár tavaly a Lambeau-n a csapat kapitulált, azzal hogy a Lions-t és a Bearst is elvertétek nagyban hozzájárultatok ahhoz, hogy az utolsó fordulóban a Soldier Fielden ki tudtuk még harcolni az NFC North elsőséget.
Parázs meccsre számítok, 60 pont környéki összpontszámmal és reménykedek az eddigi hazai veretlenségünk folytatódásában. 😊

u.i.: legalább a Chiefs-Hawks összecsapáson még mind a ketten egy csapatnak tudunk szurkolni


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
A hétvégi meccsel kapcsolatban a legnagyobb problémám, hogy az Eagles egy kikúrt jó csapat!
balazs799
Az a baj, hogy ezt én majd csak akkor merem elhinni, ha le tudunk győzni mondjuk titeket Rodgers-l is 😀 ami felől egyenlőre vannak kétségeim..
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A hétvégi meccsel kapcsolatban a legnagyobb problémám, hogy az Eagles egy kikúrt jó csapat!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
Hát Eagles pont nem az a csapat amelyik megrémülne egy kis hidegtől/hótól. Hazai pályán mindenképp nyerni kéne ha akarunk kezdeni valamit Lions-al. Nem számítok könnyű meccsre sőt szerintem nagyon kiélezett lesz. Remélem ettől a Bears győzelemtől nem szálltunk el és továbbra is a földön maradunk.FrozNTundRa
Hát nem!😕)  www.youtube.com/watch?v=mEXaZ4jrgjI
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mike Daniels az egyik legjobb falember is kaphat szerepet. 2.5 sacks, 3 hurries.Gergőbácsi
nem is tudom hogy hagytam ki 😀 természetesen! pedig mikor Datone statjait kerestem folyton őt írtam volna már. A kedvecn DL fal tagom, nagyon jó játékos természetesen ő is faktor lehet


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Mike Daniels az egyik legjobb falember is kaphat szerepet. 2.5 sacks, 3 hurries.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyik oldalon Peppers másikon Clay, és még középen se rossz emberek gondolom, kínai nagy fal talán elég lesz 😛dande
Név (sack-hurries)
Peppers (5-6) - M. Daniels (2.5-3) - Guion (1-n.a.) - Neal (2-6)
CMIII (3.5-5) - Hawk (0.5 - n.a.) - Lattimore (0-n.a.)

Perry (OLB-DE) és D. Jones (1-2) még akit érdemes megemlíteni a maga (3-2)-es mutatójával.
Nézetre akkor a legjobb a csapat a siettetésben amikor 3. downoknál az utóbbi 3-4 meccsen talán már Nascarban állunk fel Peppersel, Neallal, Perryvel és persze Matthewsal. A Bears ellen Clay ILB-t játszott, és meg mutatta végre Hawknak meg a többieknek, mit is kell csinálni ezen a poszton! Aratott! Blitzeit is jó volt nézni, sebességből tudott menni és az OL általában nem tudta felvenni rendesen. A legjobban az ő játékát várom vasárnap. Remélem ismét ILB lesz és ott folytatja ahol a macik ellen abbahagyta mert akkor lehet épkézláb nyomás és run D# is TALÁN végre konstansan.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Hát Eagles pont nem az a csapat amelyik megrémülne egy kis hidegtől/hótól. Hazai pályán mindenképp nyerni kéne ha akarunk kezdeni valamit Lions-al. Nem számítok könnyű meccsre sőt szerintem nagyon kiélezett lesz. Remélem ettől a Bears győzelemtől nem szálltunk el és továbbra is a földön maradunk.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyik oldalon Peppers másikon Clay, és még középen se rossz emberek gondolom, kínai nagy fal talán elég lesz 😛
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Peppers szép lassan a csendes új fiúból vezérré válikJames007
őőőő What ?! csendes új fiú ? Peppersről beszélünk bakker nem egy late round rookieról 😀Drip
Új fiú? Igen, nálunk az.
Csendes? Igen, az volt. Az elején alig nyilatkozott, ha nyilatkozott, akkor is nagyon visszafogott volt. Nem egy videót néztem meg róla és hát nem keltett bennem olyan hatást, mintha egy egy vadállat lenne, aki most aztán majd megmutatja. Nem hangoskodott, csendben tette a dolgát.
Most már viszont vezéri erényeket is csillogtat, teljesen beilleszkedett és sokkal felszabadultabb, mint az elején.

Csupán erre utaltam, ne akarj mást belegondolni, vagy belemagyarázni, plíz.

(Nekem baromira tetszik a játéka, a legnagyobb húzásunk volt idén, pedig féltem tőle, hogy nem így lesz.)
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nagy gond nincs az öltözőben.
 www.packers.com/media-center/videos/Packers-sing-Happy-Birthday-to-Coach-McCarthy/06ae4b7b-3bcc-409b-812d-77e4f0a7b272?adbid=10152754774515073&adbpl=fb&adbpr=71671905072&campaign=social_20141110_35363657JayB
Peppers szép lassan a csendes új fiúból vezérré válikJames007
őőőő What ?! csendes új fiú ? Peppersről beszélünk bakker nem egy late round rookieról 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
A mai edzésen -3 Celsius volt a Lambeaun és -9 volt a hőérzet az erős szél miatt!
FIGYELEM FIGYELEM Hivatalosan is megérkezett a Tundra Green Baybe!
(u.i.: IMÁDOM mikor a snap előtt a zöld gyepet behomályosítja a győzni akarás lehelete) GO PACK GO!balazs799
Ráadásul vasárnapra havazás is várható.😍MaG1Xx
Abban nekünk már tavalyról van tapasztalatunk, reméljük mi a cipőket nem hagyjuk otthon 😀
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A mai edzésen -3 Celsius volt a Lambeaun és -9 volt a hőérzet az erős szél miatt!
FIGYELEM FIGYELEM Hivatalosan is megérkezett a Tundra Green Baybe!
(u.i.: IMÁDOM mikor a snap előtt a zöld gyepet behomályosítja a győzni akarás lehelete) GO PACK GO!balazs799
Ráadásul vasárnapra havazás is várható.😍

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A mai edzésen -3 Celsius volt a Lambeaun és -9 volt a hőérzet az erős szél miatt!
FIGYELEM FIGYELEM Hivatalosan is megérkezett a Tundra Green Baybe!
(u.i.: IMÁDOM mikor a snap előtt a zöld gyepet behomályosítja a győzni akarás lehelete) GO PACK GO!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rodgershez ha nem érünk oda sanszos, hogy ellenünk is hamar megdobja a minimum 3 TD-t, sok jóra nem számítok. Pláne ha mondjuk a ti CM-teknek vagy Peppers bácsinak köszönhetően Barkley kényszerülne esetleg bejönni..... Ott fog eldőlni a meccs melyik OL tudja jobban tartani magát illetve melyik SEC lesz jobban észnél. Nálunk CW hajlamos elszállni. Jó meccset kívánok!!!dande
A ST etek papíron veri a mienket, Sproles-al az élen. Remélem nem szándékozunk sokszor a kezébe rúgni. Bár idén voltak egész szép teljesítmények, de a macik ellen engedett TD is mutatja milyen szokott lenni az igazi Spec. Team munka Green Bayben. Remélem jobb napot fognak majd ki, mert ott ahogy mondtad is sok minden eldőlhet.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rodgershez ha nem érünk oda sanszos, hogy ellenünk is hamar megdobja a minimum 3 TD-t, sok jóra nem számítok. Pláne ha mondjuk a ti CM-teknek vagy Peppers bácsinak köszönhetően Barkley kényszerülne esetleg bejönni..... Ott fog eldőlni a meccs melyik OL tudja jobban tartani magát illetve melyik SEC lesz jobban észnél. Nálunk CW hajlamos elszállni. Jó meccset kívánok!!!
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Throwback mezben fogunk játszani. Hátha ez segít a a sport1 átokkal szemben 😊
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Minden szép és jó Titletownban. Kiváló győzelem, a D is éledezni látszik halottaiból. Örülök, hogy MM már kicsit korábban elkezdte az Eagles elleni felkészülést, kíváncsi leszek, hogy az igen jó pass rush-t megfogjuk-e, másrészt McCoy-Maclin-Sproles-Celek és társait hogy állítjuk meg, vagy lassítjuk le. Én sem örülök a Sport Tv-s meccsnek...
Érdekesség: Jason Wilde írta, hogy a legutóbbi három otthoni meccsen a 4. negyedben egyszer sem kellett fent lennie a pályán Rodgersnek. Vasárnap azt hiszem szükség lesz rá, pláne, ha potyognak a pontok ide-oda.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Papíron a vasárnapi talán a hátralévő meccsek közül a 3. - 4. legnehezebb lesz. A Patriots, Lions stabilan az első 2 helyen és nálam a @Bills lesz még harcban a mostanival. Bár ebben a ligában nincs könnyű meccs sose (lásd Steelers-Jets).
Számokban nem tudom kifejezni, de az utóbbi években túl sok köszönet nem szokott lenni abban, ha mi sporttv-s meccsen szerepelünk. A vikingek elleni idei kivétel, de biztos vagyok benne, hogy az utobbi 3 évben negatív a mérlegünk, ha szeretet magyar csatornánk minket választ.
Cáfoljanak rám hétvégén, mert bár baromira nehéz meccs lesz akár WC pozícióról is dönthet, ha egyik csapatnak sem sikerül csoportot nyerni.
A Phili-Dallas -1 hely, a Hawks 49ers még 2 és még mi a vagy az Oroszlánok, ennek a 4 csapatnak kell osztoszkodnia azon a 2 helyen, és ezen csapatok közül már csak a Sasokkal találkozunk.


Liverpool Fc fan