Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Figyelni kell a hét végén! Megy a szekér, a bye után minden csapatrész ihletet állapotban van, de 1 meccsel a béka segge alá lehet küldeni az önbizalmat. Csoport meccs, idegenben! (Aki tudja nézze meg a mai Raiders-Chiefs-t).
W-t akarok hétvégén, mert más nem elfogadott, McCarthy tudja, hogy földön kell tartani a srácokat, remélem ott is maradnak.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
SWicK Green Bay Packers 4
Köszönjük a pozitív visszajelzést!
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
 www.packers.com/media-center/videos/Eddie-Lacy-fulfills-promise-buys-parents-a-house/167f3308-9a9b-4fd6-8356-e849ef64d314?adbid=10152769451510073&adbpl=fb&adbpr=71671905072&campaign=social_20141118_35797797bebop
ez nagyon jó, pont pár napja néztem meg ezt:
nagyon szimpatikus a srác
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Én kifejezetten örülök, hogy van egy naprakész magyar nyelvű Packers oldal. Minden elismerésem a szerkesztőké, csak így tovább srácok ! (Y)
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
 packersclub.hu/2014/11/4932/Eligor
Nagyon jók ezek a cikkek, a stílus is nagyon tetszik, de remélem nem haragszol meg, ha teszek egy észrevételt is. Ez a kihozott szöveg dolog nagyon hamar, nagyon unalmassá válik és a legtöbb esetben indokolatlan, mert pontosan ugyanúgy benne lehetne a szövegben a kihúzott rész. Ráadásul olyan gyakran használod, hogy van ahol 3-5 soronként van ilyen félmondat. Így a szöveged ránézésre úgy néz ki, mint az eredeti szöveg korrektúrával a wordben. Hosszabb szövegeket meg egyszerűen nehéz olvasni ezzel az áthúzással. Értem, hogy ezzel azt akarod jelezni, hogy ez most egy poén, vagy komolytalan rész, de gondolj bele, hogy ez olyan mintha egy stand up comedy-ben valaki előre bejelentené minden egyes viccét, poénját: "figyelj, most mondok valamit amin nevetned kell". Egyszer-egyszer elfér, de ez így nagyon sok. Ezeket a poénokat úgy is el lehet sütni, hogy nem használod ezt az áthúzós gimmicket.
Tudom, hogy nem lehet és nem is kell mindenkinek tetszeni, szóval nem várok el semmit, de gondoltam adok egy ilyen feedbacket is és még egyszer mondom alapvetően nagyon tetszik, amit írsz.GNG
Mivel én írtam a cikket, reagálok is rá 😊.

Értelek, és átnézve a posztban valóban volt 3-4 olyan ahol felesleges - ugyanakkor legtöbb esetben amikor használom totális hülyeség nem indokolatlan, mert ellentétes jelentést húzok ki, és nyelvtanilag értelmetlen a mondat mindkét jelzővel.

Így vagy úgy de kösz a feedbacket, a következőben kevesebb lesz. Vagy jobban elosztva. Vagy mindkettő. Már csak azért is mert azt nem én írom 😀 Pats beharangot majd igen, szóval ott kell figyelni 😉

De ha már regisztráltam, linkelem egyik all time kedvenc videóm:  packersclub.hu/2014/11/rodgers-brohm/SWicK
Köszi a cikket, nekem is tetszenek a posztok, csak így tovább!

GB
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
 www.packers.com/media-center/videos/Eddie-Lacy-fulfills-promise-buys-parents-a-house/167f3308-9a9b-4fd6-8356-e849ef64d314?adbid=10152769451510073&adbpl=fb&adbpr=71671905072&campaign=social_20141118_35797797

GB
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xui1kaaeoes3btng1mfv
Eagles' Graham: Aaron Rodgers was 'laughing at us'
Brandon Graham told reporters that Packers quarterback Aaron Rodgers was literally laughing at the Eagles "all day" during Sunday's 53-20 loss to Green Bay. He was not pleased.


Basszus, azt hittem csak képzelődök de akkor jól láttam, hogy végig bazsalygott meccs alatt. xD

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
SWicK Green Bay Packers 4
De ha már regisztráltam, linkelem egyik all time kedvenc videóm:  packersclub.hu/2014/11/rodgers-brohm/
Nem kötekedésből, de a videóban nem is Rodgersről beszélnek, hanem éppen Brohmról. Nem "Aaron" vagy "A-Rod passes", hanem "errand passes" hangzik el, egyértelműen Brohm vonatkozásában...[/quote]Nem kimondottam Rodgersről, hanem általában a transitionról - szerintem ez rá is vonatkozott, és az nagyobb hírérték mint hogy egy noname játékos gyengeségére hívja fel a figyelmet 😊. Mindenesetre javítottam, annyira kicsi részlet a videó hülyeséghalmazában hogy ettől függetlenül ugyanaz az üzenete szerintem, és ne legyenek félreérthető dolgok 😊.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
 packersclub.hu/2014/11/4932/Eligor
Nagyon jók ezek a cikkek, a stílus is nagyon tetszik, de remélem nem haragszol meg, ha teszek egy észrevételt is. Ez a kihozott szöveg dolog nagyon hamar, nagyon unalmassá válik és a legtöbb esetben indokolatlan, mert pontosan ugyanúgy benne lehetne a szövegben a kihúzott rész. Ráadásul olyan gyakran használod, hogy van ahol 3-5 soronként van ilyen félmondat. Így a szöveged ránézésre úgy néz ki, mint az eredeti szöveg korrektúrával a wordben. Hosszabb szövegeket meg egyszerűen nehéz olvasni ezzel az áthúzással. Értem, hogy ezzel azt akarod jelezni, hogy ez most egy poén, vagy komolytalan rész, de gondolj bele, hogy ez olyan mintha egy stand up comedy-ben valaki előre bejelentené minden egyes viccét, poénját: "figyelj, most mondok valamit amin nevetned kell". Egyszer-egyszer elfér, de ez így nagyon sok. Ezeket a poénokat úgy is el lehet sütni, hogy nem használod ezt az áthúzós gimmicket.
Tudom, hogy nem lehet és nem is kell mindenkinek tetszeni, szóval nem várok el semmit, de gondoltam adok egy ilyen feedbacket is és még egyszer mondom alapvetően nagyon tetszik, amit írsz.GNG
Mivel én írtam a cikket, reagálok is rá 😊.

Értelek, és átnézve a posztban valóban volt 3-4 olyan ahol felesleges - ugyanakkor legtöbb esetben amikor használom totális hülyeség nem indokolatlan, mert ellentétes jelentést húzok ki, és nyelvtanilag értelmetlen a mondat mindkét jelzővel.

Így vagy úgy de kösz a feedbacket, a következőben kevesebb lesz. Vagy jobban elosztva. Vagy mindkettő. Már csak azért is mert azt nem én írom 😀 Pats beharangot majd igen, szóval ott kell figyelni 😉

De ha már regisztráltam, linkelem egyik all time kedvenc videóm:  packersclub.hu/2014/11/rodgers-brohm/SWicK
Nem kötekedésből, de a videóban nem is Rodgersről beszélnek, hanem éppen Brohmról. Nem "Aaron" vagy "A-Rod passes", hanem "errand passes" hangzik el, egyértelműen Brohm vonatkozásában...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
SWicK Green Bay Packers 4
 packersclub.hu/2014/11/4932/Eligor
Nagyon jók ezek a cikkek, a stílus is nagyon tetszik, de remélem nem haragszol meg, ha teszek egy észrevételt is. Ez a kihozott szöveg dolog nagyon hamar, nagyon unalmassá válik és a legtöbb esetben indokolatlan, mert pontosan ugyanúgy benne lehetne a szövegben a kihúzott rész. Ráadásul olyan gyakran használod, hogy van ahol 3-5 soronként van ilyen félmondat. Így a szöveged ránézésre úgy néz ki, mint az eredeti szöveg korrektúrával a wordben. Hosszabb szövegeket meg egyszerűen nehéz olvasni ezzel az áthúzással. Értem, hogy ezzel azt akarod jelezni, hogy ez most egy poén, vagy komolytalan rész, de gondolj bele, hogy ez olyan mintha egy stand up comedy-ben valaki előre bejelentené minden egyes viccét, poénját: "figyelj, most mondok valamit amin nevetned kell". Egyszer-egyszer elfér, de ez így nagyon sok. Ezeket a poénokat úgy is el lehet sütni, hogy nem használod ezt az áthúzós gimmicket.
Tudom, hogy nem lehet és nem is kell mindenkinek tetszeni, szóval nem várok el semmit, de gondoltam adok egy ilyen feedbacket is és még egyszer mondom alapvetően nagyon tetszik, amit írsz.GNG
Mivel én írtam a cikket, reagálok is rá 😊.

Értelek, és átnézve a posztban valóban volt 3-4 olyan ahol felesleges - ugyanakkor legtöbb esetben amikor használom totális hülyeség nem indokolatlan, mert ellentétes jelentést húzok ki, és nyelvtanilag értelmetlen a mondat mindkét jelzővel.

Így vagy úgy de kösz a feedbacket, a következőben kevesebb lesz. Vagy jobban elosztva. Vagy mindkettő. Már csak azért is mert azt nem én írom 😀 Pats beharangot majd igen, szóval ott kell figyelni 😉

De ha már regisztráltam, linkelem egyik all time kedvenc videóm:  packersclub.hu/2014/11/rodgers-brohm/
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
A Steelers is kifulladt 2 nagy meccs után egy gyenge csapat ellen, hátha ti is 😀

Egyébként egy élmény nézni a játékotokat ráadásul gyenge fal és CB sor ellen jösztök -30 as hendivel se lenne irreális a meccs, de hátha lesz csoda 😀Toca
Csoportmeccs az csoportmeccs, ráadásul idegenben, ami nálunk statisztikailag eddig nem sok jót jelentett. Annyi az előnyünk, hogy önbizalommal telve mehetünk szomszédolni, de ez akkor is az NFL, itt biztosra nem mehet senki.

Most olvasom, hogy AP még ellenünk sem tér vissza, amit egyrészt nem bánok, másrészt viszont imádtam a srác játékát | kivéve, amikor ellenünk rohangált | , emiatt picit sajnálom is, hogy nem játszik.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 692 — Vikings fan
A Steelers is kifulladt 2 nagy meccs után egy gyenge csapat ellen, hátha ti is 😀

Egyébként egy élmény nézni a játékotokat ráadásul gyenge fal és CB sor ellen jösztök -30 as hendivel se lenne irreális a meccs, de hátha lesz csoda 😀
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
 packersclub.hu/2014/11/4932/Eligor
Nagyon jók ezek a cikkek, a stílus is nagyon tetszik, de remélem nem haragszol meg, ha teszek egy észrevételt is. Ez a kihozott szöveg dolog nagyon hamar, nagyon unalmassá válik és a legtöbb esetben indokolatlan, mert pontosan ugyanúgy benne lehetne a szövegben a kihúzott rész. Ráadásul olyan gyakran használod, hogy van ahol 3-5 soronként van ilyen félmondat. Így a szöveged ránézésre úgy néz ki, mint az eredeti szöveg korrektúrával a wordben. Hosszabb szövegeket meg egyszerűen nehéz olvasni ezzel az áthúzással. Értem, hogy ezzel azt akarod jelezni, hogy ez most egy poén, vagy komolytalan rész, de gondolj bele, hogy ez olyan mintha egy stand up comedy-ben valaki előre bejelentené minden egyes viccét, poénját: "figyelj, most mondok valamit amin nevetned kell". Egyszer-egyszer elfér, de ez így nagyon sok. Ezeket a poénokat úgy is el lehet sütni, hogy nem használod ezt az áthúzós gimmicket.
Tudom, hogy nem lehet és nem is kell mindenkinek tetszeni, szóval nem várok el semmit, de gondoltam adok egy ilyen feedbacket is és még egyszer mondom alapvetően nagyon tetszik, amit írsz.
több mint 9 éve
Eligor Green Bay Packers 37
 packersclub.hu/2014/11/4932/
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ami a tegnapi meccsben a leginkább tetszett, az a fantasztikus rookie és free agent teljesítmények volt. Azt hiszem most már bátran kijelenthetjük, hogy frenetikusan sikerült a offseason. Majd minden nyári szerzemény rakott hozzá valamit a tegnapi győzelemhez. A R-E-L-A-X nagyon bejött.GNG
Egyetértek, bitang jónak tűnik az idei draft class és hát remélhetőleg még javulni fognak. Peppers meg hihetetlen, hogy meg tudott újulni. Én kérek elnézést, hogy a leigazolásakor lesajnáltam.MaG1Xx
Túl nyilvánosan nem mondtam rá én se semmit, csak azt hogy majd elválik, meg lehet ez még jó is. De ekkor D leader szerepet nem gondoltam volna.
u.i.: Arányosan Clay több sacket tud nyomni úgy, hogy csak a 3. downoknál van fenn a DL sorba (Nascar), mint amikor év elején végig DE poszton tolta. Az is érdekes, hogy amikor ILB posztról megy blitzre akkora sebessége van, hogy azt képtelenség 1 embernek felvenni. Ha szereti ha nem (szerintem még mindig jobban mint a hagyományos 4-3 DE posztot) ellentmondást nem tűrően tolja.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
de az engedett 22 az elmúlt évekhez képest parádésnak mondható.LN
A támadófalnál az összhang nagyon jól megvan. A Bakhtiari-Sitton-Linsley-Lang-Bulaga lehet nem világklasszis, de legalább egyenletes, így nincs egyértelmű támadható pont. Rodgersnek, meg van egy hatodik érzéke, amivel mindig pontosan tudja, hogy mi az a maximális idő, amíg a zseb még bírja. Most hétvégén megnéztem a Browns-Texans és a Bills-Dolhins meccset is, és hát nem megbántva a fan-okat, de Rodgers egy teljesen másik liga. Nagyon szerencsések vagyunk vele. A 3. down-oknál olyan félelmetes nyugodt, mintha csak a hátsóudvaron passzolgatna a haverokkal. Amit meg különösen jó volt látni, hogy úgy néz ki visszatért a klasszikus, még a "nagyanyámnak is van elkapott passza" típusú játék. Összesen 8 játékosnak volt elkapása.

Egyébként tudjátok mi lett volna a brutális, ha az Aaron Rodgers fumble után, mikor Richard Rodgers felvette a labdát, passzolt volna egyet.GNG
Csórinak semmi esélye se lett volna, ha nyom is egy TD passzt, mindenki csak ránéz a pontszerzésekre és nyugodtan konstatálja, hogy Rodgers to Cobb... Inkább hagyta a picsába 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
de az engedett 22 az elmúlt évekhez képest parádésnak mondható.LN
A támadófalnál az összhang nagyon jól megvan. A Bakhtiari-Sitton-Linsley-Lang-Bulaga lehet nem világklasszis, de legalább egyenletes, így nincs egyértelmű támadható pont. Rodgersnek, meg van egy hatodik érzéke, amivel mindig pontosan tudja, hogy mi az a maximális idő, amíg a zseb még bírja. Most hétvégén megnéztem a Browns-Texans és a Bills-Dolhins meccset is, és hát nem megbántva a fan-okat, de Rodgers egy teljesen másik liga. Nagyon szerencsések vagyunk vele. A 3. down-oknál olyan félelmetes nyugodt, mintha csak a hátsóudvaron passzolgatna a haverokkal. Amit meg különösen jó volt látni, hogy úgy néz ki visszatért a klasszikus, még a "nagyanyámnak is van elkapott passza" típusú játék. Összesen 8 játékosnak volt elkapása.

Egyébként tudjátok mi lett volna a brutális, ha az Aaron Rodgers fumble után, mikor Richard Rodgers felvette a labdát, passzolt volna egyet.
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ami a tegnapi meccsben a leginkább tetszett, az a fantasztikus rookie és free agent teljesítmények volt. Azt hiszem most már bátran kijelenthetjük, hogy frenetikusan sikerült a offseason. Majd minden nyári szerzemény rakott hozzá valamit a tegnapi győzelemhez. A R-E-L-A-X nagyon bejött.GNG
Egyetértek, bitang jónak tűnik az idei draft class és hát remélhetőleg még javulni fognak. Peppers meg hihetetlen, hogy meg tudott újulni. Én kérek elnézést, hogy a leigazolásakor lesajnáltam.MaG1Xx
A csapat teljesítménye elég jó mostanság. Ahogy nézem, 41 TD-t szereztünk, ez a legtöbb a ligában. Hogy nem egysíkú a játék (bár kicsit annak látszik) és hogy minden csapatrész hozzáteszi a magáét: ebből "csak" 28 passzolt és 8 futott. A maradék 5 TD a védelemé és ST-é.

Ellenpélda lehet a Broncos : 38 TD, abból 30 passzolt, 7 futott és 1 egyéb.

Peppers 5 sack-el csapatelső... Igaz a 25 elért sacknél van több is a ligában, de az engedett 22 az elmúlt évekhez képest parádésnak mondható.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ami a tegnapi meccsben a leginkább tetszett, az a fantasztikus rookie és free agent teljesítmények volt. Azt hiszem most már bátran kijelenthetjük, hogy frenetikusan sikerült a offseason. Majd minden nyári szerzemény rakott hozzá valamit a tegnapi győzelemhez. A R-E-L-A-X nagyon bejött.GNG
Egyetértek, bitang jónak tűnik az idei draft class és hát remélhetőleg még javulni fognak. Peppers meg hihetetlen, hogy meg tudott újulni. Én kérek elnézést, hogy a leigazolásakor lesajnáltam.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
A hétvégi meccsel kapcsolatban a legnagyobb problémám, hogy az Eagles egy kikúrt jó csapat!
balazs799
Na ennyit a statisztikákról. Ebben azért nincs az benne, hogy mekkora kikurt nagy formában vagytok, meg hogy mi betlizünk. Kérdés nem volt az első snaptől kezdve, hogy melyik a jobb csapat. Nálatok pont az van, ami nálunk nagyon hiányzik. Elit passrusher, elit QB.

Grat!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Ami a tegnapi meccsben a leginkább tetszett, az a fantasztikus rookie és free agent teljesítmények volt. Azt hiszem most már bátran kijelenthetjük, hogy frenetikusan sikerült a offseason. Majd minden nyári szerzemény rakott hozzá valamit a tegnapi győzelemhez. A R-E-L-A-X nagyon bejött.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Nem mentem el aludni a 3. negyed után, pedig tudtam, hogy megint kóvályogni fogok a melóban. De ez a csapat megérdemli, hogy még a garbage time-ot is megnézze az ember! 😊

Úgy nyertünk ellentmondást nem tűrően, hogy messze nem voltunk tökéletesek: rossz snap, elhibázott field goal, beomló fal puntnál és field goal kísérletnél (ezekből néha egy is elég ahhoz, hogy egy csapat megzavarodjon), az átlagosnál több drop.
De végre látni, hogy megvédjük a családi ezüstöt (gyémántot). Évek óta az a bajom, hogy ha ilyen irányítónk van, akkor ne engedjük már, hogy agyonverjék. És ez tegnap már az az O fal volt, amelyiket hosszú távon is el tudnék viselni - persze, még javulhatnak azért.. 😊
A TO mutatónk bámulatos, minden csapatrészünk hozzátett a győzelemhez és hát Áron tényleg marslakó..

(Guion sack utáni tánca zseniális volt, gifet neki! 😊 )
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
szép győzelem volt. remélem komolyabb sérülésekkel nélkül megúsztuk a mérkőzést. Vikings ellen kötelező lenne nyerni. Aztán jön a Pats amit már évek óta várok ). Remélem most Rodgers fog irányítani nem pedig Flynn . Bár Pats-nek most nagyon megy a futójáték ami ellen mi kevesek vagyunk. De kár ennyire előre szaladni, előbb hozzuk le sérülések nélkül győzelemmel a Minnesota elleni meccset.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Köszi, Eagles fanok.

Csak szuperlatívuszokban lehet most a csapatról beszélni. Ha ezt tudnánk tartani.... azt mondom, raktározzuk el magunkban ezt az elmúlt két meccset. A folytatást illetően remélem, hogy így megyünk tovább és a D tovább javul! Lesz itt még feladva a lecke, a Pats és a Lions offense nem lesz piskóta, plusz nem tudom, ezt a támadójátékot meddig tudjuk fenntartani, igaz, fele ennyivel is nyertünk volna talán. Ettől most még tavasz van Green Bay-i télben, ami kurva jó érzés. Amit JayB írt a követőben, hogy évek óta fülig ér a szája, ha AR-t látja játszani, maximálisan igaz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Grat sracok