Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Irigylem az optimizmusod Balazs... Véleményem szerint egyáltalán nem lesz jobb szezonunk mint az elmúlt 2 évben, szerintem a rájátszás maga volna a csoda ettől a csapattól. Évről évre gyengébbek vagyunk ami abból fakad hogy szerintem ideje volna befejezni a minden játékost a draftról hozzunk és oldjuk meg a gondokat házon belül stratégiát.

3szor kaptunk ki valóban, de hogy? Esély nem volt a győzelemre egy alkalommal sem. A hátralévő meccsekből szvsz a Bears, Falcons, Vikings, Tampa négyest verni fogjuk a többi sajnos cumi... a 9-7es mérleg a jelenlegi NFC-ben édes kevés.

A 3 vereségünkben több közös dolog is van sajnos, ha az ellenfélnél van 1 passzolni tudó irányító, megspékelve futójátékkal na akkor ég a ház rendesen... Ezáltal a Pats, Eagles, Lions sztem cumi, és még a Bills is az lehet.

Sajnos a jelenleg a csapatunk hangyafasznyival jobb csak 1 átlag csapatnál, az is csak Rodgers miatt... Az O-line alapból is botrány és ha ne adj isten még abból is kiesik valaki akkor a beugrókkal maga a tragédia (Sherrod, Taylor) pass protection szinte nincs, a futás blokkolást meg hagyjuk is. Finley elvesztésével gyakorlatilag a TE játék is megszűnt létezni. A védelem... Jó oké Raji kiesett, DE évek óta kórház csapat vagyunk erre nem lehetett gondolni a keret kialakításánál hogy mi lesz ha nincs Raji?! Ezáltal a front 7re ki kellene találni valami kifejezést ránk mert az nem létezik sajnos. Secondary. A meccs előtt olvastam hogy milyen statisztikát írtál velük kapcsolatban. Tegnap láthattuk hogy ez mennyit is ér egy irányító ellen, aki finoman szólva sem élete formájában van idén... És ne fogjuk arra hogy Burnett, Shields nem játszott mert sztem a secondary összes tagja kb 1 szintet képvisel. Tramonnak is csak az az 1 jó éve volt amikor az amúgy is klasszis Collins, Woodson páros kb. életük formájában játszottak, mellettük nem volt nehéz jól játszani.

Egy szónak is száz a vége, igazi SB esélyes csapat nem leszünk addig, amíg a jelenlegi stratégia alapján alakítják a keretet, és idén nem hogy SB-ra nincs esély de még csak rájátszásba jutásra sem! Sajnos...
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Hát szerintem a legjobbkor jött a bye week. Ilyen zakó után rendet kell tenni a fejekben nem beszélve a sérülésekről. Azt kell, hogy mondjam ez nagyon benne volt a levegőben. Brees pedig ismét bebizonyította, hogy nem egy rossz vezér de ezt eddig is tudtuk. Igen a bye week után otthon játszunk nehezebb ellenfelek ellen viszont a NFL-ben bármi megtörténhet. Én mindig azt mondom, hogy következő meccsre kell koncentrálni. Lényeg, hogy 2 csoport riválissal még a Lambeau-n találkozunk.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kikaptun 3 szor idegenben. 1 szer a tavalyi bajnok otthonában (aki akkor még bajnokhoz méltón játszott), egyszer ott ahol 2009-óta!!! nem nyert idegenbeli csapat, és egyszer a Ford Field-en. Úgy gondolom egyik vereséget se kell megmagyarázni. Otthon még csak 3 meccsünk volt és azért Lambeau az a Lambeau! A bye után minden komolyabb meccsünk otthon van: Bears, Eagles, Patriots. Falcons és Lions. Idegenben Vikings, Bill, Buccaneers. Úgy gondolom hogy ebből a 8as meccssorozatból ha 3-szor kapunk ki akkor az már kicsit elkeserítő lenne. De a szezon nehezebbik részén vagyunk túl 5-3al. Én 11-5, 10-6 os mérleget gondolok a szezon végére, és ha a Lions is hasonlóan jól folytatja (főleg úgy hogy már vissza fognak térni a hiányzók: Megatron, Bush, 1-2 TE is talán) akkor is ha nincs meg a North az egyik WC hely szerintem ezzel a mérleggel meglehet. Az Eastból a Cowboys 2ős ből lehet az egyik elvisz 1 WC-ot, de azért várjuk ki a végét. Ismeretes milyen leolvadásokra képes az a csoport (elsősorban a cowboyok). A South nemhogy nem fog beleszólni a WC-ba lehet még a győztese se lesz sokkal 8-8 felett (bár szerintem a Saints azért 9-7nél rosszabbat nem csinál. A Westbe ott van 3 csapat de ott lesznek is olyan körbeverések... És akkor a Rams is jó lehet ott azért 1-1 meccsre. Szó mi szó, ha meglesz az általam prognosztizált 11-5 mondjuk de még a 10-6-is szerintem PO-ot ér. És Uram ha benn vagyunk a PO-ba csak a 49-ers kerüljük el!
Ahogy azt nálam a csapatot sokkal jobban ismerő illető is mondta már: R-E-L-A-X!
Green Bay-ben játszik az Nfl- legjobb irányítója! Biztos vagyok benne, hogy jobb szezonunk lesz mint az előző 2ben volt.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Én attól nem félek,hogy mi bármit is elkapnánk ebben a szezonban...Labdát se nagyon nem hogy fonalat... eddig ez a szezon úgy szar ahogy van... Cutler megkapta a nagy zsét aztán TO gyáros lett, tán egy meccse volt eddig ahol nem dobott intet a többin meg rásoékelt még 1-2 fumblival is...LB sorunk az konkrétan nem létezik... Beleöltünk egy csomó lóvét s D falba Houston a 8. meccsén 20 pontos hàtrànyban megcsinàlta az első!!! Sackjét amit annyira ünnepelt, hogy elszakadt a térde ....ez méltón reprezentálja az idei szezonunkat ...Trastmen is szar... Nem is bánom ha idén csinálunk egy hulladék szezont, hátha top 10-Ben tudunk draftolni...Idén biztos hogy ti és a Lions mennek a csoportért nekünk itt most nem osztottak lapot...baromi nagy leolvadás kéne tőletek meg a Lionst is, tőlünk meg baromi nagy feltámadás,amire most nem sok sanszot látok...

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Elszomorító vereség, de a legfőbb, hogy talán kicsit visszaránt mindenkit a földre D és talán O oldalon is. Jókor jön a bye, kíváncsi vagyok, kijövünk-e a gödörből. Pl a Bears nem hiszem hogy ismét bele fog futni a késbe, ahogy azt az eredmény láttatja, nehéznek ígérkezik. Szerintem simán lesz még "országos egyes" tuti győzelmünk bukva, és fordítva is (esélyes/ebb/nek vélt elleni győzelem). Aki netán elszállt a csapatnál, az most visszatér a földre - bízom abban, hogy hasznos lesz ez a vereség. Nem lenne jó arra is bazírozni, hogy a Lions majd elkúrja, mint tavaly, mert lehet, hogy nem következik be.Gergőbácsi
Nem hiszem, hogy a Bears kisebbet égett volna a hétvégén, mint mi. Szerintem ott valóban nagy bajok vannak. Nálunk azért ennyire nem rossz a helyzet. De azért talán még szerencse is, hogy a medvék elleni meccs előtt jött ez a kijózanító pofon.

Igazából ez megint apróságokon ment el. Olyan apróságokon, mint pl Ingram, aki csupán csak kétszer futotta körbe tegnap a Földet egy passhappy csapat tagjaként. És akkor el is érkeztünk az origóhoz: majdnem olyan rosszul blokkolunk futáshoz, mint ahogy védekezünk ellene...
És emellett még az Pass O sem volt olyan, mint amilyennek megszoktuk. Termeltek, termeltek, de valahogy a végén mindig elfogyott a szufla. Hívtunk néhány hülyeséget a RED Zone-ban, Nelson eléggé szürke volt, Lacy is csak elkapóként volt pro bowler, és az a 4. és inches challenge is eléggé véleményes volt, de leginkább a TE játék jelentéktelensége keserít el. Volt szerencsém tegnap Gronkot látni, de Graham is más kávéház volt még így félig sérülten is, mint a mieink.

Az, hogy Brees szétpasszol, az benne van, na de, hogy futásban ennyire szétszedjenek.. Amíg erre nem találunk valami megoldást, addig sok sót nem fogunk megenni a PO-ban, feltéve, ha eljutunk odáig (amiben azért még mindig biztos vagyok).

Azt gondolom, hogy nagyon nem mély a depth. Nincs meg az a next man up érzésem, mint az SB évében volt. Hiába nincs sok sérültünk, ha 1-2 ember kiesik, azt már keményen megérezzük.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
A szezon első fele alapján az eddig az eredményünk besorolása: OKÉ.
Kaptunk hideget és meleget. Egy szoros liga középmezőnyében vagyunk. Az átlagtól egy Rodgers-nyivel jobb támadókkal és az átlagtól egy védőfalnyival gyengébb D#-szel. Szerintem azért a többség augusztusban aláírta volna ezt az 5-3-at. Úgy néz ki, hogyha nagy meglepetések nem jönnek közbe, akkor a Detroittal fogjuk lemeccselni a csoport elsőséget, de Bears is elkaphatja a fonalat. Ha azonban ránk igaz, hogy középcsapat vagyunk, akkor rájuk is. Egyébként az NFC North egyáltalán nem olyan félelmetes mint aminek jósolták. Nem tenném rá a házamat, de még egy lyukas zoknit se, hogy innen 2 csapat is bejut a PO-ba. A csoportgyőzelem legyen meg (egyébként meg a Bears-t oda-vissza) és akkor maximálisan elégedett vagyok. Ez a csapat egyszer el tud kapni egy 4-5 meccses nagyon jó fonalat. Remélem ez a playoffban történik majd meg.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Sanco! Az 50 dolláros Nálad is genyózik?

szerk.: közben megoldódott, csak kicsit k..va lassan tölt be. (vagy lehet hogy LN-nél van ilyen? Öreg fejem... 😊 ) Elnézést a szolgálati közleményért.
Go Pack!Gergőbácsi
Én vagyok akit kerestél és igen, nálam is genyózott vagy 1 órán keresztül, de már elmúlt. 😊Sanco
Köszi a választ. 😊

Elszomorító vereség, de a legfőbb, hogy talán kicsit visszaránt mindenkit a földre D és talán O oldalon is. Jókor jön a bye, kíváncsi vagyok, kijövünk-e a gödörből. Pl a Bears nem hiszem hogy ismét bele fog futni a késbe, ahogy azt az eredmény láttatja, nehéznek ígérkezik. Szerintem simán lesz még "országos egyes" tuti győzelmünk bukva, és fordítva is (esélyes/ebb/nek vélt elleni győzelem). Aki netán elszállt a csapatnál, az most visszatér a földre - bízom abban, hogy hasznos lesz ez a vereség. Nem lenne jó arra is bazírozni, hogy a Lions majd elkúrja, mint tavaly, mert lehet, hogy nem következik be.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ma minden összejött 2 felpattanós int a red zone-ban, aztán még a végén flynn is elvesztett egy fumblet ahogy azt valaki írta jöjjön össze minden ilyen inkább a dome-ban NO-ban mint a csoport riválisok ellen...
Hiányzott Burnett ez nagyon látszott, ahogy az is, hogy Breese még mindig az egyik legjobb QB a ligában. Nincs rossz sec.ünk de a kezdő 4-esből ma hiányzott 2 ember.
Lang és a végén Sitton is sérülten fejezte be a meccset akár csak Aaron!!!!
A bye a lehető legjobbkor jön, reméljük mindenki kipiheni magát, egészsége visszatér, és a Bears ellen a Lambeau-n úgy fogjuk folytatni, hogy azt abbahagytuk a Panthers ellen. GO PACK GO!!!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Sanco! Az 50 dolláros Nálad is genyózik?

szerk.: közben megoldódott, csak kicsit k..va lassan tölt be. (vagy lehet hogy LN-nél van ilyen? Öreg fejem... 😊 ) Elnézést a szolgálati közleményért.
Go Pack!Gergőbácsi
Én vagyok akit kerestél és igen, nálam is genyózott vagy 1 órán keresztül, de már elmúlt. 😊
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én lennék a legboldogabb ha nem így lenne 😊 Nem beszélve arról, hogy USA-ban mindenről statisztikát csinálnak. Maradjunk annyiban ha egy Brees szintű irányító ellen is így hozzuk a statot, akkor megemelem kalapom.FrozNTundRa
Van rengeteg hülye statisztika, de ezek a számok nem földtől elrugaszkodottak. Ha régóta nézel GB szezonokat, akkor látni lehet, hogy 2010 (SB) év óta a legjobb a sec mind számokban mind ránézésre. A D#-nk sebezhető része az a földön van. Nyilván Brees a legjobb irányító aki ellen idén pályára fogunk lépni, de ha a sec. az átlag 220 kapott yardot csak max egy 100-assal toldja meg, és AR ill a RB-ek vigyáznak majd a labdára, akkor a sec.-en nem fog múlni.
Sorry, hogy így belekötöttem, de a hátsó alakulata a védelemnek csak dicséretet érdemel szerintem az eddigi játékát látva. Úgy hogy az utóbbi években nyelték a yardokat bőven a levegőben is és egész jók voltak az INT- mutatóban, erre idén feljavultak a kapott yardokat tekintve, valamint a labdaszerzéseket nézve is ligaelitek lettek!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Én lennék a legboldogabb ha nem így lenne 😊 Nem beszélve arról, hogy USA-ban mindenről statisztikát csinálnak. Maradjunk annyiban ha egy Brees szintű irányító ellen is így hozzuk a statot, akkor megemelem kalapom.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon sebezhető a secondary sorunk és hát Brees ellen nehéz lesz.FrozNTundRa
Sebezhető? 5. legjobb védelem a passzolt yardok tekintetében (220y/g) és 10 INT ami a 2. legtöbb. 9 kapott TD a levegőben (4. legjobb). 74!!! QB rating a védelmünk ellen, ami a liga legjobbja.
Ha ez a sec. védelem sebezhető, akkor nemtudom hova kéne még fejlődni


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Sanco! Az 50 dolláros Nálad is genyózik?

szerk.: közben megoldódott, csak kicsit k..va lassan tölt be. (vagy lehet hogy LN-nél van ilyen? Öreg fejem... 😊 ) Elnézést a szolgálati közleményért.
Go Pack!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Lions megint hozta a kötelezőt. Nagyon tudnak valamit Detroitban és ezzel nagy versenyfutás lesz a csoportunkban. Bears-t kezdem sajnálni már, mert ekkora múltú csapat ennél többet érdemelne. Nekünk pedig ezek után hoznunk kéne egy W a Superdome-ban amit most nem érzek. Nagyon sebezhető a secondary sorunk és hát Brees ellen nehéz lesz. Nem rossz ez a Saints mint amilyen a statisztika mutatja.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Hihetetlen meccs volt a londoni és sajnálatos is.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Utoljára 1995-ben nyertünk a Superdome-banKampman
Akkor éppen itt az ideje megint nyerni. 😊
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Utoljára 1995-ben nyertünk a Superdome-ban
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Kiváncsi vagyok, piszok nehéz meccsre és vereségre számítok. Remélem lehozzuk komoly sérülés nélkül.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Probable: RB James Starks (ankle)
Questionable: S Morgan Burnett (calf)
Doubtful: CB Sam Shields (knee)
Out: DE Datone Jones (ankle)

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
na lassan közeledünk a Saints elleni mérkőzés időpontjához. ettől a meccstől tartottam és tartok is még mindig a bye week előtti meccsekből. nem tudom van-e olyan statisztika, hogy a dome elleni csapatok ellen milyen a mérlegünk? valszeg nem fognak fagyos levegőt befújni a dome-ba és a hangzavar sem lesz kisebb.FrozNTundRa
Én ebben nem annyira hiszek. Mármint hogy a hideg az nekünk mekkroa előny otthon. A csapat 3/4-e déli. Egyébként meg twitteren olvastam nem rég egy faszát: A futball hőségben a hidratáción múlik, hidegben a szíven" 😊
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
na lassan közeledünk a Saints elleni mérkőzés időpontjához. ettől a meccstől tartottam és tartok is még mindig a bye week előtti meccsekből. nem tudom van-e olyan statisztika, hogy a dome elleni csapatok ellen milyen a mérlegünk? valszeg nem fognak fagyos levegőt befújni a dome-ba és a hangzavar sem lesz kisebb.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sajnos az az igazi jó TE játék hiányzik is.balazs799
Az előző szezon második felében Quarless elég jól tolta, draftról jött Rodgers meg ugye van Bostic, így azt reméltem ha nem is ligaelit (nyilván), de legalább egy erős közepes TE egységünk lesz. Hát egyelőre nem úgy tűnik.:-/ Bár nem érződik a poszt halvány teljesítménye az O-n szerencsére.MaG1Xx
Ahogy kampman is írta, tudunk újítani. Rodgers (TE) remekül blockol, ami nagyban segíthani mind a névrokona mind a futók dolgát, ahogy az történt is a Panthers ellen. És az igazi TE-fegyver (redzone célpont) egyenlőre Cobb remekül megoldja. A legjobbak elkapó TE Quarless egyenlőre, de nincs meg felé az a bizalom mint ami pl már megvan Adams felé is. De van 2 ligaelit WR-ünk egy remek tehetséggel, és reméljük Boykin is lassan újjá tud éledni.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Jermichael Finley -vel mi a helyzet, mikorra várható a visszatérése? Vele még ütősebb lehetne az O, vagy már nincs akkora formában, mént régebben?Leon78
Már sose, a sérülése után egy csapat sem találta annyira egészségesnek, hogy bevállalják. Be is nyújtotta már a liga felé az igényét a sérülése miatti 10m-óra.
Sajnos az az igazi jó TE játék hiányzik is.balazs799
Hiányzik, de TT talán legnagyobb erőssége, hogy annak ellenére, hogy milyen elkapók mentek el illetve vonultak vissza az utóbbi években (Driver, Jennings, Finley, Jones), folyamatos pótlást tudott biztosítani. Most is a miénk az egyik legjobb WR-corps a ligában
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Burnett (Calf, DNP)
D. Jones (Ankle, DNP)
Shields (Knee, DNP)
Starks (Ankle, DNP)

na ez azért rohadtul nem hiányozna...gamerkr
Morgan Burnett and actually Datone (Jones) and James Starks, I just came from the practice facility, all three of them look like they're moving pretty good. .. I don't have high concern.MM

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Sajnos az az igazi jó TE játék hiányzik is.balazs799
Az előző szezon második felében Quarless elég jól tolta, draftról jött Rodgers meg ugye van Bostic, így azt reméltem ha nem is ligaelit (nyilván), de legalább egy erős közepes TE egységünk lesz. Hát egyelőre nem úgy tűnik.:-/ Bár nem érződik a poszt halvány teljesítménye az O-n szerencsére.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi