Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mindenki várja és szurkol a havas meccsért, de kötve hiszem, hogy Rodgers-ék is havas meccsre vágynának. 😀😀Sanco
Pont az emlékezetes Giants elleni PO-bukta után írta egy Packers-blogger, ami szentségtörésnek hangzik, de van benne valami: ennek a csapatnak (főleg a mostani O miatt) dome-ban kéne játszania 😀Kampman
Ja, Walter is megmondta (Jeff Dunham)
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 453
Mindenki várja és szurkol a havas meccsért, de kötve hiszem, hogy Rodgers-ék is havas meccsre vágynának. 😀😀Sanco
Pont az emlékezetes Giants elleni PO-bukta után írta egy Packers-blogger, ami szentségtörésnek hangzik, de van benne valami: ennek a csapatnak (főleg a mostani O miatt) dome-ban kéne játszania 😀
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 845 — !SuPeR6BoWL!
de jó lenne egy esetleges 1st round bye, és utána nem rögtön egy ki-ki meccs.
amikor legutóbb így volt a Giants eléggé megalázott minket hazai pályán. tudni kell időzíteni is a legjobb formát. ha ki kell még kapni akkor most tegyük meg az alapszakaszban. mert ha PO-ban a csapat ott már nem lehet ilyet megengedni.FrozNTundRa
Pontosan...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
de jó lenne egy esetleges 1st round bye, és utána nem rögtön egy ki-ki meccs.
amikor legutóbb így volt a Giants eléggé megalázott minket hazai pályán. tudni kell időzíteni is a legjobb formát. ha ki kell még kapni akkor most tegyük meg az alapszakaszban. mert ha PO-ban a csapat ott már nem lehet ilyet megengedni.
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Egyre nagyobb az esélye, hogy idén is összejön a rájátszás, szeretnélek megkérdezni titeket kit szeretnétek jobban esetleges ellenfélnek, egy csoportrivális Lionst, vagy Seahawks/49ers párosból vkit. Személy szerint jobban örülnék az Oroszlánoknak (főleg ha ők jönnének hozzánk). Erre látok is esélyt (mármint Detroitra) NFC Westben most jönnek a csoportmeccsek vki le fog maradni, de vki ezzel párhuzamosan fel is jönhet. Detriot is csoportmeccseket játszik, de a mi csoportunkban hozhatóbb talán a Vikings, Bears (jah, hogy mi is szenvedtünk a hétvégén... 😊). Ezért biztos ami, fix nekünk is hozni kell a hatra lévő meccseket.

ui: 49ers-t nagyon nem akarom a múltbeli események miatt, Seahawks meg lehet túl mély nyomott hagyott az idénynyitón, azért nem szimpi.moncsy91
Én azt mondom h próbáljunk meg most már az első két helyen végezni az nfc-ben , azt gondolom h az első hely sem lehetetlen mert az arizona még játszik a 49-erszel meg a seahawks-al is és Stanton egyenlőre nem igazán győzött meg de ez mind1 is, legyünk kiemeltek és akkor nem is kell játszani az első héten.
A hátralévő meccseket ketté bontanám
Atlanta itthon azt hiszem h a simán hozható kategória az ilyen védelmeket szétszedi Arod
Buffalo idegenben , hasonló meccs néz ki mint a tegnapi de befogjuk azt is húzni.
Tampa idegenben , remélem jól gondolom h nem lehet gond.

A másik kettő
New England itthon , nálam ez bármi lehet 50-50 , élvezni akarom a meccset 😊
Detroit itthon, beton védelme van az oroszlánok de ha akkor még ezen fog múlni a dolog akkor behúzzuk .

Nálam 12-4 a vége , remélem h ez elég lesz valamelyik kiemelt helyre 😊

Ellenfélnek én inkább szeretném az sf-et a közelmúlt ellenére is, Lincstől jobban félek mint a Cap vezette offenstől mostanában nem igazán meggyőzőek .nando89
Kétarcú csapat mind a kettő. Detroit idén mutatott nagyon jó formát (sajnos pont ellenünk is), most hullámvölgyben vannak (amiből ki lehet jönni még) 49ers idén nem olyan meggyőző, de tudják mi a Playoff. Úgyhogy van pro-kontra mindenki mellett. És olyan nem lesz, hogy csak jó matchupok lesznek, mint legutóbb a Bears, de jó lenne egy esetleges 1st round bye, és utána nem rögtön egy ki-ki meccs.
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Mindenki várja és szurkol a havas meccsért, de kötve hiszem, hogy Rodgers-ék is havas meccsre vágynának. 😀😀
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ma megint havazott Green Bayben , pénteken is elég nagy rá a sansz h esni fog , vasárnapra egyenlőre csak hideget mond de kitudja hátha lesz egy kis hó is még pluszban 😊
Nagyon várom már a meccset !
Itt lehet követni h milyen az idő éppen a stadionban :
 nfl.packers.com/multimedia/live_cams/
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
A rájátszás még nagyon messze van. Sokan vannak még fej-fej mellett. Ha már választani kell, akkor én most csak azt nézem kik vannak huntban. Én annak örülnék, ha a playoff első meccse a Dallas/Philly párosból kerülne ki (mondom még egyszer nem vizsgálva ennek a racionalitását).

Egyébként nézegettem a defence statisztikákat. Amiben a sikerült a TOP10-be beverekedni magunkat, az legnagyobb feladott playek. Se futásban, se elkapásban, még csak visszahordásban sem kapunk be hatalmas playekket. Ez úgy gondolom lélektanilag is jó. Ha már sok yardot adunk fel, legalább ne gyorsan, hidegzuhany szerűen és az offence ki tudja pihenni magát.

Én azon gondolkozom mennyire van esélye Rodgersnek az alapszakasz MVP-re. Ha csak a számokat nézzük, akkor elég valószínűtlen, mert yardok tekintetében és TD-kben is vannak előtte. Főleg itt az alapszakasz király Payton Manningre gondolok. Ami Aaron mellett szól, hogy mindössze 3 intercetptionje van és a Passer ratingje majdnem 10-zel több, mint az őt követőé. Mondjuk egy Brady-verés nagyot nyomna a latba.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Kellenek az ilyen győzelmek, a kulcs az lesz, hogy a maradék ötből hármat hozzunk és az egyik legyen a Lions ellen.
Sajnos szinte biztos, hogy a Pats ellenit nem látom... azért kíváncsi leszek, Gronkot vajon Hawk fogja-e 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Egyre nagyobb az esélye, hogy idén is összejön a rájátszás, szeretnélek megkérdezni titeket kit szeretnétek jobban esetleges ellenfélnek, egy csoportrivális Lionst, vagy Seahawks/49ers párosból vkit. Személy szerint jobban örülnék az Oroszlánoknak (főleg ha ők jönnének hozzánk). Erre látok is esélyt (mármint Detroitra) NFC Westben most jönnek a csoportmeccsek vki le fog maradni, de vki ezzel párhuzamosan fel is jönhet. Detriot is csoportmeccseket játszik, de a mi csoportunkban hozhatóbb talán a Vikings, Bears (jah, hogy mi is szenvedtünk a hétvégén... 😊). Ezért biztos ami, fix nekünk is hozni kell a hatra lévő meccseket.

ui: 49ers-t nagyon nem akarom a múltbeli események miatt, Seahawks meg lehet túl mély nyomott hagyott az idénynyitón, azért nem szimpi.moncsy91
Én azt mondom h próbáljunk meg most már az első két helyen végezni az nfc-ben , azt gondolom h az első hely sem lehetetlen mert az arizona még játszik a 49-erszel meg a seahawks-al is és Stanton egyenlőre nem igazán győzött meg de ez mind1 is, legyünk kiemeltek és akkor nem is kell játszani az első héten.
A hátralévő meccseket ketté bontanám
Atlanta itthon azt hiszem h a simán hozható kategória az ilyen védelmeket szétszedi Arod
Buffalo idegenben , hasonló meccs néz ki mint a tegnapi de befogjuk azt is húzni.
Tampa idegenben , remélem jól gondolom h nem lehet gond.

A másik kettő
New England itthon , nálam ez bármi lehet 50-50 , élvezni akarom a meccset 😊
Detroit itthon, beton védelme van az oroszlánok de ha akkor még ezen fog múlni a dolog akkor behúzzuk .

Nálam 12-4 a vége , remélem h ez elég lesz valamelyik kiemelt helyre 😊

Ellenfélnek én inkább szeretném az sf-et a közelmúlt ellenére is, Lincstől jobban félek mint a Cap vezette offenstől mostanában nem igazán meggyőzőek .
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Egyre nagyobb az esélye, hogy idén is összejön a rájátszás, szeretnélek megkérdezni titeket kit szeretnétek jobban esetleges ellenfélnek, egy csoportrivális Lionst, vagy Seahawks/49ers párosból vkit. Személy szerint jobban örülnék az Oroszlánoknak (főleg ha ők jönnének hozzánk). Erre látok is esélyt (mármint Detroitra) NFC Westben most jönnek a csoportmeccsek vki le fog maradni, de vki ezzel párhuzamosan fel is jönhet. Detriot is csoportmeccseket játszik, de a mi csoportunkban hozhatóbb talán a Vikings, Bears (jah, hogy mi is szenvedtünk a hétvégén... 😊). Ezért biztos ami, fix nekünk is hozni kell a hatra lévő meccseket.

ui: 49ers-t nagyon nem akarom a múltbeli események miatt, Seahawks meg lehet túl mély nyomott hagyott az idénynyitón, azért nem szimpi.
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
ahogy vártam. egy kőkemény csoportmeccs volt. de így is lehet nyerni. nem volt igazi dominancia sőt... minden elismerés a Vikings-é. ebből még csapat is lehet jövőre ha egyben marad a társaság.
Patriots ellen sokkal jobb játékot várok a srácoktól mert igencsak jó formát mutatnak BB-k. illetve jó lenne visszavágni a legutóbbiért amikor Matt irányított nálunk.
több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
örülnék egy havas meccsnek jövő hétre ..😊nando89
Várom azt a meccset, igen jónak ígérkezik 😊 Havas időjárás csak még jobbá tenné.winston
Hát ha már hó akkor csak a pályán legyen és ne essen a meccs alatt mert az egyik irányítónak sem jó. Amelyik csapat nyer az nagyot lép a PO vagy inkább a konferencia első helye felé

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
örülnék egy havas meccsnek jövő hétre ..😊nando89
Várom azt a meccset, igen jónak ígérkezik 😊 Havas időjárás csak még jobbá tenné.
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
 www.facebook.com/EddieLacyOfficial/photos/a.733589966720743.1073741831.729960233750383/762250937187979/?type=1&theater
Az a szöveg amit Lacy tolt mellé 😀 😀 😀 . "Big ass idk what to call it" xD

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ezt vártam mára .
Mi kiszenvedtük ennyivel azért min jobbak voltunk , örülnék egy havas meccsnek jövő hétre ..😊
A csoportból :
A macik is kiszenvedték kicsit a volt irányítójuk is segített valamit nekik
Detroit: azt kaptam amit vártam tükör sima vereség a pats-től ,úgy látom van esély h megint összerogynak a szezon végére , most már 2 meccse nem tudtak Td-t csinálni pedig nem gyenge a támadósoruk ..
Kezdünk nagyon jól állni csak ne legyen komoly sérülésünk , akkor azt gondolom h a Po meglesz 😊
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Kemény, de kibrusztolt meccs volt. Lacy nagyon keményet játszott ma és az offenzív fal is. Következő meccs nagyon-nagyon kemény lesz, de majd meglátjuk. A Chicago hátha összekapja magát, mi meg jobb formában nem is érezkezhetnénk a New England ellen. Csak nyugodtan várom a jövőheti hajnalozást.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 668
ilyen meccsre számítottam, szerintem nem vagyok vele egyedül. vezetjük a csoportot, komoly sérülés talán nem volt a meccsen. jövőhéten jöhet a pulyka!!!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Minden meccsét láttam a Lionsnak és azt azért messze cáfolnám, hogy "tudnak kiélezett helyzetben nyerni"! Sokkal inkább közelebb állnak ezek a győzelmek a mázli kategóriához mint a tudáshoz.KondásTibi
Te így látod, én meg úgy..
Azért Stafford vezetett már néhány game wining drive-ot (nem csak idén), s ez a tény nem biztos, hogy a mázlifaktort erősíti. Mindenesetre, ha 6 ponttal mennénk ellenük, már csak 2 perc lenne hátra és náluk a labda, akkor azért nem lennék nagyon nyugodt...James007
Miért nem? 1.down: CMIII 0 yardon fogja a futást, 2.down: Tramon fogja Megatront de csak 4 yardos elkapás, 3.down: 2-3-4 PEPPERS Fumble felszedi és GO TO PO GO TO PO!
Sorry, nyilván esélytelen, de egész nap folyik a pálinka ma nálunk 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Minden meccsét láttam a Lionsnak és azt azért messze cáfolnám, hogy "tudnak kiélezett helyzetben nyerni"! Sokkal inkább közelebb állnak ezek a győzelmek a mázli kategóriához mint a tudáshoz.KondásTibi
Te így látod, én meg úgy..
Azért Stafford vezetett már néhány game wining drive-ot (nem csak idén), s ez a tény nem biztos, hogy a mázlifaktort erősíti. Mindenesetre, ha 6 ponttal mennénk ellenük, már csak 2 perc lenne hátra és náluk a labda, akkor azért nem lennék nagyon nyugodt...
több mint 9 éve
KondásTibi Green Bay Packers 33
Ennyire azért ne kiabáld el. Pont annyival van több bennük, hogy egy szoros meccsen is képesek győzelmet szerezni. Ez az idei szezonunkra kifejezetten igaz. Bár New England otthon esélyesebb a Lions-nál de egy nagyon szoros meccset képzelek el így látatlanba.
Nekünk pedig egy Vikings kell legyűrnünk, hogy továbbra is partiban legyünk a Detroit-al. Ez sem lesz egyszerű meccs, csoport rivális ellen mindig nehezebb jól játszani. De részünkről csak a győzelem elfogadható illetve hozzuk le sérülés nélkül. Kell a plusz a Pats ellen majd a Lambeaun de az még odébb van. Csakis az aktuális ellenfélre kell koncentrálni és a földön maradni.FrozNTundRa
Nem akarom elkiabálni de egyszerűen én most ( látva sok Lions meccset is ) nem tudom elképzelni h nyernének idegenben ott ahol a Denvert is agyonverték..de meglátjuk , magunk részéről lehet nehéz meccs is a vikingek ellen ..de ha megvan ...akkor Van még az atlanta otthon ,Bills és a Tampa idegenben ahol győzelmeket várok. Két nehéz meccs otthon Pats-Lions amiből 1et min behúzunk , nálam 12-4 az alapszakasz vége, de meglátjuk igazam lesz-e ..nando89
Az Oakland - Kansas meccs pont kellő ok arra, hogy óvatosak legyünk, mi is és a csapat is.
A Lions egyet biztosan tud: nyerni kiélezett helyzetben. Viszont egyre inkább úgy érzem, hogy kezd előjönni nekik a szokásos év végi szerencsétlenkedésük. Nekünk mindenesetre csak magunkkal kell törődnünk, mert a múlt hét óta ismét csak saját kezünkben van a sorsunk.James007
Minden meccsét láttam a Lionsnak és azt azért messze cáfolnám, hogy "tudnak kiélezett helyzetben nyerni"! Sokkal inkább közelebb állnak ezek a győzelmek a mázli kategóriához mint a tudáshoz. A Patriots pedig igen jó formában van szóval pénzt semmiképp nem tennék a Lions győzelmére.

Nekünk nem lesz könnyű dolgunk hiszen csoportmeccset játszunk és az ilyen "kötelező" győzelmek sokszor nagyon nyögvenyelősek tudnak lenni. De sikerülni fog!!!

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Ennyire azért ne kiabáld el. Pont annyival van több bennük, hogy egy szoros meccsen is képesek győzelmet szerezni. Ez az idei szezonunkra kifejezetten igaz. Bár New England otthon esélyesebb a Lions-nál de egy nagyon szoros meccset képzelek el így látatlanba.
Nekünk pedig egy Vikings kell legyűrnünk, hogy továbbra is partiban legyünk a Detroit-al. Ez sem lesz egyszerű meccs, csoport rivális ellen mindig nehezebb jól játszani. De részünkről csak a győzelem elfogadható illetve hozzuk le sérülés nélkül. Kell a plusz a Pats ellen majd a Lambeaun de az még odébb van. Csakis az aktuális ellenfélre kell koncentrálni és a földön maradni.FrozNTundRa
Nem akarom elkiabálni de egyszerűen én most ( látva sok Lions meccset is ) nem tudom elképzelni h nyernének idegenben ott ahol a Denvert is agyonverték..de meglátjuk , magunk részéről lehet nehéz meccs is a vikingek ellen ..de ha megvan ...akkor Van még az atlanta otthon ,Bills és a Tampa idegenben ahol győzelmeket várok. Két nehéz meccs otthon Pats-Lions amiből 1et min behúzunk , nálam 12-4 az alapszakasz vége, de meglátjuk igazam lesz-e ..nando89
Az Oakland - Kansas meccs pont kellő ok arra, hogy óvatosak legyünk, mi is és a csapat is.
A Lions egyet biztosan tud: nyerni kiélezett helyzetben. Viszont egyre inkább úgy érzem, hogy kezd előjönni nekik a szokásos év végi szerencsétlenkedésük. Nekünk mindenesetre csak magunkkal kell törődnünk, mert a múlt hét óta ismét csak saját kezünkben van a sorsunk.
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Ennyire azért ne kiabáld el. Pont annyival van több bennük, hogy egy szoros meccsen is képesek győzelmet szerezni. Ez az idei szezonunkra kifejezetten igaz. Bár New England otthon esélyesebb a Lions-nál de egy nagyon szoros meccset képzelek el így látatlanba.
Nekünk pedig egy Vikings kell legyűrnünk, hogy továbbra is partiban legyünk a Detroit-al. Ez sem lesz egyszerű meccs, csoport rivális ellen mindig nehezebb jól játszani. De részünkről csak a győzelem elfogadható illetve hozzuk le sérülés nélkül. Kell a plusz a Pats ellen majd a Lambeaun de az még odébb van. Csakis az aktuális ellenfélre kell koncentrálni és a földön maradni.FrozNTundRa
Nem akarom elkiabálni de egyszerűen én most ( látva sok Lions meccset is ) nem tudom elképzelni h nyernének idegenben ott ahol a Denvert is agyonverték..de meglátjuk , magunk részéről lehet nehéz meccs is a vikingek ellen ..de ha megvan ...akkor Van még az atlanta otthon ,Bills és a Tampa idegenben ahol győzelmeket várok. Két nehéz meccs otthon Pats-Lions amiből 1et min behúzunk , nálam 12-4 az alapszakasz vége, de meglátjuk igazam lesz-e ..
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Ennyire azért ne kiabáld el. Pont annyival van több bennük, hogy egy szoros meccsen is képesek győzelmet szerezni. Ez az idei szezonunkra kifejezetten igaz. Bár New England otthon esélyesebb a Lions-nál de egy nagyon szoros meccset képzelek el így látatlanba.
Nekünk pedig egy Vikings kell legyűrnünk, hogy továbbra is partiban legyünk a Detroit-al. Ez sem lesz egyszerű meccs, csoport rivális ellen mindig nehezebb jól játszani. De részünkről csak a győzelem elfogadható illetve hozzuk le sérülés nélkül. Kell a plusz a Pats ellen majd a Lambeaun de az még odébb van. Csakis az aktuális ellenfélre kell koncentrálni és a földön maradni.
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Figyelni kell a hét végén! Megy a szekér, a bye után minden csapatrész ihletet állapotban van, de 1 meccsel a béka segge alá lehet küldeni az önbizalmat. Csoport meccs, idegenben! (Aki tudja nézze meg a mai Raiders-Chiefs-t).
W-t akarok hétvégén, mert más nem elfogadott, McCarthy tudja, hogy földön kell tartani a srácokat, remélem ott is maradnak.balazs799
+1.
Szerintem a Lions megveri a NE-t. Nekünk nehéz lesz a Vikes ellen. Cáfoljanak rám 😊Gergőbácsi
Szerintem meg minimum 15 felett kap ki a Lions...de lehet sokkal több is , a védelmük nagyon oké , de támadásban semmit nem mutatnak...elképzelni nem tudom h nyernének a hazafiknál, Arizonában nem szégyen kikapni, de az h egy Megatron -Golden Tate duóval még a red zoneba se jutottak el jelent vmit, én szerintem kikapnak egyszer a csikágótól is meg tőlünk is és 10-6al talán jók éesznek Wildcardra 😊