Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Nagyon tanulságos a negyedekben szerzett pontok látványa.
"Csak" az elsőben voltunk jobbak ,akkor viszont 13-0 !!!!!
Második negyed 14-10 oda
Harmadik 0-0-
Negyedik 7-3 oda

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Grat sràcok, jó meccs volt.AR-t imádom valóban megérdemelné az MVP címet de PM biztos megdönt idén is valami fontos rekordot. 😀
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Cobbot NEM SZABAD elengedni!JayB
Megfogjuk tartani !Olyan szerződése lesz ami nem az első 2évben lesz nagy lovés hanem utána, akkor simán belefér majd a sapkába 😊 A másik ami sztm nem el hanyagolható h szeret itt játszani látni rajta jól érzi magát , és azt is tudja h Arodnál nem találhat nagyon jobb társat a játékra 😊
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Nem sok mindent lehet ahhoz hozzátenni, amit írtatok. Arra azonban oda kell figyelni, hogy az Atlanta most meglepte az Arizonát (igaz a déli dóm csapatnak valószínűleg cseppet sem fog jó esni a fagyott tundra) és playoff huntban vannak, a Bills playoff huntban van a szezon végén isten tudja mióta először. A Tampa meg most szorosat játszott a Bengals-szal, szóval ők sem adták még fel. A védelemnek még van hova fejlődni. Én továbbra is azt mondom az NFC North-t nyerjük meg a többi a hab a tortán.

Crosby-nak egyébként nem lehet, hogy kezd elfáradni a lába? Most a szokásosnál többször kellett rugdosnia és meg is látszott, missed field goal, pályáról kirúgás. Talán mindenki azzal jár legjobban, ha minél több TD-t szerzünk és Crosby munkáját a kickoff-okra koncentráljuk 😊 Kivéve talán az ellenfelet, ők nem járnának jól.

Rodgers pedig öles lépést tett az MVP cím felé, de úgy gondolom teljesen megérdemeltem. A meccs kulcs szituációban rendre Rodgers húzott és általában jót. Ezen a meccsen Hall of Famer formában játszott. Szóval: MVP!!! MVP!!! MVP!!!GNG
Annyit hozzátennék h sztm ez az Arizona nagy kipukkadt , Palmert nem igen tudja pótolni Stanton , simán eltudom képzelni h a Po se lesz meg nekik , játszanak még az Sf-val meg a halászsasokkal is , a falcons azért hazai pályán 1 hete még kikapott Clevlandtől, remélem szépen kifokozzuk őket és Arod rendezz megint egy kis állat kínzást , most már azt mondom a by week-ért is játszunk nem csak a rájátszásért 😊
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Cobbot NEM SZABAD elengedni!
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nem sok mindent lehet ahhoz hozzátenni, amit írtatok. Arra azonban oda kell figyelni, hogy az Atlanta most meglepte az Arizonát (igaz a déli dóm csapatnak valószínűleg cseppet sem fog jó esni a fagyott tundra) és playoff huntban vannak, a Bills playoff huntban van a szezon végén isten tudja mióta először. A Tampa meg most szorosat játszott a Bengals-szal, szóval ők sem adták még fel. A védelemnek még van hova fejlődni. Én továbbra is azt mondom az NFC North-t nyerjük meg a többi a hab a tortán.

Crosby-nak egyébként nem lehet, hogy kezd elfáradni a lába? Most a szokásosnál többször kellett rugdosnia és meg is látszott, missed field goal, pályáról kirúgás. Talán mindenki azzal jár legjobban, ha minél több TD-t szerzünk és Crosby munkáját a kickoff-okra koncentráljuk 😊 Kivéve talán az ellenfelet, ők nem járnának jól.

Rodgers pedig öles lépést tett az MVP cím felé, de úgy gondolom teljesen megérdemeltem. A meccs kulcs szituációban rendre Rodgers húzott és általában jót. Ezen a meccsen Hall of Famer formában játszott. Szóval: MVP!!! MVP!!! MVP!!!
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
(ha csak nem ér be a POba a 9ers, akkor sajnos nekünk leáldozott 😀).balazs799
😀
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Nem nagyon tudok lehiggadni, de lapozzátok vissza a szezon előtt mit írtatok erre az OL falra, mint mondtam? Nem olyan rosszak ők, várjunk még! Megint borzalmasra sikeredett Ricsiék közvetítése, több miss tackle-t csináltak ők mint a 2 csapat együtt a pályán, de az OL faj nagy teljesítményét észrevették ők is, zseniális volt ma a Bakhtiari-Sitton-Lindsley-Lang-Bulaga 5-ös.
Összeértek, egészséges hálisten mindenki és Rodgerst végre nem ütik verik egész meccsen! (1 hiba volt amikor Lang és Lindsley egymásra vártak)
Minden tiszteletem az OL-é!balazs799
a kozvetites valoban kritikan aluli volt, de ezen mar meg se lepodom. amig szamukra fontosabb az, hogy "poenkodjanak", meg hogy az irojan kivul senkit nem erdeklo sms-eket is beolvassanak, annal, hogy esetleg arrol beszelnenek pl. hogy Gronkot hogyan probaltak kivenni a jatekbol (pedig elvileg Sanyi jol es erthetoen beszel ilyenekrol, amikor nagy ritkan ezzel foglalkoznak), ne is varjunk mast.

egyebkent Linsley-nek, ha minden igaz, ez volt az elso (!) engedett sackje a szezonban. nem hittem benne igazan annak idejen, de mar olvastam olyan elemzest, ami mar most a top10 centerek koze sorolja. de a tobbi ujonc is nagyszeru volt ma is, ha Adams elkapja a vegen, akkor tokeletes meccse lehetett volna, igy is 100 yard fole ert, Ha-ha pedig tobbszor is megallitotta Gronkot, pl. a legjobbkor a vegen.
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Nem volt pontzuhatag talán azért mert inkább a védelmekről szólt a mérkőzés. Pedig pont ellenkezőleg lett beharangozva. Győzelem a lényeg amivel tartjuk a lépést a riválisokkal szemben.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon nagy meccs volt, kicsit féltem, hogy beleszaladunk egy erős zakóba de fel tudtunk nőni a feladathoz. Innentől tényleg irány az SB.MaG1Xx
Ami szerintem a macik és a sasok ellni győzelem után elvárható egy ilyen gárdától, az a konferance 1. vagy 2. hely. Jó volna a WC kört a tévében nézni McCarthy-éknak is. Szerintem a Seahawksal megyünk majd pihenni a wild card alatt, persze ha csak nincs sérülés. Most hétvégén szerintem beéri a Hawks az Eaglest, és egymás ellni mérleg miatt lehet meg nekik is a pihenés. Nekünk Atlanta, @Buffalo, @Buccaneers, Lions, itt 3 W a kötelező, de 4 is elvárható lenne.
Belemenni most nem akarok, hogy ennek a csapatnak jó-e ez a tundra, a -15 sőt januárban akár -20 fok is akár, de az tegnapi is látszott, hogy a patsnál nehezebben asszimilálódtak ehhez az időjáráshoz, majd minden sérültjük izomsérülés miatt kellett, hogy elhagyja a pályát, ez kérem szépen a HIDEG! És sokat számít, hogy bár nekünk is ugyan annyira hideg van, ezek a srácok ehhez hozzá van szokva. Ebbe a helyzetbe csak rajtunk múlik, hogy az összes meccsünket hazai pályán játszhatjuk a rájátszásba (akár az NFC döntőt is, ha összejön).

Senkit sem lebecsülve, ha nem lesz nagy PO run valakitől az NFC-ből a 3 legerősebb gárába benne vagyunk a philivel és a hawks-al. (ha csak nem ér be a POba a 9ers, akkor sajnos nekünk leáldozott 😀).


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
balazs799
Azért ne szálljunk el. Messze nem ez volt a legerősebb passrush amivel idén találkoztunk. Chandler Jones hiányában kb. ennyire lehetett számítani.LN
Valóban, de nemrég az Eagles és a Vikings papíron jobb passz siettetését is megoldottuk, úgyhogy ebben azért az elmúlt évekhez képest hatalmas előrelépés érezhető.James007
Pontosan, és meccsről meccsre egyre jobban összeérik ez a gárda. Lacynek is egyre jobb blockokat adnak, és Roderset se ütik verik legalább egész meccsen.
Az utolsó 2 driveban volt számomra érdekes, hogy többször jött a pats csak 3 pass rusherel de azt a 3 embert Bakh-Lindsley-Bulaga playről playre úgy vette fel hogy Aaronnak 4-5 mp-e mindig volt.

Nemtartom elit falnak a green bay-i OL-t de amikor van egy elit irányítód, 1.5(2) elit elkapód és egy tegnap eddigi élet formáját hozó rookied (és ha még azokat ott a red zone ba elkapta volna Adams...), van egy jónak mondható passz elleni D-d (yardokba 10., engedett TD-kbe 11.ek) és egy a bye week óta határozottan javuló futás ellni D-d (már 28.). Akkor ennyi ennyi remek játékos mellett nem is lehet elit falad, de amit az utóbbi meccseken csinálnak nálam megsüvegelendő.balazs799
Föleg akkor tűnik ki a javulás ha az előző éveket nézzük, amikor az O fal meg a D is kb. vegetált. Önmagához képest mind a két csapategység óriásit fejlődött és még símán javulhatnak. Az O fal előtt meg külön le a kalappal, mostmár meccsek óta rohadt jól védik ARt, tényleg összeálltak, mint a T-1000-es.

Megint ki kell emelni az újoncokat, hihetetlen milyen jól sikerült offseason volt ez. Nagy összegben mernék fogadni, hogy sem Trettert (azt nem tudom hirtelen hogy áll a szerződése) sem Rajit nem látjuk jövőre a pályán nálunk. Sőtt, Barrington képében Hawk utódját is megtaláltuk szerintem.
Amit nagyon sajnálok és nem szeretnék, de lehet, hogy Cobbot elengedjük majd. Adams az egy droppot leszámítvan nagyon beindult, AR is egyre bátrabban keresi a labdákkal. Ugye van még egy Abbrederis is akit dícsértek a sérülése előtt, meg Janis + Boykin (bár ő nincs nagy formában idén).

Viszont mi a fene van megint Crosbyval? Ne már, hogy pont a rájátszásra zuhan össze.

Aron széttaposott kézzel milyen volt már megint?! Nem ember.

Nagyon nagy meccs volt, kicsit féltem, hogy beleszaladunk egy erős zakóba de fel tudtunk nőni a feladathoz. Innentől tényleg irány az SB.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem nagyon tudok lehiggadni, de lapozzátok vissza a szezon előtt mit írtatok erre az OL falra, mint mondtam? Nem olyan rosszak ők, várjunk még! Megint borzalmasra sikeredett Ricsiék közvetítése, több miss tackle-t csináltak ők mint a 2 csapat együtt a pályán, de az OL faj nagy teljesítményét észrevették ők is, zseniális volt ma a Bakhtiari-Sitton-Lindsley-Lang-Bulaga 5-ös.
Összeértek, egészséges hálisten mindenki és Rodgerst végre nem ütik verik egész meccsen! (1 hiba volt amikor Lang és Lindsley egymásra vártak)
Minden tiszteletem az OL-é!balazs799
Azért ne szálljunk el. Messze nem ez volt a legerősebb passrush amivel idén találkoztunk. Chandler Jones hiányában kb. ennyire lehetett számítani.LN
Valóban, de nemrég az Eagles és a Vikings papíron jobb passz siettetését is megoldottuk, úgyhogy ebben azért az elmúlt évekhez képest hatalmas előrelépés érezhető.James007
Pontosan, és meccsről meccsre egyre jobban összeérik ez a gárda. Lacynek is egyre jobb blockokat adnak, és Roderset se ütik verik legalább egész meccsen.
Az utolsó 2 driveban volt számomra érdekes, hogy többször jött a pats csak 3 pass rusherel de azt a 3 embert Bakh-Lindsley-Bulaga playről playre úgy vette fel hogy Aaronnak 4-5 mp-e mindig volt.

Nemtartom elit falnak a green bay-i OL-t de amikor van egy elit irányítód, 1.5(2) elit elkapód és egy tegnap eddigi élet formáját hozó rookied (és ha még azokat ott a red zone ba elkapta volna Adams...), van egy jónak mondható passz elleni D-d (yardokba 10., engedett TD-kbe 11.ek) és egy a bye week óta határozottan javuló futás ellni D-d (már 28.). Akkor ennyi ennyi remek játékos mellett nem is lehet elit falad, de amit az utóbbi meccseken csinálnak nálam megsüvegelendő.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Nem nagyon tudok lehiggadni, de lapozzátok vissza a szezon előtt mit írtatok erre az OL falra, mint mondtam? Nem olyan rosszak ők, várjunk még! Megint borzalmasra sikeredett Ricsiék közvetítése, több miss tackle-t csináltak ők mint a 2 csapat együtt a pályán, de az OL faj nagy teljesítményét észrevették ők is, zseniális volt ma a Bakhtiari-Sitton-Lindsley-Lang-Bulaga 5-ös.
Összeértek, egészséges hálisten mindenki és Rodgerst végre nem ütik verik egész meccsen! (1 hiba volt amikor Lang és Lindsley egymásra vártak)
Minden tiszteletem az OL-é!balazs799
Azért ne szálljunk el. Messze nem ez volt a legerősebb passrush amivel idén találkoztunk. Chandler Jones hiányában kb. ennyire lehetett számítani.LN
Valóban, de nemrég az Eagles és a Vikings papíron jobb passz siettetését is megoldottuk, úgyhogy ebben azért az elmúlt évekhez képest hatalmas előrelépés érezhető.
több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Nagyon jó gameplan volt, az RZ-t kivéve szinte tökéletes kivitelezéssel. Grat a győzelemhez.
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem nagyon tudok lehiggadni, de lapozzátok vissza a szezon előtt mit írtatok erre az OL falra, mint mondtam? Nem olyan rosszak ők, várjunk még! Megint borzalmasra sikeredett Ricsiék közvetítése, több miss tackle-t csináltak ők mint a 2 csapat együtt a pályán, de az OL faj nagy teljesítményét észrevették ők is, zseniális volt ma a Bakhtiari-Sitton-Lindsley-Lang-Bulaga 5-ös.
Összeértek, egészséges hálisten mindenki és Rodgerst végre nem ütik verik egész meccsen! (1 hiba volt amikor Lang és Lindsley egymásra vártak)
Minden tiszteletem az OL-é!balazs799
Azért ne szálljunk el. Messze nem ez volt a legerősebb passrush amivel idén találkoztunk. Chandler Jones hiányában kb. ennyire lehetett számítani.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
volt ma leap? nem emlékszem rá.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
triangle 1 283
grat, megérdemelt győzelem, valóban SB-kaliber csapat, remélem találkozunk még idén. viszont a támadófalatok teljesítményéből messzemenő következtetést ne vonjatok le ezen egy meccs alapján, mert nálunk a pass rush mint olyan nem létezik (illetve Ch. Jones személyében jelenleg sérült). jó meccs volt😊
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szeretném ha a heti what you might've missed rovatban csak Neal-Daniels-D.Jones hármasról lenne szó, amit ők nyomtak, azért nagy respect. Az O-lineról nem beszélve persze 😊

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem nagyon tudok lehiggadni, de lapozzátok vissza a szezon előtt mit írtatok erre az OL falra, mint mondtam? Nem olyan rosszak ők, várjunk még! Megint borzalmasra sikeredett Ricsiék közvetítése, több miss tackle-t csináltak ők mint a 2 csapat együtt a pályán, de az OL faj nagy teljesítményét észrevették ők is, zseniális volt ma a Bakhtiari-Sitton-Lindsley-Lang-Bulaga 5-ös.
Összeértek, egészséges hálisten mindenki és Rodgerst végre nem ütik verik egész meccsen! (1 hiba volt amikor Lang és Lindsley egymásra vártak)
Minden tiszteletem az OL-é!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
egynek elment😛

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Grat srácok, jó meccs volt.
Remélem találkozunk februárban 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Extázis vagy még több!! Szét örjöngtem a meccset, mint ha már a Lombardi cím múlna rajta! A végén Cobb elkapásánál akkorát ütöttem a földbe örömömbe, hogy lehet csináltam egy jó kis hajszálrepedést... 😀

Extázis más szó nincs, imádom ezt a csapatot!!!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Grat a győzelemhez,igazán remek meccs volt ( csak a közvetítés minősége tudta rontani a színvonalat 😊 )

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egynek nem volt rossz 😊 Ahhoz képest nem múlt sokon^^
Na de majd SB-n visszavágunk 😛 Azért grat

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az internetet ellepték a havat lapátoló Green Bay szurkolók. Mindenki klasszikus meccsre számít, hiszen Tom Brady és Aaron Rodgers első összecsapásának lehetünk szemtanúi. Igen, tudjuk, Tom Brady is kemény, de azért mégiscsak Wisconsin állam lakosai a legnagyobb menők a tundrán. Mutatjuk miért!
+ 15°C fok - A Dolphins játékosok hosszú ujjúban kezdenek edzeni. Green Bay-ben az emberek kifekszenek napozni.
+ 10°C fok - A texasi klubok edzéseit áthelyezik a terembe. Clay Matthews tangapapucsban érkezik az edzőközpontba.
+ 5°C fok - A 49ers szurkolók a hideg miatt inkább otthon maradnak. Green Bay-ben visszavonják a másodfokú hőségriadót.
+ 0°C fok - Az olasz autók nem indulnak, Reggie Bush Lamborghini Aventador helyett egy Forddal kell furikázzon. Tramon Williams kiáll a parkolóból egy kabrióval.

- 4°C fok - Befagy a Buccaneers stadionban található medence vize. A Lambeau Field-en a bye week alatt megrendezik a helyi strandröplabda bajnokságot.
- 12°C fok - Már a Vikings játékosok is a hidegre panaszkodnak. Randall Cobb és Jordy Nelson kesztyűt húz az edzés felénél.
- 20°C fok - Arizonából kérelmet írnak Goodell-nek, mert szerintük ilyen rossz időben nem lehet játszani. Eközben Mike McCarthy jótékonysági grillpartyn autogramot osztogat a Packers parkolójában.
- 35°C fok - New Orleans-ben elhalasztják a meccset, mert a lakosságot a Superdome-ban keres menedéket. B.J. Raji becsukja a fürdőszobaablakot.

- 45°C fok - Több NFL stadion megközelíthetetlen. Green Bay-ben 5 perc alatt eltolták a havat. A Packers meccsen a szurkolók fele már nem félmeztelen… Mivel a nők bikini felsőben vannak.
- 60°C fok - Chicagoban befagynak a whiskey-s üvegek, Joulupuki lemondja a half-time show fellépését. Green Bay-ben hosszú sorok állnak a hotdogárus előtt.
- 75°C fok - Obama rendkívüli állapotot hirdet ki az országban. Corey Linsley (center) arra panaszkodik, hogy Aaron Rodgers keze túl hideg.
- 92°C fok - Gyakorlatilag minden lebénult, korcsolyával és hószánnal lehet csak közlekedni az országban. Eddie Lacy felveszi a fémstoplist.

- 183°C fok - Az ételben található mikrobák elpusztulnak. Egy Green Bay játékos mérsékelt edzésmunkát végez kisebb megfázás miatt.
- 273°C fok - Minden atom alapú molekula mozgása leáll. Az öregek úgy emlékeznek, hogy Brett Favre idején még a telek is keményebbek voltak.

Én is csak loptam, de inkább így teszem ki, hátha így többen elolvassátok! KIÉGTEM!!! 😀
GO PACK GO


Liverpool Fc fan