Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Nem lesz havazás, -5,-6 fokot mondanak a meccsre. Jelen pillanatban 0 fok van (6:45)
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nagyon várom már a NE elleni meccset. Szerintem kijelenthető, hogy Magyarország két legnépszerűbb csapata játszik egymás ellen. Tehát mindenképp beszédtéma lesz a jövőhét folyamán 😊 Nem beszélve arról, hogy két azonos felfogású csapat játszik egymás ellen. Tehát a sok pont garantált vagyis a statisztika ezt mutatja. Ami a semleges nézőket is a képernyő elé csábíthatja. Packers győzelmet szeretnék látni a Lambeau-n de kifejezetten szoros meccsre számítok. Nüanszok dönthetnek illetve egy meghatározó játékos kiesése.FrozNTundRa
Én az ellenkező tábort képviselem, bár az NFC-ből a Packers az egyik legszimpibb csapatom, főleg Rodgers, Matthews, Nelson, Lacy...Meg ugye anno Favre! Élvezet nézni a játékotokat, de természetesen most azt kívánom hogy ne menjen olyan jól! 😊DeX
kicsit izgultam is, hogy átteszik főműsoridőbe, de így pont jó. nagyon jó meccsre van kilátás!
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Nagyon várom már a NE elleni meccset. Szerintem kijelenthető, hogy Magyarország két legnépszerűbb csapata játszik egymás ellen. Tehát mindenképp beszédtéma lesz a jövőhét folyamán 😊 Nem beszélve arról, hogy két azonos felfogású csapat játszik egymás ellen. Tehát a sok pont garantált vagyis a statisztika ezt mutatja. Ami a semleges nézőket is a képernyő elé csábíthatja. Packers győzelmet szeretnék látni a Lambeau-n de kifejezetten szoros meccsre számítok. Nüanszok dönthetnek illetve egy meghatározó játékos kiesése.FrozNTundRa
Én az ellenkező tábort képviselem, bár az NFC-ből a Packers az egyik legszimpibb csapatom, főleg Rodgers, Matthews, Nelson, Lacy...Meg ugye anno Favre! Élvezet nézni a játékotokat, de természetesen most azt kívánom hogy ne menjen olyan jól! 😊

több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Nagyon várom már a NE elleni meccset. Szerintem kijelenthető, hogy Magyarország két legnépszerűbb csapata játszik egymás ellen. Tehát mindenképp beszédtéma lesz a jövőhét folyamán 😊 Nem beszélve arról, hogy két azonos felfogású csapat játszik egymás ellen. Tehát a sok pont garantált vagyis a statisztika ezt mutatja. Ami a semleges nézőket is a képernyő elé csábíthatja. Packers győzelmet szeretnék látni a Lambeau-n de kifejezetten szoros meccsre számítok. Nüanszok dönthetnek illetve egy meghatározó játékos kiesése.
több mint 9 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Nézegettem az állást. Szerintetek az faktor lehet, hogy a New Englandnek jobban "belefér" egy vereség most a Lambeau-n, mint nekünk? Utolsó héten óriási matek lesz és az is lehet, hogy például egy 10-6 nem lesz elég wildcardra. Ami azt jelenti, hogy a NE-t a Packersnek meg kéne verni, különben nincs botlás üzemmódban kell végig tolnia a a hátralevő meccseket. A NE csoport elsősége 99% és az állásokat nézve a BYE is kábé 70%, hogy megvan még akkor is, ha esetleg ezt a meccset most eldobják. Benne lehet ilyesmi a játékosokban?GNG
Ha kontárkodhatok, szerintem nem. ha esetleg a második félidőben nagyon mennétek, akkor el tudom képzelni, hogy "feladják" (ahogy a Lions Foxboroban).
Ha a te gondolatmeneted követem, akkor azt mondanám, hogy a Patsnek van egy meccs lehetősége hibázni (a 1st seed-ért). Viszont ezután megy San Diegoba, majd 3 csoportmeccs. Ezek közül majdnem bármelyik lehet vereség. Nem lehet előre feladni egy meccset sem, mert különben jön a "nincs botlás üzzemmód".zinedine5
Neki ültem a számolásnak, meg okoskodásnak:
- Arizona (@ATL, vsKC, @STL, @SF, vsSEA) - (9-2)
- Philadelphia (vsSEA, vsDAL, @WAS, @NYG) - (9-3)
- Green Bay (vsNE, vsATL, @BUF, @TB, vsDET) - (8-3)
- Seattle (@PHI, vsSF, @ARI, vsSTL) - (8-4)
- Detroit (vsTB, vsMIN, @CHI, @GB) - (8-4)
- Dallas (@CHI, @PHI, vsIND, @WAS) - (8-4)
- San Francisco (@OAK, @SEA, vsSD, vsARI) - (7-5)

Ebből kicsit számolgattam, TFH a '49ers mindent nyer és 11-5 lesz a vége (ugye, hogy ne legyen elég a 10-6), ekkor viszont a Cardinals és a Seahawks is könyvelhet magának 1-1 vereséget, ezzel a Seattle már 5 vereségnél jár, mondjuk ők vertek minket, DE 3 PO-t teljesen befolyásoló meccsük van még plusz fogadják Rams-et, akik hát láttuk milyenek. A Dallas 8-4-gyel áll (mi is állhatunk így hétfőn majd, DE) a Cowboys már "csak" 1 PO-t teljesen befolyásolót játszik, viszont megy Chicagoba, ami azért csak nem életbiztosítás, Washingtonban, kb ugyanaz a kaliber, ebből ők buknak egyet, és fogadják a Colts-ot az utolsó előtti körben, kb ott dől el, majd szerintem, hogy az a Packers - Lions a pihenőért menjen majd. Szóval én a frisco+cowboys duót nem várom, sem játék sem a matek miatt a PO-ba. Illetve nekünk 3-at kell nyerni az 5ből, hogy innen sima legyen minden. Nem érzem veszélyét annak, hogy lemaradnánk a PO-ról 😊

Alapból csak 7 csapattal foglalkoztam a maradék 5 helyre, mert a Falcons-Saints-Panthers-Buccaners el visz majd egy helyet, de a WC-be nem szólhatnak bele.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Ennél rosszabb nincs is mikor már Packesek éreznek egyet velünk 😀 ... Hogy jutottunk ide, hogy a liga egyik legnagyobb hagyományú együttese, akiknek tradicionálisan kőkemény védelme van ide süllyedjen....És hogy az edzők még a helyükön vannak az a legnagyobb vicc....a gameplant egy 2 éves óvodás rajzolta fel a szezonra... ( bár bele gondolva az ovis jobban átlátná a játékot mint Trestman és Tucker együtt...) ....

több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Nézegettem az állást. Szerintetek az faktor lehet, hogy a New Englandnek jobban "belefér" egy vereség most a Lambeau-n, mint nekünk? Utolsó héten óriási matek lesz és az is lehet, hogy például egy 10-6 nem lesz elég wildcardra. Ami azt jelenti, hogy a NE-t a Packersnek meg kéne verni, különben nincs botlás üzemmódban kell végig tolnia a a hátralevő meccseket. A NE csoport elsősége 99% és az állásokat nézve a BYE is kábé 70%, hogy megvan még akkor is, ha esetleg ezt a meccset most eldobják. Benne lehet ilyesmi a játékosokban?GNG
Szerintem ki van zárva. Ha ez lenne az utolsó mecs tét nélkül, akkor talán, de így semmiképpen. Belicheck és Brady amúgy sem a könyörületességéről híres 😊. Ennek ellenére majd nyugtatjuk a lelkünket ezzel, ha kikapunk.

Szurkolóként viszont nagyon örülök, hogy így áll a csapat, mert viszonylag nyugodtan tudom élvezni majd az összecsapást (persze a "viszonylag" fontos, mert még egy előszezon meccsen is rendesen izgulok).
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Nézegettem az állást. Szerintetek az faktor lehet, hogy a New Englandnek jobban "belefér" egy vereség most a Lambeau-n, mint nekünk? Utolsó héten óriási matek lesz és az is lehet, hogy például egy 10-6 nem lesz elég wildcardra. Ami azt jelenti, hogy a NE-t a Packersnek meg kéne verni, különben nincs botlás üzemmódban kell végig tolnia a a hátralevő meccseket. A NE csoport elsősége 99% és az állásokat nézve a BYE is kábé 70%, hogy megvan még akkor is, ha esetleg ezt a meccset most eldobják. Benne lehet ilyesmi a játékosokban?GNG
Ha kontárkodhatok, szerintem nem. ha esetleg a második félidőben nagyon mennétek, akkor el tudom képzelni, hogy "feladják" (ahogy a Lions Foxboroban).
Ha a te gondolatmeneted követem, akkor azt mondanám, hogy a Patsnek van egy meccs lehetősége hibázni (a 1st seed-ért). Viszont ezután megy San Diegoba, majd 3 csoportmeccs. Ezek közül majdnem bármelyik lehet vereség. Nem lehet előre feladni egy meccset sem, mert különben jön a "nincs botlás üzzemmód".
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nézegettem az állást. Szerintetek az faktor lehet, hogy a New Englandnek jobban "belefér" egy vereség most a Lambeau-n, mint nekünk? Utolsó héten óriási matek lesz és az is lehet, hogy például egy 10-6 nem lesz elég wildcardra. Ami azt jelenti, hogy a NE-t a Packersnek meg kéne verni, különben nincs botlás üzemmódban kell végig tolnia a a hátralevő meccseket. A NE csoport elsősége 99% és az állásokat nézve a BYE is kábé 70%, hogy megvan még akkor is, ha esetleg ezt a meccset most eldobják. Benne lehet ilyesmi a játékosokban?
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Kivételes nap, a Bearsnek szurkol az ember, de hát úgy tűnik hiába :/.

A két mai meccs között ha valaki hangolódni akar vasárnapra:
 packersclub.hu/2014/11/pats-packers-beharang/SWicK
Én megpróbáltam inkább objektív szemmel nézni a meccset.

Kezdem megérteni a Bears szurkolókat. Ez botrány volt. Ilyen motiválatlan Marshallt még nem láttam. Úgy tenném ki a csapatból, hogy a lába nem éri a földet. Emellett az a D egy vicc, nem méltó az ottani hagyományokhoz. Nem véletlen szórtuk mi is meg őket.

A Lions Offense Bush felépülését követően kemény dió lehet, de meg van a fegyverünk (screen + Lacy) a védelmük megtörésére. Most nem tűnt olyan félelmetesnek ez a D.
A sorsolásukat elnézve megint az utolsó forduló fogja eldönteni a csoportot. Ismét izgalmas december elé nézünk 😊
több mint 9 éve
SWicK Green Bay Packers 4
Kivételes nap, a Bearsnek szurkol az ember, de hát úgy tűnik hiába :/.

A két mai meccs között ha valaki hangolódni akar vasárnapra:
 packersclub.hu/2014/11/pats-packers-beharang/
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A múlt fordulóban egyébként ismét megválasztottak egy Packers játékost a hét legjobbjának!
Csak így tovább Eddie 😉 kelleni fog a Pats ellen is egy ilyen teljesítmény!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Ilyet is ritkán látni/ hallani sajtfejektől 😀

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Éjszaka megint szépen szakadt a hó Gb-ben , nem bírok magammal annyira várom a meccset 😊nando89
Előtte egy kis szurkolói támogatás a maciknak.Old Green Bay
el fog kélni, de hálát adok, ha nyernek!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
Éjszaka megint szépen szakadt a hó Gb-ben , nem bírok magammal annyira várom a meccset 😊nando89
Előtte egy kis szurkolói támogatás a maciknak.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 611
Éjszaka megint szépen szakadt a hó Gb-ben , nem bírok magammal annyira várom a meccset 😊
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Azért eléggé "botrányhajhász" nép ez az amerikai. Legutóbb most azt vetették Rodgers szemére, hogy a Vikings elleni meccs sajtótájékoztatóján biztos gúnyolódási céllal ivott pont egy lila címkés szőlőlevet.
Persze tudjuk, hogy Aaronban nem kell a szomszédba menni egy kis trollkodásért, de szerintem ez most történetesen egy teljesen véletlen dolog volt. Rodgers reakcióra a fantáziálgatásokra:
"Minden idióta trollnak üzenem, hogy hét éve iszom ezt az üdítőt. A Crush szőlős vagy narancsos változatát... Hét éve"balazs799
Ez szerintem egy jó kis sima gerilla marketing. A palackot is úgy tartja, hogy látszódjon a termék neve. A trollok meg valószínűleg a gyártó megbízásából írták a kommenteket. Meg lennék lepve, ha ez tényleg véletlen alakult volna így. 😊James007
Elsőre nem ez jutott eszembe, pedig tanultam SAJNOS ilyen jellegű dolgokat, egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy csupán marketing...balazs799
Akkor jól csinálták a srácok. Ez a guerilla marketing lényege, hogy behatoljon oda, ahol még nem zárod ki a reklámot 😊.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért eléggé "botrányhajhász" nép ez az amerikai. Legutóbb most azt vetették Rodgers szemére, hogy a Vikings elleni meccs sajtótájékoztatóján biztos gúnyolódási céllal ivott pont egy lila címkés szőlőlevet.
Persze tudjuk, hogy Aaronban nem kell a szomszédba menni egy kis trollkodásért, de szerintem ez most történetesen egy teljesen véletlen dolog volt. Rodgers reakcióra a fantáziálgatásokra:
"Minden idióta trollnak üzenem, hogy hét éve iszom ezt az üdítőt. A Crush szőlős vagy narancsos változatát... Hét éve"balazs799
Ez szerintem egy jó kis sima gerilla marketing. A palackot is úgy tartja, hogy látszódjon a termék neve. A trollok meg valószínűleg a gyártó megbízásából írták a kommenteket. Meg lennék lepve, ha ez tényleg véletlen alakult volna így. 😊James007
Elsőre nem ez jutott eszembe, pedig tanultam SAJNOS ilyen jellegű dolgokat, egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy csupán marketing...


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Azért eléggé "botrányhajhász" nép ez az amerikai. Legutóbb most azt vetették Rodgers szemére, hogy a Vikings elleni meccs sajtótájékoztatóján biztos gúnyolódási céllal ivott pont egy lila címkés szőlőlevet.
Persze tudjuk, hogy Aaronban nem kell a szomszédba menni egy kis trollkodásért, de szerintem ez most történetesen egy teljesen véletlen dolog volt. Rodgers reakcióra a fantáziálgatásokra:
"Minden idióta trollnak üzenem, hogy hét éve iszom ezt az üdítőt. A Crush szőlős vagy narancsos változatát... Hét éve"balazs799
Ez szerintem egy jó kis sima gerilla marketing. A palackot is úgy tartja, hogy látszódjon a termék neve. A trollok meg valószínűleg a gyártó megbízásából írták a kommenteket. Meg lennék lepve, ha ez tényleg véletlen alakult volna így. 😊
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért eléggé "botrányhajhász" nép ez az amerikai. Legutóbb most azt vetették Rodgers szemére, hogy a Vikings elleni meccs sajtótájékoztatóján biztos gúnyolódási céllal ivott pont egy lila címkés szőlőlevet.
Persze tudjuk, hogy Aaronban nem kell a szomszédba menni egy kis trollkodásért, de szerintem ez most történetesen egy teljesen véletlen dolog volt. Rodgers reakcióra a fantáziálgatásokra:
"Minden idióta trollnak üzenem, hogy hét éve iszom ezt az üdítőt. A Crush szőlős vagy narancsos változatát... Hét éve"

Ennyi erővel lehozhatta volna azt is a média, hogy miután a Saints elvert minket a Merci Superdome-ban Brees vagy Payton otthon fogta magát, és szánt szándékkal rakott a reggeli szendvicsére egy kis cheddar sajtot, hogy ezzel is "idegesítse" a legyőzött ellenfelét.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 652
Megint jó kis dope sheet-et állítottak össze a packers.com-on.

'Sunday’s game between Green Bay and New England features two division leaders and the only two teams in the NFL to finish with a winning record each of the last five seasons (2009-13).
The Packers and Patriots are the only teams in the league to make the playoffs each of the last five seasons (2009-13).'

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azon gondolkozom mennyire van esélye Rodgersnek az alapszakasz MVP-re. Ha csak a számokat nézzük, akkor elég valószínűtlen, mert yardok tekintetében és TD-kben is vannak előtte. Főleg itt az alapszakasz király Payton Manningre gondolok. Ami Aaron mellett szól, hogy mindössze 3 intercetptionje van és a Passer ratingje majdnem 10-zel több, mint az őt követőé. Mondjuk egy Brady-verés nagyot nyomna a latba.GNG
Még 2-3 ilyen hét (az utolsó 1-2 fordulót már nem igen nézik), és biztos, hogy ARod lesz az MVP. Jelenleg szerintem nem is kicsi a különbség közte és a többi esetleges esélyes (PM, TB, és talán Watt) között. Nálam mondjuk Watt az első, de azon a poszton limitált, hogy mit tehet egy játékos, Watt pedig már rég túl van azon a limiten is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mindenki várja és szurkol a havas meccsért, de kötve hiszem, hogy Rodgers-ék is havas meccsre vágynának. 😀😀Sanco
Pont az emlékezetes Giants elleni PO-bukta után írta egy Packers-blogger, ami szentségtörésnek hangzik, de van benne valami: ennek a csapatnak (főleg a mostani O miatt) dome-ban kéne játszania 😀Kampman
Ja, Walter is megmondta (Jeff Dunham)
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Mindenki várja és szurkol a havas meccsért, de kötve hiszem, hogy Rodgers-ék is havas meccsre vágynának. 😀😀Sanco
Pont az emlékezetes Giants elleni PO-bukta után írta egy Packers-blogger, ami szentségtörésnek hangzik, de van benne valami: ennek a csapatnak (főleg a mostani O miatt) dome-ban kéne játszania 😀
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
de jó lenne egy esetleges 1st round bye, és utána nem rögtön egy ki-ki meccs.
amikor legutóbb így volt a Giants eléggé megalázott minket hazai pályán. tudni kell időzíteni is a legjobb formát. ha ki kell még kapni akkor most tegyük meg az alapszakaszban. mert ha PO-ban a csapat ott már nem lehet ilyet megengedni.FrozNTundRa
Pontosan...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018