NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
mit gondoltok, ma is több snap-et fog kapni Barrington, mint Hawk? #fantasylol
A Green Bay Packers fb-os oldaláról:
AJ Hawk snap számai az elmúlt 4 mérkőzésen:
Philadelphia Eagles - 78 / 78
Minnesota Vikings - 68 / 55
New England Patriots - 58 / 26
Atlanta Falcons - 67 / 8balazs799
ennek én is utánanéztem, de marad is ez a tendencia? köszi amúgy.lol
nem akarok hülyeséget mondani, de a Falcons ellen lehet hogy pihentették, végülis a 3. negyedtől garbage time volt a meccs.
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mit gondoltok, ma is több snap-et fog kapni Barrington, mint Hawk? #fantasylol
A Green Bay Packers fb-os oldaláról:
AJ Hawk snap számai az elmúlt 4 mérkőzésen:
Philadelphia Eagles - 78 / 78
Minnesota Vikings - 68 / 55
New England Patriots - 58 / 26
Atlanta Falcons - 67 / 8balazs799
ennek én is utánanéztem, de marad is ez a tendencia? köszi amúgy.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
mit gondoltok, ma is több snap-et fog kapni Barrington, mint Hawk? #fantasylol
A Green Bay Packers fb-os oldaláról:
AJ Hawk snap számai az elmúlt 4 mérkőzésen:
Philadelphia Eagles - 78 / 78
Minnesota Vikings - 68 / 55
New England Patriots - 58 / 26
Atlanta Falcons - 67 / 8


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mit gondoltok, ma is több snap-et fog kapni Barrington, mint Hawk? #fantasy

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Ezzel maximálisan egyetértek. Igazán meglepő lenne, ha ma is fel tudnánk rakni 21+ pontot az első félidőben. Nem lennék meglepődve, ha minimum 3 sack lenne Aaronon. Nagyon kell egy stabil futás, hogy ne kelljen hosszú időt zsebben tölteni egy-egy passz előtt Rodgersnek.GNG
Idegenben egyáltalán nem sikerült ilyen magasságokba jutni idén, sőt nagyon magabiztos előnyt sem sikerült összerakni (az idegenbeli meccsek nagy része év elején volt), úgyhogy szoros lesz ez szerintem. A védelem viszont rácáfolhat a múlt heti kritikákra. 😊
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amennyiben az Arizona és Mi is behuzzuk a maradék meccseket, akkor pont azonosságnál mi számit? Ők vagy mi leszünk az elsők?Celtic
A jobb főcsoporton belüli ellenfelek ellni mérleg lesz a döntő, ami most nekik kedvez, de bár otthon fogadják majd a hawks-ot én ott nem őket tartom esélyesnek.balazs799
én nagyon örülnék, ha a jobb mérlegük miatt kétszer kéne menni Phoenixbe 😊.brk
nekem se lenne persze ellenemre, hogy ha már egyszer menni kell akkor vissza is látogassunk majd 15 elején 😀
de őszintén ha meglesz a pihenő a WC körben én már örülök neki, hogy az most conf 1. vagy 2. helyen nekem mindegy.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Amennyiben az Arizona és Mi is behuzzuk a maradék meccseket, akkor pont azonosságnál mi számit? Ők vagy mi leszünk az elsők?Celtic
A jobb főcsoporton belüli ellenfelek ellni mérleg lesz a döntő, ami most nekik kedvez, de bár otthon fogadják majd a hawks-ot én ott nem őket tartom esélyesnek.balazs799
én nagyon örülnék, ha a jobb mérlegük miatt kétszer kéne menni Phoenixbe 😊
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amennyiben az Arizona és Mi is behuzzuk a maradék meccseket, akkor pont azonosságnál mi számit? Ők vagy mi leszünk az elsők?Celtic
A jobb főcsoporton belüli ellenfelek ellni mérleg lesz a döntő, ami most nekik kedvez, de bár otthon fogadják majd a hawks-ot én ott nem őket tartom esélyesnek.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Amennyiben az Arizona és Mi is behuzzuk a maradék meccseket, akkor pont azonosságnál mi számit? Ők vagy mi leszünk az elsők?Celtic
www.nfl.com/standings/tiebreakingprocedures
több mint 9 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Amennyiben az Arizona és Mi is behuzzuk a maradék meccseket, akkor pont azonosságnál mi számit? Ők vagy mi leszünk az elsők?
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Lattimore IR-en, helyette a keretben Banjo
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Ezzel maximálisan egyetértek. Igazán meglepő lenne, ha ma is fel tudnánk rakni 21+ pontot az első félidőben. Nem lennék meglepődve, ha minimum 3 sack lenne Aaronon. Nagyon kell egy stabil futás, hogy ne kelljen hosszú időt zsebben tölteni egy-egy passz előtt Rodgersnek.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Out: LB Jamari Lattimore, CB Davon House
Probable: RB Eddie Lacy, G Sitton, G Lang, DL Gaston, OLB Perry

Shields-et nem látom a listán. 😊gamerkr
Bár valószínűleg a Sitton - Lang kettős ismét játszani fog, egyszer már annak örülnék, ha egy ilyen probable listán se lennének rajta... kellemetlen lenne, ha egy lappangó sérülés épp a POba jönne elő. (Lacy is inkább most "pihenjen" egy meccset, Starksot amúgy is túl sokat jegeltük a szezon első felében)balazs799
Ez a meccs lesz az, amikor Lacy és Starks nem nagyon fog tudni pihenni. Remélem működni fog a futás, mert a Bills a passz ellen nagyon jó. És most el fog dőlni az is, hogy az O falunk tulajdonképpen milyen minőséget is képvisel valójában. Ha meg tudják állítani a ligaelt pass rusht, akkor lesz keresnivalónk a PO-ban. Igazi kis vizsgameccs lesz, már nagyon várom.James007
Igen, szinte mindenki tuti GB győzelemre veszi a meccset, de szerintem is nagyon nehéz lesz. Az egyik legkeményebb a védelem ellen fogunk most játszani és amikor az idén ilyennekkel kerültünk szembe (SEA, DET) akkor abból nem jöttünk ki jól. Igaz, azóta RELAX üzemmódban van a csapat.😊
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Out: LB Jamari Lattimore, CB Davon House
Probable: RB Eddie Lacy, G Sitton, G Lang, DL Gaston, OLB Perry

Shields-et nem látom a listán. 😊gamerkr
Bár valószínűleg a Sitton - Lang kettős ismét játszani fog, egyszer már annak örülnék, ha egy ilyen probable listán se lennének rajta... kellemetlen lenne, ha egy lappangó sérülés épp a POba jönne elő. (Lacy is inkább most "pihenjen" egy meccset, Starksot amúgy is túl sokat jegeltük a szezon első felében)balazs799
Ez a meccs lesz az, amikor Lacy és Starks nem nagyon fog tudni pihenni. Remélem működni fog a futás, mert a Bills a passz ellen nagyon jó. És most el fog dőlni az is, hogy az O falunk tulajdonképpen milyen minőséget is képvisel valójában. Ha meg tudják állítani a ligaelt pass rusht, akkor lesz keresnivalónk a PO-ban. Igazi kis vizsgameccs lesz, már nagyon várom.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Out: LB Jamari Lattimore, CB Davon House
Probable: RB Eddie Lacy, G Sitton, G Lang, DL Gaston, OLB Perry

Shields-et nem látom a listán. 😊gamerkr
Bár valószínűleg a Sitton - Lang kettős ismét játszani fog, egyszer már annak örülnék, ha egy ilyen probable listán se lennének rajta... kellemetlen lenne, ha egy lappangó sérülés épp a POba jönne elő. (Lacy is inkább most "pihenjen" egy meccset, Starksot amúgy is túl sokat jegeltük a szezon első felében)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Out: LB Jamari Lattimore, CB Davon House
Probable: RB Eddie Lacy, G Sitton, G Lang, DL Gaston, OLB Perry

Shields-et nem látom a listán. 😊

több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Szerintem sem kell a múlt alapján megítélni mi lehet a playoffban, tavaly a hideg ellenére a 49ers volt az esélyes, előtte meg a Giants ellen a rájátszásra elfogyott a lendület. Nagyon sok pluszt adhat a Lambeau ez idén látszik is. Ha már a playoff-ot az alapszakasszal akarjuk összehasonlítani jobb kiinduló pont a Patriots elleni meccs, annak a felvezetése jobban hasonlított a PO-ra és az ellenfél erőssége is (nem lenézve az Atlantát, de az 1. félidő megmutatta ott is a csapatok közötti különbséget).
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Attól, hogy egyszer rosszul jöttünk ki egy ilyen kiemeléses, pihenő hétből, és a Lambeaun kaptunk ki még nem jelenti, hogy ez eredendően rossz dolog lenne. Amit tehetünk az alapszakaszba, hogy minden meccset meg akarunk nyerni, és utána abból főzünk ami kijött. Én örülnék ha a PO ba is úgy jönne ki a lépés, akkor az összes meccset otthon játszhatnánk.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Playoff a Lambeaun számomra nagyobb dolog mint a Super Bowl, valahogy nekem az az igazi futballünnep. De úgy összeségében is sokkal jobban szeretem a konferencia döntőket, sokkal inkább a fociról szól mint a SB. -20 fok, Lambeau, egyenes kiesés, hmmmmm nincs annál jobb. 😊
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Oké, legyen prioritás a hazai pálya. Meg legyen pihenő hetünk! Csak aztán ne úgy járjunk mint legutóbb amikor ilyen helyzetben voltunk. Akkor a Giants, NFC utolsó kiemeltjeként lemosott a Lambeau-n. Pedig az időjárás is "velünk" volt. Szóval nem tudom mi lenne a jó.FrozNTundRa
ne is emlegesd azt a meccset, az a beszopott hail mary a félidő vége előtt...

több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Oké, legyen prioritás a hazai pálya. Meg legyen pihenő hetünk! Csak aztán ne úgy járjunk mint legutóbb amikor ilyen helyzetben voltunk. Akkor a Giants, NFC utolsó kiemeltjeként lemosott a Lambeau-n. Pedig az időjárás is "velünk" volt. Szóval nem tudom mi lenne a jó.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Aludva egyet a hétfői meccsre, igazából szerintem inkább úgy kell értékelni ezt a mérkőzést, hogy ez volt a papírforma. A mi támadó egységünk nagyon erős (a ligát vezetjük a pontok tekintetében és yardokban is a TOP 10-ben vagyunk) a defence-ünk meg a liga alsó harmada, legjobb esetben is középmezőny. Az Atlantának egy kicsit gyengébb az offence és gyengébb a defence. Tulajdonképpen a shootout annyira papírforma volt, hogy Shawnka is ezt jósolta a beharangozóban.
Igazából most azért érezzük magunkat csalódottnak, mert már gyakorlatilag az első félidő végére sikerült eldönteni a meccset és onnantól kezdve csökkent a motiváció, ami a védelemben ütközik ki élesebben. Ha a Peppers-Daniels-D. Jones-Neal játékoskombinációból valaki érdemben hozzá tud tenni Matthews teljesítményéhez akkor az nagyon jó. Pl.: ez volt a Pats ellen. Szerintem megvolt az ébresztő. Ennek a védelemnek soha nem szabad félgőzön játszania, mert akkor egy negyed alatt kapunk 21 pontot. Viszont ha pörögnek a srácok, bárki ellen képesek 7 ponttal lehozni egy félidőt. Ezt a motivációs szintet kell megtartani a playoffra. A hazai pálya meg nem kérdés, hogy top prioritás.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Szerintem is az lenne a legjobb ha meglenne hazai pálya a PO-ban. Főleg úgy, hogy a defense nem tündökölt úgy, mint az előző meccseken.
Remélem a majdnem elbukott mérkőzésből is tudnak tanulni a fiúk, nem kell egy tényleges vereség. Főleg a secondarynek kellene átgondolni mit csináljanak másképp. 259 yard egy elkapótól nagyon sok!
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
 www.playoffstatus.com/nfl/packersstandings.html

Nem tudom, mennyire pontos ez. Egyetértettem először azzal, hogy lehet, hogy egy vereség jót tenne, de egyből visszaesnénk a 6. kiemelt helyre kb. Onnan meg... elég egy botlás Tampában és lehet, hogy kint vagyunk a képből. Fene tudja. Lesz itt még Watkins, F. Jackson, Evans és Megatron. Azt mondom, éledjen fel a pass rush, akkor már nyugodtabb leszek.

Jó kis videó:  espn.go.com/video/clip?id=12000745

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Majdnem comeback ide vagy oda, ti érdemeltétek a W-t, grat 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...