Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rodgers: This is an important time for us to see what kind of character we have.

Ez a beszéd. Lássuk akkor a megfelelő teljesítményt a következő két meccsen, és remény szerint utána is. Baluh-Bulu-Lagáról van valami fejlemény?Gergőbácsi
Gondolom hivatalos majd a szerdai - csütörtöki injury reportban lesz csak


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Rodgers: This is an important time for us to see what kind of character we have.

Ez a beszéd. Lássuk akkor a megfelelő teljesítményt a következő két meccsen, és remény szerint utána is. Baluh-Bulu-Lagáról van valami fejlemény?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Megkaptuk amit akartunk innentől irány Arizona!!!Old Green Bay
hát ez long road lehet csak. Nem hinném hogy a hazai pálya ennyit jelentene jelenleg ennek a csapatnak, de ennyi hibát tuti nem bír el. Szegény MM majd felrobbant néha, és Slocum vakarózását is láthattuk hosszasan.

Bulaga remélem rendben lesz!gamerkr
Speciel mindegy hol játszik a csapat sztem. A legnagyobb gond az hogy a Top 5ös védelmekkel szemben az O kilátástalan játékot nyújt... Közelítsük onnan a dolgot hogy 12 pontot engedett ma a D... No commentRubens
Nem volt ez úgymond kilátástalan...egyszerűen ma minden az ellenkezőjére sült el...Nelson dropok (és ha az a nagyon látványos megvan, akkor most valszeg egy nehezen kiizzadt Bills elleni sikerről beszélünk - és nem mellesleg biztosan döntős lennék a fantasy ligánkban 😀 ) szóval szerintem, ha ezt a meccset ma is lejátszanánk nyerne a brigád!
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Az offense kulcsjátékosai életük egyik ha nem a legszarabb napjukat fogták ki. (Nelsonnal is mi volt te jóég?) Jó hír: Ezektől a játékosoktól ilyen produkciót elvárni szökőévente lehet, seedek szempontjából kurvára nem jött jól de annyira benne volt már ez, hónapokig nem lehet olyan csúcsrajáratva játszani ahogy azt mi tettük. Most összeomlott minden és mindenki. Most szépen miindenki hazamegy, elgongoldkodik kicsit aztán jövő héttől megkezdjük a csúcsok ostomlását. Nem biztos hogy nem jön majd jól hogy utolsó hétre nem kávézni megyünk csak.JayB
Most legalább találkoztunk egy masszív def-fel is, tanulságos lesz a későbbiekre nézve az biztos. Csalóka a meccsenkénti 40-50 pontos szerzett átlag. Ahogy már mások is írták, sokkal inkább most, mint a playoffban jöjjön szembe egy ilyen meccs. Még örülök is neki, h kaptunk egy ekkora pofont. Ebből csak tanulni lehet.bebop
A legfontosabb tanulság nekem az volt, hogy ha megy a futás, erőltesd. Az első negyedben megfutottuk több mint a felét a teljes meccsen futott yardoknak. Értem én, hogy passzoló csapat vagyunk, de ha 3-4:1 arányban kell futni/passzolni, akkor azt kell. Főleg, ha a QB ilyen rossz napot fog ki, rengeteg elé/mögé dobással.LN
Ez az. Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem is a packers.com-on az egyik kommentelő gondolata ugrott be tegnap: olyan volt, mintt amit tavaly a Cowboys csinált Flynn és a Pack ellen. Ment Murray-nek, aztán mégis hanyagolták, meg is lett az eredménye.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Ez a Bills egy normális támadó sorral mindenkit ütne.
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az offense kulcsjátékosai életük egyik ha nem a legszarabb napjukat fogták ki. (Nelsonnal is mi volt te jóég?) Jó hír: Ezektől a játékosoktól ilyen produkciót elvárni szökőévente lehet, seedek szempontjából kurvára nem jött jól de annyira benne volt már ez, hónapokig nem lehet olyan csúcsrajáratva játszani ahogy azt mi tettük. Most összeomlott minden és mindenki. Most szépen miindenki hazamegy, elgongoldkodik kicsit aztán jövő héttől megkezdjük a csúcsok ostomlását. Nem biztos hogy nem jön majd jól hogy utolsó hétre nem kávézni megyünk csak.JayB
Most legalább találkoztunk egy masszív def-fel is, tanulságos lesz a későbbiekre nézve az biztos. Csalóka a meccsenkénti 40-50 pontos szerzett átlag. Ahogy már mások is írták, sokkal inkább most, mint a playoffban jöjjön szembe egy ilyen meccs. Még örülök is neki, h kaptunk egy ekkora pofont. Ebből csak tanulni lehet.bebop
A legfontosabb tanulság nekem az volt, hogy ha megy a futás, erőltesd. Az első negyedben megfutottuk több mint a felét a teljes meccsen futott yardoknak. Értem én, hogy passzoló csapat vagyunk, de ha 3-4:1 arányban kell futni/passzolni, akkor azt kell. Főleg, ha a QB ilyen rossz napot fog ki, rengeteg elé/mögé dobással.
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
Az offense kulcsjátékosai életük egyik ha nem a legszarabb napjukat fogták ki. (Nelsonnal is mi volt te jóég?) Jó hír: Ezektől a játékosoktól ilyen produkciót elvárni szökőévente lehet, seedek szempontjából kurvára nem jött jól de annyira benne volt már ez, hónapokig nem lehet olyan csúcsrajáratva játszani ahogy azt mi tettük. Most összeomlott minden és mindenki. Most szépen miindenki hazamegy, elgongoldkodik kicsit aztán jövő héttől megkezdjük a csúcsok ostomlását. Nem biztos hogy nem jön majd jól hogy utolsó hétre nem kávézni megyünk csak.JayB
Most legalább találkoztunk egy masszív def-fel is, tanulságos lesz a későbbiekre nézve az biztos. Csalóka a meccsenkénti 40-50 pontos szerzett átlag. Ahogy már mások is írták, sokkal inkább most, mint a playoffban jöjjön szembe egy ilyen meccs. Még örülök is neki, h kaptunk egy ekkora pofont. Ebből csak tanulni lehet.

GB
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Az offense kulcsjátékosai életük egyik ha nem a legszarabb napjukat fogták ki. (Nelsonnal is mi volt te jóég?) Jó hír: Ezektől a játékosoktól ilyen produkciót elvárni szökőévente lehet, seedek szempontjából kurvára nem jött jól de annyira benne volt már ez, hónapokig nem lehet olyan csúcsrajáratva játszani ahogy azt mi tettük. Most összeomlott minden és mindenki. Most szépen miindenki hazamegy, elgongoldkodik kicsit aztán jövő héttől megkezdjük a csúcsok ostomlását. Nem biztos hogy nem jön majd jól hogy utolsó hétre nem kávézni megyünk csak.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Cleveland Browns topicot olvastam. Ez mindig segít perspektívába helyezni a problémáinkat.

"Sikerült megint a dicsőséglistára feltenni egy újabb elismerést; The Browns offense has sputtered for weeks and became the first NFL team since the 1977 Buccaneers to go four straight games with at least two interceptions and no touchdowns, according to ESPN Stats and Info"

"Értékelhetetlen, borzalmas, szánalmas...kb ennyi a mai meccsről. Nagyon sajnálom azt a sok ezer clevelandi szurkolót, akik évről-évre várják a megváltást ott élőben, amire ebben az évben meg is volt az esély, erre egy ilyen meccsel köszönnek el a hazai közönségtől a játékosok.

Közben átkapcsoltam a Bills-Packers meccsre és pont elkaptam azt a kiírást, h Rodgers első meccsét játsza 0 td 2 int-es statisztikával, Manizelnek már az első meccsén sikerült ez a bravúr."

Végülis az, hogy várjuk a ki-ki meccset az NFC Northért, ami nekünk már zsinórban a 4. lenne, és ekkor panaszkodni, olyan, mint az afrikai éhező kisgyerek mellett állva háborognánk, hogy a marinált lazacot rossz halkéssel szolgálták fel. 😊 Ez a gondolat egyből felvidított és már várom a show-t a Tampa ellen.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nyert a Lions, a következő fordulóban alakuljon bárhogy is a mi és az ő meccsük, csak a főcsoporton belüli mérleg szempontjából érdekes (bár ott elég erősen), de az NFC North csoport győztesének kiléte immár bizonyosan csak a Lambeau Fielden fog kiderülni.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Hihetetlen. Ez egy rémálom hét volt. Leég az offense és Detroitban a Vikings megveri önmagát és a Detroit átveszi a vezetést.
R-E-L-A-X
Istenem mi lesz az utolsó héten.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Az biztos, hogy az egyik legrosszabb teljesítményét nyújtotta az O az idei, de talán a az elmúlt éveket tekintve is.
Nehéz lenne megállapítani, hogy Rodgers vagy az elkapók tettek ehhez többet hozzá.😕
Ami engem ebben a legjobban zavart, hogy nem láttam, hogy az elrontott játékok után a játékosok biztatják egymást. Főleg Rodgersnek kellett volna megveregetni az elkapók vállát az első droppok után és lelket önteni beléjük. Még abban fejlődhetne. Ne csak akkor legyen vezér, amikor megy a csapatnak és mindenki jól játszik, hanem ilyenkor is. Neki van a legnagyobb szerepe abban, hogy kirántsa a szekeret a kátyúból ha elakad. Persze lehet, hogy nem jól látom.
Félreértés ne essék egy vereség nem változtatja meg bennem a Rodgersről és az O-ról a képet. Továbbra is a szivem csücskei!😊
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én úgy voltam a meccs előtt, hogy 10-ből 10-szer inkább itt kapnék ki és nyernék a Lions ellen, ha választani lehetne. szóval remélem ez lesz a forgatókönyv.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért durva, hogy akár 4 12-4-es csapat is lehet, és ők osztoznak a 1., 2., 3. és 5. helyen és ez a reális (az utcsó fordulóban ha addig mind 2 csapat (GB-DET) hozza a meccseket az egyik csapat 2. seed 12-4el a másik 11-5el 6.. Nagyon kell ez a 2 duplavéé. De várom már a jövő hetet, talán most lesz a leghosszabb hét
ha az arizona nyer a hawks ellen jövőhéten csak akkor lehet még 13-3, és ezzel 1 W különbséggel 1 seeden valaki.
Sorry hogy ilyen sok kalkulátoros kommentem van, csak elragadott a hév és megy a matek. 😀

u.i.: a pozitívom ma a D-n túl az OL a liga legtöbbett sackelő csapatát tartották 1 sacken. Bár volt-volt siettetés nem rajtuk múlt a mai gyenge teljesítmény a 12-estől


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Bulagával mi lett egyébként? Csak azt láttam, hogy megy le.James007
a második INT visszahordásánál kapott egyet , agyrázkódás, nem tért vissza.gamerkr
Thx. Ez még a jobbik eset, ezt ki lehet pihenni 2 hét alatt.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bulagával mi lett egyébként? Csak azt láttam, hogy megy le.James007
a második INT visszahordásánál kapott egyet , agyrázkódás, nem tért vissza.

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Bulagával mi lett egyébként? Csak azt láttam, hogy megy le.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Viszont az 1. kiemelés már csak 1 esetben lehet meg:
2 W-ez azért nyilvánvaló
ma nyer a 49ers a hawks ellen (nem túl nagy rá a sansz) - vagy ha nem akkor a 17, fordulóban a rams veri őket
a hawks jövőhéten veri a Cardinalst
és az utolsó héten is kikaparja nekünk a gesztenyét a 49-ers egy hazai győzelemmel az arizona felett
(az East csapatok nem szólhatnak bele ha mind a 2-őt nyerjük, akkor őket előzzük)

magyarul 1. kiemelés már bukta, a 2.ra még van esély! DE MINDENHEZ 2 W-kell, aminek egy ilyen pofon után meg kell lennie!!!!!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Hát ez benne volt meccs előtt is. Ebből kell építkeznünk és talán jókor jött az a pofon. Itt még belefér mert nem PO meccs. Viszont az is körvonalazódni látszik, hogy ahol masszív D van ott nem sok keresni valónk van. Húzzuk be a következőt aztán majd valami lesz. Gratula a Billsnek!
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Azért még ne temessük előre az offense-t, bármilyen top D jön. Ahogy a reklámban mondják, vannak ilyen napok. Esélyünk, jó esélyünk mindenki ellen lesz. Remélhetőleg jobban koncentrálnak. Nehéz lesz, én bízom a csapatban.
Mindazonáltal a yahoo-s calculatoron Tampa elleni w-vel, utána 2 vereséggel nem jutunk be.Gergőbácsi
Tampa után 2 verességgel? Akkor már bent voltunk a PO-ban ha nem is sokáig 😀balazs799
Ezt én is akartam írni 😀Rubens
upsz, ezt elszámoltam 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Hát ez ma tényleg siralmas támadójáték volt. A Saints elleni meccsen volt ennyi elfaszakodott play. A Tampa ellen majd javítunk, és a kedvünk is jobb lesz. A rájátszás meg tényleg más kávéház, persze jó lenne (lett volna) otthon játszani végig, de idegenben is hasítani kell nincs mese.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Azért még ne temessük előre az offense-t, bármilyen top D jön. Ahogy a reklámban mondják, vannak ilyen napok. Esélyünk, jó esélyünk mindenki ellen lesz. Remélhetőleg jobban koncentrálnak. Nehéz lesz, én bízom a csapatban.
Mindazonáltal a yahoo-s calculatoron Tampa elleni w-vel, utána 2 vereséggel nem jutunk be.Gergőbácsi
Tampa után 2 verességgel? Akkor már bent voltunk a PO-ban ha nem is sokáig 😀balazs799
Ezt én is akartam írni 😀
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Azért még ne temessük előre az offense-t, bármilyen top D jön. Ahogy a reklámban mondják, vannak ilyen napok. Esélyünk, jó esélyünk mindenki ellen lesz. Remélhetőleg jobban koncentrálnak. Nehéz lesz, én bízom a csapatban.
Mindazonáltal a yahoo-s calculatoron Tampa elleni w-vel, utána 2 vereséggel nem jutunk be.Gergőbácsi
Tampa elleni győzelmet követő 2.vereség már a PO-ban lenne.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 espn.go.com/nfl/playoffs/machine

lehet játszani, de a Seahawks-Cardinals meccs miatt lehet meg a 2. seed ha meg lesz a maradék 2 W. (HA)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért még ne temessük előre az offense-t, bármilyen top D jön. Ahogy a reklámban mondják, vannak ilyen napok. Esélyünk, jó esélyünk mindenki ellen lesz. Remélhetőleg jobban koncentrálnak. Nehéz lesz, én bízom a csapatban.
Mindazonáltal a yahoo-s calculatoron Tampa elleni w-vel, utána 2 vereséggel nem jutunk be.Gergőbácsi
Tampa után 2 verességgel? Akkor már bent voltunk a PO-ban ha nem is sokáig 😀


Liverpool Fc fan