Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 401
-5 fok, szolid napozós idő várható a meccsen
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Félek a holnapi meccstől. Az elmúlt két hét játékanem volt túl biztató.
Össze kell szednie magát az O nak.
Cáfoljanak rám ,de nem érzem a győzelem langyos fuvallatát😕😕ilaris
Én nem parázok. A D nagyon beindult, szerintem elkapták a fonalat + az O is kijött a gödörből. Azt mondom sima W. :cool:MaG1Xx
Azért azt vegyük figyelembe, hogy hazai pályán lényegesen jobban megy a csapatnak, mint idegenben. Szoros meccs lesz, hasonló mint a Patriots elleni, de meg kell lennie, mert idegenben nagyon döcögött a szekér. Másrészt biztosan rosszul fogja a Lionst érinteni a Lambeau (szabad ég+hangzavar). Szerintem a D képes lehet Staffordra olyan nyomást gyakorolni, hogy megzavarodjon (ezt már bizonyították), kérdés a mi falunk mit fog kezdeni az ő védelmükkel és ha nem megy rögtön minden flottul nem szabad összezavarodniuk, mint a Bills ellen.moncsy91
Kemény meccs lesz szerintem is, de hazai pályán inkább mi vagyunk az esélyesek. A Patriots messze jobb csapat mint a Lions és ellenük is sikerült nyerni Lambeau-n.
Ha mégsem jönne össze a W akkor is PO-ban vagyunk tehát nincs nagy baj. :cool:
Éppen ezért én a magam részéről kevésbé izgulok mint a szezon többi meccse előtt.
Persze ha győzünk akkor nagyon boldog leszek, főleg a pihenő és a hazai pályás meccs miatt.😊
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Félek a holnapi meccstől. Az elmúlt két hét játékanem volt túl biztató.
Össze kell szednie magát az O nak.
Cáfoljanak rám ,de nem érzem a győzelem langyos fuvallatát😕😕ilaris
Én nem parázok. A D nagyon beindult, szerintem elkapták a fonalat + az O is kijött a gödörből. Azt mondom sima W. :cool:MaG1Xx
Azért azt vegyük figyelembe, hogy hazai pályán lényegesen jobban megy a csapatnak, mint idegenben. Szoros meccs lesz, hasonló mint a Patriots elleni, de meg kell lennie, mert idegenben nagyon döcögött a szekér. Másrészt biztosan rosszul fogja a Lionst érinteni a Lambeau (szabad ég+hangzavar). Szerintem a D képes lehet Staffordra olyan nyomást gyakorolni, hogy megzavarodjon (ezt már bizonyították), kérdés a mi falunk mit fog kezdeni az ő védelmükkel és ha nem megy rögtön minden flottul nem szabad összezavarodniuk, mint a Bills ellen.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bár messze nem ligaelit O-k ellen de a D 2 meccse nem kapott TD-t.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Félek a holnapi meccstől. Az elmúlt két hét játékanem volt túl biztató.
Össze kell szednie magát az O nak.
Cáfoljanak rám ,de nem érzem a győzelem langyos fuvallatát😕😕ilaris
Én nem parázok. A D nagyon beindult, szerintem elkapták a fonalat + az O is kijött a gödörből. Azt mondom sima W. :cool:

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Félek a holnapi meccstől. Az elmúlt két hét játékanem volt túl biztató.
Össze kell szednie magát az O nak.
Cáfoljanak rám ,de nem érzem a győzelem langyos fuvallatát😕😕ilaris
R-E-L-A-X 😉

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 9 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Félek a holnapi meccstől. Az elmúlt két hét játékanem volt túl biztató.
Össze kell szednie magát az O nak.
Cáfoljanak rám ,de nem érzem a győzelem langyos fuvallatát😕😕

több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Boldog Karácsonyt minden Packers és nem Packers szurkolónak!


PO variációk NFL.com-ról.

AR szerint is jó az Oline:



LOL@Manning

szerk.: megöltem a topikot😕

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Békés Boldog Karácsonyt .

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boldog Karácsonyt srácok!

Az OL tagjainak meg volt:
#Packers OL had 55-inch LED curved screen TVs at their lockers this morning, courtesy of Rodgers. Practice squad OL, too.

több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Áldott Karácsonyt minden Cheeseheadnek 😊
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
boldog karácsonyt srácok!.brk
Boldogat minden Packers és minden amerikai foci szurkolónak, legyen az akár csoportrivális! 😊LN
Boldog Karácsonyt minden fórumozónak!
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
boldog karácsonyt srácok!.brk
Boldogat minden Packers és minden amerikai foci szurkolónak, legyen az akár csoportrivális! 😊
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
boldog karácsonyt srácok!
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 401
Rodgers, Kuhn, Nelson, Sitton és Matthews lettek beválasztva a Pro Bowl-ra, de sajnos nekik egy héttel később lesz ott programjuk
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!gamerkr
Rogersnek az első drive-ban meghúzodott a lába. Ráadásul a héten influenzával kínlódott. Lacynek is volt baja a begyulladt szemével a meccs előtt és a meccsen is beszedett egy sérülést. MIndezek figyelembevételével nem volt rossz ez a teljesítmény, főleg a végén. Az is igaz, hogy nem egy elit védelemmel álltunk szemben. Kétségtelen további javulás kell a támadóktól, de legalább elmozdultunk a múltheti mélypontról.mozsár
A hétvégi seahawks elleni meccsen vajon MM komolyabban fogja venni mert kell nekünk a kiemelés, vagy a kis és nagy kérdőjeleseket inkább pihenteti, nehogy mégjobban megsérüljenek ? De ez a kérdés valószinüleg a seahawks-nál is fennt áll.Celtic
A Lions ellen játszunk.LN
Természetesen Lionsra értettem, csak elírtam. A Lényeget sikerült kivenni😊Celtic
ez már PO meccs. mindkét csapatnak kell a pihenőhét, nekünk a Lambeau miatt talán még jobban. ez a meccs vérre fog menni..brk
teljesen egyetértek, ezt a meccset meg kell nyerni és ezzel az NFC North-ot is. Minden szezonban az az alapelvárás, hogy nyerd meg a csoportot. Verd meg a csoportellenfeleidet. Minden más hab a tortán. Év elején lehetett sejteni, hogy ez a meccs lesz az, ami döntő lehet az egész szezon szempontjából. Nem kérdés, hogy ezt a meccset meg kell nyerni.
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!gamerkr
Rogersnek az első drive-ban meghúzodott a lába. Ráadásul a héten influenzával kínlódott. Lacynek is volt baja a begyulladt szemével a meccs előtt és a meccsen is beszedett egy sérülést. MIndezek figyelembevételével nem volt rossz ez a teljesítmény, főleg a végén. Az is igaz, hogy nem egy elit védelemmel álltunk szemben. Kétségtelen további javulás kell a támadóktól, de legalább elmozdultunk a múltheti mélypontról.mozsár
A hétvégi seahawks elleni meccsen vajon MM komolyabban fogja venni mert kell nekünk a kiemelés, vagy a kis és nagy kérdőjeleseket inkább pihenteti, nehogy mégjobban megsérüljenek ? De ez a kérdés valószinüleg a seahawks-nál is fennt áll.Celtic
A Lions ellen játszunk.LN
Természetesen Lionsra értettem, csak elírtam. A Lényeget sikerült kivenni😊Celtic
ez már PO meccs. mindkét csapatnak kell a pihenőhét, nekünk a Lambeau miatt talán még jobban. ez a meccs vérre fog menni.
több mint 9 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!gamerkr
Rogersnek az első drive-ban meghúzodott a lába. Ráadásul a héten influenzával kínlódott. Lacynek is volt baja a begyulladt szemével a meccs előtt és a meccsen is beszedett egy sérülést. MIndezek figyelembevételével nem volt rossz ez a teljesítmény, főleg a végén. Az is igaz, hogy nem egy elit védelemmel álltunk szemben. Kétségtelen további javulás kell a támadóktól, de legalább elmozdultunk a múltheti mélypontról.mozsár
A hétvégi seahawks elleni meccsen vajon MM komolyabban fogja venni mert kell nekünk a kiemelés, vagy a kis és nagy kérdőjeleseket inkább pihenteti, nehogy mégjobban megsérüljenek ? De ez a kérdés valószinüleg a seahawks-nál is fennt áll.Celtic
A Lions ellen játszunk.LN
Természetesen Lionsra értettem, csak elírtam. A Lényeget sikerült kivenni😊
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!gamerkr
Rogersnek az első drive-ban meghúzodott a lába. Ráadásul a héten influenzával kínlódott. Lacynek is volt baja a begyulladt szemével a meccs előtt és a meccsen is beszedett egy sérülést. MIndezek figyelembevételével nem volt rossz ez a teljesítmény, főleg a végén. Az is igaz, hogy nem egy elit védelemmel álltunk szemben. Kétségtelen további javulás kell a támadóktól, de legalább elmozdultunk a múltheti mélypontról.mozsár
A hétvégi seahawks elleni meccsen vajon MM komolyabban fogja venni mert kell nekünk a kiemelés, vagy a kis és nagy kérdőjeleseket inkább pihenteti, nehogy mégjobban megsérüljenek ? De ez a kérdés valószinüleg a seahawks-nál is fennt áll.Celtic
A Lions ellen játszunk.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
gamerkr
Valami itt nem kerek. Hol a photobomb?Kampman
nézd meg jobban AR vállait😀😀

basszus most látszik csak igazán Peppers mekkora egy állat. o_o

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!gamerkr
Rogersnek az első drive-ban meghúzodott a lába. Ráadásul a héten influenzával kínlódott. Lacynek is volt baja a begyulladt szemével a meccs előtt és a meccsen is beszedett egy sérülést. MIndezek figyelembevételével nem volt rossz ez a teljesítmény, főleg a végén. Az is igaz, hogy nem egy elit védelemmel álltunk szemben. Kétségtelen további javulás kell a támadóktól, de legalább elmozdultunk a múltheti mélypontról.mozsár
A hétvégi seahawks elleni meccsen vajon MM komolyabban fogja venni mert kell nekünk a kiemelés, vagy a kis és nagy kérdőjeleseket inkább pihenteti, nehogy mégjobban megsérüljenek ? De ez a kérdés valószinüleg a seahawks-nál is fennt áll.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 401
gamerkr
Valami itt nem kerek. Hol a photobomb?
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!gamerkr
Rogersnek az első drive-ban meghúzodott a lába. Ráadásul a héten influenzával kínlódott. Lacynek is volt baja a begyulladt szemével a meccs előtt és a meccsen is beszedett egy sérülést. MIndezek figyelembevételével nem volt rossz ez a teljesítmény, főleg a végén. Az is igaz, hogy nem egy elit védelemmel álltunk szemben. Kétségtelen további javulás kell a támadóktól, de legalább elmozdultunk a múltheti mélypontról.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Először hozzuk le a meccset a Detroit ellen viszonylag egészségesen, aztán ha Dallasba kell menni, ha pihenhetünk, van egy esélyünk. Éljünk vele, szép apránként.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Lehet,hogy csak a szurkolói pesszimizmus szól belőlem,de a Rams csoportellenfél,és egyszer már megtréfáltak minket idén.

Nem lesz az olyan sima. Kemény idén a PO. Dallas ihletett formában, detroitnal elit védelem, nálatok Rodgers. És akkor még a Cardinals és south győztese is beindulhat.

Tippelni is nehéz. Nekünk a Dallas és a Detroit nagyon rossz párosítás.undisputedly
Józan ésszel jelenleg abból kell kiindulni hogy a Super Bowlba vezető út a Centurylinken keresztül vezet, ha meg nem annak mi csak örülünk 😀