Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
8-0!!!

szerencsét hozott a #21 mez, a PO-ban is rajtam lesz.

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 653
Aaron Rodgers megsérült a Detroit ellen...trouble on my mind
ilyen frusztráló első hozzászólást még sosem olvastam 😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Na, ismét helyüke kerültek a dolgok. (Tudom, tudom, csak a bírók miatt nyertünk... 😊 )
MVP!
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
NFC North champions again! 😊
Jól fog jönni a pihenő hét. Rodgers pihenje ki azt a sérülést és PO-ban várjuk a Lambeaura az ellent. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
mind a három QB aktív, lehet Áron még sem 100%-os ???gamerkr
vagy csak Tolzien felépült?
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mind a három QB aktív, lehet Áron még sem 100%-os ???

több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
nekem mindegy csak nyerjünk 😊 ja és ne legyen sérülés
több mint 9 éve
Celtic Green Bay Packers 419
-3 napos idő van most, ami 16:00 ig marad is. Kevés pontos meccset várok.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
-5 fok, szolid napozós idő várható a meccsen
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Félek a holnapi meccstől. Az elmúlt két hét játékanem volt túl biztató.
Össze kell szednie magát az O nak.
Cáfoljanak rám ,de nem érzem a győzelem langyos fuvallatát😕😕ilaris
Én nem parázok. A D nagyon beindult, szerintem elkapták a fonalat + az O is kijött a gödörből. Azt mondom sima W. :cool:MaG1Xx
Azért azt vegyük figyelembe, hogy hazai pályán lényegesen jobban megy a csapatnak, mint idegenben. Szoros meccs lesz, hasonló mint a Patriots elleni, de meg kell lennie, mert idegenben nagyon döcögött a szekér. Másrészt biztosan rosszul fogja a Lionst érinteni a Lambeau (szabad ég+hangzavar). Szerintem a D képes lehet Staffordra olyan nyomást gyakorolni, hogy megzavarodjon (ezt már bizonyították), kérdés a mi falunk mit fog kezdeni az ő védelmükkel és ha nem megy rögtön minden flottul nem szabad összezavarodniuk, mint a Bills ellen.moncsy91
Kemény meccs lesz szerintem is, de hazai pályán inkább mi vagyunk az esélyesek. A Patriots messze jobb csapat mint a Lions és ellenük is sikerült nyerni Lambeau-n.
Ha mégsem jönne össze a W akkor is PO-ban vagyunk tehát nincs nagy baj. :cool:
Éppen ezért én a magam részéről kevésbé izgulok mint a szezon többi meccse előtt.
Persze ha győzünk akkor nagyon boldog leszek, főleg a pihenő és a hazai pályás meccs miatt.😊
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Félek a holnapi meccstől. Az elmúlt két hét játékanem volt túl biztató.
Össze kell szednie magát az O nak.
Cáfoljanak rám ,de nem érzem a győzelem langyos fuvallatát😕😕ilaris
Én nem parázok. A D nagyon beindult, szerintem elkapták a fonalat + az O is kijött a gödörből. Azt mondom sima W. :cool:MaG1Xx
Azért azt vegyük figyelembe, hogy hazai pályán lényegesen jobban megy a csapatnak, mint idegenben. Szoros meccs lesz, hasonló mint a Patriots elleni, de meg kell lennie, mert idegenben nagyon döcögött a szekér. Másrészt biztosan rosszul fogja a Lionst érinteni a Lambeau (szabad ég+hangzavar). Szerintem a D képes lehet Staffordra olyan nyomást gyakorolni, hogy megzavarodjon (ezt már bizonyították), kérdés a mi falunk mit fog kezdeni az ő védelmükkel és ha nem megy rögtön minden flottul nem szabad összezavarodniuk, mint a Bills ellen.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bár messze nem ligaelit O-k ellen de a D 2 meccse nem kapott TD-t.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Félek a holnapi meccstől. Az elmúlt két hét játékanem volt túl biztató.
Össze kell szednie magát az O nak.
Cáfoljanak rám ,de nem érzem a győzelem langyos fuvallatát😕😕ilaris
Én nem parázok. A D nagyon beindult, szerintem elkapták a fonalat + az O is kijött a gödörből. Azt mondom sima W. :cool:

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 103
Félek a holnapi meccstől. Az elmúlt két hét játékanem volt túl biztató.
Össze kell szednie magát az O nak.
Cáfoljanak rám ,de nem érzem a győzelem langyos fuvallatát😕😕ilaris
R-E-L-A-X 😉

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 9 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Félek a holnapi meccstől. Az elmúlt két hét játékanem volt túl biztató.
Össze kell szednie magát az O nak.
Cáfoljanak rám ,de nem érzem a győzelem langyos fuvallatát😕😕

több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Boldog Karácsonyt minden Packers és nem Packers szurkolónak!


PO variációk NFL.com-ról.

AR szerint is jó az Oline:



LOL@Manning

szerk.: megöltem a topikot😕

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Békés Boldog Karácsonyt .

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boldog Karácsonyt srácok!

Az OL tagjainak meg volt:
#Packers OL had 55-inch LED curved screen TVs at their lockers this morning, courtesy of Rodgers. Practice squad OL, too.

több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Áldott Karácsonyt minden Cheeseheadnek 😊
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
boldog karácsonyt srácok!.brk
Boldogat minden Packers és minden amerikai foci szurkolónak, legyen az akár csoportrivális! 😊LN
Boldog Karácsonyt minden fórumozónak!
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
boldog karácsonyt srácok!.brk
Boldogat minden Packers és minden amerikai foci szurkolónak, legyen az akár csoportrivális! 😊
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
boldog karácsonyt srácok!
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
Rodgers, Kuhn, Nelson, Sitton és Matthews lettek beválasztva a Pro Bowl-ra, de sajnos nekik egy héttel később lesz ott programjuk
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!gamerkr
Rogersnek az első drive-ban meghúzodott a lába. Ráadásul a héten influenzával kínlódott. Lacynek is volt baja a begyulladt szemével a meccs előtt és a meccsen is beszedett egy sérülést. MIndezek figyelembevételével nem volt rossz ez a teljesítmény, főleg a végén. Az is igaz, hogy nem egy elit védelemmel álltunk szemben. Kétségtelen további javulás kell a támadóktól, de legalább elmozdultunk a múltheti mélypontról.mozsár
A hétvégi seahawks elleni meccsen vajon MM komolyabban fogja venni mert kell nekünk a kiemelés, vagy a kis és nagy kérdőjeleseket inkább pihenteti, nehogy mégjobban megsérüljenek ? De ez a kérdés valószinüleg a seahawks-nál is fennt áll.Celtic
A Lions ellen játszunk.LN
Természetesen Lionsra értettem, csak elírtam. A Lényeget sikerült kivenni😊Celtic
ez már PO meccs. mindkét csapatnak kell a pihenőhét, nekünk a Lambeau miatt talán még jobban. ez a meccs vérre fog menni..brk
teljesen egyetértek, ezt a meccset meg kell nyerni és ezzel az NFC North-ot is. Minden szezonban az az alapelvárás, hogy nyerd meg a csoportot. Verd meg a csoportellenfeleidet. Minden más hab a tortán. Év elején lehetett sejteni, hogy ez a meccs lesz az, ami döntő lehet az egész szezon szempontjából. Nem kérdés, hogy ezt a meccset meg kell nyerni.
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!gamerkr
Rogersnek az első drive-ban meghúzodott a lába. Ráadásul a héten influenzával kínlódott. Lacynek is volt baja a begyulladt szemével a meccs előtt és a meccsen is beszedett egy sérülést. MIndezek figyelembevételével nem volt rossz ez a teljesítmény, főleg a végén. Az is igaz, hogy nem egy elit védelemmel álltunk szemben. Kétségtelen további javulás kell a támadóktól, de legalább elmozdultunk a múltheti mélypontról.mozsár
A hétvégi seahawks elleni meccsen vajon MM komolyabban fogja venni mert kell nekünk a kiemelés, vagy a kis és nagy kérdőjeleseket inkább pihenteti, nehogy mégjobban megsérüljenek ? De ez a kérdés valószinüleg a seahawks-nál is fennt áll.Celtic
A Lions ellen játszunk.LN
Természetesen Lionsra értettem, csak elírtam. A Lényeget sikerült kivenni😊Celtic
ez már PO meccs. mindkét csapatnak kell a pihenőhét, nekünk a Lambeau miatt talán még jobban. ez a meccs vérre fog menni.