Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!gamerkr
Rogersnek az első drive-ban meghúzodott a lába. Ráadásul a héten influenzával kínlódott. Lacynek is volt baja a begyulladt szemével a meccs előtt és a meccsen is beszedett egy sérülést. MIndezek figyelembevételével nem volt rossz ez a teljesítmény, főleg a végén. Az is igaz, hogy nem egy elit védelemmel álltunk szemben. Kétségtelen további javulás kell a támadóktól, de legalább elmozdultunk a múltheti mélypontról.mozsár
A hétvégi seahawks elleni meccsen vajon MM komolyabban fogja venni mert kell nekünk a kiemelés, vagy a kis és nagy kérdőjeleseket inkább pihenteti, nehogy mégjobban megsérüljenek ? De ez a kérdés valószinüleg a seahawks-nál is fennt áll.Celtic
A Lions ellen játszunk.LN
Természetesen Lionsra értettem, csak elírtam. A Lényeget sikerült kivenni😊Celtic
ez már PO meccs. mindkét csapatnak kell a pihenőhét, nekünk a Lambeau miatt talán még jobban. ez a meccs vérre fog menni.
több mint 9 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!gamerkr
Rogersnek az első drive-ban meghúzodott a lába. Ráadásul a héten influenzával kínlódott. Lacynek is volt baja a begyulladt szemével a meccs előtt és a meccsen is beszedett egy sérülést. MIndezek figyelembevételével nem volt rossz ez a teljesítmény, főleg a végén. Az is igaz, hogy nem egy elit védelemmel álltunk szemben. Kétségtelen további javulás kell a támadóktól, de legalább elmozdultunk a múltheti mélypontról.mozsár
A hétvégi seahawks elleni meccsen vajon MM komolyabban fogja venni mert kell nekünk a kiemelés, vagy a kis és nagy kérdőjeleseket inkább pihenteti, nehogy mégjobban megsérüljenek ? De ez a kérdés valószinüleg a seahawks-nál is fennt áll.Celtic
A Lions ellen játszunk.LN
Természetesen Lionsra értettem, csak elírtam. A Lényeget sikerült kivenni😊
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!gamerkr
Rogersnek az első drive-ban meghúzodott a lába. Ráadásul a héten influenzával kínlódott. Lacynek is volt baja a begyulladt szemével a meccs előtt és a meccsen is beszedett egy sérülést. MIndezek figyelembevételével nem volt rossz ez a teljesítmény, főleg a végén. Az is igaz, hogy nem egy elit védelemmel álltunk szemben. Kétségtelen további javulás kell a támadóktól, de legalább elmozdultunk a múltheti mélypontról.mozsár
A hétvégi seahawks elleni meccsen vajon MM komolyabban fogja venni mert kell nekünk a kiemelés, vagy a kis és nagy kérdőjeleseket inkább pihenteti, nehogy mégjobban megsérüljenek ? De ez a kérdés valószinüleg a seahawks-nál is fennt áll.Celtic
A Lions ellen játszunk.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
gamerkr
Valami itt nem kerek. Hol a photobomb?Kampman
nézd meg jobban AR vállait😀😀

basszus most látszik csak igazán Peppers mekkora egy állat. o_o

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!gamerkr
Rogersnek az első drive-ban meghúzodott a lába. Ráadásul a héten influenzával kínlódott. Lacynek is volt baja a begyulladt szemével a meccs előtt és a meccsen is beszedett egy sérülést. MIndezek figyelembevételével nem volt rossz ez a teljesítmény, főleg a végén. Az is igaz, hogy nem egy elit védelemmel álltunk szemben. Kétségtelen további javulás kell a támadóktól, de legalább elmozdultunk a múltheti mélypontról.mozsár
A hétvégi seahawks elleni meccsen vajon MM komolyabban fogja venni mert kell nekünk a kiemelés, vagy a kis és nagy kérdőjeleseket inkább pihenteti, nehogy mégjobban megsérüljenek ? De ez a kérdés valószinüleg a seahawks-nál is fennt áll.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
gamerkr
Valami itt nem kerek. Hol a photobomb?
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!gamerkr
Rogersnek az első drive-ban meghúzodott a lába. Ráadásul a héten influenzával kínlódott. Lacynek is volt baja a begyulladt szemével a meccs előtt és a meccsen is beszedett egy sérülést. MIndezek figyelembevételével nem volt rossz ez a teljesítmény, főleg a végén. Az is igaz, hogy nem egy elit védelemmel álltunk szemben. Kétségtelen további javulás kell a támadóktól, de legalább elmozdultunk a múltheti mélypontról.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Először hozzuk le a meccset a Detroit ellen viszonylag egészségesen, aztán ha Dallasba kell menni, ha pihenhetünk, van egy esélyünk. Éljünk vele, szép apránként.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Lehet,hogy csak a szurkolói pesszimizmus szól belőlem,de a Rams csoportellenfél,és egyszer már megtréfáltak minket idén.

Nem lesz az olyan sima. Kemény idén a PO. Dallas ihletett formában, detroitnal elit védelem, nálatok Rodgers. És akkor még a Cardinals és south győztese is beindulhat.

Tippelni is nehéz. Nekünk a Dallas és a Detroit nagyon rossz párosítás.undisputedly
Józan ésszel jelenleg abból kell kiindulni hogy a Super Bowlba vezető út a Centurylinken keresztül vezet, ha meg nem annak mi csak örülünk 😀
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???ilaris
nem, a RZ offense-el nem vagyok kibékülve. 😊 van mit csiszolni, viszont Cobb oktatott, ahogy Nelson sem ejtett el tegnap egy passzt sem!

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lehet,hogy csak a szurkolói pesszimizmus szól belőlem,de a Rams csoportellenfél,és egyszer már megtréfáltak minket idén.

Nem lesz az olyan sima. Kemény idén a PO. Dallas ihletett formában, detroitnal elit védelem, nálatok Rodgers. És akkor még a Cardinals és south győztese is beindulhat.

Tippelni is nehéz. Nekünk a Dallas és a Detroit nagyon rossz párosítás.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Az NFC-ben minden WC hely elkelt, már csak az NFC South a kérdés a 3 esélyessel.

Ahogy nézem, a tiebreaker alapján, ha verjük a Lionst, akkor is #2, és Seattle-be kell menni Conf. döntőre, ha eljutunk addig. Azért annyira nem jó, hiányzik az a Bills W. Kemény lesz ez.LN
Igen, tegnap én is ezen gondolkodtam. Ha jól játszunk bárkit megtudunk csapni az NFC-ben de a Hawks komoly probléma lesz, elkerülhetetlen probléma. Brutális formában vannak, brutális a hazai pályájuk és az a matchup a legroszabb ránk nézve. Még ha ők jönnének a Lambeau-ra csak csak de kétlem hogy a Rams bármit is segít jövőhéten idegenben a helyzeten.

Más:Woodson papa megint szedett egy INT-et 😊
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club

több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az NFC-ben minden WC hely elkelt, már csak az NFC South a kérdés a 3 esélyessel.

Ahogy nézem, a tiebreaker alapján, ha verjük a Lionst, akkor is #2, és Seattle-be kell menni Conf. döntőre, ha eljutunk addig. Azért annyira nem jó, hiányzik az a Bills W. Kemény lesz ez.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Egy teljesen jó győzelem volt. A védelmünk nagyon jól játszott az elmúlt két harmatgyenge támadás ellen. Jövőhéten otthon jön az igazi felmérés. A Detroitban most épp egy tündérmese íródik. Valahogy mindig összeáll nekik a 4. negyed. Kemény meccs lesz, de nyerni kell. A vesztes valószínűleg az NFC South csapatot fogja kapni. Pihenni akkor is jobb, mint egy bizonyításra éhes csapathoz utazni egy nagy csalódás után.
Még szerencse, hogy jön a karácsony és eltereli figyelmem a meccsről. Már most elkezdtem izgulni.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Amit ma a Capers csapat csinált, az előtt le a kalappal.

Az első drive-okban az O még "Buffalóban volt", de aztán összeszedték magukat. A Red zone passzjátékunkon kell valamit igazítani, de alapvetően jó volt ez.James007
, A 20 pont maga nem egy borzasztó gyenge teljesítmény alapvetően a D hozta meccset ezt a meccset.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Amit ma a Capers csapat csinált, az előtt le a kalappal.

Az első drive-okban az O még "Buffalóban volt", de aztán összeszedték magukat. A Red zone passzjátékunkon kell valamit igazítani, de alapvetően jó volt ez.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Kijöttünk a múltheti posványból de nem pörögtünk 100 fokon, ez nem baj. Jövő héttől kezdődik a háborúúúú
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem tudtam sajnos nézni, de holnap amit fent lesz Ncore-on az elsők között szedem majd le. Azért a kapott yard így kívülről jól néz ki. Kíváncsi vagyok, hogy is játszottunk. Jövőhéten is nyerni kell és akkor csop győzelem, 2. seed.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Laci futott egy TD-t, AR dobott egy TD-t mégsem vagyok teljesen elégedett😕
Bennem van a hiba???

több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Staffordshire-ban készült cheddar sajtot ettem az ebédhez. Lehet, hogy valamit elrontottam (és nem a hasam)?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Remélem ma könnyü lesz, hogy a köv hétre rápihenjünk, és a Lions-t megüssük otthon, és akkor teljesen jól kijövünk az egészből. Meg ugye a legkevesebb, hogy ne legyen sérülés.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nem tudom kellett-e ez a pedagógia eszköz. Nem lett volna jobb ha csak egyszerűen rákoncentrálunk a Tampa elleni meccsre és arra, hogy azt játsza a csapat, amit tud.
Valószinű a Tampa már nem fog megszakadni ezen a meccsen, sőt a jobb draft pozicióért akár azzal is felmehetnek a pályára, hogy mindent megtesznek az L-ért. De mi van ha nem így lesz, mi pedig már azt hisszük bent vagyunk a PO-ba?
Ha végül mégsem jut be a csapat a PO-ban akkor elég röhejes lesz ez a húzás. Szerintem ráért volna ez a kinevezésesdi ha már matematikailag is megvan a PO.mozsár
Bőven ráért volna. Olyannak tűnik mintha félvállról vennék a meccset, ami nagy pofonhoz vezethet. Egy nyögvenyelős meccs azért mentálisan is elbizonytalaníthatja a csapatot.bebop
No offense, de még az a szerencse, hogy MM és társai nem ezzel a kicsit magyaros mentalitással rendelkeznek. Más a félváll, és más a magabiztosság. Lehet valaki úgy is magabiztos, hogy közben nem becsüli le az ellenfelét.
Nem mellesleg, ha a Tampát nem verjük meg idegenben, akkor mi a francot akarnánk a PO-ban?James007

Hamarabb kommenteltem, minthogy végiggondoltam volna. Valószínüleg annak szólt a kapitányok mostani kinevezése, h nekünk a Tampa ellen már kezdődik a playoffbebop
Így, hogy a Philly kikapott nagyon egyszerű a történet. Elkezdődött a playoff, a győzelem az egyetlen opció a következő meccsekre. Ha ez egy bajnok csapat, akkor nyernie kell 5-öt zsinórban.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kikapott a Phily, nagyon egyszerű a történet, győzelem=playoffKampman
2 győzelem pedig 2. kiemelés (Hope for the best)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
Kikapott a Phily, nagyon egyszerű a történet, győzelem=playoff