Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem volt véletlen valaki ma reggel Rómában a Termini pályaudvar előtt buszra várva Packers baseball sapkában illetve a 8:45-ös repülőjáraton Rómából Budapestre?Gergőbácsi
De, ezek szerint volt. 😛Sanco
Jól van na, gondoltam hátha valaki innen a fórumról, de ott a nagy tömegben nem szólítottam le 😊

Nem volt véletlen valaki ma reggel Rómában a Termini pályaudvar előtt buszra várva Packers baseball sapkában illetve a 8:45-ös repülőjáraton Rómából Budapestre?Gergőbácsi
Engem 3 héttel elkerültél. Ha esetleg láttál ott pakit Xiaomi telót árulva, elhozhattad volna, ellopta valamelyik genyó. 😊LN
Sajnos nem láttam a telódat, pakikat meg egyéb nációbeliket és gyanús elemeket annál inkább....Gergőbácsi
Ja.... Süt a nap, szelfibotot árulnak, ha esik esernyőt...
A metrón meg akkora volt a nyomor, szinte ki kellett verekedni magunkat, közben emelhette ki a zsebemből. Tuti nem volt rendesen benne, sietve tettem el.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Nem volt véletlen valaki ma reggel Rómában a Termini pályaudvar előtt buszra várva Packers baseball sapkában illetve a 8:45-ös repülőjáraton Rómából Budapestre?Gergőbácsi
De, ezek szerint volt. 😛Sanco
Jól van na, gondoltam hátha valaki innen a fórumról, de ott a nagy tömegben nem szólítottam le 😊

Nem volt véletlen valaki ma reggel Rómában a Termini pályaudvar előtt buszra várva Packers baseball sapkában illetve a 8:45-ös repülőjáraton Rómából Budapestre?Gergőbácsi
Engem 3 héttel elkerültél. Ha esetleg láttál ott pakit Xiaomi telót árulva, elhozhattad volna, ellopta valamelyik genyó. 😊LN
Sajnos nem láttam a telódat, pakikat meg egyéb nációbeliket és gyanús elemeket annál inkább....

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Tömör csapatértékelés:
James007
Remélem Barringtont szépen beépítjük nagyon jó lenne ha drafton csak 1 inside linebackert kéne húzni , persze ahhoz az is kell h ezt a teljesítményt tudja végig hozni .

Amúgy szerintem ami nagyon bizakodásra ad okot az a fejlődés íve amit a csapat bemutat a játék minden elemében,ebből még tényleg kisülhet bármi jó 😊))
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Tömör csapatértékelés:
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Már nem annyira rookie-k.

 www.packers.com/news-and-events/article-wymm/article-1/What-You-Mightve-Missed-Rookies-earning-their-keep/ade8e068-64a4-44ea-83f6-7ed3064af243?adbid=10152795885380073&adbpl=fb&adbpr=71671905072&campaign=social_20141202_36604117
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Van hivatalos oldala vagy twitter fiókja a magyarorszàgi Packers drukkereknek?nigga hering
A facebookon van hivatalos csoport , és van szurkolói oldaluk is 😊nando89
Tudnátok linket adni?nigga hering
A face csoport :  www.facebook.com/groups/packershungaryclub/
Az Oldal :  packersclub.hu/
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem volt véletlen valaki ma reggel Rómában a Termini pályaudvar előtt buszra várva Packers baseball sapkában illetve a 8:45-ös repülőjáraton Rómából Budapestre?Gergőbácsi
Engem 3 héttel elkerültél. Ha esetleg láttál ott pakit Xiaomi telót árulva, elhozhattad volna, ellopta valamelyik genyó. 😊
több mint 9 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Van hivatalos oldala vagy twitter fiókja a magyarorszàgi Packers drukkereknek?nigga hering
A facebookon van hivatalos csoport , és van szurkolói oldaluk is 😊nando89
Tudnátok linket adni?
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Van hivatalos oldala vagy twitter fiókja a magyarorszàgi Packers drukkereknek?nigga hering
A facebookon van hivatalos csoport , és van szurkolói oldaluk is 😊
több mint 9 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Van hivatalos oldala vagy twitter fiókja a magyarorszàgi Packers drukkereknek?
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nem volt véletlen valaki ma reggel Rómában a Termini pályaudvar előtt buszra várva Packers baseball sapkában illetve a 8:45-ös repülőjáraton Rómából Budapestre?Gergőbácsi
De, ezek szerint volt. 😛Sanco
xD

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Nem volt véletlen valaki ma reggel Rómában a Termini pályaudvar előtt buszra várva Packers baseball sapkában illetve a 8:45-ös repülőjáraton Rómából Budapestre?Gergőbácsi
De, ezek szerint volt. 😛
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Nem volt véletlen valaki ma reggel Rómában a Termini pályaudvar előtt buszra várva Packers baseball sapkában illetve a 8:45-ös repülőjáraton Rómából Budapestre?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
haha Ha Ha 😀

Ha Ha Clinton-Dix @haha_cd6 · 14 h 14 órával ezelőtt

I will never try and hit @RobGronkowski up high again. #RESPECT #soreJayB
szépen lepattant Gronkról 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
haha Ha Ha 😀

Ha Ha Clinton-Dix @haha_cd6 · 14 h 14 órával ezelőtt

I will never try and hit @RobGronkowski up high again. #RESPECT #sore
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Egy videókal kiegészített beszámoló a Lambeau Fielden tett látogatásomról:  bit.ly/1HUWUTU


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Boldog 31. szülinapot Arodnak , remélem h 5-6 szezont még minimum velünk lesz 😊
több mint 9 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Sziasztok! Új vagyok itt. Nagyon jól játszik eddig a csapat,Rodgers 1 isten mostanában
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
volt ma leap? nem emlékszem rá.Old Green Bay
Nelson egyből rohant vissza Rodgershez,
R. Rodgers meg szerintem szimplán elfelejtette.

ha valaki talál rá valamilyen okot , jöhet 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
sokadiknak, de én is gratulálok! baromi jó ez a csapat. mint minden előttem ide író pats-es, én is remélem, hogy újra találkozik a két csapat februárban. A hideg szerintem nem volt annyira tényező, nézzetek rá erre a térképre (ami oké, nem a legpontosabb 😊 )
 949therock.com/wp-content/uploads/2014/10/NFL_Map.jpgwinston
ez nem csak a szélességi körön múlik. Massachusetts jóval védettebb, mint Wisconsin, vagy Minnesota, ugyanis ezeket az államokat semmi nem védi a sarki széltől mivel északra tőlük csak a Hudson öböl van. bár ez a tegnapi meccset tényleg nem befolyásolta, mivel ilyen idő azért Foxboroughban is gyakori, inkább azért érdekes mert ez vezet az extrém -25 fokos meccsekhez..brk
Hogy védettebb-e, azt nem tudom, de az óceán közelsége sokat tompít a szélsőségekenGogo


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
sokadiknak, de én is gratulálok! baromi jó ez a csapat. mint minden előttem ide író pats-es, én is remélem, hogy újra találkozik a két csapat februárban. A hideg szerintem nem volt annyira tényező, nézzetek rá erre a térképre (ami oké, nem a legpontosabb 😊 )
 949therock.com/wp-content/uploads/2014/10/NFL_Map.jpgwinston
ez nem csak a szélességi körön múlik. Massachusetts jóval védettebb, mint Wisconsin, vagy Minnesota, ugyanis ezeket az államokat semmi nem védi a sarki széltől mivel északra tőlük csak a Hudson öböl van. bár ez a tegnapi meccset tényleg nem befolyásolta, mivel ilyen idő azért Foxboroughban is gyakori, inkább azért érdekes mert ez vezet az extrém -25 fokos meccsekhez..brk
Hogy védettebb-e, azt nem tudom, de az óceán közelsége sokat tompít a szélsőségeken

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
sokadiknak, de én is gratulálok! baromi jó ez a csapat. mint minden előttem ide író pats-es, én is remélem, hogy újra találkozik a két csapat februárban. A hideg szerintem nem volt annyira tényező, nézzetek rá erre a térképre (ami oké, nem a legpontosabb 😊 )
 949therock.com/wp-content/uploads/2014/10/NFL_Map.jpgwinston
ez nem csak a szélességi körön múlik. Massachusetts jóval védettebb, mint Wisconsin, vagy Minnesota, ugyanis ezeket az államokat semmi nem védi a sarki széltől mivel északra tőlük csak a Hudson öböl van. bár ez a tegnapi meccset tényleg nem befolyásolta, mivel ilyen idő azért Foxboroughban is gyakori, inkább azért érdekes mert ez vezet az extrém -25 fokos meccsekhez.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
sokadiknak, de én is gratulálok! baromi jó ez a csapat. mint minden előttem ide író pats-es, én is remélem, hogy újra találkozik a két csapat februárban. A hideg szerintem nem volt annyira tényező, nézzetek rá erre a térképre (ami oké, nem a legpontosabb 😊 )
 949therock.com/wp-content/uploads/2014/10/NFL_Map.jpg
több mint 9 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Nagyon tanulságos a negyedekben szerzett pontok látványa.
"Csak" az elsőben voltunk jobbak ,akkor viszont 13-0 !!!!!
Második negyed 14-10 oda
Harmadik 0-0-
Negyedik 7-3 oda

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Grat sràcok, jó meccs volt.AR-t imádom valóban megérdemelné az MVP címet de PM biztos megdönt idén is valami fontos rekordot. 😀