Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
egy Niklas, Borland, Abbrederis triónak örülnék.
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
inkább nem tippelek nevet, de ILB-nek és TE-nek örülnék
több mint 9 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
2.kör.: Austin Seferian-Jenkins, TE
3.kör.: Chris Borland, ILB

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Jace Amaro!
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
R2: Bitonito OT feltrade 😉

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 514
a hét tweetje:

josh sitton ‏@jsitton71

I bet Monica Lewinski likes our draft pick

choose life
több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Ki mit tippel ma estére?

R2: DT Stephon Tuitt
R3: TE C.J. Fiedorowicz / LB Trevor ReillyMaG1Xx
R2: Jeremiah Attaochu, OLB
R3: Borland

több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ki mit tippel ma estére?

R2: DT Stephon Tuitt
R3: TE C.J. Fiedorowicz / LB Trevor Reilly

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club

Okos gyerek ez is 😀😀 Ezért megfingathatják?Delete
majd Lacy jó útra téríti 😊

Nekem ez a draft sajnos nagyon kimaradt, talán szombaton már tudom élőben követni.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
 oi59.tinypic.com/68woyp.jpg
Okos gyerek ez is 😀😀 Ezért megfingathatják?Delete
Ha Ha Clinton-Dix @haha_cd6

Lol you guys crazy...that's a piece of tissue. I was in the lobby restaurant at the hotel having lunch.deyell


Mondjuk az hogy a neki címzett tweetből kiindulva jóban van Lil Wayne-el nem sok jót sejtet 😀
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Mindenki örül?
Remélem sikerült egy újabb Pro Bowler-t elcsípni. Sajnos nem tudtam követni élőben, meglepődtem hogy eddig csúszott. Lehet belőle valami.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 514
 oi59.tinypic.com/68woyp.jpg
Okos gyerek ez is 😀😀 Ezért megfingathatják?Delete
Ha Ha Clinton-Dix @haha_cd6

Lol you guys crazy...that's a piece of tissue. I was in the lobby restaurant at the hotel having lunch.

choose life
több mint 9 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)

Okos gyerek ez is 😀😀 Ezért megfingathatják?


több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Jó pick, igazán kíváncsi vagyok, mit kotyvaszt össze a fehér mágus. TE, ILB, C, .....?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ez egy csodálatos pick. Nem akartam felkelni, de máár csak forgolódtam az ágyban. Mondom minden mindegy felkelek. Erre mi az első amit látok mikor fellépek az nfl.com-ra. "Green Bay Packers on the clock" Azonnal jött az adrenalin rush! Gyorsan megnézem ki van még elérhető. Mosley, Pryor, Shazier, Ebron kimentek, de HaHa még bent van. Ha lehet még jobban elkezdtem izgulni, mert ha nem húzzuk be akkor forradalom. Gyakorlatilag nem volt olyan mock a földön ahol ne jóval előttünk ment volna ki. Pryorban lehetett reménykedni talán. Az utolsó hetekben kezdték megkérdőjelezni csak, és ez nekünk jól jött. Most a facebook státuszom boldog 😊GNG
Mondjuk én már régebben is mondtam, hogy Pryor jobb prospect HaHa-nál de maximálisan elégedett vagyok én is a pickkel, kb helyén vittük ki

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Awesome pick. Collins óta safetyért könyörögtem a drafton, épp itt volt az ideje.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ha-Ha (Y) 😕)

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Üdvözlet a ligában!

 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap2000000348320/Clinton-Dix-It-s-a-dream-come-true
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Ez egy csodálatos pick. Nem akartam felkelni, de máár csak forgolódtam az ágyban. Mondom minden mindegy felkelek. Erre mi az első amit látok mikor fellépek az nfl.com-ra. "Green Bay Packers on the clock" Azonnal jött az adrenalin rush! Gyorsan megnézem ki van még elérhető. Mosley, Pryor, Shazier, Ebron kimentek, de HaHa még bent van. Ha lehet még jobban elkezdtem izgulni, mert ha nem húzzuk be akkor forradalom. Gyakorlatilag nem volt olyan mock a földön ahol ne jóval előttünk ment volna ki. Pryorban lehetett reménykedni talán. Az utolsó hetekben kezdték megkérdőjelezni csak, és ez nekünk jól jött. Most a facebook státuszom boldog 😊
több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Clinton-Dix lett belőle. Szerintem találkozott a need az értékkel, jó picknek tartom.

több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Shazier nem lenne rossz tényleg, főleg hogy Kaepernick barátunkat valakinek utol is kéne érnie, de futás ellen gyenge pont lehet. Bár ha felszed magára pár fontot könnyebb dolga lenne, csak kérdés, hogy mennyit kopna úgy a sebessége. Én inkább Mosley felé hajlanék.

Ha az első 2 pick meg offense, akkor vagy nagyon BPA, vagy valamit kitaláltak már Capersék amiről mi nem tudunk 😀

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Éjszaka Draft és 9 napja nem írt senki ide, úgyhogy megtöröm a csendet 😊
Személy szerint ha 21. helyen nem lesz elérhető Mosley/Ebron kettősből valaki, a letrade-nek örülnék a legjobban. Safety classt elég gyengének mondják, és Tony Pauline szerint az első körben kevés igazi első körös tehetség van, én üdvözölném a letrade-et, az extra pickel akár elhozni Weston Richburn C-t, ugyanis a C posztról kevés szó esik, de nagyjából Tretter az A terv, B tervünk meg nincs is nagyon, talán Lang.

Ti kinek örülnétek így az első körben?Hall Of Green
Annak, hogy ha nem kapok szívrohamot, amikor Teddy első két pickje offense lesz. 😊Gergőbácsi
Teddy az első két pickje után valószínűleg kispados lesz 😀
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Éjszaka Draft és 9 napja nem írt senki ide, úgyhogy megtöröm a csendet 😊
Személy szerint ha 21. helyen nem lesz elérhető Mosley/Ebron kettősből valaki, a letrade-nek örülnék a legjobban. Safety classt elég gyengének mondják, és Tony Pauline szerint az első körben kevés igazi első körös tehetség van, én üdvözölném a letrade-et, az extra pickel akár elhozni Weston Richburn C-t, ugyanis a C posztról kevés szó esik, de nagyjából Tretter az A terv, B tervünk meg nincs is nagyon, talán Lang.

Ti kinek örülnétek így az első körben?Hall Of Green
egy ilyennel teljesen kiegyeznék:

1. Mosley / Shazier
2. Ward (Brooks)
3. Fiedorowicz
3. komp. Exum / Swanson / Marcus Martin
4. Abbrederis
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Ti kinek örülnétek így az első körben?Hall Of Green
Egy ilyen szörnyű Eurovíziós borzalom után tulajdonképpen bárkinek.. 😊
De viccet félretéve, én a védjük meg Áront című játék híve vagyok, ezért az elérhető lehető legjobb O fal embert húznám, és ez lehet akár a te center terved is. Vagy egy brutál Te-t, bár tudom, hogy ez nem a legnagyobb need. Aztán utána a védelmet foltoznám vagy 4 körön keresztül.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Éjszaka Draft és 9 napja nem írt senki ide, úgyhogy megtöröm a csendet 😊
Személy szerint ha 21. helyen nem lesz elérhető Mosley/Ebron kettősből valaki, a letrade-nek örülnék a legjobban. Safety classt elég gyengének mondják, és Tony Pauline szerint az első körben kevés igazi első körös tehetség van, én üdvözölném a letrade-et, az extra pickel akár elhozni Weston Richburn C-t, ugyanis a C posztról kevés szó esik, de nagyjából Tretter az A terv, B tervünk meg nincs is nagyon, talán Lang.

Ti kinek örülnétek így az első körben?Hall Of Green
Annak, hogy ha nem kapok szívrohamot, amikor Teddy első két pickje offense lesz. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.