Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nelson nem elit? Sitton elit? Elég érdekes.MaG1Xx
Sitton az 1-2 holding büntit leszámítva szerintem egyértelműen a legjobb faltagunk. Ligaszinten a legjobb G között van szerintem is. Most hogy elig vagy HQ az már nüansznyi különbség. Nelson is csak azért nem Elit, mert Rodgers rajta kívül mindig 2-3-4 játékosnak tudja dobálni a tojás labdát. Nekem az egyik személyes kedvencem, imádom Nelson-t. De mint írtam is ezek a táblázatok azért elég semmitmondóak.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nelson nem elit? Sitton elit? Elég érdekes.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
ProFootballFocus idei csapatértékelése

Szerintem alulértékelték Bakhtiarit, aki bőven megüti a középszintet, 1 évében rögtön blind side tackle, és szerintem nem hozott rossz szezont. Raji-nak ez az utolsó éve volt csak középszer de azért ő nálom egy közép vagy jó játékos. HAWK érthetetlen... a védelem vezére volt (jó vannak hiányosságai (futás ellen) de CMIII hiányában egyértelműen a csapat vezére volt, minimum közép szer, de akár good starter is lehetne...
Mr. Shutdown értékelése viszont baromira tetszik 😊
Cobb pedig szerintem csak a tavalyi hosszú sérülése miatt nem lett HQ. Boykin pedig ha ott folytatja ahol abbahagyta GS-ter minimum lesz belőle.

Persze egy ilyen táblázat a világon semmit se mond el, csak érdekesség képen belinkeltem. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 236 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
OTA: Bulaga RT, Bakthiari LT, Tretter C. Hyde az első csapattal dolgozott safety poszton Burnett mellett.Hall Of Green
ez esetben Haywardnak kell fakítania ugye 😊 várom az ő visszatérését is!

több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
OTA: Bulaga RT, Bakthiari LT, Tretter C. Hyde az első csapattal dolgozott safety poszton Burnett mellett.

több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Agent Blake Baratz tells PFT Live that Dr. Maroon has given Jermichael Finley full medical clearance.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 539
mai edzésről:

"Even though practice is over, TE Colt Lyerla is still on the field catching passes and running routes."

choose life
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Finley holnap találkozik a csapattal egy teszt miatt.
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Lyerla dologgal nem annyira vagyok képben, azt tudom hogy kólázot és nem a cukros fajtából. Ez csak azért olyan nagy botrány mert megbukott, egészen biztos hogy lesz kivel megbeszélnie az élményeit, akár GB-ben is. Szóval ezért ne törjünk pálcát felette, ha csak emiatt lett UDFA akkor hatalmas steal.JayB
Sandy Hookos twitter bejegyzése sztem nagyobbat nyomott a latba. Ez nem egy csík kategória. Egy sulis mészárlásról azt állítani, hogy megrendezett összeesküvés... Eredeti tweetet meg kéne keresni, de valami ilyesmi rémlik.D11
csak negatív véleményeket olvastam vele kapcsolatban és elég sokat. Elképesztően rossz embernek tartották még a csapattársai is, akiben semennyire sem lehetett megbízni. Kiskora óta nagyon sok rossz emberrel lógott együtt.


JT Daniels fan
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
@LongLiveLyerla
If you have a half hour you should watch this and enlighten yourself. youtu.be/VrngdgUixYg
9:07 AM - 21 Mar 2013
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Lyerla dologgal nem annyira vagyok képben, azt tudom hogy kólázot és nem a cukros fajtából. Ez csak azért olyan nagy botrány mert megbukott, egészen biztos hogy lesz kivel megbeszélnie az élményeit, akár GB-ben is. Szóval ezért ne törjünk pálcát felette, ha csak emiatt lett UDFA akkor hatalmas steal.JayB
Sandy Hookos twitter bejegyzése sztem nagyobbat nyomott a latba. Ez nem egy csík kategória. Egy sulis mészárlásról azt állítani, hogy megrendezett összeesküvés... Eredeti tweetet meg kéne keresni, de valami ilyesmi rémlik.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Lyerla dologgal nem annyira vagyok képben, azt tudom hogy kólázot és nem a cukros fajtából. Ez csak azért olyan nagy botrány mert megbukott, egészen biztos hogy lesz kivel megbeszélnie az élményeit, akár GB-ben is. Szóval ezért ne törjünk pálcát felette, ha csak emiatt lett UDFA akkor hatalmas steal.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerződést kapott Lyerla.
Tehetsége alapján szerintem a legjobb TE a rosteren, szorítok neki, hogy ne legyen hülye 😀

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Aláírtak:

#45, Jake Doughty, LB, 6-0, 234, Utah State, Draper, Utah
#47, Jayrone Elliott, LB, 6-3, 255, Toledo, Cleveland, Ohio
#74, Carlos Gray, DE, 6-2, 313, North Carolina State, Pinson, Ala.
#49, Adrian Hubbard, LB, 6-6, 257, Alabama, Norcross, Ga.
#62, Jordan McCray, G, 6-3, 322, Central Florida, Miami, Fla.
#34, Rajion Neal, RB, 5-11, 220, Tennessee, Tyrone, Ga.
#64, Mike Pennel, DT, 6-4, 332, Colorado State-Pueblo, Aurora, Colo.
#80, Justin Perillo, TE, 6-3, 250, Maine, Wilmington, Del.
#36, LaDarius Perkins, RB, 5-7, 195, Mississippi State, Greenville, Miss.
#7, Chase Rettig, QB, 6-2, 215, Boston College, San Clemente, Calif.
#48, Joe Thomas, LB, 6-1, 227, South Carolina, StateBlackville, S.C.
#43, Ryan White, CB, 5-10, 197, Auburn, Tallahassee, Fla.

Szerintem jól kukáztunk, van néhány ígéretes LB köztük. Legalább lesz egy kis verseny. A tavalyi UDFA 1 LB nagyon árva volt.Old Green Bay
Hubbard valóban jó fogás, bár azt a 3-4 kört sose érte volna meg amire beárazták egyesek. A maradék 3 LB közül egyértelműen Joe Thomasnak van a legtöbb esélye rostert fogni. ILB cserének bőven jó 😊 Rettig sorsa is érdekel, PS meglehet. Neal személyes kedvenc, szép, hogy szurkolok neki, Perkins személyében jó kis vetélytársat kapott, bár a kissé már elhasznált, alacsony ex-Bulldog játékosnak nem sok esélyt adok. White elég hamar távozni fog úgy ahogy Gray is.
... és azóta jöttek még páran

A draft class legnagyobb fogása pedig nyílvánvalóan Abbrederis. Nem kell, hogy rögtön játsszon, de ahogy ismerjük magunkat, sérülés esetén ha kell azonnal bevethető. Nem kell parázni 😊

több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nagyon szurkolok Lyerlának jó helyre kerülneD11
Az addig ok, csak kérdés, hogy hozzáállásán változtat-e?MaG1Xx
Sztem nem lesz vele baj. Indokolni nem tudom csak megérzés.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nagyon szurkolok Lyerlának jó helyre kerülneD11
Az addig ok, csak kérdés, hogy hozzáállásán változtat-e?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nagyon szurkolok Lyerlának jó helyre kerülne
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.jsonline.com/blogs/sports/259416431.html

Felpakolnak rá pár font izmot és jó lesz
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 539
Here's the #Packers rookie orientation roster. pic.twitter.com/pvKWRnXPi9
Colt Lyerla TE is ott van.Beki

choose life
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Here's the #Packers rookie orientation roster. pic.twitter.com/pvKWRnXPi9
Colt Lyerla TE is ott van.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Dameshek podcastjében AJ Hawk volt a vendég. Szuper jó arcnak tűnik. Értelmes, jó gondolatai vannak, vicces. Szerintem lenne jövője a sportközvetítésben. Kábé 30 perc körül hívják fel.

 www.nfl.com/podcast/dameshek-podcast/1400020856000/detail
több mint 9 éve
nutfile Green Bay Packers 13
1. Clinton-Dix mintha nem örült volna, hogy kiválasztotta a Pack. A játékosok között többen vannak, akik nem rajonganak a Packers-ért, mert messze van, álmos kisváros, hideg van. Egy New York, Philly, Miami, California biztos kényelmesebb, vonzóbb. A győzelem és a közösség azért át tudja hidalni ezek a hátrányokat, szóval nem lesz ezzel gond szerintem. Csak egyszer kell belépnie a Lambeau Fieldre.
GNG
nem hiszem h lesznek ilyen jellegű gondok. valahol olvastam és láttam, hogy kb. 2 héttel a draft előtt egy olyan képet postolt az instagramra, amelyiken Packers polóban pózol.
megpróbálom megkeresni.nutfile
 www.jsonline.com/blogs/sports/258662841.html
több mint 9 éve
nutfile Green Bay Packers 13
1. Clinton-Dix mintha nem örült volna, hogy kiválasztotta a Pack. A játékosok között többen vannak, akik nem rajonganak a Packers-ért, mert messze van, álmos kisváros, hideg van. Egy New York, Philly, Miami, California biztos kényelmesebb, vonzóbb. A győzelem és a közösség azért át tudja hidalni ezek a hátrányokat, szóval nem lesz ezzel gond szerintem. Csak egyszer kell belépnie a Lambeau Fieldre.
GNG
nem hiszem h lesznek ilyen jellegű gondok. valahol olvastam és láttam, hogy kb. 2 héttel a draft előtt egy olyan képet postolt az instagramra, amelyiken Packers polóban pózol.
megpróbálom megkeresni.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Itt egy cikk a várható depht chartról:  www.acmepackingcompany.com/2014/5/14/5716118/packers-post-draft-depth-chart-projection
Soha rosszabb offseasont, mint a mostani. Persze a puding próbája majd szeptemberben lesz de egyelőre elég biztatóan alakulnak a dolgok. Legnagyobb kérdőjel szerintem továbbra is Peppers.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
Doughty 😀 jó figura, drukkolok neki

Hubbard meg jól megtermett fickó


Aláírtak:

#45, Jake Doughty, LB, 6-0, 234, Utah State, Draper, Utah
#47, Jayrone Elliott, LB, 6-3, 255, Toledo, Cleveland, Ohio
#74, Carlos Gray, DE, 6-2, 313, North Carolina State, Pinson, Ala.
#49, Adrian Hubbard, LB, 6-6, 257, Alabama, Norcross, Ga.
#62, Jordan McCray, G, 6-3, 322, Central Florida, Miami, Fla.
#34, Rajion Neal, RB, 5-11, 220, Tennessee, Tyrone, Ga.
#64, Mike Pennel, DT, 6-4, 332, Colorado State-Pueblo, Aurora, Colo.
#80, Justin Perillo, TE, 6-3, 250, Maine, Wilmington, Del.
#36, LaDarius Perkins, RB, 5-7, 195, Mississippi State, Greenville, Miss.
#7, Chase Rettig, QB, 6-2, 215, Boston College, San Clemente, Calif.
#48, Joe Thomas, LB, 6-1, 227, South Carolina, StateBlackville, S.C.
#43, Ryan White, CB, 5-10, 197, Auburn, Tallahassee, Fla.

Szerintem jól kukáztunk, van néhány ígéretes LB köztük. Legalább lesz egy kis verseny. A tavalyi UDFA 1 LB nagyon árva volt.

Jayrone Elliott - több keretszűkítést is túlélhet
 www.youtube.com/watch?v=7al9F3d1TtI

Jake Doughty - kommunikációs szakemberként még jól jöhet
 www.youtube.com/watch?v=7g3aV0B-U2MOld Green Bay

GB