NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 840 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ma este lesz a mock draft game ahol a packerst kepviselnem... Csak saknos eleg kerdeses lett a reszvetelem ezert aki szeretne kisegiteni \ helyettesiteni az nezzen be vagy az nfl draft 2014 topikba vagy termeszetesen a mock draft game topikba tovabbi infoert

több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Most már csak Flynn olcsó szerződtetése és ha egészséges, Jolly visszahozatala kéne. Ez esetben azt mondanám, idáig kiváló offseason.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 www.greenbaypressgazette.com/article/20140402/PKR0101/140402031/Packers-remain-only-team-without-UFA-signing

Örülök Kuhn szerződésének. Kedvelem.Old Green Bay
kis híján népzerübb mint Rodgers, forradalom lett volna ha nem marad. 1M-ért pedig teljesen megérte.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
 www.greenbaypressgazette.com/article/20140402/PKR0101/140402031/Packers-remain-only-team-without-UFA-signing

Örülök Kuhn szerződésének. Kedvelem.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
MM és azt hiszem TT is nyilatkozta, hogy a védelem legfontosabb feladata az impact playek generálása, sackek, intercetiopök, fumbleök kierőszakolása. Ennek megfelelően az első körben olyan játékost keresnek aki beleillik ebbe a szerepbe. Ha Clinton-Dix vagy Pryort kihúzzák előttünk akkor szerintem nem fognak safety-t húzni, hanem azt a védőt viszik, akitől a fent említett playek legnagyobb valséggel várhatóak. Shazier-t emlegetik még, aki igazi workout freak és szőrtelen fejével egy UFO-nak néz ki. Ő inkább szélső linebacker. Az ő draftolásával kvázi beismernék, hogy Perry bust, szóval nem hiszem, hogy őt húznák, de kitudja. Én nagyon remélem, hogyha nem is egy év újoncát, de legalább egy stabil kezdőt sikerült végre húzni az első körben 3 év után. Ez alatt nem csak a képességeket értem, hanem hogy sikerül is végigjátszania az első szezont.GNG
Ha Peppers OLB lesz Perry helyén, akkor akár OLB húzás nélkül is elmondhatod, hogy nem nagyon vált be.
Gyanítom, hogy CM cseréje lesz, míg Neal pedig Peppersé.

Niklassal teljesen elégedett lennék, ahogy olvastam, jól blokkol, elkapásban sem ügyetlen, azzal a magassággal szerintem igen jó kis célpont lenne.
C szerintem nem lesz, főleg nem az első körökben. Ha Tretter lesz a kezdő, akkor Lang (vagy Barclay), lehet a csere, Lang helyett meg Barclay lehet RG. Meglátjuk.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"#Packers have re-signed FB John Kuhn, per his agent." (Schefter, twitter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 840 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Shazier-t emlegetik még, aki igazi workout freak és szőrtelen fejével egy UFO-nak néz ki. Ő inkább szélső linebacker. Az ő draftolásával kvázi beismernék, hogy Perry bust, szóval nem hiszem, hogy őt húznák, de kitudja. GNG
Shazier a mi rendszerünkben tudna ILB-t játszani, szóval jöhet.
2. kör:Troy Niklas (TE) itt van némi ellenérzésem bár végülis Quarless van egyenlőre csak megbízható TE) akár jól is kisülhetbalazs799
Niklas baromi jó TE lesz amiatt ne aggódj 😊

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
MM és azt hiszem TT is nyilatkozta, hogy a védelem legfontosabb feladata az impact playek generálása, sackek, intercetiopök, fumbleök kierőszakolása. Ennek megfelelően az első körben olyan játékost keresnek aki beleillik ebbe a szerepbe. Ha Clinton-Dix vagy Pryort kihúzzák előttünk akkor szerintem nem fognak safety-t húzni, hanem azt a védőt viszik, akitől a fent említett playek legnagyobb valséggel várhatóak. Shazier-t emlegetik még, aki igazi workout freak és szőrtelen fejével egy UFO-nak néz ki. Ő inkább szélső linebacker. Az ő draftolásával kvázi beismernék, hogy Perry bust, szóval nem hiszem, hogy őt húznák, de kitudja. Én nagyon remélem, hogyha nem is egy év újoncát, de legalább egy stabil kezdőt sikerült végre húzni az első körben 3 év után. Ez alatt nem csak a képességeket értem, hanem hogy sikerül is végigjátszania az első szezont.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kijött az új bowl.hu-s mock draft.
1. kör: Pryor (S) 😊 ennek baromira örülnék!!!
2. kör:Troy Niklas (TE) itt van némi ellenérzésem bár végülis Quarless van egyenlőre csak megbízható TE) akár jól is kisülhet
3. kör: Weston Richburg (C) elvileg ugye need, de MM nyilatkozataiból kiszűrhető, hogy ő bízik Tretterben, ha ez tényleg így van akkor is kellene csere C, de nyilván akkor nem a 3. körben húznánk ide. Érdekes dolog lesz még ez...


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 233
Finley-röl mit lehet tudni? Nemrég olvastam, hogy elvileg a Seahawks-nál volt viziten. Viszont ha újra engedélyt kapott a játékra nektek nem érné meg visszahozni? ( jobban örülnék, ha nem kéne évente legalább kétszer ellene játszani, mert az egyik legjobb TE a ligában szvsz)Toto21
semmivel sem jobb mint egy átlagos, jól elkapó TE. Persze egy missmatch a védelemnél, de manapság minden 6'4" fölötti gyorsabb TE-re ezt rá lehet húzni. Plusz amikor egészséges volt, akkor is a pénzért rinyált emlékeim szerint, és a liga legjobb QB-jét ekézte twitteren.
Csíptem én is persze, de azért messze van ő a legjobb TE titulustól, szinte koppra egyeznek mindenben a Bengals Gresham-jával.MarioAna
Köszi az infot, nekem valahogy 3 TE van akit midnen snapnél figyelni kell, mert döntö faktor lehet ( Gronk, Jimmy és Finley). Mondjuk lehet a QB miatt is van, mert Brady, Brees és Rodgers képes öket megtalálni égy kegyetlenül kihasználni. Természetesen elismerem Gonzalez, Gates párost is, de nekem szerintem már nem annyira robbanékonyak, mint voltak.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Finley-röl mit lehet tudni? Nemrég olvastam, hogy elvileg a Seahawks-nál volt viziten. Viszont ha újra engedélyt kapott a játékra nektek nem érné meg visszahozni? ( jobban örülnék, ha nem kéne évente legalább kétszer ellene játszani, mert az egyik legjobb TE a ligában szvsz)Toto21
semmivel sem jobb mint egy átlagos, jól elkapó TE. Persze egy missmatch a védelemnél, de manapság minden 6'4" fölötti gyorsabb TE-re ezt rá lehet húzni. Plusz amikor egészséges volt, akkor is a pénzért rinyált emlékeim szerint, és a liga legjobb QB-jét ekézte twitteren.
Csíptem én is persze, de azért messze van ő a legjobb TE titulustól, szinte koppra egyeznek mindenben a Bengals Gresham-jával.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Finley-röl mit lehet tudni? Nemrég olvastam, hogy elvileg a Seahawks-nál volt viziten. Viszont ha újra engedélyt kapott a játékra nektek nem érné meg visszahozni? ( jobban örülnék, ha nem kéne évente legalább kétszer ellene játszani, mert az egyik legjobb TE a ligában szvsz)Toto21
nem ment át a fizikain Seattleben
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 233
Finley-röl mit lehet tudni? Nemrég olvastam, hogy elvileg a Seahawks-nál volt viziten. Viszont ha újra engedélyt kapott a játékra nektek nem érné meg visszahozni? ( jobban örülnék, ha nem kéne évente legalább kétszer ellene játszani, mert az egyik legjobb TE a ligában szvsz)
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
CJ Wilson követte Jones-t Oaklandbe.

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Szinte a teljes szezont kihagyta, úgy nehéz is lenne. Amit láttunk tőle az bíztató volt.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hm... Franklin akkor még mindig nem került előrébb...._.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 137
Ti most éppen hogy álltok futósorrendben, mi a depth?Collapo
Lacy, Starks, Franklin és Harris.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ti most éppen hogy álltok futósorrendben, mi a depth?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Peppers a Bearsből a Packersbe, Allen a Vikestól a Bearsbe - szerintem kezdhettek félni CM miatt nehogy teljes legyen a passrush-keringő a csoportban 😊davemayer
Mi már letudtuk a részünkről tavaly Jennings-szel. Mert ugye mint tudjuk ő passrush-ban is kiváló csak mi nem éltünk vele... Legyenek vele boldogok.😊Old Green Bay
nincs több Jennings a keretben, szóval a Lions még várhat... 😊
Greg - Vikings
MD - Bears
😀
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Peppers a Bearsből a Packersbe, Allen a Vikestól a Bearsbe - szerintem kezdhettek félni CM miatt nehogy teljes legyen a passrush-keringő a csoportban 😊davemayer
Mi már letudtuk a részünkről tavaly Jennings-szel. Mert ugye mint tudjuk ő passrush-ban is kiváló csak mi nem éltünk vele... Legyenek vele boldogok.😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Peppers a Bearsből a Packersbe, Allen a Vikestól a Bearsbe - szerintem kezdhettek félni CM miatt nehogy teljes legyen a passrush-keringő a csoportban 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Olvasnivaló:
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Mike-McCarthy-talks-of-plans-for-Julius-Peppers/3cc0308f-8a88-4712-a193-02b206716ab0LN
Mennyire van ezekben a nyilatkozatokban taktika? Úgy értem ha rákérdeznek például a safety kérdésre és nem azt mondja, hogy Hyde lesz a kezdő, azzal gyakorlatilag elárulja a draft taktikát. Ugyanez Finley esete, vagy a támadósoré...
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Olvasnivaló:
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Mike-McCarthy-talks-of-plans-for-Julius-Peppers/3cc0308f-8a88-4712-a193-02b206716ab0
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Rob Demovsky szerint Barclay fog megküzdeni Tretterrel a Center posztért:

Coach Mike McCarthy said Bryan Bulaga will move back to right tackle in 2014, leaving David Bakhtiari at left tackle.
Bulaga was going to be the Packers' left tackle last season before tearing his ACL in August. Rookie Bakhtiari stepped in on Aaron Rodgers' blind side and handled himself adequately. Don Barclay, the right tackle in 2013, could compete with J.C. Tretter for center duties. The Packers' line from left to right: LT Bakhtiari, LG Josh Sitton, C Tretter/Barclay, RG T.J. Lang, and RT Bulaga.
Sanco
adott egy jó névsor, lássuk is őket egyszerre a pályán sokáig. Ami jobban izgat, hogy ki lesz a tight end, illetve milyen húzásaink lesznek a védelemben, és hova.

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Rob Demovsky szerint Barclay fog megküzdeni Tretterrel a Center posztért:

Coach Mike McCarthy said Bryan Bulaga will move back to right tackle in 2014, leaving David Bakhtiari at left tackle.
Bulaga was going to be the Packers' left tackle last season before tearing his ACL in August. Rookie Bakhtiari stepped in on Aaron Rodgers' blind side and handled himself adequately. Don Barclay, the right tackle in 2013, could compete with J.C. Tretter for center duties. The Packers' line from left to right: LT Bakhtiari, LG Josh Sitton, C Tretter/Barclay, RG T.J. Lang, and RT Bulaga.