Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Jones szerintem rendesen fel lett húzva Rodgers által. Boykin tökéletes #3. Nem sokat beszéltünk róla, de nagyon komoly szezont nyomott.
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
nemkéne lemondani ilyen könnyen Newhouse-ról... kishijján ligaelit T! Hiba lenne elengednibalazs799
😀😀😀 Ezen egy napja nevetek.

Más: Így hogy James elment várjátok, hogy esetleg magas helyen (1-2. kör) WR-t húzunk? Asszem pont NFL.com-on mockoltak nekünk elkapót. Szerintem Boykin meg tudja oldani a 3. számú elkapó szerepkörét, de lehet, hogy hosszabb távra kell gondolkodni. Tegyük fel hogy az első körben a BPA egy WR, kihúznátok?GNG
Reméltem, hogy látjátok majd benne az a "CSEPPNYI" iróniát! 😀

WR-t? Húznék, de max! 4. körben...
S, TE, ILB a 3 legnagyobb needünk amit egyre jobban látszik, hogy a drafton kell megoldani. (Kb ebben a sorrendben)
Ha bent lesz Ha ha Clinton-Dix v. Pyror 1.körben ki kell vinni amelyik maradt. Ha nem akkor a legjobb elérhető TE-et. és 2. körben S-t. 3. körre pedig jöhet Hawk mellé valaki. Jones jó 3. számú ILB de valakit a kezdőbe kéne húzni. Aztán onnantól a többi pick lehet BPA köztük várok WR-t is.balazs799
S húzás szerintem nem lesz, erről beszéltünk már korábban. ILB kellene nagyon, pont azért, amit te is írsz, hogy egy kezdő szintű van csak. jó TE lehet 2. körben is (vagy jön 1-2 évre Daniels, ez még nem dőlt el), később szerintem lesz OL és WR is. de ne feledkezzünk meg White-ról és Dorsey-ról sem.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
nemkéne lemondani ilyen könnyen Newhouse-ról... kishijján ligaelit T! Hiba lenne elengednibalazs799
😀😀😀 Ezen egy napja nevetek.

Más: Így hogy James elment várjátok, hogy esetleg magas helyen (1-2. kör) WR-t húzunk? Asszem pont NFL.com-on mockoltak nekünk elkapót. Szerintem Boykin meg tudja oldani a 3. számú elkapó szerepkörét, de lehet, hogy hosszabb távra kell gondolkodni. Tegyük fel hogy az első körben a BPA egy WR, kihúznátok?GNG
Reméltem, hogy látjátok majd benne az a "CSEPPNYI" iróniát! 😀

WR-t? Húznék, de max! 4. körben...
S, TE, ILB a 3 legnagyobb needünk amit egyre jobban látszik, hogy a drafton kell megoldani. (Kb ebben a sorrendben)
Ha bent lesz Ha ha Clinton-Dix v. Pyror 1.körben ki kell vinni amelyik maradt. Ha nem akkor a legjobb elérhető TE-et. és 2. körben S-t. 3. körre pedig jöhet Hawk mellé valaki. Jones jó 3. számú ILB de valakit a kezdőbe kéne húzni. Aztán onnantól a többi pick lehet BPA köztük várok WR-t is.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
nemkéne lemondani ilyen könnyen Newhouse-ról... kishijján ligaelit T! Hiba lenne elengednibalazs799
😀😀😀 Ezen egy napja nevetek.

Más: Így hogy James elment várjátok, hogy esetleg magas helyen (1-2. kör) WR-t húzunk? Asszem pont NFL.com-on mockoltak nekünk elkapót. Szerintem Boykin meg tudja oldani a 3. számú elkapó szerepkörét, de lehet, hogy hosszabb távra kell gondolkodni. Tegyük fel hogy az első körben a BPA egy WR, kihúznátok?
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Újházi legyen bengáli, hajrá!Gergőbácsi
inkább ne, kedvelem őket is 😊casaubon
nemkéne lemondani ilyen könnyen Newhouse-ról... kishijján ligaelit T! Hiba lenne elengedni


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Újházi legyen bengáli, hajrá!Gergőbácsi
inkább ne, kedvelem őket is 😊
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Raji 500k $ garantált pénzt kap csak. (Y) Így még inkább brutál jó a szerződése.

Letroy Guion 985000 $ kap, 100000 $ garantálttal.

Újházi a Bengalsnál volt látogatóban tegnap.MaG1Xx
Azért mekkora pofáraesés Raji esetében, a 8 mill/évhez képest. Kíváncsi vagyok, most újra nose-ként jól fogja-e tolni. Újházi legyen bengáli, hajrá!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Raji 500k $ garantált pénzt kap csak. (Y) Így még inkább brutál jó a szerződése.

Letroy Guion 985000 $ kap, 100000 $ garantálttal.

Újházi a Bengalsnál volt látogatóban tegnap.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
most így 7 DL van a keretben, ennél nem hiszem, hogy több lesz (Raji, Peppers, Jones, Daniels, Guion, Boyd és Worthy). Kuhn még jó lenne, ha aláírna, centerként valószínűleg Tretter kezd majd, safetyben, ahogy írtam korábban is, szerintem Burnett és Hyde, ha lesz rendes pass rush, lehet, hogy megoldják ők is. tight end kellene még és egy kezdő szintű ILB Hawk mellé, ők már akár a draftról. és akkor nem lehetünk elégedetlenek. draft hátsóbb köreiben meg szerintem is lesz WR, de OL is.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Jonesnak sok sikert, ahogy balazs írta, szimpatikus csapathoz ment. Jó kis harc lesz futófronton, lehet, hogy Kuhn nélkül? Kíváncsi vagyok, D hogy alakul. Pickett, Jolly és Wilson hármasból csak egy maradhat maximum, és ez Jolly. HA.
Ja és korán fogunk WR-t húzni 😊 (2-3 kör eléggé TT területe), látva a költekezést és azt, hogy netán a Nelson-Cobb duóból valaki kemény dió lesz hosszabbítás szempontból.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Starks még két évig marad!!metaxa17
Jones várható volt, sok sikert neki Oakland-ban! Bírtam a játékát, de sajnos mennie kellett (örülök hogy a Raiders-hez ment, szimpatikus kis csapat!)
Starks maradása meglepett! Nagy jó hír, HA olcsón tudtuk itt tartani! Laci mögött, Harris-Franklin 2ős mellé jött most még Starks is Harris v. Franklin 53-ban nem lesz benne szerintem. Remélem Franklin marad.
Remélem hamarosan napvilágot lát, hogy mennyiért maradt nálunk Starks, mert sokat már NEM SZABAD KÖLTENÜNK! (különben jövőre vagy Nelson v Cobb elmegy! És nem kéne elvenni Rodgers-től a legjobb játszó pajtikat!)


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
James Jones -> RaidersMaG1Xx
3 év 11.5 milka. Ezt akár mi is kicsengethettük volna.
több mint 10 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Starks még két évig marad!!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
James Jones -> Raiders

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Guion's deal is for 1 year, could be worth up to $1 million. Base of $730K. SB of $100K plus weekly roster bonuses, per a source.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Letroy Guion (DT) érkezett a Vikes-tól.gamerkr
DL draft akkor az első körökben nem lesz, legalábbis a létszám már megvan, szerintem.
ILB, TE, S kell még.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Letroy Guion (DT) érkezett a Vikes-tól.

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Erős a gyanúm, hogy Peppers nem sokat lesz 3-4 DE-ként a pályán, annál inkább 4-3 DE-ként. Capers tuti valamilyen hibrid D-t fog nyomatni és ehhez meg is vannak a sokoldalú játékosai: Peppers OLB/DE, CM3 OLB/DE, Perry OLB/DE, Neal OLB/DE, Mulumba OLB/DE, Hawk OLB/ILB, Jones OLB/ILB.
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Perry-Peppers-Raji-Datone-CM3 front azért nem szar ligaszinten sem (ha mindenki egészséges, és hozza amit tud).MarioAna
Nem inkább CM mellé lenne jobb, az erős oldalon? Mint a Smith "tesók" a 49ers-ben. A másik oldalon pedig a Perry/Neal/Jones/Worthy csoport rotálódhat. Elméletileg..LN
Nálam is erős oldalra kerülne Matthews elé/mellé. Azért az OL falnak 2 ilyen sack gyár nem hangozhat túl jól. Remélem összejön amit kiterveltek ott a Tundrán és az erős oldalunk tényleg erős lesz!balazs799
én is pont ezen gondolkodtam, hogy az ugyanarról az oldalról rohamozó CMIII-Peppers páros minden falnak rémálom lehet. az nfl.com-on nem véletlenül tartják az egyik legjobb FA-üzletnek idén.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Perry-Peppers-Raji-Datone-CM3 front azért nem szar ligaszinten sem (ha mindenki egészséges, és hozza amit tud).MarioAna
Nem inkább CM mellé lenne jobb, az erős oldalon? Mint a Smith "tesók" a 49ers-ben. A másik oldalon pedig a Perry/Neal/Jones/Worthy csoport rotálódhat. Elméletileg..LN
Nálam is erős oldalra kerülne Matthews elé/mellé. Azért az OL falnak 2 ilyen sack gyár nem hangozhat túl jól. Remélem összejön amit kiterveltek ott a Tundrán és az erős oldalunk tényleg erős lesz!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Perry-Peppers-Raji-Datone-CM3 front azért nem szar ligaszinten sem (ha mindenki egészséges, és hozza amit tud).MarioAna
Nem inkább CM mellé lenne jobb, az erős oldalon? Mint a Smith "tesók" a 49ers-ben. A másik oldalon pedig a Perry/Neal/Jones/Worthy csoport rotálódhat. Elméletileg..
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Vagy 3 napja ablakpucolás közben eszembe jutott, hogy mi durva lenne Peppers leigazolása. Ide le se mertem írni, erre tessék...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Bors Úr igazolástól tényleg el vannak ájulva, de Packers oldalon pont Vic szokta mondogatni, hogy Free Agency-ben tök jó, hogy nem vesz részt a Pack, mert ott úgyis csak a balekok túlfizetik az öreg veteránokat, akik már túl vannak a csúcson. Ehhez képest mi most egy rakás pénzért igazoltunk egy 34 éves játékost, aki tavaly futotta az elmúlt 7 évének legrosszabb szezonját és a csapata szívfájdalom nélkül cutolta. Hátha bejön.

GNG
Ez azért nem teljesen igaz. Azért lett cutolva, mert 18+ milliót nem ér már, de ezt a 7-8 körüli összeget bőven.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Shields-et nagyon féltitek, szerintem nem kell. Ambiciózus srác, semmi díva nincs benne. Borzasztó sok munka van mögötte mire elkapóból, draftolatlan újoncból ideáig eljutott, nem fog ő hátradőlni ebben biztos vagyok.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Hát ennek kb. semmi értelme nem volt.
Drága, öreg és igazából posztja sincs.Sanco
azért egy "lassú" Peppers még 34DE-ként elit sebességgel rendelkezhet. Nem egy 260fontos 43DE egysíkú speed rush arzenáljával rendelkezik, hanem 12 év rutinnal...34 endként szerintem nagyon jó fit lehet, főleg ha tényleg olyan jó futás ellen, mint ahogy azt mondták. Az árát persze sokallom, de most ki lett volna tőle biztosan jobb 34DE a piacon, drafton? Aaron Donald nem lesz bent mire mi húzunk, tőle jobb falember (aki ide fit lenne) nem igazán van, plusz a Daniels/Datone páros több mint jó rotációban.

Perry-Peppers-Raji-Datone-CM3 front azért nem szar ligaszinten sem (ha mindenki egészséges, és hozza amit tud).

Burrow > Luck valaha is