Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
én egyre többet gondolok arra, hogy nem lesz itt safety sem FA-piacról, sem draftról, és Hyde játszik majd Burnett párjaként.casaubon
Esetleg visszajön Woodson. 😊
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
én egyre többet gondolok arra, hogy nem lesz itt safety sem FA-piacról, sem draftról, és Hyde játszik majd Burnett párjaként.
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Elhamarkodott lenne még talán következtetést levonni az offseasonről, de tegnap azért ráncolódott egy kicsit a homlokom. Valószínűleg a kép a DRAFT után fog összeállni, de eddig nekem az a véleményem, hogy TT-ék komoly kockázatokat vállalnak a következő szezonra.
Sam Shields egyértelműen egy nagyon tehetséges CB, de bármennyivel is Pro Bowler teljesítmény alatt nyújt, akkor egyértelműen túlfizettük és mindeki cut-ért fog kiáltani. Reméljük Sammy élete formáját fogja hozni jövőre, mert nagyon komoly tét raktak rá, főleg úgy hogy az FA piacon lehetett volna kipróbált CB-kből válogatni.
BJ Raji megszerzése 4 millióért 1 évre (számára minden a következő éven múlik majd) jól hangzik, de azt is hozzá kell tenni, hogy a sztori része, hogy a NFL másik 31 GM-re látványosan leszarta, hogy Raji ott van a piacon, szóval a Sajtfejeken kívül és a klikkvadász netes elemzőkön kívül nem sokan hisznek benne, hogy jövőre majd domináns falember lesz belőle újra.
EDS egy közepes C volt, így végülis nem tragédia, hogy elment, de a helyére most a legjobb tipp Tretter, aki nem volt még stabil kezdő és pozíció váltással kerülhet ide.
A Bors Úr igazolástól tényleg el vannak ájulva, de Packers oldalon pont Vic szokta mondogatni, hogy Free Agency-ben tök jó, hogy nem vesz részt a Pack, mert ott úgyis csak a balekok túlfizetik az öreg veteránokat, akik már túl vannak a csúcson. Ehhez képest mi most egy rakás pénzért igazoltunk egy 34 éves játékost, aki tavaly futotta az elmúlt 7 évének legrosszabb szezonját és a csapata szívfájdalom nélkül cutolta. Hátha bejön.

Az S-ben még mindig óriási lyuk tátong. Jelenleg most kábé olyan a poszt, hogy akár 10 emberrel is felmehetne a védősor. Ehhez képest azonnal bevethető, pro bowler minőségű safety-k mentek el a piacon. Ha ez nem első körös draftot jelent erre posztra, akkor nem tudom mi a terv...

Ha bejönnek ezek a húzások. Shields csinál jövőre 8 int és elkapó rémálomként játszik, Pappers legalább 8-9 sacket felpakol és végigbírja a szezont, Raji szörnyeteg üzemmódba kapcsol. Neal egy stabil kezdő lesz Perry helyén (vagy ő képes lesz 14+ meccses szezont játszik végre) Datone Jones nem cserék cseréjeként játszik első körös létére. Akkor azt mondom, hogy TT-ék őrületes zsenik. Ha Peppers annyira lesz jó Benson volt futónak, akkor... Shields belekényelmesedik a nagy delába... Nem tudunk drafton kezdő safety-t hozni...
Úúúú de sok a kockázat!!!

Ha mi hozzuk el Ware-t, Ward-ot és tartjuk meg Shieldet, akkor egy picit nyugodtabb lennék 😊
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mondjuk a steelersbe ugyanugy backup lenne

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Starks megy majd vizitbe a Vasashoz hétfőn. Nem bánnám ha megtartanánk. Elvileg 17 millió körül maradt pénzünk.
Ha már így alakult, hogy idekerült Peppers, én inkább a védősorban látnám szivesen. CMIII-mal tudnának nyomást gyakorolni a QBkra, még ha a sebessége nem is a régi. Azért az érdekes, hogy kint mennyire lelkendezik mindenki az igazolásán, nem tűnik fel, hogy nem 30 éves már?MaG1Xx
17M sajnos hiába hangzik jól jövőre lejár a szerződése Nelsonnak és Cobb-nak is. Nyílt titok, hogy a vezetőség az ő hosszabitásukra tartogat pénzt. És vajuk be, Lacy mellet Stars 2. számú és a helyében én is 1. számú szeretnék lenni mert a képességei adottak hozzá. Hogy most Pittsbourg-ban vagy nem ott de szerintem van pár csapat ahol egyértelműen 1. számú RB lehetne. Megtartani drága lenne, van még épp elég lyuk a csapatban, ahola FA kéne.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Starks megy majd vizitbe a Vasashoz hétfőn. Nem bánnám ha megtartanánk. Elvileg 17 millió körül maradt pénzünk.
Ha már így alakult, hogy idekerült Peppers, én inkább a védősorban látnám szivesen. CMIII-mal tudnának nyomást gyakorolni a QBkra, még ha a sebessége nem is a régi. Azért az érdekes, hogy kint mennyire lelkendezik mindenki az igazolásán, nem tűnik fel, hogy nem 30 éves már?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Itt lesz 1 évet, és ha nem válik be lehet belőle cut-is.
(Raji pedig 1évre hosszabított 4M-ért)
egy Pappers-Raji-Daniels/D.Jones fal érik szerintem. Pappersnek rá kell menni a sebességre és a robbanékonyságra. Ha ezekben kicsit fel tudja magát szedni szerintem jó kis DL-t hozhatnak össze itt a srácok.
Eddigi FA-mozgásunkal "elégedett" vagyok EDS-en kívül megtartottuk akik kellenek (Kuhn, Flynn még várat magára) De ha az összeget nem nézzük Shields kellett, Quarlessben van egy megbízható 2. számú TE (vagy óriási meglepetés lehet 1. számúként). Raji 4M-ért 1évre ajándék. Nem drága és teperni fog hogy kapjon új kontaktust majd.
C, TE, S, ILB ami maradt. 1-re minimum kell FA és rem ez TE v C lesz. Draft 1kör-be ha bent lesz Pryor v Clinton-Dix kihúzására várok ezzel megoldva S kérdést. 2. körben pedig FA mozgástól függően TE, ILB, C...
(lehet olvasni olyan híreket is hogy Tretter lesz az új kezdő C, McCarthyban bízok vakon! Ha aztmondja Tretter megtudja védeni AR-t és oda adja neki a lasztit biztosan én nem fogok kételkedni)


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Pierre Green Bay Packers 8 — Packers Fan
RT @isureppin12: can you explain the whole we pay him 8.5 mil but we only take a 3.5 mil cap hit?

Tom Silverstein ‏@TomSilverstein
$7.5M guar / 3 years = $2.5M. $8.5M 1st-year - $7.5 guar = $1M base. $2.5M + $1M = $3.5M in '14. Also depends on structure.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Pfffffffff ez valami hoax tuti, veterán minimumért se érteném de ennyiért....JayB
Mondok jobbat. A 30 millióból 8.5 esik idénre.
Bár nem tudom ebből mennyi a garantált.
Maradt akkor kb. 15 milka.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Pfffffffff ez valami hoax tuti, veterán minimumért se érteném de ennyiért....
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Hát ennek kb. semmi értelme nem volt.
Drága, öreg és igazából posztja sincs.Sanco
Nagyon adom! Ez igazi facepalm húzás volt.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Hát ennek kb. semmi értelme nem volt.
Drága, öreg és igazából posztja sincs.Sanco
Én is így látom, főleg ha a tavalyi teljesítményét nézem. Nem hiszem, hogy jobb lenne már...Nagy kedvencem volt, de eljárt felette sz idő. Kucsit túl fizettétek szerintem...

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
ha Shaughnessy is tud 34OLBt jázszano, akkor Peppers isbraxa88
Ha jól rémlik, mielőtt Peppers a Bears-be került kacérkodott a 3-4 es OLB poszt-tal is. Akkor minden további nélkül el tudtam volna képzelni őt azon a poszton, de akkor még nem is 34 éves volt.Sanco
Érdekes lenne. Erős vagy gyenge oldalra képzelnéd el? Perry és Neal lenne a backup? Erős csere páros szerintem. Capers tuti matekolt ezen nem keveset.LN
Most már sehova.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ha Shaughnessy is tud 34OLBt jázszano, akkor Peppers isbraxa88
Ha jól rémlik, mielőtt Peppers a Bears-be került kacérkodott a 3-4 es OLB poszt-tal is. Akkor minden további nélkül el tudtam volna képzelni őt azon a poszton, de akkor még nem is 34 éves volt.Sanco
Érdekes lenne. Erős vagy gyenge oldalra képzelnéd el? Perry és Neal lenne a backup? Erős csere páros szerintem. Capers tuti matekolt ezen nem keveset.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
ha Shaughnessy is tud 34OLBt jázszano, akkor Peppers isbraxa88
Ha jól rémlik, mielőtt Peppers a Bears-be került kacérkodott a 3-4 es OLB poszt-tal is. Akkor minden további nélkül el tudtam volna képzelni őt azon a poszton, de akkor még nem is 34 éves volt.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hát ennek kb. semmi értelme nem volt.
Drága, öreg és igazából posztja sincs.Sanco
Ezzel nem feltétlen értek egyet. Az alkata kb megfelel egy 3-4-es DE-hez. Oké, a sebessége megkopott már kívül, de amikor inside volt nálunk sokszor galibát csinált. A pass rush repertoárja széles, futás ellen a jobb 4-3-as DE-k közt volt. Nyilván már nem az a játékos, aki volt, de még hasznos lehet. Szerintem a 7,5 M garantált sem sok. Kb ennyit ér, picit tán kevesebbet.tüsi91
Tavaly sem volt már az igazi abban a rendszerben, amiben világéletében játszott. Most, 34 évesen vált egy másik posztra 3-4-es DE lesz - vagy OLB ? -. Szvsz DE-nek kicsi a tömege, főleg, hogy már a sebességével sem tudja ezt ellensúlyozni, OLB-nek szintén lassú. Ha meg szituációs pass-rusher lesz, annak durván túl van fizetve.Sanco
Azért ha CM mellé tervezik odatenni erős oldalra, jó kis páros lehetnek, remek számokkal. Plusz azért a fiatalok tanulhatnak is tőle, nem keveset.
A tömege pedig: Datone Jones 6-4, 285 font, Peppers 6-7, 287 font. A különbség nem olyan nagy szerintem.
Várjuk ki a végét.LN
Mást úgysem tehetünk. 😀
De fenntartom a véleményem. :-/Sanco
Ahogy nézem, magasabb, mint Neal és a súlya csak épphogy több. A kérdés tényleg a sebessége lesz.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha Shaughnessy is tud 34OLBt jázszano, akkor Peppers is
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Hát ennek kb. semmi értelme nem volt.
Drága, öreg és igazából posztja sincs.Sanco
Ezzel nem feltétlen értek egyet. Az alkata kb megfelel egy 3-4-es DE-hez. Oké, a sebessége megkopott már kívül, de amikor inside volt nálunk sokszor galibát csinált. A pass rush repertoárja széles, futás ellen a jobb 4-3-as DE-k közt volt. Nyilván már nem az a játékos, aki volt, de még hasznos lehet. Szerintem a 7,5 M garantált sem sok. Kb ennyit ér, picit tán kevesebbet.tüsi91
Tavaly sem volt már az igazi abban a rendszerben, amiben világéletében játszott. Most, 34 évesen vált egy másik posztra 3-4-es DE lesz - vagy OLB ? -. Szvsz DE-nek kicsi a tömege, főleg, hogy már a sebességével sem tudja ezt ellensúlyozni, OLB-nek szintén lassú. Ha meg szituációs pass-rusher lesz, annak durván túl van fizetve.Sanco
Azért ha CM mellé tervezik odatenni erős oldalra, jó kis páros lehetnek, remek számokkal. Plusz azért a fiatalok tanulhatnak is tőle, nem keveset.
A tömege pedig: Datone Jones 6-4, 285 font, Peppers 6-7, 287 font. A különbség nem olyan nagy szerintem.
Várjuk ki a végét.LN
Mást úgysem tehetünk. 😀
De fenntartom a véleményem. :-/
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hát ennek kb. semmi értelme nem volt.
Drága, öreg és igazából posztja sincs.Sanco
Ezzel nem feltétlen értek egyet. Az alkata kb megfelel egy 3-4-es DE-hez. Oké, a sebessége megkopott már kívül, de amikor inside volt nálunk sokszor galibát csinált. A pass rush repertoárja széles, futás ellen a jobb 4-3-as DE-k közt volt. Nyilván már nem az a játékos, aki volt, de még hasznos lehet. Szerintem a 7,5 M garantált sem sok. Kb ennyit ér, picit tán kevesebbet.tüsi91
Tavaly sem volt már az igazi abban a rendszerben, amiben világéletében játszott. Most, 34 évesen vált egy másik posztra 3-4-es DE lesz - vagy OLB ? -. Szvsz DE-nek kicsi a tömege, főleg, hogy már a sebességével sem tudja ezt ellensúlyozni, OLB-nek szintén lassú. Ha meg szituációs pass-rusher lesz, annak durván túl van fizetve.Sanco
Azért ha CM mellé tervezik odatenni erős oldalra, jó kis páros lehetnek, remek számokkal. Plusz azért a fiatalok tanulhatnak is tőle, nem keveset.
A tömege pedig: Datone Jones 6-4, 285 font, Peppers 6-7, 287 font. A különbség nem olyan nagy szerintem.
Várjuk ki a végét.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Hát ennek kb. semmi értelme nem volt.
Drága, öreg és igazából posztja sincs.Sanco
Ezzel nem feltétlen értek egyet. Az alkata kb megfelel egy 3-4-es DE-hez. Oké, a sebessége megkopott már kívül, de amikor inside volt nálunk sokszor galibát csinált. A pass rush repertoárja széles, futás ellen a jobb 4-3-as DE-k közt volt. Nyilván már nem az a játékos, aki volt, de még hasznos lehet. Szerintem a 7,5 M garantált sem sok. Kb ennyit ér, picit tán kevesebbet.tüsi91
Tavaly sem volt már az igazi abban a rendszerben, amiben világéletében játszott. Most, 34 évesen vált egy másik posztra 3-4-es DE lesz - vagy OLB ? -. Szvsz DE-nek kicsi a tömege, főleg, hogy már a sebességével sem tudja ezt ellensúlyozni, OLB-nek szintén lassú. Ha meg szituációs pass-rusher lesz, annak durván túl van fizetve.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát ennek kb. semmi értelme nem volt.
Drága, öreg és igazából posztja sincs.Sanco
Top 5 3-4 DE lehet jövőre, most szólok.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát ennek kb. semmi értelme nem volt.
Drága, öreg és igazából posztja sincs.Sanco
Ezzel nem feltétlen értek egyet. Az alkata kb megfelel egy 3-4-es DE-hez. Oké, a sebessége megkopott már kívül, de amikor inside volt nálunk sokszor galibát csinált. A pass rush repertoárja széles, futás ellen a jobb 4-3-as DE-k közt volt. Nyilván már nem az a játékos, aki volt, de még hasznos lehet. Szerintem a 7,5 M garantált sem sok. Kb ennyit ér, picit tán kevesebbet.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Hát ennek kb. semmi értelme nem volt.
Drága, öreg és igazából posztja sincs.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
na, most tányleg nem tudom mit gondoljak. TT meghalt vagy puccs történt? DE vagy OLB lesz?Gergőbácsi
290 fontos OLB elég meredek. Sztem tuti DE.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
na, most tányleg nem tudom mit gondoljak. TT meghalt vagy puccs történt? DE vagy OLB lesz?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.