Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Hát ennek kb. semmi értelme nem volt.
Drága, öreg és igazából posztja sincs.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
na, most tányleg nem tudom mit gondoljak. TT meghalt vagy puccs történt? DE vagy OLB lesz?Gergőbácsi
290 fontos OLB elég meredek. Sztem tuti DE.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
na, most tányleg nem tudom mit gondoljak. TT meghalt vagy puccs történt? DE vagy OLB lesz?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Source: Julius Peppers has agreed to terms with the Green Bay Packers on a 3-year deal.

Filed to ESPN: Agent Carl Carey adds Julius Peppers' 3-year deal to Green Bay is "for $30M max, $7.5M guaranteed & $8.5M in tot 1st yr sal."
több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Hát igen, nem kiárusítani kéne hanem embereket hozni. A fórum kihaltságán is látszik, mennyire vagyunk aktívak a játékospiacon. Eddig is voltak lyukak erre most a centerposzt is ilyen. Kicsit elkeserítő...
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
jelen pillanatban így állunk:
kell még kezdő kaliberű S, TE, C (hacsak Tretter nem lesz a szezon meglepetése), DE, ILB
tartalék D- és O-falember se ártana.
azért ez nem kevés 😕
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ó bázz...

most honnan akasztunk le egy épkézláb centert?

Azért Raji milyen fejet vághat most, hogy nem írta alá néhány hónapja a 8 milliós szerződést (szerencsére 😀 )? Csak a felét bukta.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
EDC viszont ment a Bucs-ba 😕
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Úgy tűnik Raji is marad.MaG1Xx
Nagyon helyes. 😊
És ha a Bostonból elszabadul (szvsz 100%), akkor Green Bayben tiszteletét teszi egy nagyágyú: Letroy Guion. Természetesen ő is FA nem pedig UDFA. :cool:
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Úgy tűnik Raji is marad.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Owen Daniels egyáltalán nem rossz TE.brk
Egy az, amit Sanco mond, a másik, hogy én nem látok benne több fantáziát mint egy Quaress-ben például.MaG1Xx
Azért ez merész ...Drip
Az a második keresztnevem.😕) Na de komolyan, Quaress szerintem teljesen jól tolta a szezon második felében. Jó is hogy maradt.

Neal 8 millás szerződést kapott. 3.75 millióval terheli az idei sapkát és 4.25 millióval a 2015-öst.MaG1Xx
Nem is mondtam, hogy szar volt, persze jól tolta. De Daniels ha egészséges Finley számait is bőven képes hozni

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Owen Daniels egyáltalán nem rossz TE.brk
Egy az, amit Sanco mond, a másik, hogy én nem látok benne több fantáziát mint egy Quaress-ben például.MaG1Xx
Azért ez merész ...Drip
Az a második keresztnevem.😕) Na de komolyan, Quaress szerintem teljesen jól tolta a szezon második felében. Jó is hogy maradt.

Neal 8 millás szerződést kapott. 3.75 millióval terheli az idei sapkát és 4.25 millióval a 2015-öst.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Andrew Quarless hosszabbított a csapattal
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Al Woods (DL) illetve O. Daniels (TE) jön látogatóba hozzánk.gamerkr
Hát, jó lenne tudni mit látnak ezekben a kukázott emberekben. Nem is értem mire számítanak, majd nálunk csodát tesznek? Vagy csak hogy kilegyen a létszám?MaG1Xx
Al Woods egyáltalán nem rossz, mi (szurkolók) szerettük volna ha marad, bár a Titans 2 éves 5 millás szerződésével nem úgy tűnt, hogy tudunk versenyezni. Úgyhogy Woods már elkelt, nem kell aggódni miatta 😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Packers re-signed DE/OLB Mike Neal to a two-year contract.Sanco
És 24 órán belül apa is lett, gyenge napja volt 😀
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Owen Daniels egyáltalán nem rossz TE.brk
Egy az, amit Sanco mond, a másik, hogy én nem látok benne több fantáziát mint egy Quaress-ben például.MaG1Xx
Azért ez merész ...

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Owen Daniels egyáltalán nem rossz TE.brk
Egy az, amit Sanco mond, a másik, hogy én nem látok benne több fantáziát mint egy Quaress-ben például.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Packers re-signed DE/OLB Mike Neal to a two-year contract.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Al Woods (DL) illetve O. Daniels (TE) jön látogatóba hozzánk.gamerkr
Hát, jó lenne tudni mit látnak ezekben a kukázott emberekben. Nem is értem mire számítanak, majd nálunk csodát tesznek? Vagy csak hogy kilegyen a létszám?MaG1Xx
Owen Daniels egyáltalán nem rossz TE.brk
Már ha játékra alkalmas.
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Al Woods (DL) illetve O. Daniels (TE) jön látogatóba hozzánk.gamerkr
Hát, jó lenne tudni mit látnak ezekben a kukázott emberekben. Nem is értem mire számítanak, majd nálunk csodát tesznek? Vagy csak hogy kilegyen a létszám?MaG1Xx
Owen Daniels egyáltalán nem rossz TE
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Al Woods (DL) illetve O. Daniels (TE) jön látogatóba hozzánk.gamerkr
Hát, jó lenne tudni mit látnak ezekben a kukázott emberekben. Nem is értem mire számítanak, majd nálunk csodát tesznek? Vagy csak hogy kilegyen a létszám?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egyelőre hozzuk a formánkat. xDMaG1Xx
igen, pezseg a piac, csak nem körülöttünk 😊 de szerintem nem baj ez!gamerkr
Szerintem azért nem is olyan jó. Egyfelől érthető TT álláspontja, hogy inkább a saját embereit fizeti túl, semmint egy FA-t, viszont azt is láthattuk az elmúlt években, hogy ezekkel a saját emberekkel mire képes a védelem. A CB soron kívül minden poszt fájóan lukas. Ezt a védelmet csak a draftról nem lehet rendbe rakni, hiába lőnénk el megint az első 5-6 picket rá és akkor még ott van még a TE poszt, ahol Quaress és Finley is éppen turnézik, a visszaigazolásukra nem sok hajlandóság mutatkozik. Ha EDS is elmegy nem tudom, ki lesz a center? Talán Lang és Barclay lesz a G? Vagy ennyire bíznak Tretterben? Ha nem, akkor egy újabb poszton lehet üresedés. Idén elég sok (nekünk mindenképp upgrade) játékos kötött már az első napokban "diszkont" szerződést. Jó volna, ha 8 hosszú év után legalább egy minőségi ember Green Bay-be is érkezne. 😛Sanco
Ez így van ! Nem is értem miért nem mentünk rá 1 nevesebb játékosra. Oké cap space stb de látjuk, hogy hol vannak lyukak illetve, hogy kire van esély ( mármint visszahozni) csak Draftról ezeket nem lehet megoldani. Ha meg upgrade a posztra akkor meg ugyanúgy megéri "túlfizetni" mint a saját playert ... ugyanúgy egyikre sincs garancia, hogy ugyanolyan jó lesz mint tavaly

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
mondjuk attól a def orientált draftról valóban mindenki többet várt, köztük én is. Jó lesz ha a pre-szezont megint "falazással" kezdjük, és most az O betűsre gondolok...

TT free agent-ei sokszor szerepeltek már itt:

CB/S Charles Woodson, 2006: Turnover-causing machine and defensive MVP won a long-awaited Super Bowl.

DT/DE Ryan Pickett, '06: Resurrected his career and is the most under-rated of all Thompson personnel moves.

S Marquand Manuel, '06: Washed-up player who couldn't earn the respect of his teammates and was ineffective.

CB Frank Walker, '07: Tough, scrappy corner who should have been kept around longer.

LB Brandon Chillar, '08: Versatile backup who knew how to blitz and cover tight ends.

DE Anthony Hargrove, '12: Couldn't overcome four-game suspension he was facing and was cut in camp.

C Jeff Saturday, '12: Big drop-off from Scott Wells and was benched before end of the season.

Others: OT Adrian Klemm, OG Matt O'Dwyer, LB Ben Taylor, WR Marc Boerigter, OL Duke Preston, DE Phillip Merling, DT Daniel Muir.


 www.jsonline.com/sports/packers/packsid16-5n8q0r5-191497901.html

Hiányoltam Howard Green-t, de ő waiver-ről jött ugyebár. 😊gamerkr
Tehát 2006 óta néhány "olcsójános", de senki értékelhető. 😀😀 Gyakorlatilag 2008 után UFA csak Preston volt, a többi mind FA? Kellenek azok a comp.pickek nagyon. xD
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Egyelőre hozzuk a formánkat. xDMaG1Xx
igen, pezseg a piac, csak nem körülöttünk 😊 de szerintem nem baj ez!gamerkr
Szerintem azért nem is olyan jó. Egyfelől érthető TT álláspontja, hogy inkább a saját embereit fizeti túl, semmint egy FA-t, viszont azt is láthattuk az elmúlt években, hogy ezekkel a saját emberekkel mire képes a védelem. A CB soron kívül minden poszt fájóan lukas. Ezt a védelmet csak a draftról nem lehet rendbe rakni, hiába lőnénk el megint az első 5-6 picket rá és akkor még ott van még a TE poszt, ahol Quaress és Finley is éppen turnézik, a visszaigazolásukra nem sok hajlandóság mutatkozik. Ha EDS is elmegy nem tudom, ki lesz a center? Talán Lang és Barclay lesz a G? Vagy ennyire bíznak Tretterben? Ha nem, akkor egy újabb poszton lehet üresedés. Idén elég sok (nekünk mindenképp upgrade) játékos kötött már az első napokban "diszkont" szerződést. Jó volna, ha 8 hosszú év után legalább egy minőségi ember Green Bay-be is érkezne. 😛Sanco
mondjuk attól a def orientált draftról valóban mindenki többet várt, köztük én is. Jó lesz ha a pre-szezont megint "falazással" kezdjük, és most az O betűsre gondolok...

TT free agent-ei sokszor szerepeltek már itt:

CB/S Charles Woodson, 2006: Turnover-causing machine and defensive MVP won a long-awaited Super Bowl.

DT/DE Ryan Pickett, '06: Resurrected his career and is the most under-rated of all Thompson personnel moves.

S Marquand Manuel, '06: Washed-up player who couldn't earn the respect of his teammates and was ineffective.

CB Frank Walker, '07: Tough, scrappy corner who should have been kept around longer.

LB Brandon Chillar, '08: Versatile backup who knew how to blitz and cover tight ends.

DE Anthony Hargrove, '12: Couldn't overcome four-game suspension he was facing and was cut in camp.

C Jeff Saturday, '12: Big drop-off from Scott Wells and was benched before end of the season.

Others: OT Adrian Klemm, OG Matt O'Dwyer, LB Ben Taylor, WR Marc Boerigter, OL Duke Preston, DE Phillip Merling, DT Daniel Muir.


 www.jsonline.com/sports/packers/packsid16-5n8q0r5-191497901.html

Hiányoltam Howard Green-t, de ő waiver-ről jött ugyebár. 😊

több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egyelőre hozzuk a formánkat. xDMaG1Xx
igen, pezseg a piac, csak nem körülöttünk 😊 de szerintem nem baj ez!gamerkr
Szerintem azért nem is olyan jó. Egyfelől érthető TT álláspontja, hogy inkább a saját embereit fizeti túl, semmint egy FA-t, viszont azt is láthattuk az elmúlt években, hogy ezekkel a saját emberekkel mire képes a védelem. A CB soron kívül minden poszt fájóan lukas. Ezt a védelmet csak a draftról nem lehet rendbe rakni, hiába lőnénk el megint az első 5-6 picket rá és akkor még ott van még a TE poszt, ahol Quaress és Finley is éppen turnézik, a visszaigazolásukra nem sok hajlandóság mutatkozik. Ha EDS is elmegy nem tudom, ki lesz a center? Talán Lang és Barclay lesz a G? Vagy ennyire bíznak Tretterben? Ha nem, akkor egy újabb poszton lehet üresedés. Idén elég sok (nekünk mindenképp upgrade) játékos kötött már az első napokban "diszkont" szerződést. Jó volna, ha 8 hosszú év után legalább egy minőségi ember Green Bay-be is érkezne. 😛Sanco
Inkább Tretter. Barclay viszont szerintem tényleg jó lenne G-nak. Meglátjuk.
Azért tényleg jó lenne némi erősítés főleg DL poszton a draft előtt.
Ha Raji esetleg aláírja amit kap, akkor is csak 5 DL lenne a keretben....