Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 673
Néhány óra múlva betörünk a FA-piacra, ahogy szoktunk😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kicsit meglepett az összeg amit Sam kap majd. Corner poszton akkor Tramon, Shields szélen, Hayward slot, és persze mögöttük Hyde, House.
Aztán lehet TT-ék tartogatnak meglepiket 😊

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Nem mondom, hogy nincs túlfizetve, de TT-tól megszokhattuk, hogy a "saját" embereivel elég nagyvonalú.
Ezek után nagyon kíváncsi leszek, mit hoznak össze Davisnek, Talibnak, de főképp Vernernek az ügynökei.

Amúgy épp tegnap olvastam egy cikket, amiben Polian (egykori Bills, Panthers, Colts GM) alátámasztja TT ilyetén viselkedését a FA-n:
“Free agency in and of itself is an overpayment situation,” Polian said. “That’s why the union fought so hard to get it. That said, if your own players are quality players and you believe they can help you win, then it’s better off to pay them, I have always believed. They are probably as good or as better as you can find in the market. Number one. Number two, you know them better than you know a player from another team. You are paying a premium, but you are putting it into a person who you know, that you believe in and has no adjustment coming into your system. There is no system adjustment. There is no technique adjustment. There is no city adjustment. There is no culture adjustment. It’s pretty seamless. So, when have good players, when you have drafted well . . . whether it be with high choices or compensatory choices, if you have drafted well, it necessarily follows that if you can keep those players, and the more you can keep the better off you are, that’s the right way to go rather than go and get somebody else’s player.”


Ha esetleg valakit érdekelné az egész, akkor itt találja:
 www.jsonline.com/blogs/sports/248637951.html
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért ez nagyon sok érte.Bazzani
Lehet, de Grimes szerződése megágyazott ennek. Amúgy képzelem Alterraun Verner meg Vontae Davis valamint az ügynökeik mennyire örülnek most.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért ez nagyon sok érte.

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Már alá is írta
According to multiple reports and confirmed by agent Drew Rosenhaus, Sam Shields signed a four-year, $39 million deal to remain with the Packers.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az első információk szerint 4 évre 39 millió dollárt kapott Shields az első igazán komoly gondolkozásra okot adó szerződés keretében. A szerződésből 15 millió dollár garantált, az aláírási bónusz 12,5 millió dollár.The business of football blog
MarioAna
Nem kevés. Ugyancsak a blogon olvastam ezt is:
"NFL-hez közeli információk szerint a fizetési sapka összege a tavalyi 123 millió dollárról 133 millióra nő idénre. 2015-ben a sapka becsült értéke elérheti a 145 millió dollárt, 2016-ra pedig a 155 milliót."

Ezek alapján beleférhetne 1-2 komolyabb FA is. De persze amíg ezek nem hivatalos infok.....
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Az első információk szerint 4 évre 39 millió dollárt kapott Shields az első igazán komoly gondolkozásra okot adó szerződés keretében. A szerződésből 15 millió dollár garantált, az aláírási bónusz 12,5 millió dollár.The business of football blog

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ha tényleg elfogadja a 4 milkacsokit akkor az elég nagy üzlet. (Y) Mondjuk gyorsan lejjebb adta 8 millióról. Lehet megnézte a statjait. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Packers and B.J. Raji are close to completing a 1-year deal that will keep the DT in Green Bay and off the free-agent market, per sources.Adam Schefter
hááááááááát....biztosan túlfizetjükMarioAna
Nem hiszem:
Sources tell the Milwaukee Journal-Sentinel that the one-year deal the Packers have offered free agent B.J. Raji is worth $4 million.Sanco
az úgy zseniális, ha igaz.
 profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/06/report-packers-offer-to-raji-was-one-year-for-4-million/

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
1év? Elmondhatná valaki, hogy ez kinek jó. Olyan játékosoknál szokták ezt alkalmazni akik komoly sérülésből térnek vissza.Bazzani
Hasonló a szitu, csak ő nem egy sérülés, hanem egy bűnrossz év után kap egy évet a bizonyításra.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Packers and B.J. Raji are close to completing a 1-year deal that will keep the DT in Green Bay and off the free-agent market, per sources.Adam Schefter
hááááááááát....biztosan túlfizetjükMarioAna
Nem hiszem:
Sources tell the Milwaukee Journal-Sentinel that the one-year deal the Packers have offered free agent B.J. Raji is worth $4 million.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1év? Elmondhatná valaki, hogy ez kinek jó. Olyan játékosoknál szokták ezt alkalmazni akik komoly sérülésből térnek vissza.

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Packers and B.J. Raji are close to completing a 1-year deal that will keep the DT in Green Bay and off the free-agent market, per sources.Adam Schefter
hááááááááát....biztosan túlfizetjük

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
egy kis érdekesség:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dykfgfcqtegcgiptolse
Bart Starr, Reggie White, Don Hutson head all-time Packers team
When putting together an all-time Packers team, Elliot Harrison had to consider a legacy that stretches to pro football's earliest days and is marked by big-time winners -- like quarterback Bart Starr.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 906 — Deion Sanders for president!
Az öreg nagyon ráér mostanában. 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ha Shields nem marad GB-ben szívjon le mindenki, egy inkompetens WR/CB volt akinek megadtuk a lehetőséget, pénzt időt. Mire elkészült a csiszolt gyémánt meg elengedjük? Na ne már.JayB
Egy Rosenhaus félét ez cseppet sem hat meg.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha Shields nem marad GB-ben szívjon le mindenki, egy inkompetens WR/CB volt akinek megadtuk a lehetőséget, pénzt időt. Mire elkészült a csiszolt gyémánt meg elengedjük? Na ne már.JayB
Mivel az idei sapka 133 millió lesz, még átsruktúrálások nélkül is majd 35 millióval garázdálkodhatnak TT-ék.

Emellett valahol olvastam, már nem tudom hol, hogy a Cards érdeklődik Neal után. Szóval OLB draft mindenképp kell/lesz, hacsak nem lesz FA valahonnan.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Ha Shields nem marad GB-ben szívjon le mindenki, egy inkompetens WR/CB volt akinek megadtuk a lehetőséget, pénzt időt. Mire elkészült a csiszolt gyémánt meg elengedjük? Na ne már.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Úgy tűnik nem akarjuk megtartani Shieldset. Nem túl jó hír.MaG1Xx
Ezt honnan? Azért mert még nem kötöttek vele szerződést? Szerintem csak nem akarják túlfizetni (meglepő húzás TT-től 😊 ) és hagyják, hogy a piac "beárazza" őt.
Bushnál ugyanez volt pár éve, ő még turnézni is elment, aztán sajnos TT "meccselte" a Titans ajánlatát és a jó öreg Bush maradt GB-ben. Úgy érzem Shields is hasonló utat fog bejárni, persze ő nem RFA. De ott van szegény, átvert Jennings is, sokáig nála is úgy volt, hogy visszajön, aztán egy irreálisan magas ajánlat után mégse. De Jones szintén tesztelte a piacot és ő mégis visszajött. Reméljük a legjobbakat.Sanco
Hát nem tudom, ennyi FA mellett pont az így is hadilábon álló secondaryből kell FA piacra kiengedni embert. Mindenesetre merész. Bár ki tudja miben gondolkoznak TT-ék.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Cirka 20 milla.
Valóban semmi info nem támasztja alá az elméletem, sőt Graham-re nagyobb a sansz CB poszton, de valami mégis ezt mondatja velem.Bazzani
Az mondjuk nem kevés, viszont van nálatok is szép számmal van FA, plusz ugye CB mellett nem feltétlen (csak a) draftról lesz megoldva Delmas pótlása, meg valami WR-szerűség is érkezik gondolom, az újoncok is elvisznek néhány milliót, szóval lesz hová tenni azt a kis megtakarítást. Ha Shields nem marad GB-ben, akkor annak sokmillió oka lesz, meglátjuk hová veti sors.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cirka 20 milla.
Valóban semmi info nem támasztja alá az elméletem, sőt Graham-re nagyobb a sansz CB poszton, de valami mégis ezt mondatja velem.

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Szerintem Shields nálunk köt ki.
(megérzés)Bazzani
Szerintem maradni fog.
(megérzés)
Őt Green Bayben akarják tartani TT-ék, viszont (jelentősen) túlfizetni biztosan nem fogják. Némi segítség lehet ehhez a megemelkedett cap, így talán hajlandó kicsit nagyobb szerződéssel megkínálni őt TT, mint amennyit szánt volna rá egyébként. Ha egy shut-up-ra van 7 millió, akkor elég furcsa lenne, ha egy Shields-re nem jutna hasonló összeg.
Azt nem tudom, hogy az átstrukturálások után mekkora mozgástere lesz a Lionsnak, de nem hiszem, hogy lesz akkora, hogy a piac által felvert áron megszerezze Shieldset.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem Shields nálunk köt ki.
(megérzés)

több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Úgy tűnik nem akarjuk megtartani Shieldset. Nem túl jó hír.MaG1Xx
Ezt honnan? Azért mert még nem kötöttek vele szerződést? Szerintem csak nem akarják túlfizetni (meglepő húzás TT-től 😊 ) és hagyják, hogy a piac "beárazza" őt.
Bushnál ugyanez volt pár éve, ő még turnézni is elment, aztán sajnos TT "meccselte" a Titans ajánlatát és a jó öreg Bush maradt GB-ben. Úgy érzem Shields is hasonló utat fog bejárni, persze ő nem RFA. De ott van szegény, átvert Jennings is, sokáig nála is úgy volt, hogy visszajön, aztán egy irreálisan magas ajánlat után mégse. De Jones szintén tesztelte a piacot és ő mégis visszajött. Reméljük a legjobbakat.