Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Van abban nem kis szerencse hogy ott ilyen védelem épülhetett, tele vannak elit, fiatal hátsó körös játékosokkal no pénzért.JayB
És még az irányítóra sem kell költeni sokat jövőre sem. Ebből könnyen duplázás lehet.

Manning O fala a mienkhez képest vasfüggöny volt és mégse ment vele sokra. Az tény, hogy a mi O falunkat is erősíteni kell, de ha csak fele ilyen secondary lesz nálunk, mint Seattle-ben, akkor már jól fogom érezni magam a bőrömben. Milyen pontos váltások voltak, te jó ég... És sehol egy lemaradás, vagy egy missed tackle. Legalábbis addig, amíg el nem döntötték a meccset.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
...és ráérős időben pl mock draftokat böngészek és felháborodok, ha DE-t akarnak velünk draftoltatni LB vagy Safety helyett 😊GNG
Mondjuk ha Raji nem marad, akkor egy Donald/Hageman picknek igen csak örülnék

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
SB alapján úgy néz ki tényleg védelmet kell építeni.😊Old Green Bay
akkor B.J hosszabítás, Tramon CUT! 😀 és jövőre szedjük le a fél Seahawks D#-t... asszem lejár 1-2 srácnak a kontaktus 😊balazs799
Az első felével egyetértek, de lehet nem a jóllakott óvodásoknak kell elintéznünk, hogy meglegyen a jól megérdemelt payday, mert egy Tramon 2-re QB pénzért nincs szükséga védelemben. De harapós csiszolatlan gyémántok másoknál is fekszenek. Jó lenne belenyúlni egy UDFA aranybányába d# oldalon is.

A "hogyan ismerted meg a GB-t" sztorizgatáshoz: Az én első emlékem az volt, hogy egy vidéki településen laktunk és a '90-es évek közepe fel egyszer csak lehetett fogni az ESPN vagy FOX valahanyadik ismétlő sportcsatornáját és egyszer csak olyan 8-10 éves fejjel elcsíptem egy amerikai foci meccset. Az arany-zöld őszi táj és a gyönyörű klasszikus stadion, az amerikai kisváros feeling azonnal megragadta a fantáziámat, meg egy bizonyos Brett Favre-Sterling Sharpe duó. Aztán még eltelt pár év mire a mi nappalinkba is elért az internet és akkor még csak hírportálokon, meg innen onnan tájékozódtam, aztán jött a sport 1 és alig vártam hogy GB meccs legyen, de elég ritkán volt és akkor is többnyire zakó. Aztán olyan 3 szezonja már streamen nézek minden GB meccset és azon kaptam magam, hogy már más csapatok meccsei annyira nem is kötnek le és ráérős időben pl mock draftokat böngészek és felháborodok, ha DE-t akarnak velünk draftoltatni LB vagy Safety helyett 😊
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Lacy milyen szépen ki volt öltözve a díjátadón. Egyébként 1971 óta nem kapta GB játékos ezt a díjat. Akkor John Brockingtoné lett, szintén RB (ha valaki nem emlékezne rá😊 )

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Van abban nem kis szerencse hogy ott ilyen védelem épülhetett, tele vannak elit, fiatal hátsó körös játékosokkal no pénzért.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
SB alapján úgy néz ki tényleg védelmet kell építeni.😊Old Green Bay
akkor B.J hosszabítás, Tramon CUT! 😀 és jövőre szedjük le a fél Seahawks D#-t... asszem lejár 1-2 srácnak a kontaktus 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
SB alapján úgy néz ki tényleg védelmet kell építeni.😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 403
először Maddenezni kezdtem, és mivel hatalmas Loui fan voltam természetesen a Packers-el kezdtem, a TV-s közvetítés csak ezután következett. .JayB
ugyanez. 😀 A Maddenben mindig Kampmannal csináltam a sackeket 😀
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Gratula minden díjazottnak és az egész csapatnak!

Footballsfuture fórumon:

A Never Say Never Moment díjhoz kapcsolódóan:
"Equally as great as Rodgers and Cobb winning the award was the reaction from some Bears in the audience:"


Jómagam '96-'97 tájékán hallottam először a csapatról, amikor is egy gimis osztálytársam Minnesota sapkában járkált és ki volt keményítve, erre egy másik, a sportot már ismerő osztálytársam említette a Packerst, nehogy már a lilákoknak szurkoljak (mindketten fradisták vagyunk). Ekkorra tehető a sport és különösképpen a Pack iránti érdeklődés, aztán már megfogott a csapat történelme, sikerei, szurkolói és egyedülállósága. Az első tisztább emlék a Giants elleni NFC Chamnpionship Game, a jó kis hidegben. Ezek a szurkolók meg tényleg "őrültek" és szinte szó szerint mindenük a csapat.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Amennyiben nem zavarok vele én is leírnám történetem
Mindíg is sportrajongó voltam. Bármilyen sportág mérkőzését találtam meg itt-ott a neten mindíg belenéztem .Így történt ez 2010 ben is . Egy unalmas téli vasárnap este/63 évesen /szörföztem a sport csatornákon amikori találtam egy NFL mérkőzést Mit ad a sors a GREEN BAY PACKERS játszott. Azóta sem értem mi fogott meg ebben a csapatban.. .Talán minden ami vele vagy körülötte történik. Nem értettem akkor még -azóta sem sokat értek a magához a játékhoz. És mégis minden játéknap ott ülök és nézem . Lehetőleg GB meccset.. Ma már 66 évesen. 😊😊
Árpád

több mint 10 éve
bebop 413 — Packers fan
Packers' Eddie Lacy wins Offensive Rookie of the Year
Gratula neki!Ginola
Fantasztikus, hatalmas gratuláció Lacinak, meg persze Rodgers-Cobb duónak is!

GB
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Minden díjazottunknak nagy gratuláció!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Packers' Eddie Lacy wins Offensive Rookie of the Year
Gratula neki!Ginola
Rodgers és Cobb pedig a Never Say Never Moment of the Year díját nyerte el 😊
több mint 10 éve
Ginola Seattle Seahawks 136
Packers' Eddie Lacy wins Offensive Rookie of the Year
Gratula neki!

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Az én történetem: Gyerekorom egyik kedvenc meséje, abból is egy speciális rész. Tudat alatt lettem Packers fan, évekkel később mikor elkezdtem nézni a sportot ugrott be a csapat, és nem volt visszaút!

ajánlom mindenkinek akinek van 20perce, én imádtam mint a mesét és ezt a részt is.
 www.youtube.com/watch?v=86ZXLimezFEbalazs799
"A Chicagoi puhányok nincsenek ehhez hozzászokva." xDMaG1Xx
Ennek kompenzálása végett megnézek egy kis Jim szerint a világot 😀😀😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
bebop 413 — Packers fan
Ha valakinek nincs meg esetleg a 2007-es NFC döntő, most fent van a teljes meccs. Nem mintha olyan szép emlék lenne, de azért klasszikus meccs volt.

 www.youtube.com/watch?v=7AZ52zYRiJQOld Green Bay
sok fórumozó ekkor lett Packers fan (köztük én is) 😊MarioAna
szintén 😊James007
Képzelem Ricsiék hogy őrjönghettek egy két jelenetnél, 😊gamerkr
Abszolút nem tudtam erről a játékról semmit, véletlenül kapcsoltam oda az első negyed közepén, de a második negyedben már nagyjából megértettem a lényeget, mert minden játékot rögtön kielemeztek és megmagyaráztak. Bár egy ideig még azt hittem, hogy a kicker az adott csapat egyik legnagyobb sztárja, mivel elég sok pontot szerez... 😊
Úgyhogy Ricsiéknek köszönhetem, hogy megszerettem ezt a sportot.
Őrjöngésre nem emlékszem, de a Lambeau Leap-et kiemelték, mint helyi hagyományt és egy webkamerára is emlékszem, amint azt mutatta, hogy belepte a tök kihalt Green Bayt a hó, de nincsenek nyomok benne, mert mindenki vagy a stadionban van, vagy otthon nézi a meccset.

Csak az volt a furcsa, hogy ez után a meccs után olyan sokat kellett várni a következőre (mármint Packers meccsre)

Holnap végignézem, nosztalgiázom egy picit 😀 Köszi a megosztást!!!!James007
Igen szerintem ha semmit nem tudsz az amerikai fociról, akkor Ricsiék abszolút megkedveltetik veled, más kérdés, hogy ha már képben vagy a sportról, 1 szezon után agyfaszt kapsz tőle 😊

GB
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Az én történetem: Gyerekorom egyik kedvenc meséje, abból is egy speciális rész. Tudat alatt lettem Packers fan, évekkel később mikor elkezdtem nézni a sportot ugrott be a csapat, és nem volt visszaút!

ajánlom mindenkinek akinek van 20perce, én imádtam mint a mesét és ezt a részt is.
 www.youtube.com/watch?v=86ZXLimezFEbalazs799
"A Chicagoi puhányok nincsenek ehhez hozzászokva." xD

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Január utolsó hetében már nem voltak vizsgák így 2007-2008-ban is hamarabb végeztünk a lineáris algebrával mint, ahogy a 2. félév kezdődött, így aztán tél volt, hideg...ment a tv-zés ezerrel és mivel nem volt más csak NFL kénytelenek voltunk azt nézni 😊 És miért Green Bay? Mert nagyon ismerős volt 😀 Nem egy Green Day koncert fordult már elő az életemben...és ha már hasonló, meg megláttam ezt az Áron gyereket, és jött a szerelem 😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Az én történetem: Gyerekorom egyik kedvenc meséje, abból is egy speciális rész. Tudat alatt lettem Packers fan, évekkel később mikor elkezdtem nézni a sportot ugrott be a csapat, és nem volt visszaút!

ajánlom mindenkinek akinek van 20perce, én imádtam mint a mesét és ezt a részt is.
 www.youtube.com/watch?v=86ZXLimezFEbalazs799
Plusz egy. Nálam annyiban más a helyzet hogy először Maddenezni kezdtem, és mivel hatalmas Loui fan voltam természetesen a Packers-el kezdtem, a TV-s közvetítés csak ezután következett. A 2007-es SB-t láttam először, akkor New England szurkoló lettem, DE a maddenből már ismert Rodgers játékára kíváncsi voltam, szerencsére az első kezdő meccse sport tv-s volt, onnantól kezdve nem volt kérdés.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az én történetem: Gyerekorom egyik kedvenc meséje, abból is egy speciális rész. Tudat alatt lettem Packers fan, évekkel később mikor elkezdtem nézni a sportot ugrott be a csapat, és nem volt visszaút!

ajánlom mindenkinek akinek van 20perce, én imádtam mint a mesét és ezt a részt is.
 www.youtube.com/watch?v=86ZXLimezFE


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Ha valakinek nincs meg esetleg a 2007-es NFC döntő, most fent van a teljes meccs. Nem mintha olyan szép emlék lenne, de azért klasszikus meccs volt.

 www.youtube.com/watch?v=7AZ52zYRiJQOld Green Bay
sok fórumozó ekkor lett Packers fan (köztük én is) 😊MarioAna
szintén 😊James007
Képzelem Ricsiék hogy őrjönghettek egy két jelenetnél, 😊gamerkr
Abszolút nem tudtam erről a játékról semmit, véletlenül kapcsoltam oda az első negyed közepén, de a második negyedben már nagyjából megértettem a lényeget, mert minden játékot rögtön kielemeztek és megmagyaráztak. Bár egy ideig még azt hittem, hogy a kicker az adott csapat egyik legnagyobb sztárja, mivel elég sok pontot szerez... 😊
Úgyhogy Ricsiéknek köszönhetem, hogy megszerettem ezt a sportot.
Őrjöngésre nem emlékszem, de a Lambeau Leap-et kiemelték, mint helyi hagyományt és egy webkamerára is emlékszem, amint azt mutatta, hogy belepte a tök kihalt Green Bayt a hó, de nincsenek nyomok benne, mert mindenki vagy a stadionban van, vagy otthon nézi a meccset.

Csak az volt a furcsa, hogy ez után a meccs után olyan sokat kellett várni a következőre (mármint Packers meccsre)

Holnap végignézem, nosztalgiázom egy picit 😀 Köszi a megosztást!!!!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
sok fórumozó ekkor lett Packers fan (köztük én is) 😊MarioAna
Fura, nekem szintén ez volt az első meccsem amit láttam, de akkor a Giantsnek drukkoltam, mert szimpi volt a fiatal Manning meg Plaxico Burress 😀 Ennyit Favre-ról 😊

Rodgers kezdő QB-s első meccsétől kezdve viszont már egyértelműen a Packers volt a favorit 😊bebop
Hehe, én a szintén klasszikus 2010-es Arizona - GB PO meccsen lettem tudat alatt Packers fan.😕) Azon a meccsen még az Arizonának drukkoltam. Aztán a következő szezonban már teljesen GB drukker lettem. Viszont az mekkora hihetetlen szerencsém volt, hogy meg is nyerte a csapat akkor az SBt?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 225 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha valakinek nincs meg esetleg a 2007-es NFC döntő, most fent van a teljes meccs. Nem mintha olyan szép emlék lenne, de azért klasszikus meccs volt.

 www.youtube.com/watch?v=7AZ52zYRiJQOld Green Bay
sok fórumozó ekkor lett Packers fan (köztük én is) 😊MarioAna
szintén 😊James007
Képzelem Ricsiék hogy őrjönghettek egy két jelenetnél, 😊

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
McCarthy a Super Bowlról:  mmqb.si.com/2014/01/30/super-bowl-48-mike-mccarthy-advice/
(Y)MaG1Xx
Zseniális írás!JayB
MM hatalmas arc! Meg is nézem újra azt a menetelést. Basszus, de jó lenne megint olyan csodát látni a közeljövőben de van némi félelem bennem ezzel kapcsolatban. 😕

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Ha valakinek nincs meg esetleg a 2007-es NFC döntő, most fent van a teljes meccs. Nem mintha olyan szép emlék lenne, de azért klasszikus meccs volt.

 www.youtube.com/watch?v=7AZ52zYRiJQOld Green Bay
sok fórumozó ekkor lett Packers fan (köztük én is) 😊MarioAna
szintén 😊