Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyik kedves (Seahawks) drukker ismerősöm elkészített az aláírásomhoz a képet. Nagyon köszönöm neki! Remélem legalább az 1-ik FA-t a képről megtartjuk, ha már Raji nagyon távozófélben is van :S


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem lennék meglepve, ha igaz lenne a hír. Tekintve,hogy 2x egymás után vetett véget a szezonotoknak egy scrambler Qb vezette csapat, jogosnak tűnhet,hogy egy gyorsabb, agilisebb védelmet akartok összerakni.

Speaking on NFL Total Access, NFL Network's Ian Rapoport said the Packers may let free agent DT B.J. Raji walk as they look to become more agile along the defensive front.
Rapoport said he expects the Packers to spend big in free agency in order to remake Green Bay's defense into the quicker, more agile unit DC Dom Capers envisions, and the 335-pound Raji is unlikely to fit into those plans. (Spending "big" in free agency, of course, has never been GM Ted Thompson's thing.) Raji reportedly turned down an $8 million-a-year offer from the Packers last season, and the feeling was Raji is looking to leave Green Bay anyway. Raji is our No. 3 free agent defensive tackle.
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
egyhónapos cikk, de csak most találtam rá, összességében értékeli a csapatot, aztán egyesével a játékosokat. mit szóltok hozzá?
 www.jsonline.com/sports/packers/packers-2013-team-report-card-b99180635z1-239781911.html
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.origo.hu/sport/20140210-johnny-quinn-most-a-liftbe-szorult-be.html?utm_source=origo-nyito&utm_medium=sec-4&utm_campaign=sec#

Mondom megnézem már ezt a fickót, mert tuti volt közünk hozzá, és tényleg...
2008-ban játszott nálunk az előszezonban 4 elkapás 34 yard, mi meg elengedtük😊Old Green Bay
az ajtó nem játszott az ellenfeleknél, nem jött elő a tehetsége 😀
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
 www.origo.hu/sport/20140210-johnny-quinn-most-a-liftbe-szorult-be.html?utm_source=origo-nyito&utm_medium=sec-4&utm_campaign=sec#

Mondom megnézem már ezt a fickót, mert tuti volt közünk hozzá, és tényleg...
2008-ban játszott nálunk az előszezonban 4 elkapás 34 yard, mi meg elengedtük😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.jsonline.com/sports/packers/drafting-philosophy-leaves-packers-far-under-salary-cap-b99201576z1-244659151.html

~27,5 millió költőpénzünk van jelenleg.gamerkr
Ezt nagyjából egy hónapja tudni lehet. Ebbe kellene beleférnie a tizenvalahány FA-nak (ami persze nem lesz meg). Lesz 1-2 fájdalmas elengedés. sőt szerintem paycut is. Utóbbi főleg akkor, ha ragaszkodunk Rajihoz.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.jsonline.com/sports/packers/drafting-philosophy-leaves-packers-far-under-salary-cap-b99201576z1-244659151.html

~27,5 millió költőpénzünk van jelenleg.

több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Jó lenne egy szezont végre úgy játszani amikor nem esik ki ennyi alapember a csapatból. Mert ezt egyik csapat sem bírná megoldani. Érdekes módon a Green Bay évek óta megoldja. A PO az utóbbi években mindig sikerült. Más kérdés az hogy a SB óta ott már nem vagyunk versenyképesek. Most mindenki a Seahawks-tól van elájulva, lehet. Mert minden összejött nekik és jobban is jöttek ki minden helyzetből. Egyszer fent - egyszer lent. Ha abból indulunk ki, hogy az NFC főcsoport döntőn, kicsit lehet elfogult vagyok de ott szerintem a 49ers dominált. Balszerencséjükre azonban mégsem nyertek, és ha kicsit visszamegyünk korábbra, pl: a PO első meccsére. Akkor szerintem okkal reménykedhetünk mert a csapatban benne van a jó szereplés.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Nagyon jó lenne 2-3 éven belül megismételni a döntőbeli szereplést! Aztán ott bármi megtörténhet 😊 Csak valahogy kerüljük már el a 49ers-t a rájátszásban, kezd kikerekedni, hogy ami Cutlernek a Green Bay, az Rodgers-nek a Frisco... 😕balazs799
Elkerülhetjük de a Seattle szerintem még rosszabb matchup 😀 Kevés esély van rá hogy valamelyik nélkül bármit is lehet a következő években kezdeni NFC téren. Fell kell kötni a gatyát, nincs mese.JayB
na azért láttunk mi jó pár sztárcsapatot darabokra hullani. A Hawks most jogosan nyerte el az SB-t, magasan ők voltak a legjobbak idén, de jövőre minden kezdődik elölről.MarioAna
Ők szerintem nem sztár csapat, az inkább a Denver. Mind az SF mind a Seattle lassan de tudatosan felépített, baromi fiatal brigád, nem one year wonder csapatok. Dinasztiáról persze korán van még beszélni de 2-3 kellemetlen év mindenképpen bennük van.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Nagyon jó lenne 2-3 éven belül megismételni a döntőbeli szereplést! Aztán ott bármi megtörténhet 😊 Csak valahogy kerüljük már el a 49ers-t a rájátszásban, kezd kikerekedni, hogy ami Cutlernek a Green Bay, az Rodgers-nek a Frisco... 😕balazs799
Elkerülhetjük de a Seattle szerintem még rosszabb matchup 😀 Kevés esély van rá hogy valamelyik nélkül bármit is lehet a következő években kezdeni NFC téren. Fell kell kötni a gatyát, nincs mese.JayB
na azért láttunk mi jó pár sztárcsapatot darabokra hullani. A Hawks most jogosan nyerte el az SB-t, magasan ők voltak a legjobbak idén, de jövőre minden kezdődik elölről.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Pontosan 3 éve ezen a napon lett meg a 13. bajnoki címünk. Szerencsére a mia délelőttöm szabad volt így meg tudtam nézni újra a meccset. Hát még most is megható minden pillanata! Még ugye a döntőben is: kórház a város szélén... Driver, Woodson. De meglett és ez volt a lényeg.
Go Pack Go!balazs799
oh igen, és a special team 'ACE' Bush is mekkorát tolt 😀

Na meg Clifton térde 😊gamerkr
Nagyon jó lenne 2-3 éven belül megismételni a döntőbeli szereplést! Aztán ott bármi megtörténhet 😊 Csak valahogy kerüljük már el a 49ers-t a rájátszásban, kezd kikerekedni, hogy ami Cutlernek a Green Bay, az Rodgers-nek a Frisco... 😕balazs799
Elkerülhetjük de a Seattle szerintem még rosszabb matchup 😀 Kevés esély van rá hogy valamelyik nélkül bármit is lehet a következő években kezdeni NFC téren. Fell kell kötni a gatyát, nincs mese.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pontosan 3 éve ezen a napon lett meg a 13. bajnoki címünk. Szerencsére a mia délelőttöm szabad volt így meg tudtam nézni újra a meccset. Hát még most is megható minden pillanata! Még ugye a döntőben is: kórház a város szélén... Driver, Woodson. De meglett és ez volt a lényeg.
Go Pack Go!balazs799
oh igen, és a special team 'ACE' Bush is mekkorát tolt 😀

Na meg Clifton térde 😊gamerkr
Nagyon jó lenne 2-3 éven belül megismételni a döntőbeli szereplést! Aztán ott bármi megtörténhet 😊 Csak valahogy kerüljük már el a 49ers-t a rájátszásban, kezd kikerekedni, hogy ami Cutlernek a Green Bay, az Rodgers-nek a Frisco... 😕


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Pontosan 3 éve ezen a napon lett meg a 13. bajnoki címünk. Szerencsére a mia délelőttöm szabad volt így meg tudtam nézni újra a meccset. Hát még most is megható minden pillanata! Még ugye a döntőben is: kórház a város szélén... Driver, Woodson. De meglett és ez volt a lényeg.
Go Pack Go!balazs799
oh igen, és a special team 'ACE' Bush is mekkorát tolt 😀

Na meg Clifton térde 😊

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pontosan 3 éve ezen a napon lett meg a 13. bajnoki címünk. Szerencsére a mia délelőttöm szabad volt így meg tudtam nézni újra a meccset. Hát még most is megható minden pillanata! Még ugye a döntőben is: kórház a város szélén... Driver, Woodson. De meglett és ez volt a lényeg.
Go Pack Go!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Értem, akkor csak én maradtam le róla. Így viszont még jobban sajnálom a srácot. :-/MaG1Xx
szerintem minden sárga-zöld szívű így van vele 😥


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Értem, akkor csak én maradtam le róla. Így viszont még jobban sajnálom a srácot. :-/

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
hm, ezek szerint csak engem lepett meg a visszatérése?MaG1Xx
Volt egy cikk anno hogy még mindig minden évben próbálkozik de senki nem vállalja be a kockázatot.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
hm, ezek szerint csak engem lepett meg a visszatérése?MaG1Xx
Nem tért vissza, csak beajánlkozott. Ha valóban visszatérne valaha a pályára, az nagyon meglepne.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
hm, ezek szerint csak engem lepett meg a visszatérése?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373


WUT?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Tegnap lett negyven éves DD! 😊

gamerkr
Csak a wikin 40:  en.wikipedia.org/wiki/Donald_Driver

Máshol 39 😊  sports.yahoo.com/nfl/players/4863/
 espn.go.com/nfl/player/stats/_/id/1966/donald-driver
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tegnap lett negyven éves DD! 😊


több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az én történetem: Gyerekorom egyik kedvenc meséje, abból is egy speciális rész. Tudat alatt lettem Packers fan, évekkel később mikor elkezdtem nézni a sportot ugrott be a csapat, és nem volt visszaút!

ajánlom mindenkinek akinek van 20perce, én imádtam mint a mesét és ezt a részt is.
 www.youtube.com/watch?v=86ZXLimezFEbalazs799
"A Chicagoi puhányok nincsenek ehhez hozzászokva." xDMaG1Xx
Ennek kompenzálása végett megnézek egy kis Jim szerint a világot 😀😀😀vandeminek
na például azt én is nézem, a Bears-es utalásokon jókat mosolygok 😀

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
...és ráérős időben pl mock draftokat böngészek és felháborodok, ha DE-t akarnak velünk draftoltatni LB vagy Safety helyett 😊GNG
Mondjuk ha Raji nem marad, akkor egy Donald/Hageman picknek igen csak örülnékDrip
Én remélem, hogy Raji-t sikerül megtartani. Korábban vívódtam magamban egy sort rajta, de arra jutottam, hogy Raji kell és top FA prioritás az ő megtartása. Nyilván ha elmegy akkor első körös kell kell a helyére, de az sem életbiztosítás, pláne, úgy hogy Datone Jones és Nick Perry is várat még magára a világ megváltásával...
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Van abban nem kis szerencse hogy ott ilyen védelem épülhetett, tele vannak elit, fiatal hátsó körös játékosokkal no pénzért.JayB
És még az irányítóra sem kell költeni sokat jövőre sem. Ebből könnyen duplázás lehet.

Manning O fala a mienkhez képest vasfüggöny volt és mégse ment vele sokra. Az tény, hogy a mi O falunkat is erősíteni kell, de ha csak fele ilyen secondary lesz nálunk, mint Seattle-ben, akkor már jól fogom érezni magam a bőrömben. Milyen pontos váltások voltak, te jó ég... És sehol egy lemaradás, vagy egy missed tackle. Legalábbis addig, amíg el nem döntötték a meccset.James007
ráadásul a meghatározó emberek közül a védelemből csak Bennettnek jár le a szerződése, és már kijelentették, hogy mindenképp megtartják. ha jövőre Harvin és Rice végig egészséges marad, és meg tudják erősíteni az O-line-t (pass protectionre gondolok), akkor bizony ők lesznek a legnagyobb esélyesek.