Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
49-ers topicban már fejtegettem. HA mindkét csapat a legjobb formáját hozza nagyon nem mi vagyunk az esélyesek. CK-t zavarba kell hozni, teljesen tapasztalatlan pláne ilyen körülmények közt, ha neki nem megy Gore egyedül kevés. Rodgersékben bízok, fel fogják rakni azt a 20-25 pontot amivel meccset lehet nyerni, a többi a D-n múlik. JayB
No igen, a D. Remélem tudunk zavart okozni rendesen. Ketchman valami olyasmit írt, hogy nem kéne túl lerohanni, nehogy eszébe jusson kifelé rohangálni a zsebből. Inkább onna passzoljon. Valami ilyesmi.

A legsérültebb csapat a legkevésbé sérült ellen. Tartom még mindig, hogy nem mi vagyunk az esélyesek. Az én elvárásom már teljesült, ha jó meccsen esetleg győznénk, az lenne a hab a sajttortán.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nagy a csend, rendben is van ez, bízom abban, hogy szép csendben forralja magát a csapat a találkozóra, készül a kemény ütközetre.

Kinti fórumon azért van egy-két fan, aki nem mulasztja el megjegyezni: Rice fumbled! 😊 Az se ma volt.Gergőbácsi
csak nem ez az?



félelmetes, még az összefoglaló is!gamerkr
Mekkora meccs lehetett.


több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
49-ers topicban már fejtegettem. HA mindkét csapat a legjobb formáját hozza nagyon nem mi vagyunk az esélyesek. CK-t zavarba kell hozni, teljesen tapasztalatlan pláne ilyen körülmények közt, ha neki nem megy Gore egyedül kevés. Rodgersékben bízok, fel fogják rakni azt a 20-25 pontot amivel meccset lehet nyerni, a többi a D-n múlik.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Van itt nyíregyházi sajtos? 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
én a hosszabbítást se tartom kizártnak, nyúljon csak reggelig a csata... Crosby vigye a jó cípőjét.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Nagy a csend, rendben is van ez, bízom abban, hogy szép csendben forralja magát a csapat a találkozóra, készül a kemény ütközetre.

Kinti fórumon azért van egy-két fan, aki nem mulasztja el megjegyezni: Rice fumbled! 😊 Az se ma volt.Gergőbácsi
csak nem ez az?



félelmetes, még az összefoglaló is!gamerkr
de bizony, 7:00-nál az ominózus eset.

Amire számítok szombaton:
- AR-t min. 4-szer leviszik, kap ezen felül is rendesen
- a futás nem fog 100+ yardot hozni, mondjuk ez nem is feltétlen kell
- szerintem hátrányba fogunk kerülni az elején, de feljövünk
- a végére relatíve sok, 21 pont felett lesz a két csapat, a D-k ellenére is.
- vétünk turnovert

Amiben bízom:
- fussunk sokat (a sokéves önmagunkhoz képest és lehetőleg ne az eredmény után 😊 )
- sok screen, slant
- amikor lehet, no huddle, bár ez (is)nehéz lesz
- kevés drop, rossz passz, misstackle
- CK és Gore-t az elején megfogják, és azért mi is gyakorlunk nyomást majd a QB-ra.
- turnovert szerzünk is.

A Packnek olyan 40 % esélyt adnék. Kíváncsi vagyok, ahogy egyre nő a tét, a rookiek hogyan reagálnak, a nehézségekre hogy válaszol a csapat.

Aztán majd meglátjuk, remélem, jó csata lesz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Nagy a csend, rendben is van ez, bízom abban, hogy szép csendben forralja magát a csapat a találkozóra, készül a kemény ütközetre.

Kinti fórumon azért van egy-két fan, aki nem mulasztja el megjegyezni: Rice fumbled! 😊 Az se ma volt.Gergőbácsi
csak nem ez az?



félelmetes, még az összefoglaló is!gamerkr
Hasonlót várok ,ellenkező végeredménnyel --..

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nagy a csend, rendben is van ez, bízom abban, hogy szép csendben forralja magát a csapat a találkozóra, készül a kemény ütközetre.

Kinti fórumon azért van egy-két fan, aki nem mulasztja el megjegyezni: Rice fumbled! 😊 Az se ma volt.Gergőbácsi
csak nem ez az?



félelmetes, még az összefoglaló is!

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Nagy a csend, rendben is van ez, bízom abban, hogy szép csendben forralja magát a csapat a találkozóra, készül a kemény ütközetre.

Kinti fórumon azért van egy-két fan, aki nem mulasztja el megjegyezni: Rice fumbled! 😊 Az se ma volt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
olvastátok a tegnapi meccs eredménykövetőjében, hogy ha van Ponder, akkor 20+ ponttal nyer a vikings? Sírva röhögött nálunk ezen az egész társaság. Pondert egész évben szidták a minnesota fórumon, most meg mintha egy tom brady dőlt volna ki? Miért nem lehet beismerni, hogy egy Petersonnal nem lehet plyaoff meccset nyerni, ha rajta kívül senki más nincs. Ráadásul őt is megfogtuk, a harmadik negyed végefelé írtak ki egy olyan statot, hogy 3,5yardot tett meg futásonként. Pedig webbel könnyebben eladhatóak a futások. Ez már a playoff, ennyi.zolten
😀 nem kell mindent komolyan venni
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
olvastátok a tegnapi meccs eredménykövetőjében, hogy ha van Ponder, akkor 20+ ponttal nyer a vikings? Sírva röhögött nálunk ezen az egész társaság. Pondert egész évben szidták a minnesota fórumon, most meg mintha egy tom brady dőlt volna ki? Miért nem lehet beismerni, hogy egy Petersonnal nem lehet plyaoff meccset nyerni, ha rajta kívül senki más nincs. Ráadásul őt is megfogtuk, a harmadik negyed végefelé írtak ki egy olyan statot, hogy 3,5yardot tett meg futásonként. Pedig webbel könnyebben eladhatóak a futások. Ez már a playoff, ennyi.zolten
hagyjad, aki írta tulajdonképpen egy lebutított Sobri, nem kell a hülyeségeivel foglalkozni.
több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
olvastátok a tegnapi meccs eredménykövetőjében, hogy ha van Ponder, akkor 20+ ponttal nyer a vikings? Sírva röhögött nálunk ezen az egész társaság. Pondert egész évben szidták a minnesota fórumon, most meg mintha egy tom brady dőlt volna ki? Miért nem lehet beismerni, hogy egy Petersonnal nem lehet plyaoff meccset nyerni, ha rajta kívül senki más nincs. Ráadásul őt is megfogtuk, a harmadik negyed végefelé írtak ki egy olyan statot, hogy 3,5yardot tett meg futásonként. Pedig webbel könnyebben eladhatóak a futások. Ez már a playoff, ennyi.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát én előzetesen is GB-t tippeltem itt a játékban és most is azt érzem.
DE sokkal jobb az AFC két topcsapata mint gondoltam.

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
ha az O játékából indulok ki (D-t felesleges ez alapján a meccs alapján megítélni), nagyon elégedettek lehetünk. azért a Vikes D a jobbak közé tartozik és lényegében momentumuk sem volt. szvsz ez az amiről elfelejtkeznek akik azt mondogatják, hogy Ponderrel máshogy alakul a meccs, itt ma totál egyértelműen jobbak voltunk..brk
Hááát... Én AFC szemüveggel nézek/látok, az NFC-t inkább csak érdeklődve nézem, de így kívülről nekem inkább az a jelző jutott eszembe, hogy okosan játszottatok, nem pedig az, hogy jól...

Az okos alatt azt értem pl., hogy a defense fal a LOS-on maradt, és így oldalról szépen be lehetett zárni Petersont, és a gapek se nyíltak meg, offense oldalon pedig a futónak adott középső rövid passzok voltak okos hívások az elején, stb. De a tegnapi teljesítményben nem láttam, hogy az Atlanta, SF, de akár még a Seattle ellen hogy lesz ebből győzelem.

Még az a szerencse, hogy Rodgers ma a liga legjobb QB-ja, és képes akármilyen brutális offseason-t nyomni. Érzésem szerint kelleni fog...peterk2005
Ált egyet szoktam veled érteni, de most egyik meccsértékeléseddel sem tudok 😊 (persze ez nem baj) Sztem kurva jól játszott a Packers ezen a meccsen, pillanatnyi esélyt nem adott a Vikingsnak egyik oldalon sem.
Ettől függetlenül a Frisco az nyilván egy teljesen más színvonal, igen nagy meccs lesz, akinek a győztese sztem egyben megnyeri az idei SB-t is.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Edzői oldalről nagyon belettünk gyalázva. A futás okosan lett kontrolálva, az O playhívások meg annyira átlátszóak voltak, de mi végig nyaltuk ugyanazt mint egy hete. Lehet Ponderrel is nyertek számomra annyira nem triviális. Megvoltak a D stoppok az elején ha ebből pontokat tudunk feltenni tudunk futni és már a meccs, kár hogy sose derül ki, max jövőre 😊
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ha az O játékából indulok ki (D-t felesleges ez alapján a meccs alapján megítélni), nagyon elégedettek lehetünk. azért a Vikes D a jobbak közé tartozik és lényegében momentumuk sem volt. szvsz ez az amiről elfelejtkeznek akik azt mondogatják, hogy Ponderrel máshogy alakul a meccs, itt ma totál egyértelműen jobbak voltunk..brk
Hááát... Én AFC szemüveggel nézek/látok, az NFC-t inkább csak érdeklődve nézem, de így kívülről nekem inkább az a jelző jutott eszembe, hogy okosan játszottatok, nem pedig az, hogy jól...

Az okos alatt azt értem pl., hogy a defense fal a LOS-on maradt, és így oldalról szépen be lehetett zárni Petersont, és a gapek se nyíltak meg, offense oldalon pedig a futónak adott középső rövid passzok voltak okos hívások az elején, stb. De a tegnapi teljesítményben nem láttam, hogy az Atlanta, SF, de akár még a Seattle ellen hogy lesz ebből győzelem.

Még az a szerencse, hogy Rodgers ma a liga legjobb QB-ja, és képes akármilyen brutális offseason-t nyomni. Érzésem szerint kelleni fog...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Durva mennyi gyűlölködő sms-t kaptatok ti is sms-ben...Asbee
Kezd egy dinasztia kialakulni, emlékszem a gyűrű előtt mi voltunk a szimpatikus vesztes és rengeteg bandwagon volt 😊 Egyébként azt számolgattam hogy lehet még meccs a Lambeau-n ha a másik ágon A Seattle/Washington legyűri az Atlantát mi pedig a Friscot.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Durva mennyi gyűlölködő sms-t kaptatok ti is sms-ben...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Én most elég bizakodó lettem,úgy néz ki összeálltunk mind a sérülésekből mind fejben. 49ers-ellen jó esélyeket látok, Kap nagyon tapasztalatlan és az az Offense igen csak megállítható innentől kezdve pedig Rodgerséken múlik a dolog ami szerencsés helyzetnek mondható bármennyire is kemény a SF D. Ja és Rodgers sok sajtfejűt vár Friscoba, sok rajongója van és közel van a szülővárosa is.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ha az O játékából indulok ki (D-t felesleges ez alapján a meccs alapján megítélni), nagyon elégedettek lehetünk. azért a Vikes D a jobbak közé tartozik és lényegében momentumuk sem volt. szvsz ez az amiről elfelejtkeznek akik azt mondogatják, hogy Ponderrel máshogy alakul a meccs, itt ma totál egyértelműen jobbak voltunk.

a jövő hétre: nem gondoltam volna, de DuJuan Harrisen múlik majd 😀 ha tud futni egy olyan 3-4 yardos átlaggal, hozható a meccs, sőt. persze ehhez kell, hogy a passzjáték olyan jól működjön, mint ma (nem nagyon voltak droppok!). D-ben sokat ér CM3 és Woodson visszatérése, ez azért látszik. ami nagyon tetszett, hogy egy sack után Woodson odament mindenkihez aki érdekelt volt benne és egyenként lepacsizott. ez fontos egy kapitánytól és úgy tűnik ő kb maradéktalanul teljesíti a kötelességét 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Gratu Pacskerek 😛 😀 Sajna sima lett így, bocs ha túlságosan kiakadtam, csak már így is felcseszett ez az egész. Sok siker a playoffban
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kuhn now has a TD in each of the last four postseasons. He's the only guy in the NFL who can make that claim.

Victory Monday, illetve Sunday 😊

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Na gratula, hogy nyertetek, de ha lesz QB-nk, majd visszaadjuk a kölcsönt!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Green Bay Packers
11 WR Jarrett Boykin
31 CB Davon House
44 RB James Starks
58 LB Frank Zombo
80 WR Donald Driver
91 DT Jordan Miller
99 DE Jerel Worthy

Starting lineup changes: On offense, #26 DuJuan Harris will start in place of #20 Alex Green at running back.
több mint 11 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Webb kezd Ponder helyén, hát nem lettem nyugodtabb.gamerkr
Én se. Ezek után gondolom vagy nagyon jó napja lesz vagy nagyon rossz.