Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Wilson lesz, Cobb lehet, Woodson tuti nem.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
QB Aaron Rodgers, LB Clay Matthews and C Jeff Saturday were named to the Pro Bowl by the NFL. KR Randall Cobb and G Josh Sitton named 1st alternates.
gamerkr
Na Saturday egy vicc, akárcsak Jones és Hayward hiánya.Gergőbácsi
Jonest miért mondod, csak a legtöbb elkapott TD-je van 😛
amúgy meg PB-n ne problémázzunk, mindig is tudtuk, hogy a név rengeteget számítSzobi22
Természetesen nem problémaként írtam, csak szimpla megjegyzésként. Az elmúlt három évben mindig volt liga top3 elkapónk a TD-k számát tekintve. Érdekes, hogy mindhárom évben más vitte a prímet. Wilson lehet, hogy játszik vasárnap. Szükség is lesz rá, hogy megakadályozhassák AP (egyébként megérdemelt) történelmi sikerét.

Adott egy csapat, melynek nyernie kell és bent van a PO-ban. A legjobb futó áll rendelkezésükre, otthon játszanak, jó passrush-sal, feltüzelt fanatikusaik előtt, minden adott egy óriási sikerhez. Nekünk már meg sem kéne jelennünk. De remélem mégis elrontjuk az ünnepet és nem sokat halljuk az idegesítő tülkölést. 😊 A yahoos tippjáték minket írt underdognak, ami nem baj, viszont érdekes.Gergőbácsi
Értem én hogy elvertünk egy játszani nem akaró, mindenbe beleszaró Texanst. Meg hogy 7-1el állunk otthon, de azért underdognak nem mondanám a Packerst így se 😀
Nem szeretem az ilyen meccseket amikor minden úgy tűnik hogy nekünk áll, ekkor szokott jönni Ponder és megnyer ia meccset ,csak nem nekünk 😀
Ha nem toljátok le a meccset akkor kemény zúzás lesz kicsit félek a sérülésektől, de ha nyerünk akkor WC körben is fogunk 😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
QB Aaron Rodgers, LB Clay Matthews and C Jeff Saturday were named to the Pro Bowl by the NFL. KR Randall Cobb and G Josh Sitton named 1st alternates.
gamerkr
Na Saturday egy vicc, akárcsak Jones és Hayward hiánya.Gergőbácsi
Jonest miért mondod, csak a legtöbb elkapott TD-je van 😛
amúgy meg PB-n ne problémázzunk, mindig is tudtuk, hogy a név rengeteget számítSzobi22
Természetesen nem problémaként írtam, csak szimpla megjegyzésként. Gergőbácsi
tudom, én hogy tisztában vagy a dolgokkal, csak ez tipikusan olyan téma, amibe bele lehet kapaszkodni, ha valaki akar.

Vasárnap. Érdekes lesz tényleg, valóban kezd nagyon összeállni ez a Vikings. Ha most kikapunk, velük kell játszanunk még egyszer. Jó lenne ezt megelőznünk, és erre szerintem minden esélyünk meg is van. Ne felejtsük el, hogy nálunk kezd működni a futójáték, amivel azért lehet semlegesíteni a pass rusht

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
QB Aaron Rodgers, LB Clay Matthews and C Jeff Saturday were named to the Pro Bowl by the NFL. KR Randall Cobb and G Josh Sitton named 1st alternates.
gamerkr
Na Saturday egy vicc, akárcsak Jones és Hayward hiánya.Gergőbácsi
Jonest miért mondod, csak a legtöbb elkapott TD-je van 😛
amúgy meg PB-n ne problémázzunk, mindig is tudtuk, hogy a név rengeteget számítSzobi22
Természetesen nem problémaként írtam, csak szimpla megjegyzésként. Az elmúlt három évben mindig volt liga top3 elkapónk a TD-k számát tekintve. Érdekes, hogy mindhárom évben más vitte a prímet. Wilson lehet, hogy játszik vasárnap. Szükség is lesz rá, hogy megakadályozhassák AP (egyébként megérdemelt) történelmi sikerét.

Adott egy csapat, melynek nyernie kell és bent van a PO-ban. A legjobb futó áll rendelkezésükre, otthon játszanak, jó passrush-sal, feltüzelt fanatikusaik előtt, minden adott egy óriási sikerhez. Nekünk már meg sem kéne jelennünk. De remélem mégis elrontjuk az ünnepet és nem sokat halljuk az idegesítő tülkölést. 😊 A yahoos tippjáték minket írt underdognak, ami nem baj, viszont érdekes.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
QB Aaron Rodgers, LB Clay Matthews and C Jeff Saturday were named to the Pro Bowl by the NFL. KR Randall Cobb and G Josh Sitton named 1st alternates.
gamerkr
Na Saturday egy vicc, akárcsak Jones és Hayward hiánya.Gergőbácsi
Jonest miért mondod, csak a legtöbb elkapott TD-je van 😛
amúgy meg PB-n ne problémázzunk, mindig is tudtuk, hogy a név rengeteget számít

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
QB Aaron Rodgers, LB Clay Matthews and C Jeff Saturday were named to the Pro Bowl by the NFL. KR Randall Cobb and G Josh Sitton named 1st alternates.
gamerkr
Na Saturday egy vicc, akárcsak Jones és Hayward hiánya.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
QB Aaron Rodgers, LB Clay Matthews and C Jeff Saturday were named to the Pro Bowl by the NFL. KR Randall Cobb and G Josh Sitton named 1st alternates.

több mint 11 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Áldott Békés karácsonyt minden Packers fannak..

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Kellemes ünnepeket 😊
több mint 11 éve
geg Green Bay Packers 5
Boldog Karácsonyt 😊
több mint 11 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Boldog karácsonyt! 😊
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Boldog Karit, Packers győzelmeket mindenkinek!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Békés Karácsonyt mindenkinek!
több mint 11 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
Én szintén boldog ünnepeket kívánok mindenkinek és persze örömmel teli playoff-t minden Packers drukkernek. 😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Csatlakozom én is, minden Packers-fannak, és egyáltalán mindenkinek a fórumon boldog, békés ünnepeket kívánok.
Képet meg nem is keresek, mert esélyem sincs ezután 😊

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Boldog, békés Karácsonyt mindenkinek! 😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
QB gyereket nálatok (most nem jut eszembe a neve, de jó játékosnak tűnik).Go Vikings!
haha, az mondjuk tényleg nem árt, ha van legalább egy értelmes irányító egy összecsapáson 😀

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Meg kell verni a Vikingst, a legfontosabb h ne sérüljön meg senki. Viszont Rodgerst mindenképp kezdetném, nehogy az történjen mint előző évben.Szobi22
Ha győzni akartok, azért meg kell dolgozni. A csoportmeccseinken általában hullanak az emberek, azt hiszem Bears ellen vagy tucatnyi ember kiesett (kombinálva, mindkét oldalról), de abban biztos vagyok, hogy a meccs után mindenki vért fog pisálni.😊 Ha győztök is (talán), az is biztos, hogy emlékezni fogtok ránk, mikor a rákövetkező meccsen nehezebben megy a levegővétel, és minden mozdulat égető fájdalmat hoz magával. Igen, igen, a csoportmeccsek már csak ilyenek, nektek ez MÉG nem play off rangadó, de nekünk viszont MÁR az!😊

Természetesen senki sérülését nem szeretném látni, de abban biztos vagyok, hogy véres és kőkemény összecsapás lesz, és senki se viheti fel csak a mezt a pályára. Örülök, hogy az OL javul nálatok, keserű lenne a szám íze, ha azért nyernénk csak, mert legyilkoltuk azt a QB gyereket nálatok (most nem jut eszembe a neve, de jó játékosnak tűnik).bebop

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A Seahawks valóban visszaadott valamit, de ehhez nyerni kell, nem szeretném ha bárkit is besegítenénk a PO-ba, aztán kitudja, 1 hét múlva lehet a Vikes-al találkoznánk...
gamerkr
Ha kikapnánk tőlük, akkor biztos, hogy velük
A 49ers szerintem behúzza a Cards elleni meccset
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
még mindig nem értem,h azért mert Cobb kilépett, miért jöttünk a 40esről. itt milyen szabály lépett életbe??

bebop
Kint fogta meg, ezért a kirúgás a szabály szerint "out of bounds" lett. Annak a büntetése meg a 40 yardos kezdés.
A labda még élt, és mivel az egyik lába kint volt, hivatalosan a pályán kívül állt amikor elkapta, ezt használta ki. Ha előbb elkapja és utána kilép, akkor onnan jöttünk volna, ahol kilépett.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
át is tették a meccsünket 22:25-re, a Sporttv ezt fogja adni szerintem.

A Seahawks valóban visszaadott valamit, de ehhez nyerni kell, nem szeretném ha bárkit is besegítenénk a PO-ba, aztán kitudja, 1 hét múlva lehet a Vikes-al találkoznánk...

A fal egész jól dolgozott, és már nem Áron a legtöbbet sackelt irányító (Rivers). Grant jó formája biztató.

több mint 11 éve
bebop 413 — Packers fan
Úgy fest, a Seahawks visszaadta, amit "elvett", innentől rajtunk múlik a bye. Mondjuk a csapat mostani formáját elnézve egyáltalán nem biztos, hogy jól jönne.
Tegnapi meccsről sokat beszélni nem lehet, minden szinten dominancia volt egyszerűen. Cobb egy zseni (rég tetszett annyira play, mint ahol kilépett a kickoffnál), az OL meg egész működőképesnek tűnt.Szobi22
még mindig nem értem,h azért mert Cobb kilépett, miért jöttünk a 40esről. itt milyen szabály lépett életbe??

Egy biztos, a seed 2 elég jól hangzik, lévén elég kemény ellenfelek vannak már wild cardban is, ha nem úgy menedzseljük le a dolgot mint tavaly, akkor egyértelmű előny a +1 hét pihi. Meg kell verni a Vikingst, a legfontosabb h ne sérüljön meg senki. Viszont Rodgerst mindenképp kezdetném, nehogy az történjen mint előző évben. Mondjuk most elég más a helyzet, nem domináltunk olyan egyértelműen idén, mint tavaly, nem vagyunk jóllakott címvédők, tapasztaltuk tavaly hogyan lehet szuperül kiesni az 1.körben a playoffból, stb..

GB
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Úgy fest, a Seahawks visszaadta, amit "elvett", innentől rajtunk múlik a bye. Mondjuk a csapat mostani formáját elnézve egyáltalán nem biztos, hogy jól jönne.
Tegnapi meccsről sokat beszélni nem lehet, minden szinten dominancia volt egyszerűen. Cobb egy zseni (rég tetszett annyira play, mint ahol kilépett a kickoffnál), az OL meg egész működőképesnek tűnt.

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Reméljük epic lesz. És győzzön a jobbik. Vagyis mi.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
Ah, nem akartok ti pihenni PO-ban.😊Go Vikings!
Ha ma nyer a Hawks ne számítsatok könnyű meccsre 😛