Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Finley szar, blablaLN
igen, már megbeszéltük, hogy voltak szar szezonjai. és idén? mit gondolsz az utóbbi pár meccses teljesítményéről?
de simán lehet, hogy végre örülhetsz szezon végén (ja, és ha már feltétlenül Gates-szel hasonlítgatjuk össze, mit mondanak az idei számaik? mert azért azt szokás tudni, hogy a statisztikával azt bizonyítunk be, amit akarunk)

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000111507/article/report-green-bay-packers-to-release-jermichael-finleyBeki
"Much of it reads like a takedown of Finley's disappointing season, from his poor blocking to his drops to his undisciplined route running and attitude."

Hogy ez mennyire igaz..LN
 www.jsonline.com/sports/packers/packers-seem-to-be-finished-with-finley-v081e07-183664521.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

JsOnline...

Sanco, hova lett ez a Finley?
"After the 2010 playoff defeat in Arizona, veteran safety Adrian Wilson said Finley was "very comparable to Antonio Gates. Hell of a player."

On Oct. 8, 2010, two days before Finley suffered a season-ending knee injury in Washington, Redskins defensive coordinator Jim Haslett said, "He is probably one of the better (tight ends) in the league, if not the best.""


2011 óta:
"Since then, Finley has been penalized nine times and dropped 19 of 166 passes, a rate of 11.5% that almost doubles his mark from 2008-'10. According to STATS, no tight end has dropped more in the last 1½ seasons, and most of the leading tight ends have dropped fewer than 10.

Gates, by the way, has three drops in 157 targets during that span."


"But I didn't see him like a couple years ago where you worried about him all the time," one personnel director said. "I don't see that mismatch ability like I used to. Drops. Inconsistent routes. Not disciplined."
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Felesleges itt vitázni a meccsről, tegnap csak egy csapat volt a pályán. A bears nem rossz csapat, de ellenünk rendre kritikán aluliak. Ennyi.zolten
Azért csak egy one possesion meccs lett a vége, az hogy egy csapat volt a pályán túlzás.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Általában a Packers O nem muzsikál annyira fényesen ellenünk, szóval a Big Love McCarthy párharc nem annyira egyértelmű. A Packers D vs. Bears O viszont eldönti a párharcokat.

Amúgy érdekes ez a statisztika, amit írsz, tavaly 30. helyre tettek minket, kíváncsi lennék akkor hol álltunk mielőtt Cutler kiesett. Saccra 15-20. között.tüsi91
De ez is csak azóta, hogy a Capers féle 3-4-et nyomjuk.
Bár azt hiszem ez már nem teljesen az a zone blitz D, mint volt...

Gyanítom előrébb is végeztetek volna.
több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
Felesleges itt vitázni a meccsről, tegnap csak egy csapat volt a pályán. A bears nem rossz csapat, de ellenünk rendre kritikán aluliak. Ennyi.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Általában a Packers O nem muzsikál annyira fényesen ellenünk, szóval a Big Love McCarthy párharc nem annyira egyértelmű. A Packers D vs. Bears O viszont eldönti a párharcokat.

Amúgy érdekes ez a statisztika, amit írsz, tavaly 30. helyre tettek minket, kíváncsi lennék akkor hol álltunk mielőtt Cutler kiesett. Saccra 15-20. között.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tévedtek nektek, tévedtek nekünk. Szám szerint picit többet ellenünk, de ezt a meccset akkor se nyerjük meg, ha akkora csalás lett volna, hogy felbillen a pálya. Ennyi a történet.
Rendszerint pokoli rossz bíráskodás van a két csapat meccsén. Illetve nem is, hogy rossz, hanem, hogy iszonyú következetlen. (pl Shields-Hester pofozkodás).

S mi úgy érezzük, hogy a következetlenségből inkább rajtunk csattan jobbára az ostor (NFC döntő). Ettől függetlenül 5 év alatt 1 győzelem, ez félig a Packers érdeme, félig a Bears szégyene...

tüsi91
Ki volt írva a meccs közben, hogy 2004-2008 között sokkal jobb volt a győzelmi arány (7-3), aztán fordult a kocka (1-8). Gyanítom abból jön, hogy Smith nem talál fogást McCarthyn.
A másik stat, ami kemény volt, az a Bears O helyezése 2004 óta. Egyszer volt bent a top20-ban, 2006-ban, akkor SB-t is játszottatok. Kb egy OL-nyire vagytok tényleg valami jó eredménytől. Az pedig inkább a FO vagy az edzők munkája, hogy meglegyen.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tévedtek nektek, tévedtek nekünk. Szám szerint picit többet ellenünk, de ezt a meccset akkor se nyerjük meg, ha akkora csalás lett volna, hogy felbillen a pálya. Ennyi a történet.
Rendszerint pokoli rossz bíráskodás van a két csapat meccsén. Illetve nem is, hogy rossz, hanem, hogy iszonyú következetlen. (pl Shields-Hester pofozkodás).

S mi úgy érezzük, hogy a következetlenségből inkább rajtunk csattan jobbára az ostor (NFC döntő). Ettől függetlenül 5 év alatt 1 győzelem, ez félig a Packers érdeme, félig a Bears szégyene...
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha már bírózás, nézzünk két scoring drive-ot nálatok is: TD előtt 1 vagy 2 játékkal ordas fault Shieldsen, a FG előtt interceptiontől fosztotta meg Jeffery Shields-t. Ez 10 pont. Ezt is a bírók nézték el, a mi javunkra? (Tudom, követőben is többen elismerték ezt a Bears-fanok közül, azt hiszem, Te is.) Ha leveszem a vitatható scoring playeket, 14-3. Azért árnyaljuk már a képet.

Gergőbácsi
Az első FG drive-ban, Shields-re dobtak holdingot, miközben Jeffery éppen Shields facemask-jába kapaszkodott, annál fogva rántotta el. Elnézték a mi javunkra azt is.
Rögtön ezután jött Burnett DPI-je, majd a Bears O töketlenkedése a goal line-on...LN
I stand corrected, köszi a kijavítást.Gergőbácsi
Épp most nézem vissza a meccset, mert néha képregényt láttam tegnap.
(Jöhetnének már kötni, a szomszéd netje néha akad..)
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Ha már bírózás, nézzünk két scoring drive-ot nálatok is: TD előtt 1 vagy 2 játékkal ordas fault Shieldsen, a FG előtt interceptiontől fosztotta meg Jeffery Shields-t. Ez 10 pont. Ezt is a bírók nézték el, a mi javunkra? (Tudom, követőben is többen elismerték ezt a Bears-fanok közül, azt hiszem, Te is.) Ha leveszem a vitatható scoring playeket, 14-3. Azért árnyaljuk már a képet.

Gergőbácsi
Az első FG drive-ban, Shields-re dobtak holdingot, miközben Jeffery éppen Shields facemask-jába kapaszkodott, annál fogva rántotta el. Elnézték a mi javunkra azt is.
Rögtön ezután jött Burnett DPI-je, majd a Bears O töketlenkedése a goal line-on...LN
I stand corrected, köszi a kijavítást.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha már bírózás, nézzünk két scoring drive-ot nálatok is: TD előtt 1 vagy 2 játékkal ordas fault Shieldsen, a FG előtt interceptiontől fosztotta meg Jeffery Shields-t. Ez 10 pont. Ezt is a bírók nézték el, a mi javunkra? (Tudom, követőben is többen elismerték ezt a Bears-fanok közül, azt hiszem, Te is.) Ha leveszem a vitatható scoring playeket, 14-3. Azért árnyaljuk már a képet.

Gergőbácsi
Az első FG drive-ban, Shields-re dobtak holdingot, miközben Jeffery éppen Shields facemask-jába kapaszkodott, annál fogva rántotta el. Elnézték a mi javunkra azt is.
Rögtön ezután jött Burnett DPI-je, majd a Bears O töketlenkedése a goal line-on...
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Szerintem Dave keressük a saját csapatunkban a hibát. Mert nem a bírók miatt nem jut POba a csapat, hanem súlyos egyéni, csapat, edzői hibák miatt.
Voltak érdekes ítéletek, következetlen ítéletek, de ez benne van. Nem azon múlott.

Gratulálok a csoport győzelemhez, és illendőségből sok sikert a POba. tüsi91
Köszönjük. Akartam már írni, az értékelésed a Bears topikban teljesen korrekt volt. Voltak bírói hibák ide és oda, de ezt a meccset tényleg nem ez döntötte el.Gergőbácsi
kíváncsi lennék ha a Lambeau-n csinálják ezt ellenetek akkor is ezt mondod-e egy csoportrangadónál ami a PO-ról dönt. Na mindegy, a lényeg hogy korrekten el kell ismerni hogy ti voltatok a kevésbé gyengék.

Ja majd a puntnál a passzt azt majd elemezzétek már ki hogy mi szüksg volt rá 10-21-nél 5 perccel a vége előtt.
Nem hittem volna hogy Sanchezt lehet überelni idén, de ez... majdnem.davemayer
Igen, akkor ezt mondanám, HA ez lenne a helyzet, de NEM ez a helyzet. Nem a bírók vették el tőletek a győzelmet, vezettetek, ajándékot is adtunk rendesen nektek, az esély mindkét oldalon megvolt, bőven. Lehet, hogy nehéz megemészteni, de szerintem a Pack még így is, önmagához mérten szarabb teljesítménnyel is jobb csapat általában, vagy éppen jobb volt mindkét meccsen, ha úgy tetszik. Alapvetően azért győztünk.

Ha már bírózás, nézzünk két scoring drive-ot nálatok is: TD előtt 1 vagy 2 játékkal ordas fault Shieldsen, a FG előtt interceptiontől fosztotta meg Jeffery Shields-t. Ez 10 pont. Ezt is a bírók nézték el, a mi javunkra? (Tudom, követőben is többen elismerték ezt a Bears-fanok közül, azt hiszem, Te is.) Ha leveszem a vitatható scoring playeket, 14-3. Azért árnyaljuk már a képet.

És csak úgy általában: néha az ember azt hiszi már, hogy kezd általánossá válni egy olyan nézet, hogy minket - és néhány más kivételezettet - tolnak csak a bírók, csak nálunk holdingol a komplett O-fal, sőt, ezt előre lezsírozzák a zebrákkal. A mi pass rushereinket sosem éri holding, hátrányunkra nincsenek late hitek, dirty playek. Igazából már játszanunk sem kell. És nyugodtan lehet így gondolni.

Nyilván az is egy vélemény, hogy kollektíve ZEBRAS-nak titulál valaki egy csapatot, ezt tiszteletben tartom.
Az én véleményem pedig az, hogy jobbak vagyunk a Bearsnél jó ideje, és külön öröm, hogy három éven belül másodszor a Soldieren jutottunk be ellenük a PO-ba (ahová sztem még becsúszhatnak ők is). Annak is örülök, hogy egyre többen irigykednek és csak kifogásokkal és alaptalan vádakkal illetik a csapatot. Ez jó jel.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha már vicces playt keresünk, inkább a Bears wannabe fakejét mondanám. Majdnem nem vették észre 😀

ÉS most olvasom, hogy MM azt nyilatkozta, bízik Crosbyban, nem válunk meg tőle.

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Szerintem Dave keressük a saját csapatunkban a hibát. Mert nem a bírók miatt nem jut POba a csapat, hanem súlyos egyéni, csapat, edzői hibák miatt.
Voltak érdekes ítéletek, következetlen ítéletek, de ez benne van. Nem azon múlott.

Gratulálok a csoport győzelemhez, és illendőségből sok sikert a POba. tüsi91
Köszönjük. Akartam már írni, az értékelésed a Bears topikban teljesen korrekt volt. Voltak bírói hibák ide és oda, de ezt a meccset tényleg nem ez döntötte el.Gergőbácsi
kíváncsi lennék ha a Lambeau-n csinálják ezt ellenetek akkor is ezt mondod-e egy csoportrangadónál ami a PO-ról dönt. Na mindegy, a lényeg hogy korrekten el kell ismerni hogy ti voltatok a kevésbé gyengék.

Ja majd a puntnál a passzt azt majd elemezzétek már ki hogy mi szüksg volt rá 10-21-nél 5 perccel a vége előtt.
Nem hittem volna hogy Sanchezt lehet überelni idén, de ez... majdnem.davemayer
Most mit akarsz hallani(olvasni)? Hogy igen, igazad van, ahogy szokták, most is elcsalták a javunkra a meccset a bírók? Mert ha igen, akkor fölöslegesen töröd marad.
Ha azt, hogy ez vagy az a zászló jogtalan volt, akkor olvass vissza az eredménykövetőben és megtalálod, hogy mi mit gondolunk az esetről, vagy ha nem, akkor kérdezz rá itt, hogy mi mit gondolunk róla szerintem korrekt választ fogsz kapni.
Az, hogy itt mindkét csapat szar volt megint csak nem állja meg a helyét szemben a Lions elleni (főleg az első félidőben)teljesítménnyel, most viszonylag jól mentek a futások, amik megnyitották az utat a hosszabb passzoknak és az elkapók sem droppolgattak. A másik oldalon a védelem pedig folyamatosan nyomást tudott gyakorolni Cutlerre és a kezdeti gyenge futás elleni védekezés is feljavult.
S végül, hogy mi szükség volt a passzra? Az azt megelőző punt visszahordások: 0, 0, 7-19, 0, 0. Tehát mindössze egyszer sikerült visszahordani 7yardot, akkor viszont holdingot ítéltek és így az is -12 yard lett. Ilyen előzmények után talán bocsánatos bűn megpróbálni megdobatni egy olyan játékost, aki annak idején QB-ként került be az egyetemre.
Ezt a játékot Sanchez seggfejelős fumble-jéhez hasonlítani elég meredek.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Szerintem Dave keressük a saját csapatunkban a hibát. Mert nem a bírók miatt nem jut POba a csapat, hanem súlyos egyéni, csapat, edzői hibák miatt.
Voltak érdekes ítéletek, következetlen ítéletek, de ez benne van. Nem azon múlott.

Gratulálok a csoport győzelemhez, és illendőségből sok sikert a POba. tüsi91
Köszönjük. Akartam már írni, az értékelésed a Bears topikban teljesen korrekt volt. Voltak bírói hibák ide és oda, de ezt a meccset tényleg nem ez döntötte el.Gergőbácsi
kíváncsi lennék ha a Lambeau-n csinálják ezt ellenetek akkor is ezt mondod-e egy csoportrangadónál ami a PO-ról dönt. Na mindegy, a lényeg hogy korrekten el kell ismerni hogy ti voltatok a kevésbé gyengék.

Ja majd a puntnál a passzt azt majd elemezzétek már ki hogy mi szüksg volt rá 10-21-nél 5 perccel a vége előtt.
Nem hittem volna hogy Sanchezt lehet überelni idén, de ez... majdnem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Cobb megdöntötte végül Ahman Green rekordját?

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Szerintem Dave keressük a saját csapatunkban a hibát. Mert nem a bírók miatt nem jut POba a csapat, hanem súlyos egyéni, csapat, edzői hibák miatt.
Voltak érdekes ítéletek, következetlen ítéletek, de ez benne van. Nem azon múlott.

Gratulálok a csoport győzelemhez, és illendőségből sok sikert a POba. tüsi91
Köszönjük. Akartam már írni, az értékelésed a Bears topikban teljesen korrekt volt. Voltak bírói hibák ide és oda, de ezt a meccset tényleg nem ez döntötte el.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem Dave keressük a saját csapatunkban a hibát. Mert nem a bírók miatt nem jut POba a csapat, hanem súlyos egyéni, csapat, edzői hibák miatt.
Voltak érdekes ítéletek, következetlen ítéletek, de ez benne van. Nem azon múlott.

Gratulálok a csoport győzelemhez, és illendőségből sok sikert a POba.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Zebras? You talkin' 'bout Zebras? Playoffs!
Teljesült a szezonközepi kívánságom, bejutottunk.

Ja és Marshall a legjobb, úgy játszott, mintha élete utolsó meccse lett volna! Gergőbácsi
félelmetes volt a TD-je, asszem Hayward fejét nyomta le.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
GREEEN BAY ZEBRAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!davemayer
elírtad, hogy NFC North Champions. na mindegy, értem énSzobi22
ja amúgy gratulálok, nagyon jól játszottatok, kb mint a Lions ellen, csak oltt a Lions segített itt meg a zebrákdavemayer
nem, mert ti voltatok a jókSzobi22
nem mi kurva szarok voltunk, csakúgy mint ti pont ezért szánalmas hogy így dölt el és nem úgy ahogy egy ilyen meccsnek kellett volna. Értem én hogy ott volt a Seattle-meccs, de az 1 play volt itt meg kb 6 holding volt amit nem fújtak be (15 is volt de 6 olyan égbekiáltó amit nem lehetett nem látni) + ezek a szép off pass int ami kb megint 30 van egy meccsen, Jefferynél talán 1 volt az, a többinél fogták egymást+ ugye itt a végén a def pass int... de tudom ott volt a Seattle-meccs, mindent szabad. Ja és hazai pályán voltunk egyébként.davemayer
önmagunkhoz képest gyengébbek voltunk, de hogy kurva szarok, azt nem mondanám. 3 kristálytiszta TD.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Zebras? You talkin' 'bout Zebras? Playoffs!
Teljesült a szezonközepi kívánságom, bejutottunk.

Ja és Marshall a legjobb, úgy játszott, mintha élete utolsó meccse lett volna!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
GREEEN BAY ZEBRAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!davemayer
elírtad, hogy NFC North Champions. na mindegy, értem énSzobi22
ja amúgy gratulálok, nagyon jól játszottatok, kb mint a Lions ellen, csak oltt a Lions segített itt meg a zebrákdavemayer
nem, mert ti voltatok a jókSzobi22
nem mi kurva szarok voltunk, csakúgy mint ti pont ezért szánalmas hogy így dölt el és nem úgy ahogy egy ilyen meccsnek kellett volna. Értem én hogy ott volt a Seattle-meccs, de az 1 play volt itt meg kb 6 holding volt amit nem fújtak be (15 is volt de 6 olyan égbekiáltó amit nem lehetett nem látni) + ezek a szép off pass int ami kb megint 30 van egy meccsen, Jefferynél talán 1 volt az, a többinél fogták egymást+ ugye itt a végén a def pass int... de tudom ott volt a Seattle-meccs, mindent szabad. Ja és hazai pályán voltunk egyébként.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
húú sok töketlenkedés belefért. Meglepődtem volna ha 21-10 után hátradőlhetünk. De egy Bears elleni rangadó már csak ilyen. Sporik azért rendesen megzavarodtak, főleg az utolsó negyedre. CMIII azért jóhogy visszatért, Finley végre elkap, de hogy Crosby-val mi lesz???

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
GREEEN BAY ZEBRAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!davemayer
elírtad, hogy NFC North Champions. na mindegy, értem énSzobi22
ja amúgy gratulálok, nagyon jól játszottatok, kb mint a Lions ellen, csak oltt a Lions segített itt meg a zebrákdavemayer
nem, mert ti voltatok a jók

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
GREEEN BAY ZEBRAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!davemayer
elírtad, hogy NFC North Champions. na mindegy, értem énSzobi22
ja amúgy gratulálok, nagyon jól játszottatok, kb mint a Lions ellen, csak oltt a Lions segített itt meg a zebrák

BEARS BABY!

Sir Alex immortal