Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
bebop 413 — Packers fan
A többi sérültről lehet tudni vmit? Nelson, Perry, Woodson, Bulaga mikor térhet vajon vissza, dobott erről már infót a csapat?

GB
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A fumble ret. TD-ig sehol sem voltunk. Ha jól rémlik Staffordnak két incomplete passza volt addig. Ha nincs a def td, megint bajban lettünk volna.

Rodgers szériája megszakadt, a Bears ellen kiszakadhat az a zsák. És most nem a sackekre gondolok 😊

A szezon (alapszakasz) legfontosabb mérkőzése, mindkét oldalon sok sérült, lehet sok visszatérővel. Mindenesetre Shields visszatérése királyul sikerült. Ha CMIII játszik, Hawk is apríthat a ráhívott blitzekkel.


gamerkr
Idén alig hívott blitzeket Capers.
A Lions ellen is kb 3-4-re emlékszem, többnyire Hayward érkezett, safety blitz meg szinte nem is volt egész évben.
Ideje lenne elővenni őket.LN
ha valaki ellen akkor ellenünk elő fogjátok venni 😊

Matthews játszik?davemayer
passz.
múlt héten sem edzett egyáltalán.
azért mi bizakodunk 😀
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
A fumble ret. TD-ig sehol sem voltunk. Ha jól rémlik Staffordnak két incomplete passza volt addig. Ha nincs a def td, megint bajban lettünk volna.

Rodgers szériája megszakadt, a Bears ellen kiszakadhat az a zsák. És most nem a sackekre gondolok 😊

A szezon (alapszakasz) legfontosabb mérkőzése, mindkét oldalon sok sérült, lehet sok visszatérővel. Mindenesetre Shields visszatérése királyul sikerült. Ha CMIII játszik, Hawk is apríthat a ráhívott blitzekkel.


gamerkr
Idén alig hívott blitzeket Capers.
A Lions ellen is kb 3-4-re emlékszem, többnyire Hayward érkezett, safety blitz meg szinte nem is volt egész évben.
Ideje lenne elővenni őket.LN
ha valaki ellen akkor ellenünk elő fogjátok venni 😊

Matthews játszik?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A fumble ret. TD-ig sehol sem voltunk. Ha jól rémlik Staffordnak két incomplete passza volt addig. Ha nincs a def td, megint bajban lettünk volna.

Rodgers szériája megszakadt, a Bears ellen kiszakadhat az a zsák. És most nem a sackekre gondolok 😊

A szezon (alapszakasz) legfontosabb mérkőzése, mindkét oldalon sok sérült, lehet sok visszatérővel. Mindenesetre Shields visszatérése királyul sikerült. Ha CMIII játszik, Hawk is apríthat a ráhívott blitzekkel.


gamerkr
Idén alig hívott blitzeket Capers.
A Lions ellen is kb 3-4-re emlékszem, többnyire Hayward érkezett, safety blitz meg szinte nem is volt egész évben.
Ideje lenne elővenni őket.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
So'oto elengedve, Jordan Miller DT a PS-ből felhozva a csapathoz. Gondolom a kevés DL miatt.
Vagy Ő lesz a csodafegyver, mivel tavaly a Maciknál vegetált a PS-ben 😀
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A fumble ret. TD-ig sehol sem voltunk. Ha jól rémlik Staffordnak két incomplete passza volt addig. Ha nincs a def td, megint bajban lettünk volna.

Rodgers szériája megszakadt, a Bears ellen kiszakadhat az a zsák. És most nem a sackekre gondolok 😊

A szezon (alapszakasz) legfontosabb mérkőzése, mindkét oldalon sok sérült, lehet sok visszatérővel. Mindenesetre Shields visszatérése királyul sikerült. Ha CMIII játszik, Hawk is apríthat a ráhívott blitzekkel.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Várom a meccset, hogy fent legyen, aztán nézem is meg mégegyszer. Érdekes volt, hogy mennyit használtuk Van Roten-t, extra falemberként illetve blokkolni TE-kéntLN
nbekem már jön a meccs, akinek kell link, dobjon pm-et 😊Szobi22
már lent 😀
Lassan meg is nézem, este lesz egy kis időm
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Várom a meccset, hogy fent legyen, aztán nézem is meg mégegyszer. Érdekes volt, hogy mennyit használtuk Van Roten-t, extra falemberként illetve blokkolni TE-kéntLN
nbekem már jön a meccs, akinek kell link, dobjon pm-et 😊

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
Nyertünk, ez a lényeg, a Lions elég sokáig fojtott minket. Tetszett, hogy -14 -nél is nyugodtnak láttam a kulcsembereket (és az is, hogy AR egy elrontott 4. kísérlet után dühös volt). A lényeget elmondtátok. Szerintem ha ennek a futójátéknak a 2/3-át tudjuk hozni, akkor jó esélyünk van bárki ellen.
Ahogy Kampman is megjegyezte követőben, és már sokan le is írták, a Packers egy dome-csapat, amely kint játszik. Félek, hogy lassan kialakul a home-disadvantage.

Jó lenne, ha beválna Barkley: a felépülő Bulaga átkerülne a vakoldalra, mert Sherrod lényegében két szezont hagyott ki, nem tudni, hogy gyógyul. Amennyiben a mockokban jelzett C/G drabális és elég intelligens és értelmes helyen megszerezhető lenne, akkor szép reményekkel várhatnánk a jövőt.

A D-falat is erősíteni kell, nagyon kikészülhettek és egy strapabíró futót is kellene hozni. De hála Istennek nem én döntök ezekben és az esetek legnagyobb részében a teljesítmény a FO-t igazolja. 😊

A héten a Bears ellen két lesajnált O-fal lesz, de szerintem ez lesz a csapda: valahogy meg fogják védeni Cutlert, már becsületből is (persze egy Clay-jel könnyebb dolgunk lenne). A mieink pedig remélem pass protban ott lesznek, dózereink meg futnak hatékonyan. Hiába Cutler rossz mérlege ellenünk, tartok tőlük.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha a maradék pár meccsen, esetleg a PO-ban is jól működik a srác, jön a kérdés (nálam legalábbis): Bulaga LT? LN
igen igen igen! Newhouseal kezdjünk valamit, mert (bár csak az első félidőt láttam), de szörnyű volt..brk
A másodikban annyival jobb volt, hogy sack nem jött róla.
Elmondtam minden pozitívumot róla.

Várom a meccset, hogy fent legyen, aztán nézem is meg mégegyszer. Érdekes volt, hogy mennyit használtuk Van Roten-t, extra falemberként illetve blokkolni TE-ként
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ha a maradék pár meccsen, esetleg a PO-ban is jól működik a srác, jön a kérdés (nálam legalábbis): Bulaga LT? LN
igen igen igen! Newhouseal kezdjünk valamit, mert (bár csak az első félidőt láttam), de szörnyű volt.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nagyon fontos győzelem volt, így ha megvernénk a macikat, meg is lenne a PO.
Csak az első negyedet láttam, ami finoman szólva is rettenetesen trágya volt, hosszabban azután írnék, hogy megnéztem az egész meccset.
Az alapján, amit láttam, Mosesnek valami elképesztően rossz meccse volt.
Ja, és DaJuan Harris nagy király 😊Szobi22
Kifejezetten tetszett, hogy effektív volt a futójáték. Nem nagy playek voltak, de jól haladtak a srácok előre vele. A következő meccseken is jó volna ez, jobb körülmények között még inkább levenné a terhet Aaron válláról.kobalu91
Külön figyeltem Barclayt. Szerintem komoly hiba nélkül játszott, a 2 sack balról jött.
Egy cinkesebb play-e volt csak, amikor KVB-t felvette, Finley meg taszajtott egyet KVB-n befelé. Suh megkerülte őket és majdnem odaért Rodgershez. Szerintem nem kis része van abban, hogy jobban működik a futás.

Ha a maradék pár meccsen, esetleg a PO-ban is jól működik a srác, jön a kérdés (nálam legalábbis): Bulaga LT?
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Nagyon fontos győzelem volt, így ha megvernénk a macikat, meg is lenne a PO.
Csak az első negyedet láttam, ami finoman szólva is rettenetesen trágya volt, hosszabban azután írnék, hogy megnéztem az egész meccset.
Az alapján, amit láttam, Mosesnek valami elképesztően rossz meccse volt.
Ja, és DaJuan Harris nagy király 😊Szobi22
Kifejezetten tetszett, hogy effektív volt a futójáték. Nem nagy playek voltak, de jól haladtak a srácok előre vele. A következő meccseken is jó volna ez, jobb körülmények között még inkább levenné a terhet Aaron válláról.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
5 forintot nem tette volna arra hogy TD passz nélkül nyerünk 😀 Úgy néz ki idén is meglesz a csoport viszont ha a játék nem lép fel egy sokkal komolyabb szintre rövid playoff lesz...
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nagyon fontos győzelem volt, így ha megvernénk a macikat, meg is lenne a PO.
Csak az első negyedet láttam, ami finoman szólva is rettenetesen trágya volt, hosszabban azután írnék, hogy megnéztem az egész meccset.
Az alapján, amit láttam, Mosesnek valami elképesztően rossz meccse volt.
Ja, és DaJuan Harris nagy király 😊

több mint 11 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Vikes besegített ....egy kicsit ...

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Shields fog kezdeni, vagy Hayward? (naná, hogy fantasy...)skizofita
szerintem Hayward.

több mint 11 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Shields fog kezdeni, vagy Hayward? (naná, hogy fantasy...)

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a harmadik SNF az évben.. ennél csak MNF fájdalmasabb nekünk. Nem baj, a Macik 7kor játszanak a Vikes-al.

Szép ez a táblázat, a Vikingeket úgy vertük, hogy nem szereztünk sacket!gamerkr
szép, de van hiba benne, vagy elvakult fan készítette: 3. hét Seattle, Wilson game winning int-jére annyira bedühödött, hogy egy TD-t sem írt be. 😊
Gergőbácsi
én megbocsátom neki 😀 Körülbelül annyiszor fogjuk látni azt a jelenet, mint a 2009 playoff meccsünk utolsó jelenetét (@ Cardinals). Sőt még lehet annál is többször.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
a harmadik SNF az évben.. ennél csak MNF fájdalmasabb nekünk. Nem baj, a Macik 7kor játszanak a Vikes-al.

Szép ez a táblázat, a Vikingeket úgy vertük, hogy nem szereztünk sacket!gamerkr
szép, de van hiba benne, vagy elvakult fan készítette: 3. hét Seattle, Wilson game winning int-jére annyira bedühödött, hogy egy TD-t sem írt be. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a harmadik SNF az évben.. ennél csak MNF fájdalmasabb nekünk. Nem baj, a Macik 7kor játszanak a Vikes-al.

Szép ez a táblázat, a Vikingeket úgy vertük, hogy nem szereztünk sacket!

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
Érdekesebb statok:

"Passing Defense:

The Packers are 3rd in opponents completion %

3rd in sack yardage
4th in sacks
6th in opponents passer rating
6th in INT's
9th in opponents yards per pass attempt

As for rushing defense, it slipped in standings Sunday.

16th in yards per game
25th in yards per attempt

But their opponents rush against them the 9th fewest times." CaliforniaCheez

No a passzvédelem Megatron miatt esni fog, remélem duplázzuk és Hayward is visszatér a régi szokásához, mintha az utóbbi két meccset szabadnapot vett volna ki. 😊


I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
több centi havat mondanak vasárnap estére Green Bay-ben. 😊gamerkr
akkor adjuk Grant kezébe a lasztit, mint a Seahawks ellen 2007ben? 😀 Persze az első néhány snapet kivéve...
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
több centi havat mondanak vasárnap estére Green Bay-ben. 😊

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Driver, Donald WR Thumb LP LP LP Probable
Lang, T.J. G/T Ankle DNP DNP LP Questionable
Manning, Terrell LB Shoulder LP LP LP Questionable
Matthews, Clay LB Hamstring DNP DNP DNP Out
Neal, Mike DE Shoulder DNP DNP DNP Doubtful
Nelson, Jordy WR Hamstring DNP DNP DNP Out
Saturday, Jeff C Foot LP LP LP Probable
Shields, Sam CB Ankle LP FP FP Probable
Starks, James RB Knee DNP DNP DNP Out
Wilson, C.J. DE Knee DNP DNP DNP Out
Woodson, Charles DB Collarbone LP LP LP Out

jópofa lesz, öszesen 4 DL egészséges.
nem fognak sokat pihenni