Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Visszavonul elhívom flag focizni 😀kobalu91
oda mondjuk pont alkalmatlan, mert nekirohan a védőnekSzobi22
Majd a védők ugranak előle.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Visszavonul elhívom flag focizni 😀kobalu91
oda mondjuk pont alkalmatlan, mert nekirohan a védőnek

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Most már ilyenben reménykedj:
Gergőbácsi
Ez is mekkora TD passz volt Flynn-től!!!
Persze az elkapás sem volt semmi. Grant sokkal sikeresebb lehetett volna, ha OL nélkül játszanák a futballt. 😕Sanco
Sebessége van, más kérdés, hogy el kell jutni legalább a LOS-ig.
Kíváncsi vagyok, mi lesz, ha Barclay tényleg marad RT és ha igen, hogy működik. Tudunk e arra futni.
A Vikes ellen egész jól ment.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Most már ilyenben reménykedj:
Gergőbácsi
Ez is mekkora TD passz volt Flynn-től!!!
Persze az elkapás sem volt semmi. Grant sokkal sikeresebb lehetett volna, ha OL nélkül játszanák a futballt. 😕Sanco
Visszavonul elhívom flag focizni 😀
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Most már ilyenben reménykedj:
Gergőbácsi
Ez is mekkora TD passz volt Flynn-től!!!
Persze az elkapás sem volt semmi. Grant sokkal sikeresebb lehetett volna, ha OL nélkül játszanák a futballt. 😕
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hip hip hurray welcome back 😊 Szerettem, nemtudom miért, tök átlagos futó de jó újra látni. JayB
azért vannak szép emlékek, 1 év fumble nélkül, 2x1200 yard
plusz egy igazi igásló.
ami a legfontosabb, ismeri a rendszert, szóval ezzel sem lesz gond szerintem, működni fog.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Hip hip hurray welcome back 😊 Szerettem, nemtudom miért, tök átlagos futó de jó újra látni.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Annyira én nem örülök Grantnek, sajnos nem véletlenül maradt eddig UFA véleményem szerint. De azért szurkolok neki, hogy beváljon 😀.MarioAna
Én is szurkolok neki, pedig a szívem mélyén reméltem, hogy látunk majd ilyeneket is 😀
kobalu91
Most már ilyenben reménykedj:
Gergőbácsi
volt neki egy jó hosszú a macik ellen is, talán a Soldier-en, a végén, már pályán kívül, elcsúszott a jégen.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Annyira én nem örülök Grantnek, sajnos nem véletlenül maradt eddig UFA véleményem szerint. De azért szurkolok neki, hogy beváljon 😀.MarioAna
Én is szurkolok neki, pedig a szívem mélyén reméltem, hogy látunk majd ilyeneket is 😀
kobalu91
Most már ilyenben reménykedj:

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Annyira én nem örülök Grantnek, sajnos nem véletlenül maradt eddig UFA véleményem szerint. De azért szurkolok neki, hogy beváljon 😀.MarioAna
Én is szurkolok neki, pedig a szívem mélyén reméltem, hogy látunk majd ilyeneket is 😀
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Annyira én nem örülök Grantnek, sajnos nem véletlenül maradt eddig UFA véleményem szerint. De azért szurkolok neki, hogy beváljon 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egyébként csak nekem tűnt fel, hogy ahhoz képest, hogy a szezon előtt az volt a beszédtéma, hogy mi lesz a secondary-vel, most velük van a legkevesebb gond? Dzsékob
Talán mert a rookie-k beváltak.
Kedvenc pletykalapunk (bleacherreport) valami olyasmit is írt, hogy Haywardnak esélye van pro-bowlra.. Még ha csak pletyka, akkor is szép.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Grant újra fedélzeten.

Starks-ot sajnálom, Green-el egész jó futópárosunk lenne, ha kicsit javul a fal. Az utóbbi meccseken azért látszódott, menni fog ez.

csak a vasárnapi meccs után is legyen ilyen jó a hangulat.

gamerkr
igazából olyan center kéne, aki futásblokkolásban is jeleskedik, Saturday csak korlátozottan.
Úgy néz ki, hogy a Sitton-Barclay duó jól blokkol, gondolom azért is maradhat majd RT, mert jobban csinálta, mint Lang. Meglátjuk.
Grant meg arra minimum jó lesz, hogy leszegett fejjel aprítsa az ellen 😀 Valamint ismeri a rendszert, könnyebben illeszkedik majd be.
több mint 11 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
Egyébként csak nekem tűnt fel, hogy ahhoz képest, hogy a szezon előtt az volt a beszédtéma, hogy mi lesz a secondary-vel, most velük van a legkevesebb gond?
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Grant újra fedélzeten.

Starks-ot sajnálom, Green-el egész jó futópárosunk lenne, ha kicsit javul a fal. Az utóbbi meccseken azért látszódott, menni fog ez.

csak a vasárnapi meccs után is legyen ilyen jó a hangulat.


több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Starks lehet hogy IR... 😕 nesze neked, szép remények. Grant vissza?
Nehezen lesz egy RB-egy FB kombóval rendes futás... DuJuan Harris, Johnny White....Gergőbácsi
Lo and behold, Grant visszatér:  twitter.com/jasonjwilde/statuses/276329180524851200

Remélem Bart Starr is jobban van:  www.channel3000.com/news/Bart-Starr-collapses-at-Madison-conference/-/1648/17649494/-/owb26jz/-/index.html?treets=c3k&tml=c3k_break&ts=T&tmi=c3k_break_1_11140112042012

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Starks lehet hogy IR... 😕 nesze neked, szép remények. Grant vissza?
Nehezen lesz egy RB-egy FB kombóval rendes futás... DuJuan Harris, Johnny White....Gergőbácsi
az a fránya 23 másodperc 😛Szobi22
keresgettem a RB-k pontos neveit a depth chart végén 😊
szerinted lesz így PO?Gergőbácsi
azt gondolom, hogy ha a Bearst megverjük, akkor szinte biztosan (Titans elleni vereséget egyszerűen nem tudok elképzelni). Maciknál is rengeteg a hiányzó, és ellenük hagyományosan megy, úgyhogy az meglehet. Lions eléggé szétesőben van, ennek ellenére tartok tőlük.
Ahhoz, hogy WC-on jussunk be, legalább egyel veszíthetünk többet, mint a 'Skins, 'Boys, Bucs, Vikes közül a legjobb. Ez elég sokváltozós, de összességében azt gondolom, hogy a Macik elleni meccsen múlik a dolog. Persze jó lenne utsó héten úgy játszani, hogy behúztuk az előtte levő hármat, és megvan a PO, de ez sajnos álom marad szerintemSzobi22
Meglehet, de tényleg a Macik elleni meccs lesz a kulcsa.
Egyébként White agyrázkódás miatt kihagyta a Vikes elleni meccset, talán elérhető lesz a héten, ha nem, akkor Green kap minden carryt, ami érdekes is lehet.
Nem futott rosszul, de ahhoz kellett, hogy ketten legyenek, pihenés plusz teljesen eltérő stílusban futnak Starksal.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Starks lehet hogy IR... 😕 nesze neked, szép remények. Grant vissza?
Nehezen lesz egy RB-egy FB kombóval rendes futás... DuJuan Harris, Johnny White....Gergőbácsi
az a fránya 23 másodperc 😛Szobi22
keresgettem a RB-k pontos neveit a depth chart végén 😊
szerinted lesz így PO?Gergőbácsi
azt gondolom, hogy ha a Bearst megverjük, akkor szinte biztosan (Titans elleni vereséget egyszerűen nem tudok elképzelni). Maciknál is rengeteg a hiányzó, és ellenük hagyományosan megy, úgyhogy az meglehet. Lions eléggé szétesőben van, ennek ellenére tartok tőlük.
Ahhoz, hogy WC-on jussunk be, legalább egyel veszíthetünk többet, mint a 'Skins, 'Boys, Bucs, Vikes közül a legjobb. Ez elég sokváltozós, de összességében azt gondolom, hogy a Macik elleni meccsen múlik a dolog. Persze jó lenne utsó héten úgy játszani, hogy behúztuk az előtte levő hármat, és megvan a PO, de ez sajnos álom marad szerintem

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Starks lehet hogy IR... 😕 nesze neked, szép remények. Grant vissza?
Nehezen lesz egy RB-egy FB kombóval rendes futás... DuJuan Harris, Johnny White....Gergőbácsi
az a fránya 23 másodperc 😛Szobi22
keresgettem a RB-k pontos neveit a depth chart végén 😊
szerinted lesz így PO?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Starks lehet hogy IR... 😕 nesze neked, szép remények. Grant vissza?
Nehezen lesz egy RB-egy FB kombóval rendes futás... DuJuan Harris, Johnny White....Gergőbácsi
az a fránya 23 másodperc 😛

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Starks lehet hogy IR... 😕 nesze neked, szép remények. Grant vissza?
Nehezen lesz egy RB-egy FB kombóval rendes futás... DuJuan Harris, Johnny White....

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Király, Starks is jó eséllyel megy IR-re. Ezzel marad Green, és DuJuan Harris (??). PEdig pont kezdett futójáték lenni
 www.jsonline.com/blogs/sports/182122231.html

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A vasárnapiról kevés szó esett, röviden a véleményem (bár sajnos nem tudtam végig nézni):
A legnagyobb pozitívumok Barcley, és hogy Jennings így tudott visszatérni. Ha ő jó formában van, nem nagyon lehet megállítani. Ráadsul Finley is azt hozta, amit várunk tőle, ott volt, amikor nagyon kellett.
D alapvetően nem volt rossz, 3 nagy playt engedtek el (az a fránya tackle..), azon túl elég szépen megfogtuk őket, ráadásul kimondottan jókor jöttek a pickek is. Persze a secondary tesztje nem Ponder lesz, de jól helyt álltak, ahogy szerintem az egész D.

Barcleyról most olvastam, hogy könnyen lehet, hogy marad ő az RT akkor is, ha Lang játszhat, akkor utóbbi megy vissza LG-ba.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Mondjátok, ha nagyon optimista vagyok, de szvsz ha a macikat verjük, szerintem még egy vereség is beleférne..brk
Néztem olyan kimenetelt, melyben még két vereség is belefért.
A Falcons már utolérhetetlen, a 49ersnek előnye van velünk szemben, csakúgy mint a Seattle-nek (egymás elleniben persze). Úgy érzem a Bears megfog minket, úgyhogy azt mondom, 2 vereséggel, egy Maci - egy Lions/Vikings, még talán meglehet a wildcard. Továbbjutásunk és esetleges sikeres első kör esetén abban bízom, hogy az NFC Eastben a kedvezőbbnek tűnő Boyz és Skins bekavar a Giantsnek.
Azt olvasni, talán Lang és Nelson sérülése sem súlyos. Ha visszatérnének, Lang mehetne vissza LG-ba. Matthews hab lenne a tortán.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mondjátok, ha nagyon optimista vagyok, de szvsz ha a macikat verjük, szerintem még egy vereség is beleférne..brk
ez nem optimizmus kérdése, mivel egy győzelemmel ellenük ugye egy meccsel előttük vagyunk, majd utána egy vereséggel ugyanott, csak éppen kétszer megvertük őket 😛