Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hali
greg jenningsel mi a helyzet?
visszahozzatok vagy elengeditek ev vegen?Rolni
elég kis esélyt látunk rá, hogy lesz pénz a megtartásáraSzobi22
ertem.
jatekarol, seruleserol, eddigi serulesek ha voltak stb... tudnal/tok irni kicsit?!
igazabol nalunk ha nekiallnak McKenzie-k takaritani akkor beferhet 1 eros FA igazolas es #1 WR kene, Reggie itt volt mikor draftoltatok...szoval ki tudja 😊
kosziRolni
röviden: igazi playmaker. Mélységi célpont, Rodgers-szel nagyon jó a kapcsolata, de red zone td-je is van elég 😊 Tavaly is rengeteg meccset hagyott ki, akkor térdszalag, most lágyék. Most szegény rá is sérült, asszem a Saints ellen még.

Én személy szerint sajnálnám ha elengednénk, Jones bizonyítja hogy tud nagy meccseket produkálni, és most igen jó szezonja is van, de nem tudom hogy fog változni ez. Persze minden attól függ, hogyan találunk-e (ha egyáltalán) helyet a cap alatt.gamerkr
koszi
ez a sok serules nem teszi eppen atom vonzova, de talan emiatt olcsobb lehet...majd kiderul...Rolni
friss info vele kapcsán, hogy játszhat a hétvégén. (forrás: a hivatalos Facebook oldaluk)
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
közben Sherrod IR-re került. Pickett meg nem edzett ma. AP-nek így nagy napja lesz vasárnap.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
hali
greg jenningsel mi a helyzet?
visszahozzatok vagy elengeditek ev vegen?Rolni
elég kis esélyt látunk rá, hogy lesz pénz a megtartásáraSzobi22
ertem.
jatekarol, seruleserol, eddigi serulesek ha voltak stb... tudnal/tok irni kicsit?!
igazabol nalunk ha nekiallnak McKenzie-k takaritani akkor beferhet 1 eros FA igazolas es #1 WR kene, Reggie itt volt mikor draftoltatok...szoval ki tudja 😊
kosziRolni
röviden: igazi playmaker. Mélységi célpont, Rodgers-szel nagyon jó a kapcsolata, de red zone td-je is van elég 😊 Tavaly is rengeteg meccset hagyott ki, akkor térdszalag, most lágyék. Most szegény rá is sérült, asszem a Saints ellen még.

Én személy szerint sajnálnám ha elengednénk, Jones bizonyítja hogy tud nagy meccseket produkálni, és most igen jó szezonja is van, de nem tudom hogy fog változni ez. Persze minden attól függ, hogyan találunk-e (ha egyáltalán) helyet a cap alatt.gamerkr
koszi
ez a sok serules nem teszi eppen atom vonzova, de talan emiatt olcsobb lehet...majd kiderul...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hali
greg jenningsel mi a helyzet?
visszahozzatok vagy elengeditek ev vegen?Rolni
elég kis esélyt látunk rá, hogy lesz pénz a megtartásáraSzobi22
ertem.
jatekarol, seruleserol, eddigi serulesek ha voltak stb... tudnal/tok irni kicsit?!
igazabol nalunk ha nekiallnak McKenzie-k takaritani akkor beferhet 1 eros FA igazolas es #1 WR kene, Reggie itt volt mikor draftoltatok...szoval ki tudja 😊
kosziRolni
röviden: igazi playmaker. Mélységi célpont, Rodgers-szel nagyon jó a kapcsolata, de red zone td-je is van elég 😊 Tavaly is rengeteg meccset hagyott ki, akkor térdszalag, most lágyék. Most szegény rá is sérült, asszem a Saints ellen még.

Én személy szerint sajnálnám ha elengednénk, Jones bizonyítja hogy tud nagy meccseket produkálni, és most igen jó szezonja is van, de nem tudom hogy fog változni ez. Persze minden attól függ, hogyan találunk-e (ha egyáltalán) helyet a cap alatt.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
hali
greg jenningsel mi a helyzet?
visszahozzatok vagy elengeditek ev vegen?Rolni
elég kis esélyt látunk rá, hogy lesz pénz a megtartásáraSzobi22
ertem.
jatekarol, seruleserol, eddigi serulesek ha voltak stb... tudnal/tok irni kicsit?!
igazabol nalunk ha nekiallnak McKenzie-k takaritani akkor beferhet 1 eros FA igazolas es #1 WR kene, Reggie itt volt mikor draftoltatok...szoval ki tudja 😊
koszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hali
greg jenningsel mi a helyzet?
visszahozzatok vagy elengeditek ev vegen?Rolni
elég kis esélyt látunk rá, hogy lesz pénz a megtartására

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
hali
greg jenningsel mi a helyzet?
visszahozzatok vagy elengeditek ev vegen?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha már draft.. Szerintem nem is annyira OT kell majd, mint inkább C és G. Saturday nem igazán találta/találja magát ebben a sémában, Lang meg nem az igazi LG-ben.
Ha EDS lesz a C (állítólag így lesz), akkor egy G minimum kell.
Ki tudja, talán egy Sherrod-(rookie/Lang)-EDS-Sitton-Bulaga fal működhetne.
S akkor ott lenne még Datko, aki majd minden poszton bevethető, plusz Barclay, aki szintén, Van Roten meg mint tartalék.
Tessék, összeraktam egy 8 fős OL-t 😀LN
Na, ez már tetszene. Bár Sherrod tkp. két éves lemaradásban van, az nem mindegy, milyen szinttől maradt le.😊
Remélem, valamilyen belső megbeszélést tart csak a fal és Rodgers. Elvégre a következő három hétben csak a Vikings, Lions és Bears kissé ijesztő D-lineja jön. Lesz itt mészárlás. Valamikor korábban írtam, hogy ha Rodgers megússza és lesz 10 W (ki tudja, mire lesz az elég), már elégedett leszek. Söprés sajnos nem lesz a divízión belül, úgy érzem.
Gergőbácsi
Kezdjük azzal, hogy jön Peterson. Amilyen a futójáték elleni védekezés, Pondernek akár passzolnia sem kell.
Nameg tényleg nem ártana, hogy az OL fent tartsa egy kicsit a csapatot a pályán, legalább amíg kilihegi magát a D...
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Ha már draft.. Szerintem nem is annyira OT kell majd, mint inkább C és G. Saturday nem igazán találta/találja magát ebben a sémában, Lang meg nem az igazi LG-ben.
Ha EDS lesz a C (állítólag így lesz), akkor egy G minimum kell.
Ki tudja, talán egy Sherrod-(rookie/Lang)-EDS-Sitton-Bulaga fal működhetne.
S akkor ott lenne még Datko, aki majd minden poszton bevethető, plusz Barclay, aki szintén, Van Roten meg mint tartalék.
Tessék, összeraktam egy 8 fős OL-t 😀LN
Na, ez már tetszene. Bár Sherrod tkp. két éves lemaradásban van, az nem mindegy, milyen szinttől maradt le.😊
Remélem, valamilyen belső megbeszélést tart csak a fal és Rodgers. Elvégre a következő három hétben csak a Vikings, Lions és Bears kissé ijesztő D-lineja jön. Lesz itt mészárlás. Valamikor korábban írtam, hogy ha Rodgers megússza és lesz 10 W (ki tudja, mire lesz az elég), már elégedett leszek. Söprés sajnos nem lesz a divízión belül, úgy érzem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Találós kérdés:

Sherrod IR vagy aktiválás? a héten eldől...LN
ha jól tudom 52-en vagyunk, szóval akár aktiválhatjuk is. Kérdés milyen állapotban van, ergo lát-e majd snapet. Papíron nov. 12-én kezdett újra edzeni. Az O-line már másodjára betlizik ekkorát. (Seattle, talán félig meddig Indy + a Bears ellen is volt bőven gond, akkor ez már több mint kettő...) De ez nem új probléma ugyebár. Magasan a legtöbbet sackelt irányító Áron (37-tel)

A tavalyi drafton rendbe lett téve a def (szo-szo), illetve az elsődleges cél ez volt. Jövőre szerintem OT-t húzunk, már az első körben, akárhol is kössünk ki az év végén.gamerkr
53
Legutóbb So'oto lett hozva, de akkor nem lett kitéve senki.
Egyébként az előszezon alapján nem értem, Datko miért nincs a kerettel. Valóban volt apróbb sérülése (nem az eredeti váll), viszont szerintem ott és akkor, azok ellen a csapatok ellen is jobb volt, mint amikor Newhouse volt fent arra a pár snapre.

Ha már draft.. Szerintem nem is annyira OT kell majd, mint inkább C és G. Saturday nem igazán találta/találja magát ebben a sémában, Lang meg nem az igazi LG-ben.
Ha EDS lesz a C (állítólag így lesz), akkor egy G minimum kell.
Ki tudja, talán egy Sherrod-(rookie/Lang)-EDS-Sitton-Bulaga fal működhetne.
S akkor ott lenne még Datko, aki majd minden poszton bevethető, plusz Barclay, aki szintén, Van Roten meg mint tartalék.
Tessék, összeraktam egy 8 fős OL-t 😀
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Találós kérdés:

Sherrod IR vagy aktiválás? a héten eldől...LN
ha jól tudom 52-en vagyunk, szóval akár aktiválhatjuk is. Kérdés milyen állapotban van, ergo lát-e majd snapet. Papíron nov. 12-én kezdett újra edzeni. Az O-line már másodjára betlizik ekkorát. (Seattle, talán félig meddig Indy + a Bears ellen is volt bőven gond, akkor ez már több mint kettő...) De ez nem új probléma ugyebár. Magasan a legtöbbet sackelt irányító Áron (37-tel)

A tavalyi drafton rendbe lett téve a def (szo-szo), illetve az elsődleges cél ez volt. Jövőre szerintem OT-t húzunk, már az első körben, akárhol is kössünk ki az év végén.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Találós kérdés:

Sherrod IR vagy aktiválás? a héten eldől...
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nehéz olyanról írni ami ment volna ezen a meccsen.

Amikor 7-7 volt az állás, azt hittem igazi shootout lesz, hát nem.

Viszont aki végignézte, láthatta Harrell első sikeres passzát.

MM azt mondta, a Vikes ellen G. Jennings már játszani fog, csak reménykedek hogy kétszer nem lépünk ugyanabba a folyóba.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Gondoltam, hogy verés lehet ebből ennyi sérülttel, de azt nem hogy ennyire. Legjobban talán CM3 hiányzott.kobalu91
Ameddig ébren voltam (31-10), addig nem is annyira CM3 hiányzott, mint inkább az OL....
Newhouse annyira szar volt, hogy inkább Datko legyen az LT, ennyire nem lenne rossz.
Osi például úgy verte meg, mintha csak gyakorlóbábú lett volna az edzésen. Blackburn is érintés nélkül ment át közte és EDS között..LN
akkor már sejted hogy mit érzünk mi az OL tekintetében... bár Webb tegnap nem is volt annyira gyenge. Jó meccs lesz ellenetek a Soldieren, már most várom 😊davemayer
egy kinti Packers fórumon pont ezt írták, hogy most érzik/érezni vélik, mit érezhetnek a Bears drukkerek ilyenkor. Csak a két D között óriási különbség van a javatokra. Mindenesetre megpróbáljuk, hátha lesz még tétje számunkra 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Gondoltam, hogy verés lehet ebből ennyi sérülttel, de azt nem hogy ennyire. Legjobban talán CM3 hiányzott.kobalu91
Ameddig ébren voltam (31-10), addig nem is annyira CM3 hiányzott, mint inkább az OL....
Newhouse annyira szar volt, hogy inkább Datko legyen az LT, ennyire nem lenne rossz.
Osi például úgy verte meg, mintha csak gyakorlóbábú lett volna az edzésen. Blackburn is érintés nélkül ment át közte és EDS között..LN
akkor már sejted hogy mit érzünk mi az OL tekintetében... bár Webb tegnap nem is volt annyira gyenge. Jó meccs lesz ellenetek a Soldieren, már most várom 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Nekem nem az fájt hogy vereséget szenvedtünk,hanem az hogy SZENVEDTÜNK...
Úgy álltunk ki ,hogy nem is akartunk nyerni😕😕

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Gondoltam, hogy verés lehet ebből ennyi sérülttel, de azt nem hogy ennyire. Legjobban talán CM3 hiányzott.kobalu91
Ameddig ébren voltam (31-10), addig nem is annyira CM3 hiányzott, mint inkább az OL....
Newhouse annyira szar volt, hogy inkább Datko legyen az LT, ennyire nem lenne rossz.
Osi például úgy verte meg, mintha csak gyakorlóbábú lett volna az edzésen. Blackburn is érintés nélkül ment át közte és EDS között..
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Gondoltam, hogy verés lehet ebből ennyi sérülttel, de azt nem hogy ennyire. Legjobban talán CM3 hiányzott.
több mint 11 éve
geg Green Bay Packers 5
Van itt valaki, aki használ esetleg andriod app-ot az események követésére? A csapat hivatalos appja jó, de kicsit lassú, nehézkes. Valakinek valami más, ami esetleg bevált?LN
 play.google.com/store/apps/details?id=com.gotv.nflgamecenter.us.lite&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nb3R2Lm5mbGdhbWVjZW50ZXIudXMubGl0ZSJd
Én ezt szoktam használni. Igaz nem túl gyakran, mert legtöbbször nem telefonon követem az eredményeket, de sztem egész jó 😊geg
hm, egyetlen eszközömmel sem kompatibilis a play store szerint. (3 telefon, tablet)
nem eredménykövetésre gondoltam egyébként, hanem a csapat körüli hírek, stb.

LN
Igaz, félrenéztem, eredményeknek olvastam az eseményeket. 😀 Sajnos abban nem tudok segíteni. Amúgy nekem is azt írja hogy nem kompatibilis a telefonommal, mégis le tudtam tölteni és fut is rendesen. 😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Macik nyerték a csopirangadót.gamerkr
akkor nyerni kell, nincs meseLN
jó is lenne, bár én pesszimista vagyok most. de kit érdekel? 😊Gergőbácsi
a Texans ellen én is pesszimista voltam, az is SNF volt.... 😊

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Macik nyerték a csopirangadót.gamerkr
akkor nyerni kell, nincs meseLN
jó is lenne, bár én pesszimista vagyok most. de kit érdekel? 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Macik nyerték a csopirangadót.gamerkr
akkor nyerni kell, nincs mese
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Van itt valaki, aki használ esetleg andriod app-ot az események követésére? A csapat hivatalos appja jó, de kicsit lassú, nehézkes. Valakinek valami más, ami esetleg bevált?LN
 play.google.com/store/apps/details?id=com.gotv.nflgamecenter.us.lite&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nb3R2Lm5mbGdhbWVjZW50ZXIudXMubGl0ZSJd
Én ezt szoktam használni. Igaz nem túl gyakran, mert legtöbbször nem telefonon követem az eredményeket, de sztem egész jó 😊geg
hm, egyetlen eszközömmel sem kompatibilis a play store szerint. (3 telefon, tablet)
nem eredménykövetésre gondoltam egyébként, hanem a csapat körüli hírek, stb.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Macik nyerték a csopirangadót.

több mint 11 éve
geg Green Bay Packers 5
Van itt valaki, aki használ esetleg andriod app-ot az események követésére? A csapat hivatalos appja jó, de kicsit lassú, nehézkes. Valakinek valami más, ami esetleg bevált?LN
 play.google.com/store/apps/details?id=com.gotv.nflgamecenter.us.lite&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nb3R2Lm5mbGdhbWVjZW50ZXIudXMubGl0ZSJd
Én ezt szoktam használni. Igaz nem túl gyakran, mert legtöbbször nem telefonon követem az eredményeket, de sztem egész jó 😊