Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Ah, nem akartok ti pihenni PO-ban.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Cobb sérülése mennyire nézett ki komolynak, és van rajta kívül más sérült?Hall Of Green
House-t nézegették még azt hiszem, Cobb elvileg saját lábán hagyta el a terepet, bicegve.gamerkr
Értem, köszi az infót!

Szerintetek egyébként jó lenne az első körös pihi vagy leülne tőle a csapat? Tavalyból kiindulva én eléggé félek az utóbbitól, bár ott már hetekkel playoff előtt be volt biztosítva a home field+ első körös bye.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Cobb sérülése mennyire nézett ki komolynak, és van rajta kívül más sérült?Hall Of Green
House-t nézegették még azt hiszem, Cobb elvileg saját lábán hagyta el a terepet, bicegve.

több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Cobb sérülése mennyire nézett ki komolynak, és van rajta kívül más sérült?

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na a 3. seed ha minden igaz már biztos, este hajrá Seattle 😊

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Úgy néz ki, EDS fog kezdeni centerben (de Saturday is aktív lesz valószínűleg).
Gergőbácsi
Áron nyilatkozta régebben, h EDS feneke hajlamos az izzadásra. Hideg van, most nem fog izzadni, úgyhogy ő lesz a kezdő 😀
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
RB fronton elég vékonyak leszünk..Green nem edzett egész héten, így nem hiszem hogy játszani fog, szóval marad Harris és Grant.Hall Of Green
és Kuhn, bár ő inkább 3rd downoknál van fenn.

több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
RB fronton elég vékonyak leszünk..Green nem edzett egész héten, így nem hiszem hogy játszani fog, szóval marad Harris és Grant.

több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X


megérte ma felkelnem. 😀gamerkr
Crabtree valami iszonyat ronda szegény 😀

de egyébként meg gameday, szóval már csak azért is megérte 😛

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


megérte ma felkelnem. 😀

több mint 11 éve
bebop 413 — Packers fan
Külföldi oldalon hsz: What about David Beckham? He can kick. 😊
Gergőbácsi
Beckham mint Packer 😀 Hatalmas lenne, hogy mutatna fején a sajt? Én még Robbie Carlosra gondoltam, ő talán a saját húszasunkról is meg tudná rúgni a field goalt.

GB
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Úgy néz ki, EDS fog kezdeni centerben (de Saturday is aktív lesz valószínűleg).
Out: Crabtree, Nelson, Starks, Woodson, Wilson.Gergőbácsi
Ennek örülök! Kétséges hogy EDS jobb lesz-e, mint Saturday (futásblokkolásban biztosan, de passzblokkolásnál sincsen túl magasan a léc 😛), viszont jobb alkalom nincs a kísérletezésre. Ha meg nem jön be a csere, akkor egyértelművé válik az egyik első számú need a drafton.Sanco
plusz nem is edzett sokat Saturday, lehet playoff-ra pihen egy kicsit. EDS meg egész jól teljesített, ebben a kicsit lyukas falban.

Neal nincs a sérültek közt, ez jó hír, CMIII-vel majd apríthatnak.

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Úgy néz ki, EDS fog kezdeni centerben (de Saturday is aktív lesz valószínűleg).
Out: Crabtree, Nelson, Starks, Woodson, Wilson.Gergőbácsi
Ennek örülök! Kétséges hogy EDS jobb lesz-e, mint Saturday (futásblokkolásban biztosan, de passzblokkolásnál sincsen túl magasan a léc 😛), viszont jobb alkalom nincs a kísérletezésre. Ha meg nem jön be a csere, akkor egyértelművé válik az egyik első számú need a drafton.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Úgy néz ki, EDS fog kezdeni centerben (de Saturday is aktív lesz valószínűleg).
Out: Crabtree, Nelson, Starks, Woodson, Wilson.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Van Roten a legújabb sérült a falban... Lang agyrázkódás, Saturday sem edzett.gamerkr
hóvihar miatt még a Lambeau is bezárt vagy mifene... mi folyik itt? Remélem két és fél nap alatt lesz annyi javulás, hogy lesz legalább egy tartalék O-lineman.
Ha így megy tovább, nagyon vékonyak leszünk a PO-ra.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Van Roten a legújabb sérült a falban... Lang agyrázkódás, Saturday sem edzett.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
lesz még egy havas meccsünk a Lambeau-n. És még el se kezdődött a rájátszás 😊

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A Te viszonyod Finleyhez már más tészta, de ha szóba kerül, akkor (szinte) minden egyes alkalommal megjegyzed, hogy nem éri meg a pénzét, ki kéne vágni stb., akkor csak nem gondolhatja azt az ember, hogy legalábbis közömbös Neked. 😀Sanco
nem akarok 5 oldalas idézéseket, azért csak ezt
szóval: legkevésbé sem szeretnék itt ellentéteket, tényleg elég jó kis állandó közösség alakult ki. egyszerűen én is azt érzem, amit itt előttem Sanco is mondott. kicsit mintha minden ilyen cikk "jól jönne".
abban teljesen egyetértünk, hogy Finley nem ennyit tud, mint amit látunk (még az utóbbi meccseken sem).
ha úgy játszana, ahogy tud, a liga egyik legjobbja lehetne, és hatalmas hasznunkra válhatna. kérdés, mi kell neki, hogy úgy játsszon..
és én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy kinek-minek köszönheti ezt a többfrontos lejárató kampányt, mert szvsz ez nem csak annyiról szól, ami le van írva

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Finley szar, blablaLN
igen, már megbeszéltük, hogy voltak szar szezonjai. és idén? mit gondolsz az utóbbi pár meccses teljesítményéről?
de simán lehet, hogy végre örülhetsz szezon végén (ja, és ha már feltétlenül Gates-szel hasonlítgatjuk össze, mit mondanak az idei számaik? mert azért azt szokás tudni, hogy a statisztikával azt bizonyítunk be, amit akarunk)Szobi22
Kösz, hogy számba adtok szavakat. Főleg, hogy nem én írtam.
Értelmes beszélgetést vártam volna, esetleg érveket, amiket meg is kaptam, bár nem értettem vele egyet.
Valamint kérdeztem.

Inkább befogom, nehogy valakinek még baja legyen velem
Mégegyszer kösz...LN
Nehogy már sértődés legyen a dologból! 😀
Amire én reagáltam, az elsősorban az általad idézett és belinkelt cikk, amit gusztustalannak tartok. Elsősorban a szubjektív statok, a megkérdezett "szakértők" (aki egy nappal később még hirtelen újabb TE-t sorol Finley elé 😂 )miatt, vagy hogy az idióta ügynök baromságaiért is Finley a bűnbak... Gyakorlatilag nincs olyan mondat, amiből kicsit is jól jönne ki Finley. Ez vagy egy mesterien megírt motivációs műremek, vagy egy szánalmas lejárató iromány, aminek az időzítése - ahogy Gerg?bácsi is megjegyezte - borzasztó.
A Te viszonyod Finleyhez már más tészta, de ha szóba kerül, akkor (szinte) minden egyes alkalommal megjegyzed, hogy nem éri meg a pénzét, ki kéne vágni stb., akkor csak nem gondolhatja azt az ember, hogy legalábbis közömbös Neked. 😀
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
A félig sérült védelem feljött a 9. helyre az engedett pontokat tekintve, az O a 13. (szerzett)


 www.packers.com/media-center/videos/Packers-celebrate-clinching-NFC-North-title/70f8f8d9-ec93-40e7-9edd-b035ada43570?campaign=fb121217

egyedül Crosby nem mosolyog, nagyon kíváncsi vagyok a végkifejletre, remélem nem baszunk rá miatta.
gamerkr
és ez a legeslegnagyobb lényeg.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A félig sérült védelem feljött a 9. helyre az engedett pontokat tekintve, az O a 13. (szerzett)


 www.packers.com/media-center/videos/Packers-celebrate-clinching-NFC-North-title/70f8f8d9-ec93-40e7-9edd-b035ada43570?campaign=fb121217

egyedül Crosby nem mosolyog, nagyon kíváncsi vagyok a végkifejletre, remélem nem baszunk rá miatta.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Srácok, remélem eltérő vélemények miatt nem lesznek személyes sérelmek. Jó közösség ez, örüljünk a kis sikereknek, ne forgácsoljon szét bennünket Finley, bírózás vagy netán lényegtelen kicker-probléma. 😊
Tény, hogy Finley javuló tendenciát mutat az utóbbi pár meccsen, nem (mindig) idiot, ahogy az a chicagoi mondta (nem jut eszembe a neve, Marshall után szabadon.) Mintha mostanság kevesebb kifelé dumálgatás menne. Green Bay nem a disztreksönt kedvelő hely, lehet, hogy ő és ügynöke megértették.
Azt hiszem, attól függetlenül, hogy pro vagy kontra foglal állást valaki itt Finley-ügyben, két dolgot talán leszögezhetünk:
1. Nagy dolgokra képes és lehet, lehetne képes
2. Nagyon nagy hasznára válhat a csapatnak.

Külföldi oldalon hsz: What about David Beckham? He can kick. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Finley szar, blablaLN
igen, már megbeszéltük, hogy voltak szar szezonjai. és idén? mit gondolsz az utóbbi pár meccses teljesítményéről?
de simán lehet, hogy végre örülhetsz szezon végén (ja, és ha már feltétlenül Gates-szel hasonlítgatjuk össze, mit mondanak az idei számaik? mert azért azt szokás tudni, hogy a statisztikával azt bizonyítunk be, amit akarunk)Szobi22
Kösz, hogy számba adtok szavakat. Főleg, hogy nem én írtam.
Értelmes beszélgetést vártam volna, esetleg érveket, amiket meg is kaptam, bár nem értettem vele egyet.
Valamint kérdeztem.

Inkább befogom, nehogy valakinek még baja legyen velem
Mégegyszer kösz...
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Finley szar, blablaLN
igen, már megbeszéltük, hogy voltak szar szezonjai. és idén? mit gondolsz az utóbbi pár meccses teljesítményéről?
de simán lehet, hogy végre örülhetsz szezon végén (ja, és ha már feltétlenül Gates-szel hasonlítgatjuk össze, mit mondanak az idei számaik? mert azért azt szokás tudni, hogy a statisztikával azt bizonyítunk be, amit akarunk)Szobi22
Azt hiszem megint egyetértünk. 😀
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000111507/article/report-green-bay-packers-to-release-jermichael-finleyBeki
"Much of it reads like a takedown of Finley's disappointing season, from his poor blocking to his drops to his undisciplined route running and attitude."

Hogy ez mennyire igaz..LN
 www.jsonline.com/sports/packers/packers-seem-to-be-finished-with-finley-v081e07-183664521.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

JsOnline...

Sanco, hova lett ez a Finley?
"After the 2010 playoff defeat in Arizona, veteran safety Adrian Wilson said Finley was "very comparable to Antonio Gates. Hell of a player."

On Oct. 8, 2010, two days before Finley suffered a season-ending knee injury in Washington, Redskins defensive coordinator Jim Haslett said, "He is probably one of the better (tight ends) in the league, if not the best.""


2011 óta:
"Since then, Finley has been penalized nine times and dropped 19 of 166 passes, a rate of 11.5% that almost doubles his mark from 2008-'10. According to STATS, no tight end has dropped more in the last 1½ seasons, and most of the leading tight ends have dropped fewer than 10.

Gates, by the way, has three drops in 157 targets during that span."


"But I didn't see him like a couple years ago where you worried about him all the time," one personnel director said. "I don't see that mismatch ability like I used to. Drops. Inconsistent routes. Not disciplined."LN
Ott nyomta tegnap 88-asban. 😛
Teszem hozzá nem is rosszul, uh tényleg hasonlított a sérülés előtti Finleyre.
Aztán a sérülése után csinált egy bűnrossz évet aminek a statisztikáit húzza rá nagyon korrektül a szerző, a jelenlegi évre. Ha teszem azt (kívánom, hogy legyen így 😊) mostantól a köv.szezon végéig nem droppolna egyet sem és hozna egy 100yard-1TD/meccses átlagot, akkor nyilván jönnének az elmúlt 3 év rengeteg droppjáról szóló stat-ok meg cikkek.
A másik, hogy nem tudom konkrétan mi számít dropnak, de gyanítom a tegnapi egyetlen passz, amit nem kapott el, szintén dropnak fog számítani, pedig az egy rossz passz volt, amit kis híján sikerült mégis megmentenie.
És kis érdekességként egy általad emlegetett elrontott belső blokkot csinált meg sikeresen az ominózus elrontott passz előtt. 😛