Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
mivel úgyis a Black Eyed Peas lép fel a szünetben, ezért:
http://www.youtube.com/watch?v=IKqV7DB8Iwg
KEZDŐDJÖN MÁR!
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Gergőbácsi nekem is keresnem kell valamit. 😂

Próbálok valami filmet nézni mert egyáltalán nem akar telni az idő...


Matthews és Greene interjú: http://www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/09000d5d81e2842e/Sunday-Sitdown-Matthews-Greene?module=HP_video

És a szurkolók: http://www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/09000d5d81e28319/Steelers-nation-vs-Packers-nation?module=HP_video

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Jarius Wynnek kisfia született 😊tenorx
GRATULA! Remélem ha inaktív is lesz, minden rendben van a kicsivel.

Szóval neki gratula, nekem meg

Gergőbácsi
vele jobban hat:
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
2 éve baromi szar érzés volt az utolsó másodpercekben elveszteni a döntőt. Remélem most megtudják Pittsburghben, hogy milyen érzés ez! 😊

Go Packers!
több mint 13 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nagyon drukkolok a csapatnak! Remélem a Packers tagjai foghatják kezükbe a trófeát!

Gergőbácsi, jól nézel ki! 😂

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Jarius Wynnek kisfia született 😊tenorx
GRATULA! Remélem ha inaktív is lesz, minden rendben van a kicsivel.

Szóval neki gratula, nekem meg


I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jarius Wynnek kisfia született 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
én titkon abban bízom, hogy mi többet tudunk a Steelersről, mint ők rólunk 😊.brk
Erre meg is van az esély az edzők miatt, de azért nem biztos😀kishaszi
Egy pici biztos.
De az tuti, hogy az O#-k igen hasonló D#-k ellen gyakorolhattak, mint ami rájuk vár.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
én titkon abban bízom, hogy mi többet tudunk a Steelersről, mint ők rólunk 😊.brk
Erre meg is van az esély az edzők miatt, de azért nem biztos😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
én titkon abban bízom, hogy mi többet tudunk a Steelersről, mint ők rólunk 😊
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Na akkor legyen meg Drivernek a megérdemelt gyűrű 😉Cowboykarcsi
Másnaposan is, de nagyon adom!
Ha nyerünk, reggelre újból beb***k!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
tényleg, az a kulcsa mindennek, hogy ki tudjuk a maximumot hozni magunkból, amennyiben ezt a Steelers nem engedi, haljunk meg minden inchért 😊 hihetetlen ez a csapat és még a jövő is a mienk lehet, de vannak olyanok, akiknek nincs még 2-3 éve várni egy esetleges SB győzelemre. ők biztos mindent megtesznek ezért a győzelemért, ahogy a fiatalok is. mienk a liga legjobb, legszerethetőbb csapata, a legjobb szurkolókkal (😀), 1, 2, 3, WHITE HOUSE!.brk
Így legyen!

Egy furmányos kérdés. Vajon ha mi kezdünk, megpróbálunk egy onside kicket, mint a Pats ellen? 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
tényleg, az a kulcsa mindennek, hogy ki tudjuk a maximumot hozni magunkból, amennyiben ezt a Steelers nem engedi, haljunk meg minden inchért 😊 hihetetlen ez a csapat és még a jövő is a mienk lehet, de vannak olyanok, akiknek nincs még 2-3 éve várni egy esetleges SB győzelemre. ők biztos mindent megtesznek ezért a győzelemért, ahogy a fiatalok is. mienk a liga legjobb, legszerethetőbb csapata, a legjobb szurkolókkal (😀), 1, 2, 3, WHITE HOUSE!
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ismerős szöveg, ismerős zene, nagyon jól összerakva Packers szempontból:
Inches - Grren Bay edition
Remélem, mi leszünk azok, akik jobban küzdenek és akár meghalni is készek azért az inchért.

Imához térdre, uraim.

Go Pack Go!Gergőbácsi
Nagyon jó! Szabályosan kirázott a hideg! 😊

A logót figyeltétek?
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nincs mit hozzátenni, nem is lehet, csak ki kell menni a pályára és a szívünket kitenni a győzelemért!

GO PACK GO!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Ismerős szöveg, ismerős zene, nagyon jól összerakva Packers szempontból:
Inches - Grren Bay edition
Remélem, mi leszünk azok, akik jobban küzdenek és akár meghalni is készek azért az inchért.

Imához térdre, uraim.

Go Pack Go!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na akkor legyen meg Drivernek a megérdemelt gyűrű 😉

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
áááááá végre 😊 itt a mester:
http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d81e25559/The-moment-you-ve-been-waiting-for?module=HP_video.brk
este volt a guest speeker vagy most délelőtt lesz? mekkora húzás lenne ha Dan Lauria lenne az, mint Lombardi 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hello srácok!
Az utóbbi héten én sem voltam itthon, ezért voltam ilyen passzív. Kérni akartam, hogy foglaljátok össze a történéseket, de ezek szerint nem történt semmi.

A Meccsről: tudom, hogy minket tartanak az esélyesebbnek, de én mégsem tudom így érezni. A Steelers az Steelers, lényegesen több játékosnak van tapasztalata ezen a szinten. Persze nekem jobban is tetszik az underdog-szerep.

És a lényeget én továbbra is abban látom, hogy ez megint egy jutalomjáték. Eljutottak idáig ezek a srácok, és a PO-ban megmutatták, hogy örömmel játszva, élvezve a játékot, hova lehet eljutni. Én ezt az egyet szeretném tőlük ma este is: hogy jó legyen nézni a játékukat. És persze húzzuk be ezt a meccset, ha már itt vagyunk, legyen a miénk az első, és az utolsó SB is 😊

GO PACK GO!!

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Basszus, hétfőn 7-re megyek dolgozni, de azért is megnézem. 😊vasza
Legjobb. Majdhogynem haza se kell mennem, csak melóba egyből.kishaszi
Ott fogom nézni 😀
Estére megyek.


A meccsről pedig. Akitől sokat várok, személy szerint: Jones-Nelson duo, valamint Quarless, főleg középen blokkolni.
Emellett szerintem lesz futásunk is, mint meglepetéselem 😀
A védelemben pedig ugyanolyan jó futás elleni védelmet, mint a PO-ban eddig mindig.

Szerintem nem lesz 7 pontos hátrány, sőt, ha az O-line működik, akkor 7-10 pont lehet ide. De ehhez ki kell kapcsolni a Steelers front7-t, ami naggggyon nem lesz egyszerű.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
áááááá végre 😊 itt a mester:
http://www.nfl.com/videos/nfl-videos/09000d5d81e25559/The-moment-you-ve-been-waiting-for?module=HP_video
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
És elérkezvén az SB napja ,ami lévén 2011 02 06 .És nekiállék bízni csapatában, valamint felkészülni (sörrel,kávéval ,szendviccsel és egyebekkel).a lenyűgöző látványra....
Mindazokáltal kinyilatkoztatá...bármi lesz is az eredmény ma este , a Green Bay Packers már bebizonyította ,hogy nem véletlen résztvevője eme nemes viadalnak.
Félté övéit . Mégis bízva engedi őket a kűzdötérre -tudván, nem okoznak néki csalódást.
És megnyugodván cselekedeteiben fennhangon mondá:-----
GO PACKERS GO
Majd magábamélyedvén elvonul szállására ,hol felajzva várá a fejleményeket .

És látomása lőn............egy kupa melynek neve Lombardi Trophy............és magához térvén mondá : ÚGY LEGYEN...



ilaris


.

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ki az, akitől a legnagyobb meglepetést várjátok?
O#: a 2 guard, remélem jól meg tudják állítani a blitzeket
D#: Woodson INT. egyetlen TO a meccsen.
Leszünk-e 7 pontnál nagyobb hátrányban?
leszünk, 10-re, de szerzünk egy TD-t a következő driveban.
Milyen játékelemnek kell radikálsian feljavulni ahhoz, hogy nyerjünk, szerintetek?
Elkapóknál a droppok. illetve ha összehozzuk a 3 yard/carry-t én maximálisan elégedett lennék a futással.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Basszus, hétfőn 7-re megyek dolgozni, de azért is megnézem. 😊vasza
Legjobb. Majdhogynem haza se kell mennem, csak melóba egyből.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 247 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
1-2-3, White House!!!

Ki az, akitől a legnagyobb meglepetést várjátok?
O#: Az elkapókon óriási lesz a nyomás, de megoldják :cool:, nagyon nagyon összeszedett játék kell, egy lábról felpattanó 'interception' itt már nem fér bele. Jenningsnek érik az idei playoff első td-ja!
D#: Woodson! Igazi hullámvasúton volt néhány meccsen; zászlók, aztán nagy játékok (fumble-t a népnek), valami hasonlót most is 😛, a másik meglepetésember Zombo, a michigan-i srác oda fogja magát tenni rendesen!

Leszünk-e 7 pontnál nagyobb hátrányban?
Jó lenne, ha az első pontokat mi szereznénk, szerintem 7 pontos hátrányban nem leszünk, de 3-6 ponttal lazán "elhúzhatnak".

Milyen játékelemnek kell radikálsian feljavulni ahhoz, hogy nyerjünk, szerintetek?
O-line 😀; Harrison,Woodley,Farrior,Hampton., hát nem lennék a helyükben. Ha Áronnak az átlagnál jóval többet kell menekülni, és az elkapók nem igen segítik ki, akkor bajban leszünk.