Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Mondjuk ez kellemes, hogy az az egyik legnagyobb problémánk, hogy ki kezdjen ILB poszton, mert egyik jobb mint a másik 😂 .
Más: agyf*sz közeli állapot kerülget, a koli hálózata full szar napok óta, hol van netem, hol nincs, ha nem fogom tudni nézni a SuperBowlt akkor megpusztulok 😀. Bár...akkor úgyis keresek valami kocsmát, ahol adják 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Mi a helyzet A.J Hawk-al??-az egyik barátom hatalmas Packers fan,és állítása szerint nem fog beférni jövőre a kezdőbe,igaz ez?-egyébként nektek fogunk szurkolni,egy kisebb baráti társasággal(kb 6-7 Pack,2 Steelers szurkoló ellen 😀 )
Mindent bele,kerüljön haza a trófea!!!!armando83
nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy ne maradjon kezdő, neki is kifejezetten jó idény volt az idei
több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
Mi a helyzet A.J Hawk-al??-az egyik barátom hatalmas Packers fan,és állítása szerint nem fog beférni jövőre a kezdőbe,igaz ez?-egyébként nektek fogunk szurkolni,egy kisebb baráti társasággal(kb 6-7 Pack,2 Steelers szurkoló ellen 😀 )
Mindent bele,kerüljön haza a trófea!!!!armando83
Én leszek az egyik pack szurkoló 😉
Találkozunk vasárnap 😂
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mi a helyzet A.J Hawk-al??-az egyik barátom hatalmas Packers fan,és állítása szerint nem fog beférni jövőre a kezdőbe,igaz ez?-egyébként nektek fogunk szurkolni,egy kisebb baráti társasággal(kb 6-7 Pack,2 Steelers szurkoló ellen 😀 )
Mindent bele,kerüljön haza a trófea!!!!armando83
Jó kérdés. Barnett-Bishop-Chillar-Hawk (ABC sorrendben) az ILB corps, ha egészségesek.
Jól játszik idén, de az év elején sem volt kezdő, lehet jövőre sem lenne az.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bocs!
Nem olvastam utána, mert nem nagyon érek rá. Lesz közös SB nézés?Toomy
Nekem tuti nem, én melózom éppen, de legalább nézni tudom.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bocs!
Nem olvastam utána, mert nem nagyon érek rá. Lesz közös SB nézés?
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Mi a helyzet A.J Hawk-al??-az egyik barátom hatalmas Packers fan,és állítása szerint nem fog beférni jövőre a kezdőbe,igaz ez?-egyébként nektek fogunk szurkolni,egy kisebb baráti társasággal(kb 6-7 Pack,2 Steelers szurkoló ellen 😀 )
Mindent bele,kerüljön haza a trófea!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://www.packers.com/media-center/videos/Capers-LeBeau-and-the-3-4/6d0a0ead-31c4-4ad5-9dc3-ef7a108822db#?id=6d0a0ead-31c4-4ad5-9dc3-ef7a108822db

Capers and LeBeau
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://a.yfrog.com/img617/577/4v9qqxigthp.jpg

Ma megyünk Dallasba. 😀MaG1Xx
S melyik az én csomagom? 😀
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
http://a.yfrog.com/img617/577/4v9qqxigthp.jpg

Ma megyünk Dallasba. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Azért én bízok bennük hogy nem fog negatívan hatni a játékukra, elvégre mindannyian profik..McCarthy-nak meg megkell oldania a dolgot, ezért ő az edző hogy az ilyen helyzeteket is kezelje.
Tényleg az lenne a legjobb hogyha összeülnének egy megbeszélésre a srácok és tisztáznák a helyzetet, utána meg 100%osan az SB-re koncentrálni!

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Nem hiszem el! Kurva gyorsan abba kéne hagyni ezt a baromságot mert ezen símán elmehet a SB. 😕MaG1Xx
Azért remélem nem lesz ennyire hatással a csapatra.

Mindenesetre szvsz Barnett önmaga alatt vágja a fát. Először a fotó mizéria világgá tweetelése, sértett bejegyzések formájában, most meg sértődötten reagál A-Rod - szerencsétlen időben és formában tett - kijelentésére. Aztán meg eléggé sérülékeny, plusz Hawk és Bishop játéka mellett nem biztos, hogy starter lehet. Ezzel - ha van, vagy lesz majd ilyen szándék- csak megkönnyíti, hogy trade legyen.
Másrészt Rodgers sem biztos, hogy gondolkozott, mielőtt beszélt. Tényleg jobb lett volna ezt szemközt megbeszélni. Nem volt bölcs döntés a részéről, agyon nem.
Finley más tészta, mert bár ő is "kiszólt" a külvilágnak, olyan tehetség és olyan jó játékos, hogy őt még nem érintheti a csapatváltozás szele.
Erre most mit kapunk? Itt van Barnett, aki bezárta a twittert, sokat "sír", újságírók siserehada egy egész hétig szimatol, hátha mond, ír valami "finomat".
A csapat jön ki ebből a legrosszabbul. Tom Pellissero szerint McCarthy azonnal meg kellene mondania minden játékosának, hogy kussoljanak. STFU, ASAP.

Megnézném, van-e ilyen vinnyogás a Steelersnél. Mit csinálnak? Készülnek, koncentrálva. Csendben. Mi meg szépen, lassan - úgy néz ki eddig - belekerülünk egy olyan helyzetbe, amiből nehéz lesz kijönni. A média persze meg a fogadóirodákra alapítottan nyomatja, hpgy mi vagyunk az esélyesek. Csak el ne higgyük. Azt meg pláne, hogy már le is játszódott a meccs. Nem, egy perc sem ment még le, és a másik oldalon nem a Long John Silver-utánzók fognak állni, hanem egy harcedzett csapat, amely egységes. És amely tudja, ismeri ezt a felfokozott hangulatú helyzetet.

Ui.: nagyon bírom Barnettet, itt volt végig a csapatnál, a védelem egyik vezére volt, de most két héten belül is a legrosszabb dolgot tette, amit lehetett. Bírom Rodgerst is, de neki sem itt, ilyen módon kellett volna azon IR-játékosokkal kapcsolatban megnyilvánilnia, akik nem voltak a csapat mellett.

Őszintén remélem, tartanak egy "Come together"-jellegű kis belső találkozót, mint tavaly a Tampa meccs után.
😕Gergőbácsi
Teljesen egyetértek. Tegnap pont láttam Barnett minden tweetjét, a törölteket is. Nagyon nagy arc, imádom, soha egy rossz szót nem tudtam volna róla mondani. Ez most elég váratlanul érintett.
Egy részről azt hiszem most a sértett kisgyerek szól belőle. Ami valamilyen szinten érthető is, mert a foci az élete, és én se tudnám elviselni, hogy majdnem egy szezont a pálya mellett töltsek.
De félek, hogy más is van a dologban. Lehet hogy már megmondták neki, hogy jövőre kicsi az esély, hogy te leszel a kezdő. (erre kicsi esélyt látok, de mégis...)
Tényleg bármi történt, azt jó lenne gyorsan megbeszélni, és a csapatszellemet erősíteni. Nem ezt a képet mutatta felénk idén a csapat. Ezek így nem Lombardi fiai... 😕
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Lesz, és az új OT-szabállyal fog eldőlni a meccs. 😊 De azt nem árulom el, ki nyer. 😛Soldados
Na az nem akármilyen történelmi meccs lenne. Szerintem az aranynadrágosok fognak nyerni 😛 😊Gergőbácsi
Khm.. a Steelers nacija milyen? 😛
LN
Tudom, pont azért írtam. 😛 😊
Kár, hogy a fogadóirodáknál nem lehet fogadni a goldenpants győzelmére. Nagyobb összeggel tennék rá. 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Azért remélem nem lesz ennyire hatással a csapatra.

😕Gergőbácsi
Bárhogy is alakul a dolog én most azért csalódtam a csapatban, egyáltalán nem volt jelemző ilyesmi széthúzás ránk a szezonban, sőt... nem értem miért pont a SB előtt kel csinálni a fesztivált. Most baromi rossz előérzet fogott el. 😕

Na de elég a vészmadárkodásból, GO PACK GO!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Lesz OT? 😉Gergőbácsi
Lesz, és az új OT-szabállyal fog eldőlni a meccs. 😊 De azt nem árulom el, ki nyer. 😛Soldados
Na az nem akármilyen történelmi meccs lenne. Szerintem az aranynadrágosok fognak nyerni 😛 😊Gergőbácsi
Khm.. a Steelers nacija milyen? 😛

Zombo lehet visszatérhet
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Nem hiszem el! Kurva gyorsan abba kéne hagyni ezt a baromságot mert ezen símán elmehet a SB. 😕MaG1Xx
Azért remélem nem lesz ennyire hatással a csapatra.

Mindenesetre szvsz Barnett önmaga alatt vágja a fát. Először a fotó mizéria világgá tweetelése, sértett bejegyzések formájában, most meg sértődötten reagál A-Rod - szerencsétlen időben és formában tett - kijelentésére. Aztán meg eléggé sérülékeny, plusz Hawk és Bishop játéka mellett nem biztos, hogy starter lehet. Ezzel - ha van, vagy lesz majd ilyen szándék- csak megkönnyíti, hogy trade legyen.
Másrészt Rodgers sem biztos, hogy gondolkozott, mielőtt beszélt. Tényleg jobb lett volna ezt szemközt megbeszélni. Nem volt bölcs döntés a részéről, agyon nem.
Finley más tészta, mert bár ő is "kiszólt" a külvilágnak, olyan tehetség és olyan jó játékos, hogy őt még nem érintheti a csapatváltozás szele.
Erre most mit kapunk? Itt van Barnett, aki bezárta a twittert, sokat "sír", újságírók siserehada egy egész hétig szimatol, hátha mond, ír valami "finomat".
A csapat jön ki ebből a legrosszabbul. Tom Pellissero szerint McCarthy azonnal meg kellene mondania minden játékosának, hogy kussoljanak. STFU, ASAP.

Megnézném, van-e ilyen vinnyogás a Steelersnél. Mit csinálnak? Készülnek, koncentrálva. Csendben. Mi meg szépen, lassan - úgy néz ki eddig - belekerülünk egy olyan helyzetbe, amiből nehéz lesz kijönni. A média persze meg a fogadóirodákra alapítottan nyomatja, hpgy mi vagyunk az esélyesek. Csak el ne higgyük. Azt meg pláne, hogy már le is játszódott a meccs. Nem, egy perc sem ment még le, és a másik oldalon nem a Long John Silver-utánzók fognak állni, hanem egy harcedzett csapat, amely egységes. És amely tudja, ismeri ezt a felfokozott hangulatú helyzetet.

Ui.: nagyon bírom Barnettet, itt volt végig a csapatnál, a védelem egyik vezére volt, de most két héten belül is a legrosszabb dolgot tette, amit lehetett. Bírom Rodgerst is, de neki sem itt, ilyen módon kellett volna azon IR-játékosokkal kapcsolatban megnyilvánilnia, akik nem voltak a csapat mellett.

Őszintén remélem, tartanak egy "Come together"-jellegű kis belső találkozót, mint tavaly a Tampa meccs után.
😕

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nem hiszem el! Kurva gyorsan abba kéne hagyni ezt a baromságot mert ezen símán elmehet a SB. 😕 Szerintem most McCarthynak kellene nagyon keményen fellépnie és rendet tenni a fejekben mert ez így nagyon nem lesz jó.

más:

Eagles want to interview Packers assistant Perry

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
http://www.espnmilwaukee.com/includes/news_items/40/news_items_more.php?id=5486§ion_id=40&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Jó kis vita alakul itt ki. Barnett most törölte ki a twitterét.tenorx
Nem kéne most ez a balhé, nagyon nem...Kampman
Abszolút szar előjelek, a koncentrációt biztos nem segítik elő.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Lesz OT? 😉Gergőbácsi
Lesz, és az új OT-szabállyal fog eldőlni a meccs. 😊 De azt nem árulom el, ki nyer. 😛Soldados
Na az nem akármilyen történelmi meccs lenne. Szerintem az aranynadrágosok fognak nyerni 😛 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
http://www.espnmilwaukee.com/includes/news_items/40/news_items_more.php?id=5486§ion_id=40&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Jó kis vita alakul itt ki. Barnett most törölte ki a twitterét.tenorx
Nem kéne most ez a balhé, nagyon nem...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Én csa annyit mondhatok., kisebb ünnep után, hogy boldog vagyok, hogy VÉGRE Super Bowl-t játszunk, és hogy pont a Steelers ellen, az a hab a tortán!
Emlékszem, tavaly évé végén, a PO-ért küzdve, igaz, hogy Polamalu nélkül, de kurvára megizzasztottuk őket, ami nem kis szó. "Csak" egy uccsó mp-es, tökéletes throw&catch-csl tudtak minket megverni... Na az egy "kis" kilengés volt, ha azt nézzü, hogy sokan D csatát vártak.Gergőbácsi
Asszem ellenetek szakadt meg az 5 meccses kudarcszériánk. Qrva nagy meccs volt, amelyen mintha nem is lettek volna védelmek. Most meggyőződésem, hogy teljesen más meccset látunk majd és aki eléri a 25 pontot, az nyert.Soldados
Tényleg kurva nagy meccs volt, emlékszem, akkor már A-Rod többet feküdt a hátán, mint bármely fürdőskurva. Az O-line lehetetlen játékát nézve csak reméltem, hogy a Steelers D nem tesz a sírba minket. Aztán az első play, valami 60 yardos BB-Wallace TD... na neeeeeeeeee. Utána feléledtünk porainkból, fordítottunk, csak hogy ahogy a játékidő lejár, kláccs pillanatban kikapjunk.
DE: szvsz az a vereség is talán erősítette a Packerst, mert bár jó pár szoros meccsen elvéreztünk idén (sőt, csak olyanon), de pariban voltunk. És idén, a szezon végére hála Istennek a ez a szopó trend számunkra kedvező fordulatot vett.
Lesz OT? 😉Gergőbácsi
ja, volt egy olyan jó CB-nk akkor, mint Josh Adams...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.espnmilwaukee.com/includes/news_items/40/news_items_more.php?id=5486§ion_id=40&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Jó kis vita alakul itt ki. Barnett most törölte ki a twitterét.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Lesz, és az új OT-szabállyal fog eldőlni a meccs. 😊 De azt nem árulom el, ki nyer. 😛Soldados
pedig jó lenne, komoly összeget tennék rá tippmixen 😀kobalu91
képes lennél a csapat ellen fogadni, ha azt mondaná egy médium, hogy kikapunk? ne legyél már ennyire anyagias 😀.brk
dehogynem 😊
a pénzből elmennék megnézni a Lambeau-t, meg gratulálnék a szezonért a srácoknak 😊
(mondjuk ha az ST-n menne el, akkor Slocum seggét is szétrúgnám 😀)
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Lesz OT? 😉Gergőbácsi
Lesz, és az új OT-szabállyal fog eldőlni a meccs. 😊 De azt nem árulom el, ki nyer. 😛Soldados
pedig jó lenne, komoly összeget tennék rá tippmixen 😀kobalu91
képes lennél a csapat ellen fogadni, ha azt mondaná egy médium, hogy kikapunk? ne legyél már ennyire anyagias 😀
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Lesz OT? 😉Gergőbácsi
Lesz, és az új OT-szabállyal fog eldőlni a meccs. 😊 De azt nem árulom el, ki nyer. 😛Soldados
pedig jó lenne, komoly összeget tennék rá tippmixen 😀