Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
Én nem értem füligjimmyt, az élet fájdalma van rajta és hogy a világ ellene van. De én már megírtam, hogy ő az egy főre eső mind a két bunkó magyarországon. Nem tudom miért kell állandóan más csapat fórumán írni a hülyeséget (a másik ilyen toca, a vikingektől). Nekem eszembe nem jutna mondjuk egy bears fórumon hisztizni.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Donald Driver@facebook: Big announcement coming soon!
nekem gyanús, hogy a csúcson akarná abbahagyni? :cool:
Ha igen...akkor nyerjük meg neki az SB-t....mármint nem csak neki, az egész csapat megérdemelné.
:mad:MarioAna
Ha megnyerjük, biztos... Ha nem, ő miatta sajnálnám a legjobban.
De ő biztosan az lesz, akin semmi sem múlik majd. Donald ha kell, a lelkét kirakja majd a pályára.
Remélem ír majd egy könyvet "Quickie makes to the Superbowl" címmel 😊
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Donald Driver@facebook: Big announcement coming soon!
nekem gyanús, hogy a csúcson akarná abbahagyni? :cool:
Ha igen...akkor nyerjük meg neki az SB-t....mármint nem csak neki, az egész csapat megérdemelné.
De ezen az IR-es képlehagyós dolgon még mindig fenn vagyok akadva :mad:

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ki tudja,ki, hol, és mekkorát kapott? Ez egy tiszta facemask, 15 yard bünti, észre se vették. Ha visszamegy, az a baj, ha nem, az a baj. Ha én odamegyek hozzá, az a baj, ha nem megyek oda hozzá, az a baj.füligjimmy
tényleg, neked muszáj mindent a személyed elleni támadásnak venni? senki egy szóval nem írta itt, hogy Cutler szemét, hogy nem ment vissza, azokat az embereket a Bears topikban keresd, ott azt is megtalálod, én mit írtam erről 😉

és igen, valószínűleg mindenki tud találni min 5 olyan esetet minden meccsen, ahol a bírók a csapata számára kedvezőtlenül döntöttek (jó, tudom, kivéve a Packerst, jó, ha meccsenként egy előfordul, főleg, ha a Bearssel játszunk..)

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
amúgy pont azon gondolkoztam, hogy miért mi választunk. tudja valaki? (nyilván igen, szóval légyszi 😛)
és én is jobban örültem volna a fehérnek (vagy kéknek 😊)Szobi22
Ejnye látni hogy nem olvastatok vissza a hsz-ek között, mert pont válaszoltam JayB-nek és feltettem ugyanilyen kérdést 😛 😊
Rodgers "vállsérüléséhez" pedig: egy cikk a lehetséges agyrázkódásról (Peppers hit): http://host.madison.com/ct/news/local/health_med_fit/article_20a7a8f2-280b-11e0-aca5-001cc4c03286.html
van benne néhány érdekes pont...
azért érdekes, hogy míg ez a cikk mondhatni neheztel a Packers stábra, mert még meg sem vizsgálták ott nagy látványosan,Gergőbácsi


Ki tudja,ki, hol, és mekkorát kapott? Ez egy tiszta facemask, 15 yard bünti, észre se vették. Ha visszamegy, az a baj, ha nem, az a baj. Ha én odamegyek hozzá, az a baj, ha nem megyek oda hozzá, az a baj.füligjimmy
A cikk a Peppers hitet írja mint agyrázkódás-gyanús esetet, pusztán tényként, eseményként, én nem azt szűröm le ebből pl hogy Peppers ilyen szemét vagy olyan alattomos (bár feltételezem, te sem azt akartad ezzel mondani, hogy CMIII milyen alantas köcsög rohadék). Nyilvánvaló, hogy a kép is egy abszolút egyértelmű szabálytalanságot ábrázol, ezt nem fújták be. Történik minden meccsen mind a kettő. Igazad van abban is, hogy ez a megvizsgálni/nem megvizsgálni, visszamenni a pályára/lent maradni eset is nézőpont kérdése.
A lényeg az, hogy arra az ellentmondásra akartam felhívni a figyelmet, hogy míg ez a cikk kvázi számonkér, addig Chicagoban szerintem (már amennyit hallottam/olvastam) abszolút méltatlan módon csesztetik Cutlert, ráadásul egy komoly sérülés okán.
Mondjuk az is érdekes, hogy több ilyen "számonkérő" vagy a siker után negatívumot tartalmazó cikket nem láttam Packers oldalakon.
"Ki tudja,ki, hol, és mekkorát kapott?" - ez is teljesen igaz végeredményben, mert arról ír a cikk, amit kívülről láttak, vagy látni véltek, nem arról, amit tudnak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/01/25/finley-barnett-feel-left-out-by-packers/tenorx
hát mondjuk ez elég szánalmas, nem tudom ki találta ezt a "szabályt" ki :rolleyes: .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/01/25/finley-barnett-feel-left-out-by-packers/
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Eldőlt: Zöldben fogunk játszani az SB-n. Csak aztán hozzon szerencsét 😊Kampman
amúgy pont azon gondolkoztam, hogy miért mi választunk. tudja valaki? (nyilván igen, szóval légyszi 😛)
és én is jobban örültem volna a fehérnek (vagy kéknek 😊)Szobi22
Ejnye látni hogy nem olvastatok vissza a hsz-ek között, mert pont válaszoltam JayB-nek és feltettem ugyanilyen kérdést 😛 😊
Rodgers "vállsérüléséhez" pedig: egy cikk a lehetséges agyrázkódásról (Peppers hit): http://host.madison.com/ct/news/local/health_med_fit/article_20a7a8f2-280b-11e0-aca5-001cc4c03286.html
van benne néhány érdekes pont...
azért érdekes, hogy míg ez a cikk mondhatni neheztel a Packers stábra, mert még meg sem vizsgálták ott nagy látványosan,Gergőbácsi


Ki tudja,ki, hol, és mekkorát kapott? Ez egy tiszta facemask, 15 yard bünti, észre se vették. Ha visszamegy, az a baj, ha nem, az a baj. Ha én odamegyek hozzá, az a baj, ha nem megyek oda hozzá, az a baj.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
na, Laki csinált siget, szerintem király lett, de mondjatok ti véleményt, meg hogy melyik legyen/mi nem tetszik:
v1
v2Szobi22
Khun helyére én simán Drivert tenném be.A többi arcot abszolut értem de ezt nem.Cowboykarcsi
Kuhn hatalmas fan favourite, Driver is de idén már kicsit háttérbe szorult, az idő vasfoga még az "ageless" testén is kifog 😕JayB
Nyilván elférne rajta még jópár ember, Driver, Woodson, Raji, Jennings, most, h visszavonult végre még Favre is 😀 értelemszerűen nem lehet kiemelni pusztán 4 embert a csapatból, hiszen Superbowlra készül a team, nem pedig probowlra 😂

GB
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
na, Laki csinált siget, szerintem király lett, de mondjatok ti véleményt, meg hogy melyik legyen/mi nem tetszik:
v1
v2Szobi22
Khun helyére én simán Drivert tenném be.A többi arcot abszolut értem de ezt nem.Cowboykarcsi
Kuhn hatalmas fan favourite, Driver is de idén már kicsit háttérbe szorult, az idő vasfoga még az "ageless" testén is kifog 😕
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
na, Laki csinált siget, szerintem király lett, de mondjatok ti véleményt, meg hogy melyik legyen/mi nem tetszik:
v1
v2Szobi22
Khun helyére én simán Drivert tenném be.A többi arcot abszolut értem de ezt nem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
ja, és Buck/Aikmannek ez lesz a 6. Packers meccse zsinórban, eddig 5/5 😀
Hurka
Helyes, de a Redskins ellenit ne is számoljuk ide, mert akor nem hoztak szerencsét 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Eldőlt: Zöldben fogunk játszani az SB-n. Csak aztán hozzon szerencsét 😊Kampman
amúgy pont azon gondolkoztam, hogy miért mi választunk. tudja valaki? (nyilván igen, szóval légyszi 😛)
és én is jobban örültem volna a fehérnek (vagy kéknek 😊)Szobi22
Ejnye látni hogy nem olvastatok vissza a hsz-ek között, mert pont válaszoltam JayB-nek és feltettem ugyanilyen kérdést 😛 😊
Rodgers "vállsérüléséhez" pedig: egy cikk a lehetséges agyrázkódásról (Peppers hit): http://host.madison.com/ct/news/local/health_med_fit/article_20a7a8f2-280b-11e0-aca5-001cc4c03286.html
van benne néhány érdekes pont...
azért érdekes, hogy míg ez a cikk mondhatni neheztel a Packers stábra, mert még meg sem vizsgálták ott nagy látványosan, addig a Chicago esetében a média, ahogy hallani lehet, kikezdi Cutlert, mert részleges szakadással nem játszott tovább... ez utóbbi médiahozzáállást nem értem, azt meg pláne nem, hogy miért kell olyan közegben tálalni, hogy Cutler sírt amikor megmutatták neki azokat a tweeteket, amiket egynémely "nagybecsű" játékos sporttárs küldött neki arról hogy mekkora szemétség stb. volt hogy nem folytatta, nem látszott tajta hogy akarna, hogy megszakadna a sikerért (írták úgy, hogy nem tudták mi a sérülése). Tisztelettel a kivételeknek, mert tényleg van sok normális, de a fasz firkászok elmehetnek a búsba. (Ja és csak megnyugtatásul: tudom, ez Packers topik, de nem Cutler védelme volt a célom ezzel /nem is szorul rá/, azonban a kontraszt kedvéért hivatkoznom kellett a Cutler-savazásra)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ja, és Buck/Aikmannek ez lesz a 6. Packers meccse zsinórban, eddig 5/5 😀

csak simán vegyétek Northnak 😛
http://www.youtube.com/watch?v=5m83BQ7LQ8A
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Eldőlt: Zöldben fogunk játszani az SB-n. Csak aztán hozzon szerencsét 😊Kampman
amúgy pont azon gondolkoztam, hogy miért mi választunk. tudja valaki? (nyilván igen, szóval légyszi 😛)
és én is jobban örültem volna a fehérnek (vagy kéknek 😊)Szobi22
Egyik évben az AFC, másikban az NFC képviselője választhat.Soldados
Én azt olvastam hogy mindig az NFC a hazai csapat.
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
amúgy pont azon gondolkoztam, hogy miért mi választunk. tudja valaki? (nyilván igen, szóval légyszi 😛)
és én is jobban örültem volna a fehérnek (vagy kéknek 😊)Szobi22
Egyik évben az AFC, másikban az NFC képviselője választhat.Soldados
Lehet rosszul emlékszem, de mintha a 40. SB-n a Steelers kifejezetten az idegenbeli mezét szerette volna kabalából, mert a PO-ban minden meccsére utazni kellett. Be is jött. 😊kittli
Így volt.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Eldőlt: Zöldben fogunk játszani az SB-n. Csak aztán hozzon szerencsét 😊Kampman
amúgy pont azon gondolkoztam, hogy miért mi választunk. tudja valaki? (nyilván igen, szóval légyszi 😛)
és én is jobban örültem volna a fehérnek (vagy kéknek 😊)Szobi22
Egyik évben az AFC, másikban az NFC képviselője választhat.Soldados
Lehet rosszul emlékszem, de mintha a 40. SB-n a Steelers kifejezetten az idegenbeli mezét szerette volna kabalából, mert a PO-ban minden meccsére utazni kellett. Be is jött. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Eldőlt: Zöldben fogunk játszani az SB-n. Csak aztán hozzon szerencsét 😊Kampman
amúgy pont azon gondolkoztam, hogy miért mi választunk. tudja valaki? (nyilván igen, szóval légyszi 😛)
és én is jobban örültem volna a fehérnek (vagy kéknek 😊)Szobi22
Egyik évben az AFC, másikban az NFC képviselője választhat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Eldőlt: Zöldben fogunk játszani az SB-n. Csak aztán hozzon szerencsét 😊Kampman
amúgy pont azon gondolkoztam, hogy miért mi választunk. tudja valaki? (nyilván igen, szóval légyszi 😛)
és én is jobban örültem volna a fehérnek (vagy kéknek 😊)

több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Eldőlt: Zöldben fogunk játszani az SB-n. Csak aztán hozzon szerencsét 😊
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Rodgers összeszedett egy kis vállsérülést:
http://www.nfl.com/superbowl/story/09000d5d81de56bc/article/packers-qb-rodgers-deals-with-sore-shoulder-after-nfc-title-win?module=HP_headlines
Remélem a döntőig kiheveri.

A külföldi kommenteket olvasva agyrázkódást is pedzegetnek vele kapcsolatban (Peppers affér). Remélem ez nem igaz, mert 3 agyrázkódás egy szezonban nagyon gáz.vasza
Szerintem egyik sem komoly..még jó hogy először a pro bowl-t játszák le, így van ideje pihenni 😀Hall Of Green
régen is 2 pihi volt a konf. döntők és az SB közttüsi91
jaja jogos csak nem gondoltam végig 😛

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Rodgers összeszedett egy kis vállsérülést:
http://www.nfl.com/superbowl/story/09000d5d81de56bc/article/packers-qb-rodgers-deals-with-sore-shoulder-after-nfc-title-win?module=HP_headlines
Remélem a döntőig kiheveri.

A külföldi kommenteket olvasva agyrázkódást is pedzegetnek vele kapcsolatban (Peppers affér). Remélem ez nem igaz, mert 3 agyrázkódás egy szezonban nagyon gáz.vasza
Szerintem egyik sem komoly..még jó hogy először a pro bowl-t játszák le, így van ideje pihenni 😀Hall Of Green
régen is 2 pihi volt a konf. döntők és az SB közt
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Rodgers összeszedett egy kis vállsérülést:
http://www.nfl.com/superbowl/story/09000d5d81de56bc/article/packers-qb-rodgers-deals-with-sore-shoulder-after-nfc-title-win?module=HP_headlines
Remélem a döntőig kiheveri.

A külföldi kommenteket olvasva agyrázkódást is pedzegetnek vele kapcsolatban (Peppers affér). Remélem ez nem igaz, mert 3 agyrázkódás egy szezonban nagyon gáz.vasza
Szerintem egyik sem komoly..még jó hogy először a pro bowl-t játszák le, így van ideje pihenni 😀

több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Rodgers összeszedett egy kis vállsérülést:
http://www.nfl.com/superbowl/story/09000d5d81de56bc/article/packers-qb-rodgers-deals-with-sore-shoulder-after-nfc-title-win?module=HP_headlines
Remélem a döntőig kiheveri.

A külföldi kommenteket olvasva agyrázkódást is pedzegetnek vele kapcsolatban (Peppers affér). Remélem ez nem igaz, mert 3 agyrázkódás egy szezonban nagyon gáz.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Mi választjuk majd ki melyik mezben játszunk, én azt mondom maradjunk a fehérnél, eddig bevált 😊 Ja és mi kértük hogy a Halas trophyt a locker roomban adják át, nem akartunk "tiszteletlenek" lenni a Bears fanokkal.JayB
A zöldben fogunk játszani. Papíron mi vagyunk a home team.
Tényleg mi alapján választják ki ezt? Pénzfeldobás vagy ilyesmi?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.