Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lesz OT? 😉Gergőbácsi
Lesz, és az új OT-szabállyal fog eldőlni a meccs. 😊 De azt nem árulom el, ki nyer. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Én csa annyit mondhatok., kisebb ünnep után, hogy boldog vagyok, hogy VÉGRE Super Bowl-t játszunk, és hogy pont a Steelers ellen, az a hab a tortán!
Emlékszem, tavaly évé végén, a PO-ért küzdve, igaz, hogy Polamalu nélkül, de kurvára megizzasztottuk őket, ami nem kis szó. "Csak" egy uccsó mp-es, tökéletes throw&catch-csl tudtak minket megverni... Na az egy "kis" kilengés volt, ha azt nézzü, hogy sokan D csatát vártak.Gergőbácsi
Asszem ellenetek szakadt meg az 5 meccses kudarcszériánk. Qrva nagy meccs volt, amelyen mintha nem is lettek volna védelmek. Most meggyőződésem, hogy teljesen más meccset látunk majd és aki eléri a 25 pontot, az nyert.Soldados
Tényleg kurva nagy meccs volt, emlékszem, akkor már A-Rod többet feküdt a hátán, mint bármely fürdőskurva. Az O-line lehetetlen játékát nézve csak reméltem, hogy a Steelers D nem tesz a sírba minket. Aztán az első play, valami 60 yardos BB-Wallace TD... na neeeeeeeeee. Utána feléledtünk porainkból, fordítottunk, csak hogy ahogy a játékidő lejár, kláccs pillanatban kikapjunk.
DE: szvsz az a vereség is talán erősítette a Packerst, mert bár jó pár szoros meccsen elvéreztünk idén (sőt, csak olyanon), de pariban voltunk. És idén, a szezon végére hála Istennek a ez a szopó trend számunkra kedvező fordulatot vett.
Lesz OT? 😉

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én csa annyit mondhatok., kisebb ünnep után, hogy boldog vagyok, hogy VÉGRE Super Bowl-t játszunk, és hogy pont a Steelers ellen, az a hab a tortán!
Emlékszem, tavaly évé végén, a PO-ért küzdve, igaz, hogy Polamalu nélkül, de kurvára megizzasztottuk őket, ami nem kis szó. "Csak" egy uccsó mp-es, tökéletes throw&catch-csl tudtak minket megverni... Na az egy "kis" kilengés volt, ha azt nézzü, hogy sokan D csatát vártak.Gergőbácsi
Asszem ellenetek szakadt meg az 5 meccses kudarcszériánk. Qrva nagy meccs volt, amelyen mintha nem is lettek volna védelmek. Most meggyőződésem, hogy teljesen más meccset látunk majd és aki eléri a 25 pontot, az nyert.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nézőpont kérdése. 😊 Super Bowl-érában a Steelers, NFL-t tekintve Packs.Soldados
naja.
Tán pont a Steelers fórumban volt valaki, aki szerint a Packers csak 3-szoros győztes, mert az "őstörténettel" nem foglalkozik.
Mintha azt figyelmen kívül hagynánk, hogy az az időszak tette lehetővé, hogy az legyen a liga, ami most.LN
Én a Pats topikból emlékszem erre a jelzőre. De ez mindegy is. A lényeg, hogy 2 hatalmas múltú, patinás és rendkívül eredményes franchise találkozik egymással a döntőben, amely méltán nevezhető álompárosításnak.Soldados
Pats topikot ritkán olvasok, lehet azért kevertem 😊
De az igaz, hogy rémlik, hogy Pats fan volt az illető. Szóval sorry.


Az meg tény, hogy (szerintem) talán a 2 legjobb védekező guru által dirigált védelem néz majd "farkasszemet".
Rettenet jó meccs lesz, ráadásul 2 olyan csapattal, amelyeknél az O# is képes meccset eldönteni.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Én csa annyit mondhatok., kisebb ünnep után, hogy boldog vagyok, hogy VÉGRE Super Bowl-t játszunk, és hogy pont a Steelers ellen, az a hab a tortán!
Emlékszem, tavaly évé végén, a PO-ért küzdve, igaz, hogy Polamalu nélkül, de kurvára megizzasztottuk őket, ami nem kis szó. "Csak" egy uccsó mp-es, tökéletes throw&catch-csl tudtak minket megverni... Na az egy "kis" kilengés volt, ha azt nézzü, hogy sokan D csatát vártak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én ebből a szempontból nézem:
Bears 704-511-42
Packs 664-524-36
.
.
Steelers 541-499-20

de off vége, nem szeretném szétpörgetni a topicot...

Abban természetesen egyetértek, hogy valóban két hatalmas múlttal rendelkező csapat csap majd össze jövő héten....nagy csata lesz, az biztos...Bear
Én meg nem ebből a szempontból néztem, mint az látható.

De hogy az eredményességet pont nem a mérleg mutatja meg, az biztos. 😉 (Most ne tedd be, hogy a Bears 8-szoros bajnok, tisztában vagyok vele. Csak jeleztem, hogy az összességében legeredményesebb csapat és a "modern éra" legeredményesebb csapata találkozik idén az SB-n.)Soldados
9szeres... 😀 😀 😀Bear
Pláne. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nézőpont kérdése. 😊 Super Bowl-érában a Steelers, NFL-t tekintve Packs.Soldados
Én ebből a szempontból nézem:
Bears 704-511-42
Packs 664-524-36
.
.
Steelers 541-499-20

de off vége, nem szeretném szétpörgetni a topicot...

Abban természetesen egyetértek, hogy valóban két hatalmas múlttal rendelkező csapat csap majd össze jövő héten....nagy csata lesz, az biztos...Bear
Én meg nem ebből a szempontból néztem, mint az látható.

De hogy az eredményességet pont nem a mérleg mutatja meg, az biztos. 😉 (Most ne tedd be, hogy a Bears 8-szoros bajnok, tisztában vagyok vele. Csak jeleztem, hogy az összességében legeredményesebb csapat és a "modern éra" legeredményesebb csapata találkozik idén az SB-n.)Soldados
9szeres... 😀 😀 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bocs, az a Packs és a Bears...Bear
Nézőpont kérdése. 😊 Super Bowl-érában a Steelers, NFL-t tekintve Packs.Soldados
Én ebből a szempontból nézem:
Bears 704-511-42
Packs 664-524-36
.
.
Steelers 541-499-20

de off vége, nem szeretném szétpörgetni a topicot...

Abban természetesen egyetértek, hogy valóban két hatalmas múlttal rendelkező csapat csap majd össze jövő héten....nagy csata lesz, az biztos...Bear
Én meg nem ebből a szempontból néztem, mint az látható.

De hogy az eredményességet pont nem a mérleg mutatja meg, az biztos. 😉 (Most ne tedd be, hogy a Bears 8-szoros bajnok, tisztában vagyok vele. Csak jeleztem, hogy az összességében legeredményesebb csapat és a "modern éra" legeredményesebb csapata találkozik idén az SB-n.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
....valószínűleg éppen ezért beszélhetünk a 2 legsikeresebb franchise-ról.
Soldados
Bocs, az a Packs és a Bears...Bear
Nézőpont kérdése. 😊 Super Bowl-érában a Steelers, NFL-t tekintve Packs.Soldados
Én ebből a szempontból nézem:
Bears 704-511-42
Packs 664-524-36
.
.
Steelers 541-499-20

de off vége, nem szeretném szétpörgetni a topicot...

Abban természetesen egyetértek, hogy valóban két hatalmas múlttal rendelkező csapat csap majd össze jövő héten....nagy csata lesz, az biztos...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bocs, az a Packs és a Bears...Bear
Nézőpont kérdése. 😊 Super Bowl-érában a Steelers, NFL-t tekintve Packs.Soldados
naja.
Tán pont a Steelers fórumban volt valaki, aki szerint a Packers csak 3-szoros győztes, mert az "őstörténettel" nem foglalkozik.
Mintha azt figyelmen kívül hagynánk, hogy az az időszak tette lehetővé, hogy az legyen a liga, ami most.LN
Én a Pats topikból emlékszem erre a jelzőre. De ez mindegy is. A lényeg, hogy 2 hatalmas múltú, patinás és rendkívül eredményes franchise találkozik egymással a döntőben, amely méltán nevezhető álompárosításnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
....valószínűleg éppen ezért beszélhetünk a 2 legsikeresebb franchise-ról.
Soldados
Bocs, az a Packs és a Bears...Bear
Nézőpont kérdése. 😊 Super Bowl-érában a Steelers, NFL-t tekintve Packs.Soldados
naja.
Tán pont a Steelers fórumban volt valaki, aki szerint a Packers csak 3-szoros győztes, mert az "őstörténettel" nem foglalkozik.
Mintha azt figyelmen kívül hagynánk, hogy az az időszak tette lehetővé, hogy az legyen a liga, ami most.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
....valószínűleg éppen ezért beszélhetünk a 2 legsikeresebb franchise-ról.
Soldados
Bocs, az a Packs és a Bears...Bear
Nézőpont kérdése. 😊 Super Bowl-érában a Steelers, NFL-t tekintve Packs.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
....valószínűleg éppen ezért beszélhetünk a 2 legsikeresebb franchise-ról.
Soldados
Bocs, az a Packs és a Bears...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Én nem érzem, hogy most különösebben fényezve lett volna a Steelers.
Amúgy meg szerintem kölcsönös a tisztelet a két csapat szurkolói között. A hagyományokat és az eredményeket nem lehet nem elismerni.kittli
"...A Steelers is olyan, mint egy "nagy család"...a Pack után a legszimpatikusabb..."
"...talán az NFL két legpatinánsabb egyben legsikeresebb frencsájzáról van szó, valamit jól csinál..."
"...Én abszolút kedvelem őket meg a játékstílusukat..."
"A...sok." 😛
"A Steelers azt a kemény defense-t játsza, amiért mindenki elkezdett annak idején NFL-t nézni..."
"...A Steelers csak szimplán kemény. Különben nem ért volna oda az elmúlt időszakban kb kétévente az SB-be..."
Biztos bennem van a hiba, de én ezt fényezésnek nevezem. 😉Sanco
Szerintem csak arról van szó, hogy a Packers fanok többség szimpatikusnak találja a Steelerst. 😊
Mondjuk én örülök ennek, mert a kedvenc AFC csapatom és így nem vagyok egyedül. Szvsz. nincs is ezzel probléma.
Jövőhét vasárnap viszont nem lesz kedvenc AFC csapatom. 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Én nem érzem, hogy most különösebben fényezve lett volna a Steelers.
Amúgy meg szerintem kölcsönös a tisztelet a két csapat szurkolói között. A hagyományokat és az eredményeket nem lehet nem elismerni.kittli
"...A Steelers is olyan, mint egy "nagy család"...a Pack után a legszimpatikusabb..."
"...talán az NFL két legpatinánsabb egyben legsikeresebb frencsájzáról van szó, valamit jól csinál..."
"...Én abszolút kedvelem őket meg a játékstílusukat..."
"A...sok." 😛
"A Steelers azt a kemény defense-t játsza, amiért mindenki elkezdett annak idején NFL-t nézni..."
"...A Steelers csak szimplán kemény. Különben nem ért volna oda az elmúlt időszakban kb kétévente az SB-be..."
Biztos bennem van a hiba, de én ezt fényezésnek nevezem. 😉
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Én nem érzem, hogy most különösebben fényezve lett volna a Steelers.
Amúgy meg szerintem kölcsönös a tisztelet a két csapat szurkolói között. A hagyományokat és az eredményeket nem lehet nem elismerni.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Akárhogy fényezitek a Steelerst, azért én megmaradok a Packers mellett! 😐
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az meg egész egyszerűen nem igaz, hogy a Steelers fittyet hány a szabályokra. Egyszerűen keményen és egyenesen játszik, amely ennek megfelelően - a bírók szerint - néha sok.Soldados
A Steelers csak szimplán kemény. Különben nem ért volna oda az elmúlt időszakban kb kétévente az SB-be.
Max kicsit lassabban reagálnak a srácok a felpuhított szabályokra 😊
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Amugy nekem van csak ilyen érzésem, mintha ez a SB a jó és gonosz közötti összecsapás lesz? 😀
A Packers-ről nem sok rosszat lehet mondani, tényleg maga a csapat mint egy család, a szúrkálódás-trashtalk megint nem jellemző ránk....a Steelers meg (nem megsérteni akarom a szimpatizánsait) de alattomos, kemény focit játszanak, ott ütnek ahol érnek a szabályokra fittyet hánynak (Harrison, és ezért fogom kapni egy hétig a savat tudom)... 😛MarioAna
Nem értek egyet.
A Steelers azt a kemény defense-t játsza, amiért mindenki elkezdett annak idején NFL-t nézni. Ez csak a mostani "Barbie babaként óvunk mindenkit" szabályváltoztatás, felfogás mellett tűnhet alattomosnak. Én viszont sokszor pont ezt a plusz agressziót hiányolom a mi védelmünkből, amikor nem csak az ellenfél drive-t akarnánk megállítani, hanem meg is akarnánk "semmisíteni" (persze jó értelemben véve 😊 ) az ellen offense-t.

Más:
A safety edzőnkent Perry-t a SB után az Eagles interjúra hívja, mint lehetséges def coord. jelöltet:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81df9d9d/article/report-eagles-request-interview-with-packers-assistant?module=HP_headlines

Nagyon nem örülnék ha menne, mert abszolút Capers-féle felfogás, és irányvonal már a Packs előtt is, nem biztos, hogy könnyű lenne pótolni. :/

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amugy nekem van csak ilyen érzésem, mintha ez a SB a jó és gonosz közötti összecsapás lesz? 😀
A Packers-ről nem sok rosszat lehet mondani, tényleg maga a csapat mint egy család, a szúrkálódás-trashtalk megint nem jellemző ránk....a Steelers meg (nem megsérteni akarom a szimpatizánsait) de alattomos, kemény focit játszanak, ott ütnek ahol érnek a szabályokra fittyet hánynak (Harrison, és ezért fogom kapni egy hétig a savat tudom)... 😛MarioAna
A Steelers-nél nagyobb család nincs. Ez köszönhető Rooney-családnak, ahol a játékos nem egy áru, hanem a család része. (tudom, hogy csak egy szerencsétlen történet a mostani fotózás, de ez a Steelers-nél elő sem fordulhat, fel sem merülhet, mert az IR-en lévők ugyanúgy a család részei, ennek megfelelően együtt utaznak és együtt laknak az SB-re készülő társaikkal.) A Steelers-re nem jellemző a pályán KÍVÜLI trashtalk. Mióta Joey Porter elment egy esetre emlékszem 2007-ből, amikor Anthony Smith (nálatok is megfordult később) garantálta a győzelmet a 100%-os Pats ellen. A pályán megy a szöveg, de teljeítménnyel párosul. Ez a 2 franchise nagyon hasonló, és ha jellemeznem kellene, akkor 2 "jó" találkozik. Mindkét csapat iszonyatosan alázatos a futballhoz, s valószínűleg éppen ezért beszélhetünk a 2 legsikeresebb franchise-ról. És emiatt az alázat miatt két "jó" találkozik, nem a jó és a gonosz. Ráadásul a Packs Capers-szel (és általa Greene-nel és Perryvel) a D abszolút Steelers-minta. A 2 D jelenleg egymás tükörképe, mindkettő Capers (D-coord) és LeBeau (sec, majd Capers távozáa után D-coord.) 90-es évek közepi Steelers D-jének leszármazottja, amelyben a már említett Greene és Perry játszott.

Az meg egész egyszerűen nem igaz, hogy a Steelers fittyet hány a szabályokra. Egyszerűen keményen és egyenesen játszik, amely ennek megfelelően - a bírók szerint - néha sok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nincs rangja. Szerintem a szombati Senior Bowl sokkal érdekesebb.
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Ezen a héten eddig csupán olvasgattalak benneteket...
Kevés szó esett (érthetően ) a Pro bowl-ról. Ennyire nincs rangja ,avagy most mindenki elvan a SB vel?
Jó-jó tudom ez itt Packers Forum.......... 😛


ilaris

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Gergőbácsival értek egyet, nem érzem, hogy a Steelers lenne a "gonosz" 😀 Én abszolút kedvelem őket (na jó, most nem annyira, minimum az SB-ig 😂 ) meg a játékstílusukat.

Más:
http://sportgeza.hu/sport/nfl/2011/01/27/szurkolocsajok_nelkul_tartjak_a_super_bowl-t/

Ezen az áldatlan állapoton, hogy nincs Cheerleader squadunk, villámgyorsan változtatni kéne. :oMaG1Xx
pedig elvileg vannak, a Wisconsin egyetem csajai. de cáfoljatok rám, ha nem így van, mindenesetre így tudtam 😀
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Gergőbácsival értek egyet, nem érzem, hogy a Steelers lenne a "gonosz" 😀 Én abszolút kedvelem őket (na jó, most nem annyira, minimum az SB-ig 😂 ) meg a játékstílusukat.

Más:
http://sportgeza.hu/sport/nfl/2011/01/27/szurkolocsajok_nelkul_tartjak_a_super_bowl-t/

Ezen az áldatlan állapoton, hogy nincs Cheerleader squadunk, villámgyorsan változtatni kéne. :o

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Nem véletlen hogy talán az NFL két legpatinánsabb egyben legsikeresebb frencsájzáról van szó, valamit jól csinál mindkettő.