Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sanco
Az összes C. Matthews-t oda akarod hozni? 😀LN
Nekem elég a III. Az öcsi nekem annyira nem tetszett azon a 2-3 (még folyamatban) meccsen, amit láttam idén a Duckstól. Meg azt sem tudom, hogy 3-4-ben mit tudhat, viszont a genetika mellette szól. 😛
De azért vicces, hogy mindenki C.Matthews-ként akar bejutni az NFL-be. 😀Sanco
Lehet, hogy a tweet annak szólt, hogy benne akar lenni méltán híres ST-nkben 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
+ 1 Gergőbácsinak :cool:davemayer
OFF:még tegnap írtam neked pm-et 😊

ON: tudom, hogy Driver ezt mondta, csak valaki írta itt, hogy nagy bejelentésre készül, és lehet, hogy ez, erre írtamSzobi22
ok-ok, tudom, hogy tudtad. 😉 Elvégre bármikor benne lehet a pakliban.
Elnézést mindenkitől, csak egy hangyafaszányi kitérő a draftra: szerintem TT fog WR-t húzni. De ezt most gyorsan felejtsétek is el, készüljön mindenki lelkiekben a SB-ra.Gergőbácsi
Folyamatban.. 😊 Technikailag is. Havert próbálom rávenni, hogy tegye ki a netre a sporttv-t. Aznap pont melózom. A streamek meg valamiért odabent szakadoznak (pedig gigabites net)
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
+ 1 Gergőbácsinak :cool:davemayer
OFF:még tegnap írtam neked pm-et 😊

ON: tudom, hogy Driver ezt mondta, csak valaki írta itt, hogy nagy bejelentésre készül, és lehet, hogy ez, erre írtamSzobi22
ok-ok, tudom, hogy tudtad. 😉 Elvégre bármikor benne lehet a pakliban.
Elnézést mindenkitől, csak egy hangyafaszányi kitérő a draftra: szerintem TT fog WR-t húzni. De ezt most gyorsan felejtsétek is el, készüljön mindenki lelkiekben a SB-ra.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
+ 1 Gergőbácsinak :cool:davemayer
OFF:még tegnap írtam neked pm-et 😊

ON: tudom, hogy Driver ezt mondta, csak valaki írta itt, hogy nagy bejelentésre készül, és lehet, hogy ez, erre írtam

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
+ 1 Gergőbácsinak :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
OFF:
Na milyen "viharos" lett a fórum 😀
Füligjimmyvel személy szerint volt korábban egy problémám a Bears fórumon, ahol egy hsz-e - az én meglátásom szerint - bőven átlépte a személyeskedés olyan határát, ami szvsz még elfogadható lenne. Mindegy, rég volt, elmúlt és ez nem is lényeg most igazán.

DE: ez a mostani hsz-e szerintem nem volt sértő, max kissé provokáló. Az simán belefér 😉 Tulajdonképpen úgy érzem, ő - a vélt vagy valós "sértő", "provokáló" hsz-jelleg mellett - a kérdés egy oldalára világított rá (visszamegy a sérült/lenn marad, stáb és játékos felelőssége és a kívülállók számára e kérdéskör nehéz értelmezhetősége), max a Peppers hitet értelmezhette félre, mert elsőre nem fogalmaztam pontosan, én pedig ahogy davemayer is mondta, a firkászok faszságaira igyekeztem felhívni a figyelmet, egy esemény, a hit kapcsán. Ebből - nekem legalábbis - nem feltétlenül jött le az, hogy a hsz-emet személyes elleni támadásként élte volna meg, és akként reagált rá, ahogy valaki írta itt.

Nem kell feltétlenül mindig támadásra gondolni, vagy éppen felülni annak. De ez csak magánvélemény.
Mindazonáltal mindenkinek joga, hogy saját belátása szerint értelmezze a dolgokat.

On:
Driver: tudható volt, hogy nem vonul vissza, mondta a szezon előtt hogy még minimum 2-3-at le akar húzni.... Jajj neked Swain. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ha jól látom még nem volt:
http://thebiglead.com/index.php/2011/01/25/packers-fan-fired-for-wearing-green-bay-tie-to-his-car-salesman-job-chicago/undisputedly
Ahogy arrafelé szokás, szerintem ebből per lesz 😀LN
másnap már felvette egy másik Chicagói bolt 😊 nem sokáig volt munkanélküli😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Sanco
Az összes C. Matthews-t oda akarod hozni? 😀LN
Nekem elég a III. Az öcsi nekem annyira nem tetszett azon a 2-3 (még folyamatban) meccsen, amit láttam idén a Duckstól. Meg azt sem tudom, hogy 3-4-ben mit tudhat, viszont a genetika mellette szól. 😛
De azért vicces, hogy mindenki C.Matthews-ként akar bejutni az NFL-be. 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Kicsit a mock draft-ra is reagálva, ha már volt live a senior bowl edzésről.
30 éve nem draftoltunk RB-t első körben, most sem fogunk 😊

OT-OG, OLB, CB, esetleg DE és WR amit húzni fogunk. Nem feltétlenül ebben a sorrendben.
Casey Matthews nem nálunk fog kikötni :p
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Driver: "Everyone the big announcement was the charity raffle for the Super Bowl Package. Thanks so much for the support this year! Hope to bring the Lombardi trophy back to Titletown! Thank you all!"
nem visszavonulás 😊

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Srácok....nem a bírókra fogjuk, hogy kikaptunk....nagyjából 2 TD-vel kellett volna győznünk ez ellen a Packs ellen, ha nem impotens az offense 3 negyeden keresztül, de mivel az volt, ezért vesztettünk....ez ilyen egyszerű....ti sem voltatok túl meggyőzőek a meccs 2. felében O-ban....meg azért def-ben sem (a 2 int ellenére), Bear
Már megbocsáss, de ennek semmi értelme! Ennyi erővel 3 TD-vel kellett volna nyernünk ez ellen a Bears ellen, ha nem ilyen impotens az O# 2 negyeden keresztül.
Az, hogy az O#-etek ennyire impotens volt, ahhoz kellett egy Packers D# és fordítva.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Srácok....nem a bírókra fogjuk, hogy kikaptunk....nagyjából 2 TD-vel kellett volna győznünk ez ellen a Packs ellen, ha nem impotens az offense 3 negyeden keresztül, de mivel az volt, ezért vesztettünk....ez ilyen egyszerű....ti sem voltatok túl meggyőzőek a meccs 2. felében O-ban....meg azért def-ben sem (a 2 int ellenére), mivel a 3stringer másfél negyed alatt 150+ yardot dobált ellenetek...
Bear
Konkrétan? Melóban szakadozó stream mellett néztem az 1. negyedet, a 2. közben telefonon kaptam infót, ahogy értem haza, egyre pocsékabbul ment a csapatnak. Azt hittem zakó lesz a vége. A második félidőt láttam élőben, szenvedés volt.
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Srácok....nem a bírókra fogjuk, hogy kikaptunk....nagyjából 2 TD-vel kellett volna győznünk ez ellen a Packs ellen, ha nem impotens az offense 3 negyeden keresztül, de mivel az volt, ezért vesztettünk....ez ilyen egyszerű....ti sem voltatok túl meggyőzőek a meccs 2. felében O-ban....meg azért def-ben sem (a 2 int ellenére), mivel a 3stringer másfél negyed alatt 150+ yardot dobált ellenetek...
Ami viszont feltétlenül igaz, hogy sokkal többet engedtek a Packsnek (legfőképp a sec-nek), asszem az eredménykövető is árulkodik erről....elég azt elolvasgatni....
Megjegyezném, nem emberkedni jöttem/jöttünk, csak legyünk tényszerűek....ettől még ti játszátok az SB-t...

Zolten, két gondolat: 1. ez is, mint a Bears, vagy bármelyik topic mindenki topicja, nem pedig egy kisebb kör saját rezidenciája...nem tilthatsz ki innen senkit, mint ahogy Téged sem tilthatnak ki sehonnan pusztán azért, mert nem vagy az adott csapat szurkolója....
2. Valakit úgy bunkózni, hogy hozzád sem szólt - hogy finom legyek - valóban nem helyénvaló....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sanco
Az összes C. Matthews-t oda akarod hozni? 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A lényeg, hogy aránylag korrekt bíráskodás volt. Volt 1-2 hatalmas hiba, amely súlytotta egyik ill másik csapatot is (inkább minket), de nagyon nem tolódott el egyik irányba sem.tüsi91
Erre próbáltam utalni.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mondjuk most a bírók abszolút nem voltak tényezők, szóval arra tényleg nem lehet fogni...szerintem korrektek voltak.MarioAna
tényleg nem ebbe szeretnék belemenni, mert ez olyan, amiben valószínűleg SOHA nem fogunk egyetérteni, és ezzel nincs is semmi bajSzobi22
Eddig egyszer sem szóltam bele ebbe a bíró dologba, egy hsz erejéig megteszem és utána ezzel nem foglalkoznék.
Biztosan volt itt bírói tévedés, de ez máshol is van, hosszú távon kiegyenlítik egymást. Vagy nem, de...
A Bears egy Lions ellen szabályos meg nem adott TD miatt nyert. Emellett ha jól rémlik, mi ellenünk is volt az első meccsen egy 3. és x akciónál egy Rodgers sikertelen passz, közben facemask, ami nem lett megadva, helyette punt, az ellentámadásból meg pontok. Nem 100%, de akkor azt a meccset is megnyerhettük volna. Akkor a Maciknak 9-7-el meg nincs PO.

LN
erre megint annyi ellen példát tudnék felhozni idénről.
A lényeg, hogy aránylag korrekt bíráskodás volt. Volt 1-2 hatalmas hiba, amely súlytotta egyik ill másik csapatot is (inkább minket), de nagyon nem tolódott el egyik irányba sem.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Mondjuk most a bírók abszolút nem voltak tényezők, szóval arra tényleg nem lehet fogni...szerintem korrektek voltak.MarioAna
tudom nem lehet semmit rájuk fogni de 14-7nél a packers drivejában volt 2 durva hibájuk (off holding helyett azon a helyen futott Rodgers 20+ yardot és volt egy pass int asszem)

az egészben az volt az érdekes hogy a pats drukker ismerőseimmel néztem a meccset, szívattak is végig előtte hogy csak hazai pályával nyerhet a bears aztán meg a flagek (vagy hiányuk) miatt ők ugrottak először. Nem volt hazai pálya és még finom voltam, de nem is kéne, egyenlően kell(ene) hozni a meccseket. Pl volt egy pass int a packers javára amikor meg volt győződve hogy off PI volt aztán hallottuk az ítéletet.

Remélem a SB-on jó lesz a bíráskodás, sok szerencsét nektek, aztán nem túl korán csinálni a helyet annak a Lombardi-trófeának 😀davemayer
Most ami így hirtelen beugrik, az az, hogy a 2. Bears TD-nél Raji nem tudta felemelni a kezét mert fogták. Ti ezeket nem veszitek észre, mi meg ami Titeket érint hátrányosan. 😛 A lényeg, hogy a zebrák hibáztak ide is, oda is (nyilván nem direkt tették), de a végeredményt nem ők, hanem a két csapat hozta össze. 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha jól látom még nem volt:
http://thebiglead.com/index.php/2011/01/25/packers-fan-fired-for-wearing-green-bay-tie-to-his-car-salesman-job-chicago/undisputedly
Ahogy arrafelé szokás, szerintem ebből per lesz 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mondjuk most a bírók abszolút nem voltak tényezők, szóval arra tényleg nem lehet fogni...szerintem korrektek voltak.MarioAna
tényleg nem ebbe szeretnék belemenni, mert ez olyan, amiben valószínűleg SOHA nem fogunk egyetérteni, és ezzel nincs is semmi bajSzobi22
Eddig egyszer sem szóltam bele ebbe a bíró dologba, egy hsz erejéig megteszem és utána ezzel nem foglalkoznék.
Biztosan volt itt bírói tévedés, de ez máshol is van, hosszú távon kiegyenlítik egymást. Vagy nem, de...
A Bears egy Lions ellen szabályos meg nem adott TD miatt nyert. Emellett ha jól rémlik, mi ellenünk is volt az első meccsen egy 3. és x akciónál egy Rodgers sikertelen passz, közben facemask, ami nem lett megadva, helyette punt, az ellentámadásból meg pontok. Nem 100%, de akkor azt a meccset is megnyerhettük volna. Akkor a Maciknak 9-7-el meg nincs PO.
Lehet szidni a bírókat, de nem érdemes, hatni úgyse fogunk rájuk. Ráadásul még így is klasszisokkal jobb a játékvezetés mint európában soccerben.


Maciknak meg annyit, hogy kell egy jobb fal és lehet SB ebből. HA lesz szezon jövőre persze.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Mondjuk most a bírók abszolút nem voltak tényezők, szóval arra tényleg nem lehet fogni...szerintem korrektek voltak.MarioAna
tudom nem lehet semmit rájuk fogni de 14-7nél a packers drivejában volt 2 durva hibájuk (off holding helyett azon a helyen futott Rodgers 20+ yardot és volt egy pass int asszem)

az egészben az volt az érdekes hogy a pats drukker ismerőseimmel néztem a meccset, szívattak is végig előtte hogy csak hazai pályával nyerhet a bears aztán meg a flagek (vagy hiányuk) miatt ők ugrottak először. Nem volt hazai pálya és még finom voltam, de nem is kéne, egyenlően kell(ene) hozni a meccseket. Pl volt egy pass int a packers javára amikor meg volt győződve hogy off PI volt aztán hallottuk az ítéletet.

Remélem a SB-on jó lesz a bíráskodás, sok szerencsét nektek, aztán nem túl korán csinálni a helyet annak a Lombardi-trófeának 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Szobi én csak vicceltem a szájkaratéval ha visszanézed nálunk amit írtam te is rájöhetsz hogy nem lehet komolyan venni, azért is írtam olyan hangvételben hogy még a látszata se legyen meg. Ez egy magas labda volt, ennyi.

Viszont amit zoltennek írtam azt komolyan gondoltam. Tegyük fel hogy igazatok van és jimmy azért írt hogy titeket felbosszantson, vélt vagy valós sérelmeket felhozva olajat öntsön a tűzre. Ha így van akkor sem lépte át azt a határt amit zolten szvsz, de inkább hagyjuk is, nem éri meg vele foglalkozni egyszerűen. Ezért is szeretem többek között ezt a fórumot, mert itt nagyobb százalékban vannak kulturált emberek mint másutt, remélem ez így is marad.

A hsz-em végére meg azért írtam azt mert szeretem viccel zárni a dolgokat, tudom az én hibám.

A büntetésekről: ahogy egyszer Sanyi is mondta az egyik közvetítésében, minden playnél lehetne flaget dobni, szerintem ezzel igaza van. Nekem személy szerint inkább azzal van bajom amikor ordító szabálytalanságról van szó és arra nem dobnak. Teszem azt adott esetben a holding nem a falban vagy amellett történik a "tömegben" hanem a QB mellett- mögött (de nem olyan hogy kicsit visszahúz majd elenged hanem 3 mp-en keresztül visszahúzza), az ilyeneket minden körülmények között büntetni kellene. Ez a sportág (nálam eddig a szezonig) nem a bírókról szólt, de amit (minden csapat kárára) művelnek idén az durva szerintem + a szabálymódosítások sem segítenek ebben szerintem.

Bocs a szétoffolásért.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mondjuk most a bírók abszolút nem voltak tényezők, szóval arra tényleg nem lehet fogni...szerintem korrektek voltak.MarioAna
tényleg nem ebbe szeretnék belemenni, mert ez olyan, amiben valószínűleg SOHA nem fogunk egyetérteni, és ezzel nincs is semmi baj

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Mondjuk most a bírók abszolút nem voltak tényezők, szóval arra tényleg nem lehet fogni...szerintem korrektek voltak.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
zolten nem tudom hogy te mit olvastál ki ebből és hogyan. Gergőbácsi felhozta Cutlert és leírta a szituációról a véleményét, ezzel rávilágítva a firkászok idiótaságára. Erre reagált Jimmy egy képpel (mivel az eredeti hsz Rodgers sérülésének mikéntjéről szól) és leírta hogy miért tette be, és erre te így reagálsz + konkrétan minősíted őt? Ha így van ahogy én értelmezem ez nem túl helyénvaló.

Sírni meg a saját topicunkban szoktunk, főleg a csoportgyőzelem után volt ott nagy zsepiosztás 😛 😂davemayer
lehet máshol írogatni, hogy szájkarate, bár jobban örültem volna, ha jimmy válaszol, mert neki írtam, és én általában azért írok le egy problémát, mert örülnék, ha megoldódna 😉. de ha már szájkarate, lehet, hogy inkább az, ami "a hátunk mögött" te írtál erről, mert én az ő hsz-ére válaszoltam.. hogy a hsz-ed végét ne is említsem - nem tudom, lehet, hogy nem értő módon olvastam..

mint már írtam, nekem se a Bearssel, se veletek nincs bajom alapvetően. de azt ne állítsd légyszi, hogy amikor a meccs után azt hallgattuk, hogy a bírók bnne voltak, majd egy ilyen cikkre annyi a reakció, hogy "de bizony ez is büntetés kellett volna hogy legyen". ráadásul úgy, hogy mint már írtam, jónéhány Bears-fannal ellentétben mi itt nem fikáztuk Cutlert 😉. kérlek magyarázd meg, jimmy, hogy bocsánatot kérhessek, mert úgy tűnik, itt többeknek is gondjai vannak az értő olvasással

(btw, ez itt nagyon off, bárkitől szíves-örömest fogadok PM-et, hogy ne maradjon senkiben tüske. de ha gondoljátok, a "nagy nyilvánosság" előtt is szívesen válaszlok 😛)

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha jól látom még nem volt:
http://thebiglead.com/index.php/2011/01/25/packers-fan-fired-for-wearing-green-bay-tie-to-his-car-salesman-job-chicago/