Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Én ezzel a videóval kívánok mindenkinek jó szórakozást a mai meccshez! Ja és Packers győzelmet! 😊

http://www.youtube.com/watch?v=4rgs1FCEqMI
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
GAMEDAAAY!
eljött ez is, alig bírom felfogni. Mivel gondolom a győztes csapat majd megy Obamához is, ezért:
SEE YOU IN WASHINGTON D.C!
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nah, ez kellett még:

http://www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/09000d5d81e26088/The-moment-you-ve-been-waiting-for

😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
Azt hiszem muszáj egy kis pozitív energiát sugároznom felétek. Szerintem győzni fogunk és ezt három dologra alapozom;
1; Szerintem az előző két super bowl-jukhoz képest most a leggyengébb a steelers, persze ezzel nem lebecsülve őket.
2; A kulcs szerintem az lesz, hogy áronka a blitzeknél időben elengedje a labdát és pontosan dobjon; a steelers hátsó alakzata szerintem nagyjából az atlantáéval van egy szinten és ott tudjuk mi történt...
3; Nálunk van néhány olyan játékos, akinek valószínűleg az utolsó próbálkozása lesz a bajnoki gyűrűre és ezért az utolsó utáni pillanatig harcolni fognak.
Úgyhogy GO PACK GO!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Haligali egy hetet külföldön tartózkodtam net nélkül, szedjétek már össze légyszives mik történtek az elmúlt időszakban, idő szűkében nem szeretnék ennyi oldalt visszaolvasni 😊JayB
http://www.nfl.com/videos/nfl-super-bowl/09000d5d81e20c67/What-a-week-it-s-been

😀 😀

viccet félretéve tényleg nem nagyon történt semmi a héten, inkább a média csapott egyre nagyobb felhajtást

nálunk megoldódott a csapatképes dráma és meglett Jenkins apukája...

ja és hóvihar Dallasban 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ne legyetek már negatívak! Ezek a negatív hullámok... Képzeljétek oda már azt a szép, k.rva hidat! 😊
tomi-tomi
Hidd el nem én vagyok az oka, egyfolytában csak szépen gondoltam arra a k.rva hídra, amióta csak itt vagyunk! 😀 MaG1Xx
Erről van szó! Ha lebombázták a mi hőseink ezt a hidat, akkor holnapra építünk egy szép, új hidat!
Engedelmetekkel felszállnék a bandwagonotokra!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ne legyetek már negatívak! Ezek a negatív hullámok... Képzeljétek oda már azt a szép, k.rva hidat! 😊
tomi-tomi
Hidd el nem én vagyok az oka, egyfolytában csak szépen gondoltam arra a k.rva hídra, amióta csak itt vagyunk! 😀

Nem akartam jóslásokba bocsátkozni de egye fene. 😊

Ki az, akitől a legnagyobb meglepetést várjátok? (Akár pozitív, akár negatív értelemben)?
D#: Bulaga -, Raji+ sack, Matthews+ sack, Williams+ int

O#: A-Rod+ ha nem is Giants-Falcons elleni teljesítmény de nagyon összeszedett játékot várok, Starks- mindenképpen eröltetni kell a futást de szerintem nem fog villogni, Driver+ az öreg biztos odateszi magát,
Leszünk-e 7 pontnál nagyobb hátrányban?
-Első Td-t Steelers szerzi, nagyobb hátrányban nem leszünk. Viszont baromi szoros és kemény meccset várok.
Milyen játékelemnek kell radikálsian feljavulni ahhoz, hogy nyerjünk, szerintetek?
-Tényleg jó lenne ha nem engednénk Rodgerst összecsomagolni, összetörni... és futás, futás, futás 😂

Én múlt héten/a hét elején voltam borulátó, most, ahogy közeledünk a kickoffhoz, egyre optimistább vagyok. Ha nehezen is de szerintem meg lesz.

Remélem NFL.com nem felejetett el Lombardis videót csinálni, nagyon fontos kabala! Ha valaki látja, azonnal linkelje! 😊


GO PACK GO! Let me see your hearts!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Haligali egy hetet külföldön tartózkodtam net nélkül, szedjétek már össze légyszives mik történtek az elmúlt időszakban, idő szűkében nem szeretnék ennyi oldalt visszaolvasni 😊
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Szerintem végig vezetni fogunk, egészen az utolsó drive-ig és ott fogja megfordítani a meccset a Steelers. 😕 De remélem ebből csak a végig vezetni fogunk rész valósul meg. 😊
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ne legyetek már negatívak! Ezek a negatív hullámok... Képzeljétek oda már azt a szép, k.rva hidat! 😊
Brutális védelmetek van - zseni koordinátorral, Tiétek a Liga leglazább QB-ja, az egyik legjobb WR corp, a HC-tek gameplan-ben az egyik legjobb, a GB a legjobban kiegyensúlyozott csapat.
Rajtam uralkodnának el a negatív hullámok, ha a Pats jutott volna be az AFC-ből. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Ki az, akitől a legnagyobb meglepetést várjátok? (Akár pozitív, akár negatív értelemben)?

A D-től sok-sok blitzet és sacket várok, annak ellenére is, hogy Big Bent néha piszok nehéz levinni

Viszont a futójátékunk szerintem kb. a nullával lesz egyenlő.

Leszünk-e 7 pontnál nagyobb hátrányban?

Egyik csapat sem fog 3-4 pontnál többel elhúzni, szoros lesz végig.

Milyen játékelemnek kell radikálisan feljavulni ahhoz, hogy nyerjünk, szerintetek?

futás, futás, futás.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Ki az, akitől a legnagyobb meglepetést várjátok? (Akár pozitív, akár negatív értelemben)?
#D: Shields+ (benne érzem, hogy nagyon nagy meccse lesz)+Tramonnak lesz egy interszepSÜN!je
DL- (nem lesz elég nyomás BigBen-en, de ezt blitzekkel kompenzáljuk).
#O: Rodgers+ (hozza az eddigi formáját : 😛 )
Bulaga--, nagyon félek tőle hogy Woodley/Harrison kiüti A-Rodot nagyon hamar.
Leszünk-e 7 pontnál nagyobb hátrányban? -14re is
Milyen játékelemnek kell radikálsian feljavulni ahhoz, hogy nyerjünk, szerintetek? -Offense Fal/Defense fal, WR dropok elfelejtése.
Nagyon Steelers győzelmet érzek, de cáfoljanak rám ott Dallasban, írjanak történelmet!-Ezzel is egyetértek 😐 .

Ma nagyon negatív vagyok, de azért GOOOO PACK GOOO!!!! 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Nagynehezen meg lett ez is 😊




Walden questionable, everyone else probable for Packers on final injury report, including Driver. Pouncey, Smith out for Steelers.MaG1Xx
Ki az ott a középen aki twitterezik???? :o :o 😂

Na akkor alig egy nap...

Mit gondoltok a következő kategóriákban? Megérzések, várakozás, stb.

Ki az, akitől a legnagyobb meglepetést várjátok? (Akár pozitív, akár negatív értelemben)?
D: Woodson (-, de lesz egy nagy + playe is), Shields (inkább - összességében, csak statisztikailag, de lesz nagy + playe szintén)
Leszünk-e 7 pontnál nagyobb hátrányban?
Szvsz leszünk, de aztán kapaszkodunk mint a kullancs, hátha fordítunk is.
Milyen játékelemnek kell radikálsian feljavulni ahhoz, hogy nyerjünk, szerintetek? (Csak így hogy "futás" nem ér 😛 )

Nagyon Steelers győzelmet érzek, de cáfoljanak rám ott Dallasban, írjanak történelmet!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nagynehezen meg lett ez is 😊




Walden questionable, everyone else probable for Packers on final injury report, including Driver. Pouncey, Smith out for Steelers.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Tessék megnyerni! 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ó emberek holnap meccs!
szenvedős téma lesz addig, GB póló kimosva már, pénz összegyűjtve KFC-re meg sörre, havernál nézés, twitteren már megy a trash-talk 😀
csak énekelje már a himnuszt Christina....brk
Nekem is valami hasonló, annyi különbséggel, hogy először veszem fel ezt : http://packersproshop.com/products/jerseys/throwbacks/sku_2103298006/f__listing__jerseys_throwbacks__1_relevance_2/ce63b2fef93d06b0/
Meg szerintem burgerking lesz 😊

No meg holnap este 10-től meló, de neten nézem, kitesszük a sporttv-t 😊 a streamek nem jönnek bent jól
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Basszus, hétfőn 7-re megyek dolgozni, de azért is megnézem. 😊
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ó emberek holnap meccs!
szenvedős téma lesz addig, GB póló kimosva már, pénz összegyűjtve KFC-re meg sörre, havernál nézés, twitteren már megy a trash-talk 😀
csak énekelje már a himnuszt Christina...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Zombo játszani fog, de Walden nem biztosHöri
MVP, MVP, MVP!haromt
+1
Remélhetőleg nem fog látszani rajta a kihagyás...

Belegondolok: Starks, Quarless, Bulaga, Shields (DROY), Zombo, C.J. Wilson (Burnett, Nance, Harrell nem kapott annyi szerepet)... elég sok rookie jelentős szerepben.
Így együtt látva őket azt hiszem majdhogynem sírtunk volna ha év elején leírják a SB-ban kezdő vagy jelentős szerepet kapó játékosainkat. 😂

És nem mi vagyunk az underdogok... 😂 persze, a fogadóirodáknál biztos.

Azt hiszem iszom egyet TT-re, a scoutokra, az edzői stábra és minden játékosra! Akármi lesz is két nap múlva!Gergőbácsi
ott se 😛

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Zombo játszani fog, de Walden nem biztosHöri
MVP, MVP, MVP!haromt
+1
Remélhetőleg nem fog látszani rajta a kihagyás...

Belegondolok: Starks, Quarless, Bulaga, Shields (DROY), Zombo, C.J. Wilson (Burnett, Nance, Harrell nem kapott annyi szerepet)... elég sok rookie jelentős szerepben.
Így együtt látva őket azt hiszem majdhogynem sírtunk volna ha év elején leírják a SB-ban kezdő vagy jelentős szerepet kapó játékosainkat. 😂

És nem mi vagyunk az underdogok... 😂 persze, a fogadóirodáknál biztos.

Azt hiszem iszom egyet TT-re, a scoutokra, az edzői stábra és minden játékosra! Akármi lesz is két nap múlva!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Zombo játszani fog, de Walden nem biztosHöri
MVP, MVP, MVP!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Zombo játszani fog, de Walden nem biztos

több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
Nagy a csend a topikban. Vihar előtti? Remélem! 😀MaG1Xx
Engem sokkolt, hogy szinte mindenkinek a Steelers a 2. csapata és még nem tértem magamhoz.Sanco
A Titans után csak a GB! 😉
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
az biztos, hogy szenvedés lesz az offseson (lockoutra nem is merek gondolni :o )

Jó hír: meg lett Jenkins apukája!

http://www.nfl.com/superbowl/story/09000d5d81e1ae36/article/father-of-packers-jenkins-is-safe-in-hawaii-police-say?module=HP_headlines

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
holnapután Superbowl! ez a két hét jó lassan telt, végre kezdhetek ráhangolódni a meccsre.
akármi is lesz a bowl vége, azért hiányozni fog a foci

GB