NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 1 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
 twitter.com/_MLFootball/status/1648864681954533382?s=20 hm, érdekes.

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha a Carolina viszi Youngot és igazak a pletykák, hogy Stroudért nem nagyon vannak oda Caserioék, akkor én inkább benne lennék egy Lance tradeben, mint Levis vagy Richardson pickben.
Bondi
Nem tudom. Mikor volt olyan, hogy egy sikertelen 1.körös qb -ból, a cserét követően lett valami? Nekem egy se rémlik, ellenpélda annál inkább : Rosen, Darnold stb...
DC
Lance esetèben az a borzasztó nehéz, hogy Wentz után mutatott egy olyan èvet ami alapján rászolgált volna az 1/3ra azóta viszont esèlye se nagyon volt megmutatni, hogy nem csak belelátják a FR QBt hanem valóban az is. Egyedül Shannyèk tudhatjál ez valamennyire, de ugye az edzès egèsz más mint a meccs. Azt nehéz szimulálni. Az a kèrdès hisz-e mèg benne bárki is. Legfőképp az egèszsègèben.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Ha a Carolina viszi Youngot és igazak a pletykák, hogy Stroudért nem nagyon vannak oda Caserioék, akkor én inkább benne lennék egy Lance tradeben, mint Levis vagy Richardson pickben.
Bondi
Nem tudom. Mikor volt olyan, hogy egy sikertelen 1.körös qb -ból, a cserét követően lett valami? Nekem egy se rémlik, ellenpélda annál inkább : Rosen, Darnold stb...
DC
Az attól függ, mi a sikertelen és a Lett valami definíciója. De mondjuk Tanyahill.
Csak Lance szvsz sokkal kevesebbet mutatott, mint Tannehill Dölfinként. Illetve nem látom hogyan lehetne ekkora hiányosságokat kijavítani? Ebben így egyetértünk.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Ha a Carolina viszi Youngot és igazak a pletykák, hogy Stroudért nem nagyon vannak oda Caserioék, akkor én inkább benne lennék egy Lance tradeben, mint Levis vagy Richardson pickben.
Bondi
Nem tudom. Mikor volt olyan, hogy egy sikertelen 1.körös qb -ból, a cserét követően lett valami? Nekem egy se rémlik, ellenpélda annál inkább : Rosen, Darnold stb...
több mint 1 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Ha a Carolina viszi Youngot és igazak a pletykák, hogy Stroudért nem nagyon vannak oda Caserioék, akkor én inkább benne lennék egy Lance tradeben, mint Levis vagy Richardson pickben.

több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Csak nehogy draft előtt még szerezzünk egy QB-t... 😀 khm Trey Lance (neeeeeee)

több mint 1 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Szerintem is olyan helyzetben vagyunk, amikor QB-t kell húznunk.

több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Nyilván, de ha nem Mahomes vagy Watson a QB hanem mondjuk Darnold, vagy Mayfield, akkor ki a jobb, ők vagy Garrett?
gabokocka
Addig kell próbálkozni, amíg találsz egy használható csávót. Inkább 1/2-re idén, mint 1/6-ra jövőre,
A mi helyzetünk elég speckó volt, mert következő évben újra 1/1 lett, de gondolom a Texans nem erre játszik.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 425
Nyilván, de ha nem Mahomes vagy Watson a QB hanem mondjuk Darnold, vagy Mayfield, akkor ki a jobb, ők vagy Garrett?
gabokocka
Nyilván előre ezt nem tudni, de QB nélkül tök felesleges nekifutni egy idénynek. Ha kihúzza Andersont a Texans+Levist/Richardsont megszerzik valahogy akkor oké, nem szóltam, de szerintem is elég nagy faszság lenne nem húzni egy irányítót idén.
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Nyilván, de ha nem Mahomes vagy Watson a QB hanem mondjuk Darnold, vagy Mayfield, akkor ki a jobb, ők vagy Garrett?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
2002-es NFL draft.
Carr, Peppers, Harrinton
gabokocka
- 2002-ben teljesen más foci volt, nem ennyire irányító centrikus.
- Peppers gondolom nem 250 font volt, mint Will Anderson.
- Lehetne még ilyen példákat hozni (pl: 2006 Texans Mario Williams vs Vince Young), de a lényeg, hogy 2023-ban franchise irányító nélkül szinte lehetetlen akárcsak playoffba is jutni (persze mindig van 1-1 kivétel), super bowlról nem is beszélve.
DC
Nem kell ennyire visszamenni, 2017-ben Garrettet hoztuk 1/1-re, pedig ott volt Mahomes és Watson is a névsorban 😊
Myles szupersztár, de meg lehet nézni mire mentünk vele, 1 db PO. Nyilván leegyszerűsített egyenlet, de sztem is no brainer a QB ide.
Joey Tribbiani
Ha meg tényleg így van akkor elég nagy hülyeség lenne nem lecserélni mikor ennyi qb needes csapat van.
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
2002-es NFL draft.
Carr, Peppers, Harrinton
gabokocka
- 2002-ben teljesen más foci volt, nem ennyire irányító centrikus.
- Peppers gondolom nem 250 font volt, mint Will Anderson.
- Lehetne még ilyen példákat hozni (pl: 2006 Texans Mario Williams vs Vince Young), de a lényeg, hogy 2023-ban franchise irányító nélkül szinte lehetetlen akárcsak playoffba is jutni (persze mindig van 1-1 kivétel), super bowlról nem is beszélve.
DC
Nem kell ennyire visszamenni, 2017-ben Garrettet hoztuk 1/1-re, pedig ott volt Mahomes és Watson is a névsorban 😊
Myles szupersztár, de meg lehet nézni mire mentünk vele, 1 db PO. Nyilván leegyszerűsített egyenlet, de sztem is no brainer a QB ide.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
2002-es NFL draft.
Carr, Peppers, Harrinton
gabokocka
- 2002-ben teljesen más foci volt, nem ennyire passzjáték centrikus.
- Peppers gondolom nem 250 font volt, mint Will Anderson.
- Lehetne még ilyen példákat hozni (pl: 2006 Texans Mario Williams vs Vince Young), de a lényeg, hogy 2023-ban franchise irányító nélkül szinte lehetetlen akárcsak playoffba is jutni (persze mindig van 1-1 kivétel), super bowlról nem is beszélve.

Szerkesztette: DC
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
2002-es NFL draft.
Carr, Peppers, Harrington

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Szerintem nagy hülyeség lenne Will Anderson-t húzni egy qb helyett 2.-ra. Egyszerűen egy defensive end közel sem ér annyit, mint egy potenciális franchise qb. Legyen a DE bármilyen jó.
Ha nem tetszik nekik Stroud (miért nem?), akkor válasszák Will Levis-t vagy akibe látják a potenciált.

Szerkesztette: DC
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi vagyok, ha így lesz és Stroud marad bent akkor behúzzuk őt vagy Anderson lesz a választott. Én egyáltalán nem lepődnék meg ha Anderson lenne a választás és egyébként pár év múlva nagyon érdekes lesz összehasonlítani, hogy Young/Stroud és Anderson közül ki mire vitte és, hogy min ment el, hogy jövő héti drafton 1/1re kiválaszthattuk volna bármelyiket.
Bondi
Schefter szerint nem QB jön 1/2-re!
több mint 1 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Most tartott draft előtti sajtótájékoztatót Caserio.
- Először is nem megy sehova ( bár szerintem ez még nem zárja ki a legetőségét, hogy házon belül más pozíciót kapjon).
- elvileg több megkeresést is kaptunk a 2. Draft pozíciót illetően.
- valamint azt rebesgetik, hogy Panthers Youngot választja. Kíváncsi vagyok, ha így lesz és Stroud marad bent akkor behúzzuk őt vagy Anderson lesz a választott. Én egyáltalán nem lepődnék meg ha Anderson lenne a választás és egyébként pár év múlva nagyon érdekes lesz összehasonlítani, hogy Young/Stroud és Anderson közül ki mire vitte és, hogy min ment el, hogy jövő héti drafton 1/1re kiválaszthattuk volna bármelyiket.

több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
Kezd unalmas lenni, hogy minden esemény előtt elkezdik írogatni, hogy Caserio állása veszélyben van... Szezon vége után, HC kinevezés előtt, után és közben, most meg draft előtt.
Merlin85
Most nem veszélyben van, hanem valaki elejtett egy olyat hogy várják vissza New Englandben. Erre meg jött az a pletyka hogy a helyére Ryans haverja jönne a 49ersből.
több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Kezd unalmas lenni, hogy minden esemény előtt elkezdik írogatni, hogy Caserio állása veszélyben van... Szezon vége után, HC kinevezés előtt, után és közben, most meg draft előtt.

több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 915 — I like the Texans, I like who we are
Korábban azt lehet hallani hogy Stroud lesz az 1/1 és nekünk marad Young, de most mintha fordulna a helyzet.
Reméljük azért valamelyik a kettő közül, és nem gondolja túl Caserio ...
DC
Nekem is ugy tunik, de lehet azert h tradeljetek erte ink velunk 😀 viszont azt is lattam mar a napokban h ti meg nem qbra mennetek. 2 het es minden kiderul! 😀 izgalmas draft lesz, semmi fixet nem tudni
onDier
O nem. Végre van egy normál edzo, szerintem most van a legnagyobb esély rendes qbt húzni mert Ryansszel a jövőben nem nagyon kerülnek a draft elejére.
több mint 1 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 668
Korábban azt lehet hallani hogy Stroud lesz az 1/1 és nekünk marad Young, de most mintha fordulna a helyzet.
Reméljük azért valamelyik a kettő közül, és nem gondolja túl Caserio ...
DC
Nekem is ugy tunik, de lehet azert h tradeljetek erte ink velunk 😀 viszont azt is lattam mar a napokban h ti meg nem qbra mennetek. 2 het es minden kiderul! 😀 izgalmas draft lesz, semmi fixet nem tudni
több mint 1 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Korábban azt lehet hallani hogy Stroud lesz az 1/1 és nekünk marad Young, de most mintha fordulna a helyzet.
Reméljük azért valamelyik a kettő közül, és nem gondolja túl Caserio ...
több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Felkerült 2 videó ahogy Pierce edz. A 2.-nál lejön a cipője. Remélem nem szed össze sérülést ilyenek miatt.




több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 291
Az FA igazolásokkal meg vagyok elégedve, pár év böjtölés után újra szereztek értékelhető játékosokat is. Jövőre még jobb lesz a helyzet.
Itt egy mock draft a pff-ről. Ez az elképzelés is tetszik. Ebben az évben is azt mondom, hogy nehéz elrontani a draftot, mert még mindig van bőven hiányposzt a csapatban. Én lehet, hogy a 33-as pickkel hátra cserélnék, és a következő pickkel centert választanék. Már csak 30at kell aludni és meglátjuk 😀

 www.pff.com/news/draft-three-round-2023-nfl-mock-draft-afc-south-texans-titans-jaguars-colts?fbclid=IwAR2Mt0AKMuUtIPnhmtyvgbuNWW58XPxb8WGugFGKacCxZDwxnOAHY20KjzA

több mint 1 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Úgy néz ki nem Perryman lett a befutó


Merlin85
Perryman is érkezik.