Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
ESPN fantasy ligába a rendszer szerint McAfee IR, viszont sehol nem találok róla infót, h valóban így van-e.
Valaki esetleg?Farky
Baromság...nem sérült

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
biztos húzós volt az éjszaka
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
ESPN fantasy ligába a rendszer szerint McAfee IR, viszont sehol nem találok róla infót, h valóban így van-e.
Valaki esetleg?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kicsit megkésve elkészült az eheti saját power rankingom. A késésért cserébe felraktam mind a 15 heti rankinget, így visszanézhető a szezon alakulása egészen az első fordulóig. Érdemes átböngészni, vannak nagyon érdekes mélyrepülések és szárnyalások, illetve strenght of schedule alakulása a szezon folyamán is érdekes mozgásokat mutat. Mi - nem meglepő - az elején elég durva fel-le ugrálást produkáltunk, de aztán az idény második felére szépen bebetonoztunk magunkat a 11-13. hely környékére.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem hiszem, de azért ha lehet ne próbáljuk ki. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
2. A playoff-al kapcsolatban pedig csak a gyűrű, de minimum az SB-be jutás valós esélye érdekel. Enélkül nem igazán érdekel, hogy bejutunk-e vagy sem.peterk2005
Hát azért ebben az is vastagon benne lehet, hogy a Colts elkényeztetett az utóbbi években. Ha 5-6évig nem játszanánk egy playoff meccset sem, szerintem másképp látnád te is a dolgot.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mig a alapszakaszban végig követhető egy fajta tendencia a csapatoknál és 16 héten keresztül kirostálódik a férgese, az Playoff szerintem már inkább lutri és nagy az esély egy upset-re.
Gondoljunk csak a híres Ravens-Pats 2009-es wildcardra, amikor 24-0 volt a az első negyed végén a Ravensnek.szf61
Persze, semmi sincs kizárva, nyugodtan kijöhet egy upset tőlünk is. De egy upset még nem upset sorozat, márpedig egy SB szerepléshez arra lenne szükség. Miközben 1-2 upset minden évben van - Denver tavaly, Seattle előző évben, stb. -, upset sorozatra nem emlékszem amióta követem az NFL-t.

PM alatt mindig a playoff lebegett a szemem előtt, mert ott minden évben mérhető esély volt akár a gyűrűre is. Amikor kevésbé volt jó csapatunk, akkor is benne volt, hogy akár sorozatban nyerhetünk. Most ezt nem érzem, ehhez a jelenlegi csapat még kevés. Egy elit gárdát nyugodtan elkaphatunk, de 3-at egymás után biztosan nem. Így aztán csak élvezem a szezont, jöjjön aminek jönnie kell. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Persze, egy upsetet nagyon bírnék, a playoffban is, de számomra tulajdonképpen mindegy, hogy mondjuk a Patriotsot a 8. héten vagy a wild card körben vernénk meg idegenben, mert maga az upset és a meccs okoz örömöt. Más dolog persze, ha van reális esély SB-t nyerni...peterk2005
Mig a alapszakaszban végig követhető egy fajta tendencia a csapatoknál és 16 héten keresztül kirostálódik a férgese, az Playoff szerintem már inkább lutri és nagy az esély egy upset-re.

Gondoljunk csak a híres Ravens-Pats 2009-es wildcardra, amikor 24-0 volt a az első negyed végén a Ravensnek.

Sok függ attól, ki milyen napot fog ki, mennyi épkézláb játékos maradt, mennyire megy a QB-nek, stb.

Úgyhogy szerintem meglehet a W bárki ellen.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
aki bejut a PO-ba, joggal reménykedhet h bajnok lesz. Ott már bárki nyerhet. Semmit sem számít az addigi 16 meccs. Elcsépelt, de így van...shady
ez nem igaz, mert a Falcons úgy sem nyer 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
aki bejut a PO-ba, joggal reménykedhet h bajnok lesz. Ott már bárki nyerhet. Semmit sem számít az addigi 16 meccs. Elcsépelt, de így van...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Milyen egy meccses PO?? Simán SB 😛 Azért haelső körbe Bal-t kapjuk ott reálisan van keresni valónk. Jelen formájú Pit ellen is lenne. Stev85
Na, hát persze. 😀 De komolyra fordítva, engem két dolog érdekel a fociban:

1. A legfontosabb az élményszerű idény. Élvezzem azt a 4-5 hónapot, amíg meccsek vannak, várjam a vasárnapokat, izgulhassak a meccseken. Ehhez playoff sem kell, elég ha van néhány izgalmas, hangulatos, győztes meccs. Tudom, hogy igazából most jön az idény csúcspontja, az egész szezon erről szól, de őszintén szólva ilyentájt amellett, hogy várom a playoffot, kicsit le is hangol, hogy már alig van pár meccs hátra, és megint jön majd fél év foci nélkül...

2. A playoff-al kapcsolatban pedig csak a gyűrű, de minimum az SB-be jutás valós esélye érdekel. Enélkül nem igazán érdekel, hogy bejutunk-e vagy sem. Persze, egy upsetet nagyon bírnék, a playoffban is, de számomra tulajdonképpen mindegy, hogy mondjuk a Patriotsot a 8. héten vagy a wild card körben vernénk meg idegenben, mert maga az upset és a meccs okoz örömöt. Más dolog persze, ha van reális esély SB-t nyerni...

Namost, emiatt én egyrészt örülök is a remek szezonnak, de akkor se lennék egy dekával sem szomorúbb, ha netán kikapnánk a maradék két meccsen és úgy alakulnának a dolgok, hogy nem sikerülne bejutni. A szezon már így is fényesre sikerült, élmény volt végigkövetni, és ha netán nem jön össze a playoff, az is jó, mert akkor legalább előbb húzhatunk majd a drafton. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
ha már lúd, legyen kövér! Főleg ilyen nevű irányítóval 😀
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A Steelers ellen?
Max maddenben.
A Steelers védelme igen jó a szezon második felében, sőt, elit. Taylor sérülésével meggyengültek, de a PO-ra ő már játszhat elvileg, ráadásul gondolj bele, mit csinálna Harrison és Woodley ezzel az OL-el. Idén még nem is olyan jók, de kinyírnák Luckot. :/
Pont a Steelerst kerülném el, meg a Patset.
Mondjuk a Ravens is fos, de Rice 150 yardot azért simán futna ellenünk. 😀
De pikáns meccs volna, hisz Pagano ismeri a Ravens védelmet, a játékosokat, kérdés, ki tudnának-e találni valamit Arianssal. Na meg odabaszhatnánk Caldwellnek, hátha megszólalna. 😂
De bárkivel kell tolnunk a wild card kört, nem mi leszünk az esélyesek, de ez jól is van így, Luck jobban érzi magát ilyenkor, jobban is játszik.
Mondjuk ami gáz, hogy szinte akárkivel játszunk, tutira a mínuszokba, talán hóba kell mennünk játszani. Csak a Texans játszik dómba. 😊Stez
Hétvégi meccsen Taylor "csizmában" ült.. Szerintem elég kevés esély van a PO játékára. De én is jobban örülnék BAL nak. Én a PIT mostani leolvadásán csodálkozom..Stev85
Csak idén már jó pár játékost lehetett látni, aki csizmázott még 1-2 nappal a gameday előtt is akár, majd játszott vasárnap. 😊
Erre ne alapozz. Alapból azt mondták, hogy a Bengals elleni meccsen már játszhat. Nem fog játszani mégsem, de ha nélküle bejutnak a rájátszásba, akkor biztos vagyok benne, hogy a wild cardra összedrótozzák, mert olyan fontos része a Steelers védelemnek.
Én is a Ravensnek örülnék egyébként a legjobban, bár ott is underdogok leszünk, hiába halt be a fél csapatuk, és pukkadtak ki. Azért ők lesznek így is az esélyesek, de én ennek mondjuk örülök, Luck ilyenkor basz oda. 😊
Én egyetlen csapatot szeretnék elkerülni, az pedig a Pats, idén már kitömtek minket egyszer, ismét megtennék, aztán örülnék azért, ha egy szoros meccsen esnénk ki, ha már mindenképpen ki kell esnünk majd. 😊
A Pats még túl nagy falat nekünk szerintem.
Mondjuk alapból igazából én már le is szarom, a lényeg, hogy bejussunk a PO-ba, onnantól meg akármi is lesz, kurva jó idényt hozott nekünk ez a csapat. 😊Stez
Az igaz eddig is elég nagyott robbantottunk, de álmodozni még szabad.. Pl. Első rookie Qb aki Sbt nyer.. 8)
(Tudom, esélye kb 0,1%, de az ilyen szezonnak mint a mostani sem volt sokkal több.. 😊)
Igazából 1-1 top spíler sérülése a komplett képet átszabhatja.. Arra pedig ugye nem lehet számolni..
De én elégedett leszek a PO-ba jutással 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Steelers ellen?
Max maddenben.
A Steelers védelme igen jó a szezon második felében, sőt, elit. Taylor sérülésével meggyengültek, de a PO-ra ő már játszhat elvileg, ráadásul gondolj bele, mit csinálna Harrison és Woodley ezzel az OL-el. Idén még nem is olyan jók, de kinyírnák Luckot. :/
Pont a Steelerst kerülném el, meg a Patset.
Mondjuk a Ravens is fos, de Rice 150 yardot azért simán futna ellenünk. 😀
De pikáns meccs volna, hisz Pagano ismeri a Ravens védelmet, a játékosokat, kérdés, ki tudnának-e találni valamit Arianssal. Na meg odabaszhatnánk Caldwellnek, hátha megszólalna. 😂
De bárkivel kell tolnunk a wild card kört, nem mi leszünk az esélyesek, de ez jól is van így, Luck jobban érzi magát ilyenkor, jobban is játszik.
Mondjuk ami gáz, hogy szinte akárkivel játszunk, tutira a mínuszokba, talán hóba kell mennünk játszani. Csak a Texans játszik dómba. 😊Stez
Hétvégi meccsen Taylor "csizmában" ült.. Szerintem elég kevés esély van a PO játékára. De én is jobban örülnék BAL nak. Én a PIT mostani leolvadásán csodálkozom..Stev85
Csak idén már jó pár játékost lehetett látni, aki csizmázott még 1-2 nappal a gameday előtt is akár, majd játszott vasárnap. 😊
Erre ne alapozz. Alapból azt mondták, hogy a Bengals elleni meccsen már játszhat. Nem fog játszani mégsem, de ha nélküle bejutnak a rájátszásba, akkor biztos vagyok benne, hogy a wild cardra összedrótozzák, mert olyan fontos része a Steelers védelemnek.
Én is a Ravensnek örülnék egyébként a legjobban, bár ott is underdogok leszünk, hiába halt be a fél csapatuk, és pukkadtak ki. Azért ők lesznek így is az esélyesek, de én ennek mondjuk örülök, Luck ilyenkor basz oda. 😊
Én egyetlen csapatot szeretnék elkerülni, az pedig a Pats, idén már kitömtek minket egyszer, ismét megtennék, aztán örülnék azért, ha egy szoros meccsen esnénk ki, ha már mindenképpen ki kell esnünk majd. 😊
A Pats még túl nagy falat nekünk szerintem.
Mondjuk alapból igazából én már le is szarom, a lényeg, hogy bejussunk a PO-ba, onnantól meg akármi is lesz, kurva jó idényt hozott nekünk ez a csapat. 😊

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A Steelers ellen?
Max maddenben.
A Steelers védelme igen jó a szezon második felében, sőt, elit. Taylor sérülésével meggyengültek, de a PO-ra ő már játszhat elvileg, ráadásul gondolj bele, mit csinálna Harrison és Woodley ezzel az OL-el. Idén még nem is olyan jók, de kinyírnák Luckot. :/
Pont a Steelerst kerülném el, meg a Patset.
Mondjuk a Ravens is fos, de Rice 150 yardot azért simán futna ellenünk. 😀
De pikáns meccs volna, hisz Pagano ismeri a Ravens védelmet, a játékosokat, kérdés, ki tudnának-e találni valamit Arianssal. Na meg odabaszhatnánk Caldwellnek, hátha megszólalna. 😂
De bárkivel kell tolnunk a wild card kört, nem mi leszünk az esélyesek, de ez jól is van így, Luck jobban érzi magát ilyenkor, jobban is játszik.
Mondjuk ami gáz, hogy szinte akárkivel játszunk, tutira a mínuszokba, talán hóba kell mennünk játszani. Csak a Texans játszik dómba. 😊Stez
Hétvégi meccsen Taylor "csizmában" ült.. Szerintem elég kevés esély van a PO játékára. De én is jobban örülnék BAL nak. Én a PIT mostani leolvadásán csodálkozom..

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Steelers ellen?
Max maddenben.
A Steelers védelme igen jó a szezon második felében, sőt, elit. Taylor sérülésével meggyengültek, de a PO-ra ő már játszhat elvileg, ráadásul gondolj bele, mit csinálna Harrison és Woodley ezzel az OL-el. Idén még nem is olyan jók, de kinyírnák Luckot. :/
Pont a Steelerst kerülném el, meg a Patset.
Mondjuk a Ravens is fos, de Rice 150 yardot azért simán futna ellenünk. 😀
De pikáns meccs volna, hisz Pagano ismeri a Ravens védelmet, a játékosokat, kérdés, ki tudnának-e találni valamit Arianssal. Na meg odabaszhatnánk Caldwellnek, hátha megszólalna. 😂
De bárkivel kell tolnunk a wild card kört, nem mi leszünk az esélyesek, de ez jól is van így, Luck jobban érzi magát ilyenkor, jobban is játszik.
Mondjuk ami gáz, hogy szinte akárkivel játszunk, tutira a mínuszokba, talán hóba kell mennünk játszani. Csak a Texans játszik dómba. 😊

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Jó lenne 433+ yardot dobnia Lucknak, hiába döntötte meg már Newton rekordját, de az 1 yard azért nem sok.aztec
csak annyit fog mindenki mondani, hogy övé a rekord. arról nem lesz szó mennyivel második a második. az senkit nem érdekeldugo1993
Ez igaz, de amilyen passzmániás manapság a liga, ez a rekord lehet, hogy nem ér meg 2 évnél többet. 😊

Amúgy is, Luck csak ne pihenjen, legyen csak meg neki a 4500+ yard. No, meg hát nekünk jó eséllyel egy meccses lesz a playoff, úgyhogy ha az "öregek" pihennek, azt megértem, de a fiatalok játszanak csak, minden meccs tapasztalat.peterk2005
Milyen egy meccses PO?? Simán SB 😛 Azért haelső körbe Bal-t kapjuk ott reálisan van keresni valónk. Jelen formájú Pit ellen is lenne.

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Ha a KC-nek van esze nem akarnak nyerni.Farky
azért kezd quinn 😀
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó lenne 433+ yardot dobnia Lucknak, hiába döntötte meg már Newton rekordját, de az 1 yard azért nem sok.aztec
csak annyit fog mindenki mondani, hogy övé a rekord. arról nem lesz szó mennyivel második a második. az senkit nem érdekeldugo1993
Ez igaz, de amilyen passzmániás manapság a liga, ez a rekord lehet, hogy nem ér meg 2 évnél többet. 😊

Amúgy is, Luck csak ne pihenjen, legyen csak meg neki a 4500+ yard. No, meg hát nekünk jó eséllyel egy meccses lesz a playoff, úgyhogy ha az "öregek" pihennek, azt megértem, de a fiatalok játszanak csak, minden meccs tapasztalat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Ha a KC-nek van esze nem akarnak nyerni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Jó lenne 433+ yardot dobnia Lucknak, hiába döntötte meg már Newton rekordját, de az 1 yard azért nem sok.aztec
csak annyit fog mindenki mondani, hogy övé a rekord. arról nem lesz szó mennyivel második a második. az senkit nem érdekel

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ennek a fiatal csapatnak jót tenne, ha nem pihenne és végig játékban lennének az egészségesek.
Azt pihentetném max, akinél nagy a sérülésveszély, vagy idén sokat sérült, mint például Mathist, Reddinget vagy Fleenert.
Bár egyelőre fölösleges ezen témázni, előbb verjük meg a Chiefset. 😊
Idegenben nehéz meccsre számítok.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Jó lenne 433+ yardot dobnia Lucknak, hiába döntötte meg már Newton rekordját, de az 1 yard azért nem sok.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Quinncomplete kezd vasárnap a Chiefsben, tehát még mindig nincs Stanzi time = gyakorlatilag megvan a W, és a PO.
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ne pihenjen senki sem. 😊Stez
Na jó.....
Csak csak második félidőt engedélyezd 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison