Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
tök mindegy, bármelyiket verjük 😀 Ez sima 15-1, az az egy zakó is csak azért lesz, mert Luck hagyja nyerni PM-et, hogy minden csapat ellen meglegyen a W-jeStez
A négy NFC meccset még nem számoltátok, jövőre a West jön, Frisco, Seattle, Rams, Arizona négyessel. Csücskösnek látszik, de ha idén a North ellen 3:1-et tudtunk csinálni, akkor jövőre sima 4:0 kell. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Colts owner Jim Irsay: "Chuck is here and he's healthy."

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
szerintem nem kell ahhoz hagynia...😀

érdekes meccs lesz az biztos. Vajon PM td passzainál felállva tapsol majd a közönség? 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
2013 Indianapolis Colts Opponents

Home Houston, Jacksonville, Tennessee, Denver, Oakland, Arizona, St. Louis,
AFC East*

Away Houston, Jacksonville, Tennessee, Kansas City, San Diego,
San Francisco, Seattle, AFC North*Double B
14-2Höri
Illetve a maradék két hely

North: Bengals
East: Dolphins(bár az utolsó fordulóban még a Jets egyenlíthet, 1-1 az egymás elleni mérlegük. olyankor mi dönt?)Double B
tök mindegy, bármelyiket verjük 😀
ez sima 15-1, az az egy zakó is csak azért lesz, mert Luck hagyja nyerni PM-et, hogy minden csapat ellen meglegyen a W-je

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
East: Dolphins(bár az utolsó fordulóban még a Jets egyenlíthet, 1-1 az egymás elleni mérlegük. olyankor mi dönt?)Double B
Jets W és Dolphins L esetén a Jets lesz a csoportmásodik.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
2013 Indianapolis Colts Opponents

Home Houston, Jacksonville, Tennessee, Denver, Oakland, Arizona, St. Louis,
AFC East*

Away Houston, Jacksonville, Tennessee, Kansas City, San Diego,
San Francisco, Seattle, AFC North*Double B
14-2Höri
Illetve a maradék két hely

North: Bengals
East: Dolphins(bár az utolsó fordulóban még a Jets egyenlíthet, 1-1 az egymás elleni mérlegük. olyankor mi dönt?)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2013 Indianapolis Colts Opponents

Home Houston, Jacksonville, Tennessee, Denver, Oakland, Arizona, St. Louis,
AFC East*

Away Houston, Jacksonville, Tennessee, Kansas City, San Diego,
San Francisco, Seattle, AFC North*Double B
14-2

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
most nekünk ki kéne kapni a Taxanstól h a Ravens után hozzájuk menjünk, nem? 😀
A másik ágon meg Denver - New Engalnd, finom 😊 És az AFC döntő meg Broncos-Colts, és nyerjen a jobb 😊shady
Akkor ha a másik ágon kikap a Bengals a Pats/Ravenstől Double B
mivel előrevetítettem a PM-Brady meccset, ez bele van kalkulálva 😊shady
Háááát én már nem bízom semmiben 😊



2013 Indianapolis Colts Opponents

Home Houston, Jacksonville, Tennessee, Denver, Oakland, Arizona, St. Louis,
AFC East*

Away Houston, Jacksonville, Tennessee, Kansas City, San Diego,
San Francisco, Seattle, AFC North*

* Team from that division that finishes in the same spot in the 2012 standings.
- Opponents in italics are tentative.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt ne kívánd, mert a védelmünk szétcsapja a kiégett Bradyt, sima 35-10 nekünk az a meccs
Luck nem felejtStez
úgy érted, kikapunk?

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
sztem a Ravens se fogja összetörni magát köv héten, ugyh nem fogtok lecsúszni 4. helyre😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
most nekünk ki kéne kapni a Taxanstól h a Ravens után hozzájuk menjünk, nem? 😀
A másik ágon meg Denver - New Engalnd, finom 😊 És az AFC döntő meg Broncos-Colts, és nyerjen a jobb 😊shady
Mi kikapunk a Finstől lecsúszunk a 4. helyre, és jöttök hozzánk a Wildcard körben 😀FViktor93
ezt ne kívánd, mert a védelmünk szétcsapja a kiégett Bradyt, sima 35-10 nekünk az a meccs
Luck nem felejt

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
most nekünk ki kéne kapni a Taxanstól h a Ravens után hozzájuk menjünk, nem? 😀
A másik ágon meg Denver - New Engalnd, finom 😊 És az AFC döntő meg Broncos-Colts, és nyerjen a jobb 😊shady
Mi kikapunk a Finstől lecsúszunk a 4. helyre, és jöttök hozzánk a Wildcard körben 😀
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
most nekünk ki kéne kapni a Taxanstól h a Ravens után hozzájuk menjünk, nem? 😀
A másik ágon meg Denver - New Engalnd, finom 😊 És az AFC döntő meg Broncos-Colts, és nyerjen a jobb 😊shady
Akkor ha a másik ágon kikap a Bengals a Pats/Ravenstől Double B
mivel előrevetítettem a PM-Brady meccset, ez bele van kalkulálva 😊
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha a Bengals veri a Ravenst, akkor melyikük nyeri a csoportot?Borbinho
a ravens.

a bengals már biztosan 6., mi biztosan 5.Höri
Köszi.
Hát én csak imádkozom hogy utcsó fordulóban a Texans ellen valami csodajátékot produkálunk otthon ( lehetőleg nem a legjobb Texans ellen), és önbizalomtól duzzadó keblekkel vágunk neki a fagyos baltimore-i túrának...kíváncsi vagyok, mire megyünk. idegenben, hidegben, egy elég jó csapat ellen (bárki bármit mond nem véletlen nyerték a North-ot)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
most nekünk ki kéne kapni a Taxanstól h a Ravens után hozzájuk menjünk, nem? 😀
A másik ágon meg Denver - New Engalnd, finom 😊 És az AFC döntő meg Broncos-Colts, és nyerjen a jobb 😊shady
Akkor ha a másik ágon kikap a Bengals a Pats/Ravenstől
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
most nekünk ki kéne kapni a Taxanstól h a Ravens után hozzájuk menjünk, nem? 😀
A másik ágon meg Denver - New Engalnd, finom 😊 És az AFC döntő meg Broncos-Colts, és nyerjen a jobb 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha a Bengals veri a Ravenst, akkor melyikük nyeri a csoportot?Borbinho
a ravens.

a bengals már biztosan 6., mi biztosan 5.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha a Bengals veri a Ravenst, akkor melyikük nyeri a csoportot?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
T2 volt a kiírás.Stez
ja, tudom, abban volt az a mimetikus polialoid!

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ariansra valami olyat írtak ki közvetítés közben, hogy sose ért el még helyettes vezetőedző ennyi győzelmet (?)wmitty
T2 volt valakivel az első talán 11 győzelemmel áll. De mindjárt megkeresem. Double B
Kerestem, de nem emlékszem, hogy pontosan hol mutatták a közvetítésben :S A neten pedig még nem találtam sehol.Double B
T2 volt a kiírás.

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Ariansra valami olyat írtak ki közvetítés közben, hogy sose ért el még helyettes vezetőedző ennyi győzelmet (?)wmitty
T2 volt valakivel az első talán 11 győzelemmel áll. De mindjárt megkeresem. Double B
Kerestem, de nem emlékszem, hogy pontosan hol mutatták a közvetítésben :S A neten pedig még nem találtam sehol.
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Playoffs? Playoffs! Azt hiszem ennél szebb karácsonyi ajándék nem is érhet egy Colts szurkolót 😊
Valaki véletlen nem tudna egy letöltési helyet mondani a tegnap esti meccsünkhöz? Tenyardon még a Bills - Dolphins is van csak a mienk nincs kb 😕 Ncore-on meg még a múltkori sem.bobi0092
 thepiratebay.se/torrent/7953076/NFL.2012.RS.Week16.%2823_dec%29.IND.Colts.vs.KC.Chiefs.540p_

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Ariansra valami olyat írtak ki közvetítés közben, hogy sose ért el még helyettes vezetőedző ennyi győzelmet (?)wmitty
T2 volt valakivel az első talán 11 győzelemmel áll. De mindjárt megkeresem.
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ariansra valami olyat írtak ki közvetítés közben, hogy sose ért el még helyettes vezetőedző ennyi győzelmet (?)

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Playoffs? Playoffs! Azt hiszem ennél szebb karácsonyi ajándék nem is érhet egy Colts szurkolót 😊
Valaki véletlen nem tudna egy letöltési helyet mondani a tegnap esti meccsünkhöz? Tenyardon még a Bills - Dolphins is van csak a mienk nincs kb 😕 Ncore-on meg még a múltkori sem.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.