Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Wayne és Mathis ott van a Pro Bowl keretben.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szerintem Lucknak lassan leesik a karja. Irreálisan sokat kellett idén dobnia, mind yardban, mind próbálkozásban. Még egy tapasztalt veterántól is komoly kérés ez, nem hogy egy újonctól, aki nem éppen ezt szokta meg egyetemen. Ezek mellett pedig az OLine használhatatlansága miatt elszenvedett számtalan ütésről nem is beszélünk.

Játsszon csak Fleener egy kicsit QB-t, majd kicsattanhat az erőtől, mivel szinte semmit nem csinált egész évben.Escalade
Pont ez az, hogy újonc. Muszáj játszani, mert neki még minden meccs tanulás, minden tapasztalatra szüksége van. És pont a jó csapatok ellen.

Ez Luck esete (szerintem). A csapaté tényleg ízlés dolga. De én amondó vagyok, egy tűzben lévő csapatot tűzben kell tartani. (Persze aki questionable, az ne játsszon, de mindenki más igen)

De mint mondottam, ebből az AFC North-os edzőstábból nem nézem ki, hogy nagy pihentetés lenne, majd akkor, ha eldőlt a meccs.Soldados
Pagano maga jelentette ki a sajtótájékoztatón, hogy kicsit "banged up", sok ütést kapott és rengeteget kellett dobnia ehhez a mérleghez. Nyilván sok tényező közrejátszik, hogy nem a pihentetés felé tendálnak a jelek (hazai meccs, RCA/Lucas Oil győzelemsorozat a Houston ellen, rivális, momentum, tapasztalatszerzés, Pagano visszatérése, stb).

Mondjuk azzal is egyetértek, hogy nem valószínű a mély playoff run (már az luxus, hogy Luck az első évében, 2-14es szezon után rájátszástapasztalatot szerezhet), így tanulságos lenne 17-18 meccset végigjátszania.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Én is úgy gondolom, hogy aki idén sérült már, vagy sérülékenyebb, az ne játsszon, viszont a fiatalok, a rookiek játsszanak csak. Nekik minden meccs, minden plusz tapasztalat fontos szerintem.
Bár szerintem már a szünetre komolytalanná válik a meccs, annak ellenére, hogy a Texansnak nyernie kellene, hogy a Pats ne előzze be őket.
Mondjuk Freeman pihenhetne, amikor törött kézzel játszott már előző héten is, egy bunkóval kb. 😀
Redding is, Mathis is, Fleener is. Talán Vontaet is pihentetném, minden héten baj vana térdével vagy a bokájával. És aztán reménykedjünk, hogy Zbiko például visszatérhet rájátszásra. Kelleni fog!
Luck meg dobhatna 300+ yardot, jó lenne egy 4500 yardos szezon. 😛Stez
Még azzal se lesz oroy, úgyhogy tökmindegy 😛 😛

Mondjuk az vicces lenne, hogy egy esetleges győzelemmel visszavethetnénk a Texanst az afc 1st seedtől 😀Double B
Nem érdekel az OROY, elegem is van belőle, hogy mindenhol Luck fikázását olvasom csak azért, mert hogy RGIII és Wilson is milyen jó szezont nyom.
Nem ezen fog múlni, bármelyik kapja meg, megérdemli.
A lényeg, hogy Luck fejlődjön folyamatosan, és hozzon egyre jobb szezonokat, lehetőleg kevesebb labdaeladással. 😊
Egy dolgot már észrevehettünk, ami mindenképp bíztató: nyerni azt tud a srác. 😊Stez
Én ajánlok egy cserét, akárki elviheti az OROY-t ha miénk a Lombardi 😊

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Állítólag kezdőket fog játszani végig Pagano. Ez az egyik legostobább dolog, amit idén hallottam. Legalább Lucknak ülnie kéne (ráférne egy pihenő, illetve minek legyilkoltatni a Texans DL-lel), valamint a félig sérülteket (Angerer, Davis, Redding, Mathis, Carter, stb) nem ártana hanyagolni. Egy dolog, hogy nem akarunk lefeküdni otthon, de az pihentetés előnyei sokkal messzebbre mutatnak, mint egy esetleges vereség/akár csak 1 sérülés is.Escalade
Egyetértek, pihentetni kéne a srácokat. Persze Paganot is meg lehet érteni, mert be kell bizonyítania, hogy jobb HC, mint Arians😛 (mondjuk lehet, hogy csak a rossz indulat beszél belőlem, mert sosem tartottam jó választásnak)

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem Lucknak lassan leesik a karja. Irreálisan sokat kellett idén dobnia, mind yardban, mind próbálkozásban. Még egy tapasztalt veterántól is komoly kérés ez, nem hogy egy újonctól, aki nem éppen ezt szokta meg egyetemen. Ezek mellett pedig az OLine használhatatlansága miatt elszenvedett számtalan ütésről nem is beszélünk.

Játsszon csak Fleener egy kicsit QB-t, majd kicsattanhat az erőtől, mivel szinte semmit nem csinált egész évben.Escalade
Pont ez az, hogy újonc. Muszáj játszani, mert neki még minden meccs tanulás, minden tapasztalatra szüksége van. És pont a jó csapatok ellen.

Ez Luck esete (szerintem). A csapaté tényleg ízlés dolga. De én amondó vagyok, egy tűzben lévő csapatot tűzben kell tartani. (Persze aki questionable, az ne játsszon, de mindenki más igen)

De mint mondottam, ebből az AFC North-os edzőstábból nem nézem ki, hogy nagy pihentetés lenne, majd akkor, ha eldőlt a meccs.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én Colts fan vagyok, nem tudtam hogy a 17. héten még vannak meccsek 😮

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pont ez az, hogy más staff van azóta. Paganoékból annyira nem is nézném ki, hogy pihentessék a csapatot. De hát majd kiderül vasárnap. Én azt mondom, hogy 2, max 3 negyedet játszani fognak a kezdők.

több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Szvsz hazai pályán nem búcsúzhatunk cserecsapattal a nézőktől, muszáj a legtöbbet megtenni hogy legyőzzük a csoportriválisunkat.Borbinho
Ez mind ok, meg tudom, hogy más GM, más HC,más staff, más QB és még sorolhatnám...
De ha egy 14-0-ás szezon után nem mentünk rá a 16-0-ra,és szépen kikaptunk otthon hazai környezetben, akkor kötve hiszem most fogunk elkezdeni izmozni bárki bármit is mond. Bár én pihentetés ellenes vagyok. 😊

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szerintem Lucknak lassan leesik a karja. Irreálisan sokat kellett idén dobnia, mind yardban, mind próbálkozásban. Még egy tapasztalt veterántól is komoly kérés ez, nem hogy egy újonctól, aki nem éppen ezt szokta meg egyetemen. Ezek mellett pedig az OLine használhatatlansága miatt elszenvedett számtalan ütésről nem is beszélünk.

Játsszon csak Fleener egy kicsit QB-t, majd kicsattanhat az erőtől, mivel szinte semmit nem csinált egész évben.

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Én is úgy gondolom, hogy aki idén sérült már, vagy sérülékenyebb, az ne játsszon, viszont a fiatalok, a rookiek játsszanak csak. Nekik minden meccs, minden plusz tapasztalat fontos szerintem.
Bár szerintem már a szünetre komolytalanná válik a meccs, annak ellenére, hogy a Texansnak nyernie kellene, hogy a Pats ne előzze be őket.
Mondjuk Freeman pihenhetne, amikor törött kézzel játszott már előző héten is, egy bunkóval kb. 😀
Redding is, Mathis is, Fleener is. Talán Vontaet is pihentetném, minden héten baj vana térdével vagy a bokájával. És aztán reménykedjünk, hogy Zbiko például visszatérhet rájátszásra. Kelleni fog!
Luck meg dobhatna 300+ yardot, jó lenne egy 4500 yardos szezon. 😛Stez
Még azzal se lesz oroy, úgyhogy tökmindegy 😛 😛

Mondjuk az vicces lenne, hogy egy esetleges győzelemmel visszavethetnénk a Texanst az afc 1st seedtől 😀Double B
Nem érdekel az OROY, elegem is van belőle, hogy mindenhol Luck fikázását olvasom csak azért, mert hogy RGIII és Wilson is milyen jó szezont nyom.
Nem ezen fog múlni, bármelyik kapja meg, megérdemli.
A lényeg, hogy Luck fejlődjön folyamatosan, és hozzon egyre jobb szezonokat, lehetőleg kevesebb labdaeladással. 😊
Egy dolgot már észrevehettünk, ami mindenképp bíztató: nyerni azt tud a srác. 😊Stez
tudom, csak poén volt 😀 amúgy engem is idegesít. de a lényeg tényleg ott van abban amit írtál.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is úgy gondolom, hogy aki idén sérült már, vagy sérülékenyebb, az ne játsszon, viszont a fiatalok, a rookiek játsszanak csak. Nekik minden meccs, minden plusz tapasztalat fontos szerintem.
Bár szerintem már a szünetre komolytalanná válik a meccs, annak ellenére, hogy a Texansnak nyernie kellene, hogy a Pats ne előzze be őket.
Mondjuk Freeman pihenhetne, amikor törött kézzel játszott már előző héten is, egy bunkóval kb. 😀
Redding is, Mathis is, Fleener is. Talán Vontaet is pihentetném, minden héten baj vana térdével vagy a bokájával. És aztán reménykedjünk, hogy Zbiko például visszatérhet rájátszásra. Kelleni fog!
Luck meg dobhatna 300+ yardot, jó lenne egy 4500 yardos szezon. 😛Stez
Még azzal se lesz oroy, úgyhogy tökmindegy 😛 😛

Mondjuk az vicces lenne, hogy egy esetleges győzelemmel visszavethetnénk a Texanst az afc 1st seedtől 😀Double B
Nem érdekel az OROY, elegem is van belőle, hogy mindenhol Luck fikázását olvasom csak azért, mert hogy RGIII és Wilson is milyen jó szezont nyom.
Nem ezen fog múlni, bármelyik kapja meg, megérdemli.
A lényeg, hogy Luck fejlődjön folyamatosan, és hozzon egyre jobb szezonokat, lehetőleg kevesebb labdaeladással. 😊
Egy dolgot már észrevehettünk, ami mindenképp bíztató: nyerni azt tud a srác. 😊

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez mindig érdekes kérdés, ki így, ki úgy látja. Én személy szerint abban hiszek, hogy nem szabad pihentetni. Ráadásul az edzői stáb az AFC North-ból érkezett, s az ottani attitűdbe ez nem is fér bele.

Amúgy grat a szezonhoz, én kifejezetten örültem nektek, s irigykedtem Arians miatt, de ez legyen az én gondom. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Én is úgy gondolom, hogy aki idén sérült már, vagy sérülékenyebb, az ne játsszon, viszont a fiatalok, a rookiek játsszanak csak. Nekik minden meccs, minden plusz tapasztalat fontos szerintem.
Bár szerintem már a szünetre komolytalanná válik a meccs, annak ellenére, hogy a Texansnak nyernie kellene, hogy a Pats ne előzze be őket.
Mondjuk Freeman pihenhetne, amikor törött kézzel játszott már előző héten is, egy bunkóval kb. 😀
Redding is, Mathis is, Fleener is. Talán Vontaet is pihentetném, minden héten baj vana térdével vagy a bokájával. És aztán reménykedjünk, hogy Zbiko például visszatérhet rájátszásra. Kelleni fog!
Luck meg dobhatna 300+ yardot, jó lenne egy 4500 yardos szezon. 😛Stez
Még azzal se lesz oroy, úgyhogy tökmindegy 😛 😛

Mondjuk az vicces lenne, hogy egy esetleges győzelemmel visszavethetnénk a Texanst az afc 1st seedtől 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként azt írják, hogy habár Pagano azt mondta, nem lesz pihentetés, de a második félidőben így is valszeg leültetik majd a kezdőket, a sérülések elkerülése miatt.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is úgy gondolom, hogy aki idén sérült már, vagy sérülékenyebb, az ne játsszon, viszont a fiatalok, a rookiek játsszanak csak. Nekik minden meccs, minden plusz tapasztalat fontos szerintem.
Bár szerintem már a szünetre komolytalanná válik a meccs, annak ellenére, hogy a Texansnak nyernie kellene, hogy a Pats ne előzze be őket.
Mondjuk Freeman pihenhetne, amikor törött kézzel játszott már előző héten is, egy bunkóval kb. 😀
Redding is, Mathis is, Fleener is. Talán Vontaet is pihentetném, minden héten baj vana térdével vagy a bokájával. És aztán reménykedjünk, hogy Zbiko például visszatérhet rájátszásra. Kelleni fog!
Luck meg dobhatna 300+ yardot, jó lenne egy 4500 yardos szezon. 😛

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
arról nem is beszélve h ez a meccs úgymond tétnélküli, és bátran ki lehet próbálni olyan dolgokat, amiket alap esetben nem. Kezdjenek csak. De semmi kockáztatás ne legyen. Ha valakinek akár csak viszket is a talpa, inkább ne játszon.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Állítólag kezdőket fog játszani végig Pagano. Ez az egyik legostobább dolog, amit idén hallottam. Legalább Lucknak ülnie kéne (ráférne egy pihenő, illetve minek legyilkoltatni a Texans DL-lel), valamint a félig sérülteket (Angerer, Davis, Redding, Mathis, Carter, stb) nem ártana hanyagolni. Egy dolog, hogy nem akarunk lefeküdni otthon, de az pihentetés előnyei sokkal messzebbre mutatnak, mint egy esetleges vereség/akár csak 1 sérülés is.Escalade
kár lenne. abban van vmi, hogy akik nem teljesen egészségesek pihenjenek, de a rookiek, Luckkal az élen játszanak csak.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Állítólag kezdőket fog játszani végig Pagano. Ez az egyik legostobább dolog, amit idén hallottam. Legalább Lucknak ülnie kéne (ráférne egy pihenő, illetve minek legyilkoltatni a Texans DL-lel), valamint a félig sérülteket (Angerer, Davis, Redding, Mathis, Carter, stb) nem ártana hanyagolni. Egy dolog, hogy nem akarunk lefeküdni otthon, de az pihentetés előnyei sokkal messzebbre mutatnak, mint egy esetleges vereség/akár csak 1 sérülés is.Escalade
Szvsz hazai pályán nem búcsúzhatunk cserecsapattal a nézőktől, muszáj a legtöbbet megtenni hogy legyőzzük a csoportriválisunkat.Egy Patsnél megérteném,hogy backupok kezdenek, vagy egy Atlantában. De sztem nálunk nem kéne. Maradjanak csak játékban, úgyis fel kell készülni a Ravens elleni idegenbeli meccsre. És az ellen a kezdőknek szerinted az lenne a legjobb,ha egy szar fos meccsel hangolódtak volna? (chiefs ellen kb 1 értékelhető teljesítményt nem tudnék mondani (költői túlzás))

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Állítólag kezdőket fog játszani végig Pagano. Ez az egyik legostobább dolog, amit idén hallottam. Legalább Lucknak ülnie kéne (ráférne egy pihenő, illetve minek legyilkoltatni a Texans DL-lel), valamint a félig sérülteket (Angerer, Davis, Redding, Mathis, Carter, stb) nem ártana hanyagolni. Egy dolog, hogy nem akarunk lefeküdni otthon, de az pihentetés előnyei sokkal messzebbre mutatnak, mint egy esetleges vereség/akár csak 1 sérülés is.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Egy jó hír
Ha volt már, akkor sryCollapo
megpróbáltam végignézni a sajtó tájékoztatót, de nem ment, mert folyamatosan szívta a taknyát és nagyon idegesített. De amúgy teljesen pozitív, nagyon lelkes😊FearTomi
Végig néztem. Szipogott mert azért nem lehetett könnyű ez az egész sem neki sem a családjának...

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Egy jó hír
Ha volt már, akkor sryCollapo
megpróbáltam végignézni a sajtó tájékoztatót, de nem ment, mert folyamatosan szívta a taknyát és nagyon idegesített. De amúgy teljesen pozitív, nagyon lelkes😊

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egy jó hír
Ha volt már, akkor sry

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Zbiko meddig out?

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezúttal gyors voltam, és máris elkészítettem a heti saját power ranking-emet, hogy legyen mit böngészni a bejglimajszolás közben. 😊 Hiába a győzelem, a Chiefs borzasztó rekordja miatt a 13. helyre kerültünk. De kit érdekel? 😊 Amúgy is, jövő héten bebizonyítjuk, hogy szerencsés ez a szám a Lucas Oil-ban a Texans ellen, Paganoval a partvonalon. 😉

És persze minden topictársnak Kellemes Ünnepeket kívánok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo ez, Luck az elso ket eveben rogton szembekerul a liga legjobb vedelmeivel, es remelhetoleg mindig ertekes tapasztalatokat szerez majd. 😀