Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
egyébként egy Powers+Davis cb kombó Butlerral kiegészítve szerintem egész korrekt.dugo1993
Névre esetleg, nem teljesítményre

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
egyébként egy Powers+Davis cb kombó Butlerral kiegészítve szerintem egész korrekt.

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Ami a CB posztot illeti, én még bízom Davis-ben, hogy megérte/megéri az árát. Nagyon jó szemmel válogattuk idén az embereket, most így hirtelen nem is jut eszembe olyan aki hatalmas bukás lett volna. Davis is renden lesz jövőre, Pagano kezelésbe veszi az egész D#-vel együtt 😀
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem feltétlenül értek ezzel egyet, mert sok-sok év után idén pont, hogy egész jól futkározott a csapat, egy kritikán aluli, szó szerint összekukázott fal mögül mindezt. Nagyon sok kulcshelyzetet futottak meg, és azért pár TD-t is. Oké, nem 150 yard meccsenként, de azért szerintem ez hatalmas szó, ami nem véletlen.Stez
Nem panaszkodom az idei futásunkra, mert Ballard egész jó pick volt, tetszik a játéka, és Brown is egész jól összekapta magát. De én a futást nem meccsenkénti yardokban mérem elsősorban, hanem két dologban:
1. Képes-e 1/2. down-ra stabilan úgy futni, hogy a 3rd és rövidekkel következhessünk.
2. A rövid 3rd down-os, és a goal line-os szitukat rá lehet-e bízni a futásra.

Ebben a két tekintetben azért még nem vagyunk jól futó csapat. Szörnyen futók sem, olyan átlag körüli/picit alatti. És ebben a falnak is szerepe van persze, de hát én az egész #O-ról beszéltem Arians-al kapcsolatban, nem választva külön az egységeket. Idén inkább a passzjáték alapozta meg a futást és nem fordítva.

Revisnek meg tudtommal még van egy éve a szerződéséből. Akkor meg úgy is licitháború lesz érte, ha a Jets kivágja. Ha meg nem, akkor max. trade blockra rakja, de nekünk például 2. körünk sem lenne, amit oda tudnánk adni, az elsőt meg akkor éri meg, ha felépül és egészséges... De ha meg trade blockra kerül, akkor is szerintem a fél liga bejelentkezik érte, és akkor ott komoly árak repkednek majd.Stez
Tudom, csak megmozgatta a fantáziámat, hogy mi lenne, ha lenne egy ilyen CB-nk jövőre. 😊
Mondjuk Bowe-al vagy Wallace-al ellentétben Revis esetén nem bánnék évi 10+ millát "kidobni az ablakon".


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Arians-ról mindig kifejtettem, épp azért jó O-coord, mert nem egy stratégia nagy mestere, hanem a kerethez tudja igazítani a stratégiát. Épp ezért képes meccs közben is váltani, amire az egyik legjobb példa a tavalyi Colts elleni meccsünk. Tud futós csapatot csinálni és tud pass heavyt is. Mindegyiket eredményesen tudja üzemeltetni.Soldados
Ha ez tényleg így van - te ismered jobban - annak nagyon örülnék. Idén ugye nálunk sokat ebből nem láthattunk, mert vagy Luck passzolt, vagy Luck passzolt, futással meccset nem nyertünk.😊 (Illetve, egyszer sikerült lefuttatni meccs végén az órát, azt pirospontként azért beírhatjuk.)

Érdemes megnézni mi lett a Steelers O-val, hogy átálltunk erre dink and dunkra, kivették BB X-faktorát és, az eredménye pedig, hogy elbuktuk azokat a kulcsmeccseket, amelyekről mindig is híres volt a Steelers, hogy mindig behúzza.Soldados
Ahogy idény közben kinézett a Steelers, nekem nem tűnt az a dink&dunk olyan rossznak, sőt. Működött, nyertétek is a meccseket. Ami betett az BB sérülése, és az, hogy eléggé formán kívül tért vissza. A legutóbbi meccs végi döntő INT-je sem dink&dunk playből jött, hanem a szokásos BB menekül és próbál célpontot találni játékból.
Idén kevés volt az idő, jövőre ki fog derülni, hogy mennyire működőképes ez az új szisztéma Ben-nel nálatok.
peterk2005
Nem feltétlenül értek ezzel egyet, mert sok-sok év után idén pont, hogy egész jól futkározott a csapat, egy kritikán aluli, szó szerint összekukázott fal mögül mindezt. Nagyon sok kulcshelyzetet futottak meg, és azért pár TD-t is.
Oké, nem 150 yard meccsenként, de azért szerintem ez hatalmas szó, ami nem véletlen.
Revisnek meg tudtommal még van egy éve a szerződéséből. Akkor meg úgy is licitháború lesz érte, ha a Jets kivágja. Ha meg nem, akkor max. trade blockra rakja, de nekünk például 2. körünk sem lenne, amit oda tudnánk adni, az elsőt meg akkor éri meg, ha felépül és egészséges... De ha meg trade blockra kerül, akkor is szerintem a fél liga bejelentkezik érte, és akkor ott komoly árak repkednek majd.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt olvasom, hogy a Jetsnél elég nagy a cap probléma, és lehet, hogy mivel Cromartie és Wilson is nagyon jól nyomta, Revistől válnának meg.

Szerintem a sérülése után 15+ helyett 10-12 milláért le lehetne szerződtetni. Elférne nálunk a keretben. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Arians-ról mindig kifejtettem, épp azért jó O-coord, mert nem egy stratégia nagy mestere, hanem a kerethez tudja igazítani a stratégiát. Épp ezért képes meccs közben is váltani, amire az egyik legjobb példa a tavalyi Colts elleni meccsünk. Tud futós csapatot csinálni és tud pass heavyt is. Mindegyiket eredményesen tudja üzemeltetni.Soldados
Ha ez tényleg így van - te ismered jobban - annak nagyon örülnék. Idén ugye nálunk sokat ebből nem láthattunk, mert vagy Luck passzolt, vagy Luck passzolt, futással meccset nem nyertünk.😊 (Illetve, egyszer sikerült lefuttatni meccs végén az órát, azt pirospontként azért beírhatjuk.)

Érdemes megnézni mi lett a Steelers O-val, hogy átálltunk erre dink and dunkra, kivették BB X-faktorát és, az eredménye pedig, hogy elbuktuk azokat a kulcsmeccseket, amelyekről mindig is híres volt a Steelers, hogy mindig behúzza.Soldados
Ahogy idény közben kinézett a Steelers, nekem nem tűnt az a dink&dunk olyan rossznak, sőt. Működött, nyertétek is a meccseket. Ami betett az BB sérülése, és az, hogy eléggé formán kívül tért vissza. A legutóbbi meccs végi döntő INT-je sem dink&dunk playből jött, hanem a szokásos BB menekül és próbál célpontot találni játékból.
Idén kevés volt az idő, jövőre ki fog derülni, hogy mennyire működőképes ez az új szisztéma Ben-nel nálatok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Tiszta kamu ez a Pro Bowl...Matt Schaub mi az istent keres ott pl.?😊FearTomi
azt én is néztem.
nem rossz irányító, de fura pro bowlon. viszont ha jobban megnézed, akkor meg kit raktál volna oda?

bár Brady Quinn helye megkérdőjelezhetetlen nálam 😀dugo1993
Russel Wilsont😉FearTomi
AFC-ből?Borbinho
Bazz tényleg😀 Nem tudom miért hiszem mindig azt, hogy a Seahawks AFC...

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tiszta kamu ez a Pro Bowl...Matt Schaub mi az istent keres ott pl.?😊FearTomi
azt én is néztem.
nem rossz irányító, de fura pro bowlon. viszont ha jobban megnézed, akkor meg kit raktál volna oda?

bár Brady Quinn helye megkérdőjelezhetetlen nálam 😀dugo1993
Russel Wilsont😉FearTomi
AFC-ből?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Tiszta kamu ez a Pro Bowl...Matt Schaub mi az istent keres ott pl.?😊FearTomi
azt én is néztem.
nem rossz irányító, de fura pro bowlon. viszont ha jobban megnézed, akkor meg kit raktál volna oda?

bár Brady Quinn helye megkérdőjelezhetetlen nálam 😀dugo1993
Russel Wilsont😉

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Justice sem került be... :/Farky
nincs igazság.Höri
igazából én se választottam volna be. Úgy télleg komolytalan lenne a pro bowl. Nem elég h Manning irányít, de Justice mögött még kávézni is lenne ideje. Ki lenne így kiváncsi az egészre?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
viszont ha jobban megnézed, akkor meg kit raktál volna oda?dugo1993
Luckot, ki mást

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Tiszta kamu ez a Pro Bowl...Matt Schaub mi az istent keres ott pl.?😊FearTomi
azt én is néztem.
nem rossz irányító, de fura pro bowlon. viszont ha jobban megnézed, akkor meg kit raktál volna oda?

bár Brady Quinn helye megkérdőjelezhetetlen nálam 😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Justice sem került be... :/Farky
Tiszta kamu ez a Pro Bowl...Matt Schaub mi az istent keres ott pl.?😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Justice sem került be... :/Farky
nincs igazság.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Andre Johnson azt mondta, hogy az előző offseasonban megpróbálta rávenni Waynet arra, hogy igazoljon a Texanshoz, aki gondolkozott is a dolgon. A végeredményt ugye tudjuk, szerencsére maradt. 😊
De hú, az ütős duó lett volna Houstonban, mi meg nyalhatnánk a sót. 😊Stez
Idén Reggie próbálhatná meg ide hívni 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Andre Johnson azt mondta, hogy az előző offseasonban megpróbálta rávenni Waynet arra, hogy igazoljon a Texanshoz, aki gondolkozott is a dolgon. A végeredményt ugye tudjuk, szerencsére maradt. 😊
De hú, az ütős duó lett volna Houstonban, mi meg nyalhatnánk a sót. 😊

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
De h Butler mért nincs ott, azt komolyan nem értemshady
Pats fanok leszavazták 😊

több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyetértek, pihentetni kéne a srácokat. Persze Paganot is meg lehet érteni, mert be kell bizonyítania, hogy jobb HC, mint Arians😛 (mondjuk lehet, hogy csak a rossz indulat beszél belőlem, mert sosem tartottam jó választásnak)FearTomi
(Én egyébként pont Arianstól tartok kicsit. Idén fantasztikus munkát végzett, de az elmúlt évek Pittburgh-ét megnézve kicsit féltem Luckot. Arians playbookja egyszerűen nem ismeri a "dink&dunk"-ot - a rövid, gyors passzos játékot -, csak a vertikális playeket. Márpedig enélkül szinte folyamatosan 3-4+ mp-ig kell tartani a pocketet, amihez az isten támadófala sem elég. Azért az valahol nem csak BB-n és a gyenge falember rosteren múlott, hogy BB éveken keresztül a liga legtöbbet sackelt QB-ja volt. És ez nem csak sacket jelentett, hanem még BB troll méretei és fizikuma mellett is több sérülést is.)peterk2005
Ezzel nem értek egyet. BB stílusa alapvetően sok sacket hoz, plusz ehhez társult egy okádék fal.

Arians-ról mindig kifejtettem, épp azért jó O-coord, mert nem egy stratégia nagy mestere, hanem a kerethez tudja igazítani a stratégiát. Épp ezért képes meccs közben is váltani, amire az egyik legjobb példa a tavalyi Colts elleni meccsünk. Tud futós csapatot csinálni és tud pass heavyt is. Mindegyiket eredményesen tudja üzemeltetni.

Érdemes megnézni mi lett a Steelers O-val, hogy átálltunk erre dink and dunkra, kivették BB X-faktorát és, az eredménye pedig, hogy elbuktuk azokat a kulcsmeccseket, amelyekről mindig is híres volt a Steelers, hogy mindig behúzza.

Ezzel szemben nekem öröm nézni ezt a Colts O-t, azt hiszem bőven a maximum lett kihozva belőle. Több, mint amit bárki gondolhatott volna szezon előtt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg pont attól tartok, hogy Arianst elviszi valaki HC-nak.
Az NFL.comon megjelent egy írás, hogy konkrétan Arians erősen versenyben van még az Év Edzője díjért is, mindezt megbízottként, így nehéz lesz megtartani.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyetértek, pihentetni kéne a srácokat. Persze Paganot is meg lehet érteni, mert be kell bizonyítania, hogy jobb HC, mint Arians😛 (mondjuk lehet, hogy csak a rossz indulat beszél belőlem, mert sosem tartottam jó választásnak)FearTomi
Én annyiban igen, hogy a védelmet talán rendbekapja. Amióta NFL coach lett, azóta minden csapatában szuper secondary-t csinált, a Colts #D-re nagyon ráférne egy komoly javulás. Az offense láthatóan és egyértelműen Arians felségterülete volt és lesz Pagano alatt.

(Én egyébként pont Arianstól tartok kicsit. Idén fantasztikus munkát végzett, de az elmúlt évek Pittburgh-ét megnézve kicsit féltem Luckot. Arians playbookja egyszerűen nem ismeri a "dink&dunk"-ot - a rövid, gyors passzos játékot -, csak a vertikális playeket. Márpedig enélkül szinte folyamatosan 3-4+ mp-ig kell tartani a pocketet, amihez az isten támadófala sem elég. Azért az valahol nem csak BB-n és a gyenge falember rosteren múlott, hogy BB éveken keresztül a liga legtöbbet sackelt QB-ja volt. És ez nem csak sacket jelentett, hanem még BB troll méretei és fizikuma mellett is több sérülést is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
ugyse fognak elutazni...😀

De h Butler mért nincs ott, azt komolyan nem értemshady
Ennyit a ligáról.. Egy Elit CB nem fér be.. Bár mivel remélhetőleg éppen SB re fogunk készülni teljesen lényegtelen 😊

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Justice sem került be... :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
ugyse fognak elutazni...😀

De h Butler mért nincs ott, azt komolyan nem értem
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Wayne és Mathis ott van a Pro Bowl keretben.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning