Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
csak nehogy úgy legyen, hogy meglesz a győzelem, de rámegyünk...

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Várhatóan a leggyengébb főcsoportgyőztessel játszunk... Baltimore-nak igen kemény meccsei vannak még. Broncos (o), Giants (o), Bengals (i)...Fair
én a hollóknak örülnék legjobban. a secondarynk miatt a másik három csapat esetében lenne bajunk! szétkapna minket a levegőben brady/PM/schaub. az olasz csődörnek vannak borzasztó meccseiMiska84
Én is így látom... Megverjük a Texanst kétszer és meglesz a hazai pálya is... 😊Fair
nem tudom ma este kinek szurkoljak...
...a texansnak, hogy ne vegyék komolyan a meccseket...
...vagy a patsnak, hogy elkerüljük őket a WC hétévégén..Miska84
A meccsünk után közölte Arians hogy rámegyünk a Div. győzelemre. Hát azt gondolom az keményet ütne, ha meglenne..

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
 www.colts.com/media-center/videos/WTHR_New_Breed_Andrew_Luck/4ad339ba-ef81-4223-bc2e-940e682c33c8

Ezt érdemes megnézni😊 A külömbség a reklámokban lihegő RG3 és András között😊

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Várhatóan a leggyengébb főcsoportgyőztessel játszunk... Baltimore-nak igen kemény meccsei vannak még. Broncos (o), Giants (o), Bengals (i)...Fair
én a hollóknak örülnék legjobban. a secondarynk miatt a másik három csapat esetében lenne bajunk! szétkapna minket a levegőben brady/PM/schaub. az olasz csődörnek vannak borzasztó meccseiMiska84
Én is így látom... Megverjük a Texanst kétszer és meglesz a hazai pálya is... 😊Fair
nem tudom ma este kinek szurkoljak...
...a texansnak, hogy ne vegyék komolyan a meccseket...
...vagy a patsnak, hogy elkerüljük őket a WC hétévégén..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Fair 5
Várhatóan a leggyengébb főcsoportgyőztessel játszunk... Baltimore-nak igen kemény meccsei vannak még. Broncos (o), Giants (o), Bengals (i)...Fair
én a hollóknak örülnék legjobban. a secondarynk miatt a másik három csapat esetében lenne bajunk! szétkapna minket a levegőben brady/PM/schaub. az olasz csődörnek vannak borzasztó meccseiMiska84
Én is így látom... Megverjük a Texanst kétszer és meglesz a hazai pálya is... 😊
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
 tinyurl.com/cclyydy Mathis tánca Rulz 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Majd kiderül kit kapunk, de ilyen "elit" cb sorral mint Vaughn és Butler.. Nincs kitől félnünk. De a Baltimore szimpatikus lenne.. Pm ellen ha lehet Afc döntőt játszunk 😊

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Várhatóan a leggyengébb főcsoportgyőztessel játszunk... Baltimore-nak igen kemény meccsei vannak még. Broncos (o), Giants (o), Bengals (i)...Fair
én a hollóknak örülnék legjobban. a secondarynk miatt a másik három csapat esetében lenne bajunk! szétkapna minket a levegőben brady/PM/schaub. az olasz csődörnek vannak borzasztó meccsei

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Fair 5
Várhatóan a leggyengébb főcsoportgyőztessel játszunk... Baltimore-nak igen kemény meccsei vannak még. Broncos (o), Giants (o), Bengals (i)...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
kompetitívnek kell lenni, mindig ezt mondják a tévébe'Höri
A TVbe olyan embereket odaengednek szakérteni manapság, hogy ... ja bocsi! 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha IR-re küldi az azt jelenti hogy továbbjutottunk, szóval upset 😀 úgy is be kell bizonyítanunk a Redskins-nek hogy a mi backup rookie QB-nk a jobb.Höri
Mi ez a megfelelési kényszer? 😀apeszos
kompetitívnek kell lenni, mindig ezt mondják a tévébe'Höri
Mondanak más baromságot is. Nem kell versenyezni, ti nyertetek. A győzelmi mutató mindent elmond.. 😊

Nézd RW1-et. Szegény Cardinals...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha IR-re küldi az azt jelenti hogy továbbjutottunk, szóval upset 😀 úgy is be kell bizonyítanunk a Redskins-nek hogy a mi backup rookie QB-nk a jobb.Höri
Mi ez a megfelelési kényszer? 😀apeszos
kompetitívnek kell lenni, mindig ezt mondják a tévébe'

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha IR-re küldi az azt jelenti hogy továbbjutottunk, szóval upset 😀 úgy is be kell bizonyítanunk a Redskins-nek hogy a mi backup rookie QB-nk a jobb.Höri
Mi ez a megfelelési kényszer? 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na erre nem számítottam, hogy nem Lucknak kell agyonizmozni magát a győzelemhez hanem lesz segítség mindenkitől. Kivéve persze Seth Olsent, könyörgöm jöjjön helyette akárki. Iowából ilyen manus hogyan kerülhet ki Feri bácsi?

forrás:Fűzővel kifelé!szampi#33
Leghitelesebb forrás evör, vigyázz, meg ne lássa valamelyik admin, annyi van belőlük mint a rohadás.
Vagy menjünk Denverbe, ha muszáj, bár Miller IR-re küldi Luckot azt hiszem. :/)Stez
ha IR-re küldi az azt jelenti hogy továbbjutottunk, szóval upset 😀 úgy is be kell bizonyítanunk a Redskins-nek hogy a mi backup rookie QB-nk a jobb.

több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
persze, mivel a Bengals és a Steelers egyszer még játszik egymás ellen, ahol mindketten nem nyerhetnekStez
Nem 100% a PO-tok: nektek 3 L, Steelers-Bengals X 😛
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
persze, mivel a Bengals és a Steelers egyszer még játszik egymás ellen, ahol mindketten nem nyerhetnek

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
a steelers és a bengals még játszik egymással, ugyh egyiknek se lehet már 3 győzelme.
PO-ban vagyunk.shady
A Steelers és a Bengals vereségével az Indianapolis Colts már biztosan play-off résztvevő. Mekkora változás a tavalyi ligautolsó 2-14-hez képest. forrás:Fűzővel kifelé!

több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
A Texans - Ravens - Patriots - Broncosból, azért a legutóbbinak örülnék talán. A Patriots-nak semmiképp, a Texans-szal úgyis jövünk kettőt, talán még a Ravens. de egy PM vs. Colts hihetetlen lenne.bobi0092
A Ravens lenne talán a legjobb, az ő támadójátékuk a leginkább inkonzisztens, a Denver pass rush-ja agyba-főbe verné a falunkat meg Andrew-t, túl jók nekünk ők. Ahogy a Pats is, és a Texans is. De legyünk őszinték, jutalomjáték lenne, lesz az. Aztán ki tudja, ha egy szoros meccset tudnánk játszani, ott már óriási nyomás lenne az ellenfelen... Ok, egyelőre ne álmodozzunk, verjük meg a Chiefs-t 2 hét múlva.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg a Pats a legrosszabb matchup nekünk, és asszem kaphattunk ízelítőt, hogy mennyivel jobb csapat, sanszunk sincs ellenük.
Ráadásul baszki mehetünk hozzájuk mondjuk hóban...
Mondjuk máshol sem lesz jó idő, de akkor is inkább akkor már menjünk a Texanshoz, vagy a Ravenshez, most mindkettőt verhetőnek vélem. Azért a Houston is megmutatta, hogy a védelme igen sebezhető.
De nekem mindegy, csak ne a Patshez menjünk, a többit egyiket sem bánom. 😊

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
jó, de nehogymár ez a Jets jusson be...😀

amugy fura lenne PM ellen szurkolni. Talán nem is tudnék.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Denver elleni meccs tényleg óriási médiabuzz lenne, de nekünk szvsz vagy a Ravens vagy a Pats lenne a jobb. A Ravens ellen még lenne is esély. A Pats ellen nem sok, de legalább támadni tudnánk, így végülis valami kis esély lenne.

A Denverrel az a gond, hogy először is, ha már egymást kell kiejteni, akkor inkább a főcsoportdöntőben legyen. 😀 Amúgy is rossz machup nekünk, mert PM szétszedi a védelmünket, miközben a Denver #D túl jó a mi #O line-unknak. Ráadásul ott secondary is van Bailey-vel az élen, és még futni se könnyű ellenük...

De ne szaladjunk előre, nehogy végül mégse legyen meg az a PO. (Számoljatok utána, szerintem még nincs meg amiatt amit írtam.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg remélem, hogy a Ravens ellen játszhatunk. Sebezhetőek, és Suggs is folyton sérül, a pass rushuk is gyengül.
Vagy menjünk Denverbe, ha muszáj, bár Miller IR-re küldi Luckot azt hiszem. :/
PM meg megmutatja, hogy akkor hogyan is kell megalázni az indianapolisi védelmet. De hát legalább PM. 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Még egy W és megvan a PO 😊 szuperjóaztec
megvan az már most is 😀Farky
Meg bizony. A többi már csak matekszf61
Szerintem nincs meg még (matek szerint). Ha 9-7-re végzünk, akkor még elénk kerülhet a Jets, ha minden meccsét nyeri és a Pitt/Cincy valamelyike. (Sőt, akár mindkettő, ha az AFC meccseiket az egymás ellenin kívül nyerik.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a playoffhoz. 2-14ről és 1/1ről ekkora fordulatot produkálni ilyen rövid idő alatt. Wow. Minden elismerésem.
Remélem Pagano is látta a dolgot.
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
A Texans - Ravens - Patriots - Broncosból, azért a legutóbbinak örülnék talán. A Patriots-nak semmiképp, a Texans-szal úgyis jövünk kettőt, talán még a Ravens. de egy PM vs. Colts hihetetlen lenne.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.