Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Titans elleni az max 250 yardos meccse lesz szerintem. 😊
Van egy olyan érzésem, hogy ott nem kell majd folyton az eredmény után mennie, mint a Lions ellen.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
azér az is durva h első szezonjában meglehet neki a 4500 yard...shady
4900 is ha a matek alapján nézzük, szóval Cam rekordja gyanús, hogy megdől.Höri
Cam rekordja 4051 yard, Luck most jár 3600-nál.

Ha vasárnap a Titans a 4. negyedre ellépne 20 ponttal, és emiatt Lucknak menni kell a végén, akkor akár vasárnap meg lehet a rekord. 😮 Ha nem, akkor max az azt követő héten.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
szerintem kikapunk Stez
tudjuk bazmeg, mi a ráknak írod be mindig?Höri
Füligjimmy úgy jinxeli a Bears aktuális ellenfelét, hogy beírja a QB nevét, Stez meg úgy, hogy beírja, hogy kikapunk.

Működik. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lassan minden topikba leírod ezt iktriad. 😀Stez
Ez még csak max a 3. vagy 4. ahová beírom. 😂iktriad
Tök igazad van, minden topicban begyűjtesz rá pár like-ot. Egy mondat, 32 topic, 60-70 like begyűjtve. Baromi hatékony. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
1 évben egyszer szoktam angol írást bemásolni, szóval teesék komolyan venni 😀

Colin Cowherd (ESPN) gondolatai:
“I’ll read you how many passes RG3 has attempted this year in games: 26, 29, 35, 15, 22, 28, 34, 15, 27. Listen to Andrew Luck: 45, 47, 55, 44, 40, 48, 50, 54. They have essentially turned over the complete playbook to Andrew Luck. This is what they did in New York with Eli Manning. I was told this years ago by Tim Hasselbeck… He said when Eli Manning came, they just gave him the entire playbook. That’s why he threw so many interceptions his first few years. Same with Andrew Luck. He’s throwing more interceptions because they’re not protecting him. RG3 and Russell Wilson are very good, but they’re not throwing the INTs because they’re not ASKED to make every throw. To some degree they’re doing some running, some spread option… Both RG3 and Russell Wilson have an elite running back picking up yard. With Andrew it’s like ‘Dude no running game, bad O-line, throw it 58 times.’ Eli Manning did this but he has two Super Bowls. When Big Ben came into the league, there was some babysitting with the Steelers. They didn’t really until year 3 say go for it. When Philip Rivers started with San Diego, there was some babysitting. ‘Alright, 10 passes, 12 passes, 15…’ Andrew Luck is what Eli was asked to do. ‘Here’s 70 passes, go for it!’”Höri
Érdekes, igaz és egyben felesleges...más szisztémát játszanak a csapatok. Ami igaz: a magukéban mindhárman kiemelkedőt nyújtanak! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Érdekes stat:
2000 óta összesen 5 alkalommal fordult elő, hogy egy csapat 12 pont (vagy több) hátrányból tudott visszajönni úgy hogy 4 perc körüli ideje volt. Ebből 3 a Colts nevéhez fűződik

1.) Chicago a Browns ellen (2001)
2.) Bengals a Steelers ellen (2001)
3.) Colts a Tampa ellen (2003)
4.) A híres 4 és 2 (2009)
5.) Colts a Lions ellen (2012)

Erről még évekig beszélni fogunk.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ugyan, Shannynél a takarítónő is 1000+ yardos, ami nem zárja ki hogy tényleg komoly futó legyen. De azért ez az elit kicsit sántít 😊Oké nem UDFA volt...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy rookie 6. körös RB elite? Azt jó tudni.Delonso_
Forma alapján igen. Nem a név számít

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egy rookie 6. körös RB elite? Azt jó tudni.
Van a cikkben igazság, azonban megvizsgál egy aspektust, mind RG-nél, mind Wilsonnál találhatnánk hasonlókat.
Számomra például példaértékű, hogy bár Wilson kapta a legjobb csapatot a három játékos közül, ő nem első körös irányítóként vitézkedik.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1 évben egyszer szoktam angol írást bemásolni, szóval teesék komolyan venni 😀

Colin Cowherd (ESPN) gondolatai:
“I’ll read you how many passes RG3 has attempted this year in games: 26, 29, 35, 15, 22, 28, 34, 15, 27. Listen to Andrew Luck: 45, 47, 55, 44, 40, 48, 50, 54. They have essentially turned over the complete playbook to Andrew Luck. This is what they did in New York with Eli Manning. I was told this years ago by Tim Hasselbeck… He said when Eli Manning came, they just gave him the entire playbook. That’s why he threw so many interceptions his first few years. Same with Andrew Luck. He’s throwing more interceptions because they’re not protecting him. RG3 and Russell Wilson are very good, but they’re not throwing the INTs because they’re not ASKED to make every throw. To some degree they’re doing some running, some spread option… Both RG3 and Russell Wilson have an elite running back picking up yard. With Andrew it’s like ‘Dude no running game, bad O-line, throw it 58 times.’ Eli Manning did this but he has two Super Bowls. When Big Ben came into the league, there was some babysitting with the Steelers. They didn’t really until year 3 say go for it. When Philip Rivers started with San Diego, there was some babysitting. ‘Alright, 10 passes, 12 passes, 15…’ Andrew Luck is what Eli was asked to do. ‘Here’s 70 passes, go for it!’”

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Új cikk a Colts Blogon
 bit.ly/YIXY8e

Lions ömlengés 😊
Meg némi gondolat az ismételt RG3 vitához.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lucknál érdekes ezt a győzelmi arányt felhozni😊😊
győzött a Minnesota ellen (most 6-6, de negatív lesz az év végére...)
Jacksonville ellen (2 győzelem összvissz)
Gb ellen, ok ez rendben van PO résztvevők lesznek
cleveland ellen, eddig 4 W
Titans ellen, szintén 4 W
Miami, negatív mérleg, eddig 5 W
Buffalo, negatív mérleg, eddig 5 W
Detroit, negatív, eddig 4W

azt kell megverni aki szembejön, ok; de ebből a 8 győzelemből egyedül a GB tartozik bármiféle csoport élmezőnyébe...
1 Jax elleni pech, csoportellenfél ok
és 2 kiábrándító 2 élcsapat ellen..., 1 kiábrándító a Jets ellen

nagyon kedvező ez a schedule sapka
Könnyebb volt a sorsolásunk mint a Redskinsé, de azért nem annyival, ahogyan azt néhányan állítják. A másik dolog, a két csapat egész más rendszerben játszik, és RG3-n lényegesen kisebb a nyomás, főként játékrendszer miatt, ráadásul sokkal jobb fal védi őt, és egy kiegyenlítettebb, jobb all-around csapat van körülötte. Teljesen egyértelmű, hogy Luck sokkal jobb statokat hozna ott mint Colts mezben, és RG3 sokkal rosszabbakat itt. Griffin zseniális, nem érdemes kisebbíteni az érdemeit, de Luck is szenzációs, és a QB ratingen túl vannak olyan jó "advanced" statok amik közel helyezik egymáshoz a két irányító idei teljesítményét. Johnny Firpo
Lucknak kijár minden tisztelet, de ezzel azért vitatkoznék. Jobb fal? Sokkal jobb csapat? Abból a jó falból szerinted ki férne be egy normális csapatba? Mert futásblokkoláson kívül nem sok dologhoz értenek.
A jobb csapat meg... Jah már van Garcon így nem frissen FA-ról behozott WR-nek és TE-nek kell dobálnia. Garcon egyébként már talán 3-4 meccset is játszott, Moss pedig talán már el is érte a 400 yardot. Mit nem adne egy Wayneért....A védelem főleg Orakpo kiesése után gigapontokat nyel, a nagy nevek az 53.5 éves Fletcher (aki amúgy tényleg szenzációs pali) illetve DeHall, aki inkább név mint stabil játékos.

Mindent félretéve a legmerészebb álmában sem hitte azt senki, hogy Luck így manageli majd a csapatot, a comeback winek magukért beszélnek. Én biztos vagyok benne, hogy pár év múlva ezt az esztendőt a hatalmas QB húzások évének írják majd le kiegészülve RW-vel.
több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
Lucknál érdekes ezt a győzelmi arányt felhozni😊😊
győzött a Minnesota ellen (most 6-6, de negatív lesz az év végére...)
Jacksonville ellen (2 győzelem összvissz)
Gb ellen, ok ez rendben van PO résztvevők lesznek
cleveland ellen, eddig 4 W
Titans ellen, szintén 4 W
Miami, negatív mérleg, eddig 5 W
Buffalo, negatív mérleg, eddig 5 W
Detroit, negatív, eddig 4W

azt kell megverni aki szembejön, ok; de ebből a 8 győzelemből egyedül a GB tartozik bármiféle csoport élmezőnyébe...
1 Jax elleni pech, csoportellenfél ok
és 2 kiábrándító 2 élcsapat ellen..., 1 kiábrándító a Jets ellen

nagyon kedvező ez a schedule sapka
Könnyebb volt a sorsolásunk mint a Redskinsé, de azért nem annyival, ahogyan azt néhányan állítják. A másik dolog, a két csapat egész más rendszerben játszik, és RG3-n lényegesen kisebb a nyomás, főként játékrendszer miatt, ráadásul sokkal jobb fal védi őt, és egy kiegyenlítettebb, jobb all-around csapat van körülötte. Teljesen egyértelmű, hogy Luck sokkal jobb statokat hozna ott mint Colts mezben, és RG3 sokkal rosszabbakat itt. Griffin zseniális, nem érdemes kisebbíteni az érdemeit, de Luck is szenzációs, és a QB ratingen túl vannak olyan jó "advanced" statok amik közel helyezik egymáshoz a két irányító idei teljesítményét.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
hát ha SB-t nyerünk akkor Hollywood biztos lecsap a témára 😀shady
Már az AFC döntő vagy SB elérése esetén is lehetne. Mondjuk csinálhatnának egy olyat mint baseballban a Moneyball, csak itt az lenne a címe, hogy Luckyball 😀
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
hát ha SB-t nyerünk akkor Hollywood biztos lecsap a témára 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azér az is durva h első szezonjában meglehet neki a 4500 yard...shady
4900 is ha a matek alapján nézzük, szóval Cam rekordja gyanús, hogy megdől.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem kikapunk Stez
tudjuk bazmeg, mi a ráknak írod be mindig?

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nem értem ezt a marakodást - egyértelmű ki az év újonca: Russell Wilson. Se RGIII, se Andrew Luck (de még Brady, Rodgers vagy a 2 Manning se) képes arra, amit ő megtett a rookie évében: meccsnyerő interceptiont dobni. 😂iktriad
Ehehehe... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Lassan minden topikba leírod ezt iktriad. 😀Stez
Ez még csak max a 3. vagy 4. ahová beírom. 😂iktriad

...viszont már másodszorra sem ütött akkorát, mint anno. -talán- Adam Schein tollából!
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Elrugaszkodott kérdés:
Van rookie Qb Sb Győztes? 8)Stev85
Nincs!😊 2. évben Brady és Rothlis.FearTomi
Esküszöm az istenekre, Elviheti akárki az OROYt ha a Lombardi a mienk lesz 😊))
Tudom Álom, de ne romboljátok le az illúziót 😛

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Elrugaszkodott kérdés:
Van rookie Qb Sb Győztes? 8)Stev85
Nincs!😊 2. évben Brady és Rothlis.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Elrugaszkodott kérdés:
Van rookie Qb Sb Győztes? 8)

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan minden topikba leírod ezt iktriad. 😀Stez
Ez még csak max a 3. vagy 4. ahová beírom. 😂
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Falcons...őket azért nem említettem, mert pont ők azok akik a brutális előnyös sorsolást kaptak, de PO-ba szerintem nem sokat fognak érni.FearTomi
igen, erre én is nagyon kíváncsi leszek, de ez már nem ide tartozik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Úgy beszélsz, mintha a Colts elit csapat lenne, és arról beszélgetnénk, hogy mennyi esélye van az SB-be jutásra az elit csapatok ellen. :peterk2005
csak reflektáltam valamire.
az ajándék inkább egy PO győzelem lenne

FearTomi: mintha kimaradt volna pár csapat, meg ilyesmi😊sapka
Ja igen, a Rams, aki kikapott a Lionstől...Falcons...őket azért nem említettem, mert pont ők azok akik a brutális előnyös sorsolást kaptak, de PO-ba szerintem nem sokat fognak érni.