Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Falcons...őket azért nem említettem, mert pont ők azok akik a brutális előnyös sorsolást kaptak, de PO-ba szerintem nem sokat fognak érni.FearTomi
igen, erre én is nagyon kíváncsi leszek, de ez már nem ide tartozik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Úgy beszélsz, mintha a Colts elit csapat lenne, és arról beszélgetnénk, hogy mennyi esélye van az SB-be jutásra az elit csapatok ellen. :peterk2005
csak reflektáltam valamire.
az ajándék inkább egy PO győzelem lenne

FearTomi: mintha kimaradt volna pár csapat, meg ilyesmi😊sapka
Ja igen, a Rams, aki kikapott a Lionstől...Falcons...őket azért nem említettem, mert pont ők azok akik a brutális előnyös sorsolást kaptak, de PO-ba szerintem nem sokat fognak érni.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan minden topikba leírod ezt iktriad. 😀

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Szerintem meg adjuk oda Greg The Legnek és ezzel le is van rendezve az ügy 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem értem ezt a marakodást - egyértelmű ki az év újonca: Russell Wilson. Se RGIII, se Andrew Luck (de még Brady, Rodgers vagy a 2 Manning se) képes arra, amit ő megtett a rookie évében: meccsnyerő interceptiont dobni. 😂
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Úgy beszélsz, mintha a Colts elit csapat lenne, és arról beszélgetnénk, hogy mennyi esélye van az SB-be jutásra az elit csapatok ellen. :peterk2005
csak reflektáltam valamire.
az ajándék inkább egy PO győzelem lenne

FearTomi: mintha kimaradt volna pár csapat, meg ilyesmi😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lucknál érdekes ezt a győzelmi arányt felhozni😊😊
győzött a Minnesota ellen (most 6-6, de negatív lesz az év végére...)
Jacksonville ellen (2 győzelem összvissz)
Gb ellen, ok ez rendben van PO résztvevők lesznek
cleveland ellen, eddig 4 W
Titans ellen, szintén 4 W
Miami, negatív mérleg, eddig 5 W
Buffalo, negatív mérleg, eddig 5 W
Detroit, negatív, eddig 4W

azt kell megverni aki szembejön, ok; de ebből a 8 győzelemből egyedül a GB tartozik bármiféle csoport élmezőnyébe...sapka
Úgy beszélsz, mintha a Colts elit csapat lenne, és arról beszélgetnénk, hogy mennyi esélye van az SB-be jutásra az elit csapatok ellen. 😊

Lényeg a lényeg, hogy ezt a csapatot nem véletlenül rakták a power rankingokon a 28-32. hely környékére, mert józan ésszel egy ilyen mértékű rebuildingnek ez a következménye. És ehhez képest csoda ami történik. A Colts valószínűleg nincs benne a liga legjobb 12 csapatában (ergo a playoff valóban ajándék lesz, ha elérjük). De azt lassan nyugodtan merem mondani, hogy a legjobb 15-20-ban biztosan benne van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Megvert egy szétesett Saintset...
Megverte a Vikingset, de azt ugye a Colts is megverte, szóval szar csapatnak számít...
Megvert egy borzasztó Eaglest, amit idén csapatnak nem igazán lehet nevezni...
Legyőzték a Cowboyst, akik valljuk be nem a legdurvábbak ebben a szezonban...

Kikapott!
Egy Bengalstól, aminek ugyan 8 W-je van, de ebbe van egy Browns, Oakland, Chiefs
Egy Giantstől, ami októberben még nem volt a legjobb formájában...(Browns zakó)
Steelers, oké, aláírom, Rothlissal még nehéz is lehetett...
Egy borzasztóan veszélyes Pantherstől

Szerintem azért a skins sem sírhat, hogy borzasztó nehéz sorsolást kapott...és azt pláne nem mondhatod, hogy könnyű sorsolást kapott, amikor egy 11-1 -es Texansal és a Patriotsal is összekerült a Colts.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha Luckkal PO-ba kerül ez a csapat, akkor nem kérdés, hogy ki lesz a ROY (OROY). Nem csak a playoff ténye miatt, de amiatt is, hogy egy totál rebuildingbe kezdő csapat első évében csinálta meg ezt.

A Colts jelenlegi rosterén - a PS-el együtt - vagy 25 rookie ill. olyan játékos van, aki az első évét játssza (12-13 körül "igazi" idén draftolt vagy udfa rookie, a többi tavaly draftolt, de nem játszott még). A teljes roster átlag-meccszáma 3.2 idény. Ha kiveszem az öt "öreget" (Vinatieri, Wayne, Freeney, Redding, Mathis"), akkor ugyanez a szám 2.5 alatti. És ha még kiveszem a maradék néhány "veteránnak"nevezhetőt (Bethea, Satele, Justice, Johnsson a maguk 5-6 évével), akkor a maradéknak átlagban alig van több 1 szezonnyi tapasztalata. Lényegében egy all-star college-csapatról van szó, megerősítve 8-10 tapasztalt veteránnal (akik közül talán 3-ra mondható, hogy igazi elit, a többi csak jó NFL kezdő). Megmondom őszintén, én még ilyen durva rebuildinget soha nem láttam az NFL-ben...

Szóval Lucknak egy ilyen - a nevéhez éppenséggel hűen 😊 - csikó-csapatot kell vezényelnie úgy, hogy meccsenként csak Staffordnak van több passz-próbálkozása, mint neki, egy gyengus fal mögött, Wayne-en kívül rookie-knak dobálgatva. És így tart ott a csapat, ahol tart. Playoffért versenyez, 8-4-re áll úgy, hogy ha nem balfaszkodja el a Jags ellen már megnyert meccset az utolsó fél percben, akkor 9-3-al is nyugodtan állhatna. Eközben az offense passz yardban pillanatnyilag 5. a ligában, total yardban meg 3.

Abnormális. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Ha ezt így nézzük, akkor RG3 még rosszabb helyzetben van😀FearTomi
miért is?😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Lucknál érdekes ezt a győzelmi arányt felhozni😊😊
győzött a Minnesota ellen (most 6-6, de negatív lesz az év végére...)
Jacksonville ellen (2 győzelem összvissz)
Gb ellen, ok ez rendben van PO résztvevők lesznek
cleveland ellen, eddig 4 W
Titans ellen, szintén 4 W
Miami, negatív mérleg, eddig 5 W
Buffalo, negatív mérleg, eddig 5 W
Detroit, negatív, eddig 4W

azt kell megverni aki szembejön, ok; de ebből a 8 győzelemből egyedül a GB tartozik bármiféle csoport élmezőnyébe...
1 Jax elleni pech, csoportellenfél ok
és 2 kiábrándító 2 élcsapat ellen..., 1 kiábrándító a Jets ellen

nagyon kedvező ez a schedule sapka
Ha ezt így nézzük, akkor RG3 még rosszabb helyzetben van😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lucknál érdekes ezt a győzelmi arányt felhozni😊😊
győzött a Minnesota ellen (most 6-6, de negatív lesz az év végére...)
Jacksonville ellen (2 győzelem összvissz)
Gb ellen, ok ez rendben van PO résztvevők lesznek
cleveland ellen, eddig 4 W
Titans ellen, szintén 4 W
Miami, negatív mérleg, eddig 5 W
Buffalo, negatív mérleg, eddig 5 W
Detroit, negatív, eddig 4W

azt kell megverni aki szembejön, ok; de ebből a 8 győzelemből egyedül a GB tartozik bármiféle csoport élmezőnyébe...
1 Jax elleni pech, csoportellenfél ok
és 2 kiábrándító 2 élcsapat ellen..., 1 kiábrándító a Jets ellen

nagyon kedvező ez a schedule sapka
Amikor kiválasztottuk a drafton Luckot, akkor felhívta Goodellt, hogy csak a legjobb csapatok ellen hajlandó pályára lépni, de a liga sajnos nem volt hajlandó megváltoztatni a sorsolásunkat.
Úgyhogy sajnos ez maradt csórikámnak.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Lucknál érdekes ezt a győzelmi arányt felhozni😊😊
győzött a Minnesota ellen (most 6-6, de negatív lesz az év végére...)
Jacksonville ellen (2 győzelem összvissz)
Gb ellen, ok ez rendben van PO résztvevők lesznek
cleveland ellen, eddig 4 W
Titans ellen, szintén 4 W
Miami, negatív mérleg, eddig 5 W
Buffalo, negatív mérleg, eddig 5 W
Detroit, negatív, eddig 4W

azt kell megverni aki szembejön, ok; de ebből a 8 győzelemből egyedül a GB tartozik bármiféle csoport élmezőnyébe...
1 Jax elleni pech, csoportellenfél ok
és 2 kiábrándító 2 élcsapat ellen..., 1 kiábrándító a Jets ellen

nagyon kedvező ez a schedule

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay egész nap csak vedel, neki a whisky a jó formáját hozta ki, így teljesen nyilvánvaló volt, hogy rohadt jó rebuilt lesz itt. 😀
És addig nem is lesz gond, amíg a játékosokat nem szoktatja rá a piára, bár McAfeet már belevitte a rosszba, volt is meztelen Balaton-átúszás. 😀

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
talán ami miatt nem adnám oda bandit senkiért, mert ő nagyon be van dobva a mély vízbe. nincs egy lynch és ahhoz megfelelő fal, vagy nincs egy olyan elkapósor és felépített gárda előtte mint RGIII előtt. utóbbi sok rövid célpontot dob, mert tiszták...példaképp az első meccsen asszem az első 6 passza screen volt a NO ellen. bandinál pedig azt írták ki, hogy ő dobta idén a legtöbb 20 yard feletti complete passz. de ez szerintem nagyon jó, mert nagyon sokat fejlődik rookieként. nem érdekes a 16 inti, mert nem most akarunk SB-t nyerni (dehogynem 😛)Miska84
azért sokat segített neki eleinte(és még most is) R. Wayne, főleg a szezon első felében, jó tudni, h van egy ilyen go-to elkapód, ha a többiekkel még nincs meg a tökéletes összhang. Medvepapa
Pont nem rég volt szó ,hogy egyre jobban bízik a többiekben. Fleener,Hilton és most Avery-t is betalálta már nincs csak és kizárólag Wayne.

röhögnék ha nevető 5.-ként elvinné a díjat Trent Richardson 😀szampi#33
épp ezt akartam mondani, hogy most már van más célpont is(nem is egy!), de ezt is meg kellett alapozni. Amit még feltétlenül megemlítenék: Luck ennél jobb közegbe nem kerülhetett volna, csodálom azt a tudatos munkát, ami a Coltsnál zajlik!Medvepapa
Ez pontosan igaz. Sajnáltam volna ,ha egy-két évet padoznia kellett volna Manning miatt.Teher alatt nő a pálma.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
talán ami miatt nem adnám oda bandit senkiért, mert ő nagyon be van dobva a mély vízbe. nincs egy lynch és ahhoz megfelelő fal, vagy nincs egy olyan elkapósor és felépített gárda előtte mint RGIII előtt. utóbbi sok rövid célpontot dob, mert tiszták...példaképp az első meccsen asszem az első 6 passza screen volt a NO ellen. bandinál pedig azt írták ki, hogy ő dobta idén a legtöbb 20 yard feletti complete passz. de ez szerintem nagyon jó, mert nagyon sokat fejlődik rookieként. nem érdekes a 16 inti, mert nem most akarunk SB-t nyerni (dehogynem 😛)Miska84
azért sokat segített neki eleinte(és még most is) R. Wayne, főleg a szezon első felében, jó tudni, h van egy ilyen go-to elkapód, ha a többiekkel még nincs meg a tökéletes összhang. Medvepapa
Pont nem rég volt szó ,hogy egyre jobban bízik a többiekben. Fleener,Hilton és most Avery-t is betalálta már nincs csak és kizárólag Wayne.

röhögnék ha nevető 5.-ként elvinné a díjat Trent Richardson 😀szampi#33
épp ezt akartam mondani, hogy most már van más célpont is(nem is egy!), de ezt is meg kellett alapozni. Amit még feltétlenül megemlítenék: Luck ennél jobb közegbe nem kerülhetett volna, csodálom azt a tudatos munkát, ami a Coltsnál zajlik!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
talán ami miatt nem adnám oda bandit senkiért, mert ő nagyon be van dobva a mély vízbe. nincs egy lynch és ahhoz megfelelő fal, vagy nincs egy olyan elkapósor és felépített gárda előtte mint RGIII előtt. utóbbi sok rövid célpontot dob, mert tiszták...példaképp az első meccsen asszem az első 6 passza screen volt a NO ellen. bandinál pedig azt írták ki, hogy ő dobta idén a legtöbb 20 yard feletti complete passz. de ez szerintem nagyon jó, mert nagyon sokat fejlődik rookieként. nem érdekes a 16 inti, mert nem most akarunk SB-t nyerni (dehogynem 😛)Miska84
azért sokat segített neki eleinte(és még most is) R. Wayne, főleg a szezon első felében, jó tudni, h van egy ilyen go-to elkapód, ha a többiekkel még nincs meg a tökéletes összhang. Medvepapa
Pont nem rég volt szó ,hogy egyre jobban bízik a többiekben. Fleener,Hilton és most Avery-t is betalálta már nincs csak és kizárólag Wayne.

röhögnék ha nevető 5.-ként elvinné a díjat Trent Richardson 😀szampi#33
azért az vicces lenne. főleg ha zárnak kb 5-11-gyel. voltak bűn rossz meccsei: ellenünk 8 futás 8 összyarddal zárt. az nem sok.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, csak Tebow mögött volt egy rohadt jó védelem és egy kicker, aki 50+-ról vagdosta a GW FG-ket, míg Luck mögött meg van egy fos védelem és egy kicker, akire idén csak panaszkodhatunk szinte.

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
talán ami miatt nem adnám oda bandit senkiért, mert ő nagyon be van dobva a mély vízbe. nincs egy lynch és ahhoz megfelelő fal, vagy nincs egy olyan elkapósor és felépített gárda előtte mint RGIII előtt. utóbbi sok rövid célpontot dob, mert tiszták...példaképp az első meccsen asszem az első 6 passza screen volt a NO ellen. bandinál pedig azt írták ki, hogy ő dobta idén a legtöbb 20 yard feletti complete passz. de ez szerintem nagyon jó, mert nagyon sokat fejlődik rookieként. nem érdekes a 16 inti, mert nem most akarunk SB-t nyerni (dehogynem 😛)Miska84
azért sokat segített neki eleinte(és még most is) R. Wayne, főleg a szezon első felében, jó tudni, h van egy ilyen go-to elkapód, ha a többiekkel még nincs meg a tökéletes összhang. Medvepapa
Pont nem rég volt szó ,hogy egyre jobban bízik a többiekben. Fleener,Hilton és most Avery-t is betalálta már nincs csak és kizárólag Wayne.

röhögnék ha nevető 5.-ként elvinné a díjat Trent Richardson 😀

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
talán ami miatt nem adnám oda bandit senkiért, mert ő nagyon be van dobva a mély vízbe. nincs egy lynch és ahhoz megfelelő fal, vagy nincs egy olyan elkapósor és felépített gárda előtte mint RGIII előtt. utóbbi sok rövid célpontot dob, mert tiszták...példaképp az első meccsen asszem az első 6 passza screen volt a NO ellen. bandinál pedig azt írták ki, hogy ő dobta idén a legtöbb 20 yard feletti complete passz. de ez szerintem nagyon jó, mert nagyon sokat fejlődik rookieként. nem érdekes a 16 inti, mert nem most akarunk SB-t nyerni (dehogynem 😛)Miska84
azért sokat segített neki eleinte(és még most is) R. Wayne, főleg a szezon első felében, jó tudni, h van egy ilyen go-to elkapód, ha a többiekkel még nincs meg a tökéletes összhang. Medvepapa
valóban, egy ilyen célpont mindig segít. ez így van. de nem csak a tavalyi 2-14 miatt, más miatt is: ha kivesszük a 3 Qb-t, akkor szerintem a colts a legrosszabb csapat. és 8-4-gyel állunk. kicsit ilyen tebow győzelmi faktor a csávó. a 7 pontnál kevesebbel eldőlő csatákban így állunk: 7-1...ez mindent elmond.
és nem akarom elvitatni, ügyes a másik kettő is.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
de Doug Martin isStez
na ő például kibaszottul megérdemelné, meine meinung nach...

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
talán ami miatt nem adnám oda bandit senkiért, mert ő nagyon be van dobva a mély vízbe. nincs egy lynch és ahhoz megfelelő fal, vagy nincs egy olyan elkapósor és felépített gárda előtte mint RGIII előtt. utóbbi sok rövid célpontot dob, mert tiszták...példaképp az első meccsen asszem az első 6 passza screen volt a NO ellen. bandinál pedig azt írták ki, hogy ő dobta idén a legtöbb 20 yard feletti complete passz. de ez szerintem nagyon jó, mert nagyon sokat fejlődik rookieként. nem érdekes a 16 inti, mert nem most akarunk SB-t nyerni (dehogynem 😛)Miska84
azért sokat segített neki eleinte(és még most is) R. Wayne, főleg a szezon első felében, jó tudni, h van egy ilyen go-to elkapód, ha a többiekkel még nincs meg a tökéletes összhang.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
😀
Farky
ÁLLAT😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg nem az lesz az év újonca, aki pontosabb, aki jobb TD-INT arányt hoz.
Én legalábbis biztosan azt venném figyelembe, hogy melyik játékos milyen pluszt adott a csapatának? Mert azt valljuk be, hogy hiába pontos RG3, hiába vannak jó mutatói, ha lehoz egy 6-10-es, 7-9-es szezont. Jaja, szépen játszik, de ezt Sexy Rexy is majdnem lehozta.
Az mondjuk már más tészta, RW nélkül mit hozna a Hawks, de ott meg egy elit védelem van, Indianapolisban viszont egy fos védelem van, úgy 20 új, fiatal játékos jött a szezon előtt és teljes rebuild van, mégis jelenleg 8-4-el áll a csapat.
És pont letojom, ha Luck dob 16 picket a 17 TD-je mellé, ha ilyen estéket ajándékoz a Colts fanoknak, rookieként.
Ezért most még nem is mondanék semmit, mert még van pár nagyon fontos meccs, ami azért felforgathatja a rookiek közötti versengést is, a statisztikákat, a számokat.
Egy biztos, Luck eddig több újonc rekordot is felállított, amihez valszeg még hozzácsapja hamarosan a legtöbb passzolt yardot is, valamint igen jó eséllyel rájátszásba is viszi a tavaly 2 győzelmet megszerző Coltsot.
Ezeket tegye meg, és nem is érdekel, ha nem neki adják oda a címet.
Megérdemli ő is, de megérdemli Wilson is, RG3 is, de Doug Martin is, bár ilyen QB-k mellett nem fogják neki odaadni szerintem.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning