Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
teljesen igazad van Luck pontatlanságával kapcsolatban.

viszont ha a visszavágót is bukjuk a Jax ellen, az már téged is idegesítsen Fake 😀 Höri
Vagy ha az önmagában nem használ, majd én felidegesítem a "Gabbert - Colts 4-0" folytonos felemlegetésével.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
teljesen igazad van Luck pontatlanságával kapcsolatban.

viszont ha a visszavágót is bukjuk a Jax ellen, az már téged is idegesítsen Fake 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sok igazság van abban, amit mondasz Fake, az biztos. Mondjuk nem mondanám, hogy konkrétan Luckon ment el a meccs, de vastagon benne volt Ő is. Úgy az egész offensen ment el szerintem. A védelem nem volt rossz, hiába futott MoJo 180 yardot, de az egy hosszabb futásán kívül mondjuk csak FG-t engedtünk a Jaxnek, ami nem rossz. De az egész eddigi része a szezonnak valahogy rohadtul a fiatalságot, tapasztalatlanságot, és ilyen hibákat adja vissza nekem, és ezek idegesítőek.
Egy biztos, az első körünkkel remélem, hogy valami jó nagy állat playát húzuk, és a cap spaceből kurva jól tudunk majd erősíteni, tapasztalt, jó játékosokkal, akikkel majd szépen ez a csapat rohadt erőssé válhat, és akik már átlendítik a rossz időszakon az épp gyengélkedő csapatrészt.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
en vastagon leszarom. a tavalyi ideny sem, meg az idei sem arrol szol h a poba menjunk. ennek folyomanyakeppen pont lefosom az eredmenyt, a mutatott jatekra sokkal inkabb birok allergias lenni. persze ez ellen a senkihazi luzer jags ellen ilyen playjel kiszopni azert tenyleg muveszet, de probalom azzal nyugtatni magam, hogy amikor igazan szamitani fog, akkor visszaadja ezt a sors nekunk.
vegsosoron ugy gondolom (tudom, hogy leleszek hurrogva 😀), hogy ez a meccs olyan szempontbol luckon ment el, hogy rem pontatlanul jatszott. nem azt mondom h a fal es ezzel a futojatek ne lehetne jobb stb., csak azt h lehetosegeinkhez merten ma o adott kevesebbet tudasahoz merve. es ezert sem bir erdekelni a vereseg, mert o is tanul ebbol. mindenki volt valaha ujonc qb, mind belecsuszik ilyen baleksagokba aki ilyen szar csapatban kenytelen szerepelni. jovore a kisegito kornyezete is jobb lesz joval varhatoan es o sem fog ilyen tiszta vedelem mellett ennyi szar, pontatlan passzt dobni. hilton pedig fasza lesz es orvendetes volt h ma allen is jobban belett vonva. mondjuk annak erdekelne az oka, h miert nem osztja meg a labdakat flee es allen kozott. mindig van egy slagergyanus szerzemeny egy meccsen es annak hajit egesz meccsen. mondjuk most a wrek kozott mar szepen megosztotta a labdat.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jelentem végtelenül fel vagyok idegelve még most is 😀Höri
Üdvözöllek a klubban, kb. az egész héten kibaszott ideg leszek az elszórakozott W miatt. Most meg pihenünk, aztán Rodgerst kell túlélnie a védelemnek, meg imádkozhatunk, hogy Matthews ne küldje IR-re Luckot.
Faszom.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jelentem végtelenül fel vagyok idegelve még most is 😀

több mint 11 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Pont ezért fogta a fejét,mert pont ezt gondolhatta hogy "úristen,ezt nem hiszem el,most meg a térdem.." Sajnálom a srácot,de talán jobb is így,ha így lenne vége.Egy újabb fejsérüléssel már tényleg az egészségét kockáztatta volna.(bár már lehet így is)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Collie fent volt a pályán?! 1 playben láttam. megint megsérült ?😕Borbinho
3-4 playben fent volt, volt rajta egy kamu DPI, majd második félidő elején leütközte egy védő, és azonnal lent maradt, megint agyrázkódás, vége.Stez
A térdét fogta, és hivatalosan is térdsérülés, nem?Escalade
A fejét is fogta, meg a térdét is, bár szerintem tök mindegy, ha meg térd, akkor irtó szerencsétlen ez a srác, hetek után visszatér agyrázkódás után, majd rögtön széttörik a térde.

több mint 11 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Igen térd volt az.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Collie fent volt a pályán?! 1 playben láttam. megint megsérült ?😕Borbinho
3-4 playben fent volt, volt rajta egy kamu DPI, majd második félidő elején leütközte egy védő, és azonnal lent maradt, megint agyrázkódás, vége.Stez
A térdét fogta, és hivatalosan is térdsérülés, nem?

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Collie fent volt a pályán?! 1 playben láttam. megint megsérült ?😕Borbinho
3-4 playben fent volt, volt rajta egy kamu DPI, majd második félidő elején leütközte egy védő, és azonnal lent maradt, megint agyrázkódás, vége.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Collie fent volt a pályán?! 1 playben láttam. megint megsérült ?😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A meccsek második félidejére elfogy az offense...aztec
Nem így van, az előző héten az offense karcolt végig, amikor kellett, de egy negyeden át Arians tartotta vissza Luckékat, míg ma kurvára nem karcoltak. Az elkapók alig tudtak elszakadni a védőktől, amikor igen, sokat dropoltak, és Luck is sokat hibázgatott, kb. úgy pont Collie sérülésétől kezdve, mint ha fejben nem lettek volna ott.
Apropó Collie, biztos vagyok benne, hogy ez volt nálunk az utolsó meccse, Paganoék nem fogják erőltetni, és jól is teszik, nem szabad pályára engedni.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A meccsek második félidejére elfogy az offense...

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
Vereség? Idegesít. De az inkompetens edzősködés jobban zavar...
Második meccsen próbálnak nem veszíteni, és ehhez igazítják a 2. félidei stratégiát. Most nem sikerült elkerülni.Escalade
Meccs topikban nem írta senki, vagy alig volt róla szó, de nekem is eszembe jutott. Egy passzjáték kellett volna ott még a hosszú catch után, és lefuttathattuk volna az órát egy sikeres 1st down-nal. Ok, hogy a FG után hosszú td-t kaptunk, de ha nem maradt volna csak néhány másodpercük, akkor teljesen másképpen helyezkedik a secondary, és nagy valószínűséggel azt se nyeljük be.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ma még volt is ideje Lucknak javarészt, most meg az elkapók nem tudtak elszakadni.
Amikor meg igen, idegesítő, szar dropok voltak, Lucknak több rossz dobása is volt, a picken kívül is. Ez a meccs az offesen ment el, hiába baszta el a D# a legvégén. Egész második félidőben nevetségesen impotens voltak az offense, de egy ilyen nyilvánvaló szituban akkor is szégyen gyalázat benyelni egy ilyen trutyi slantet. Manusky egy kurva nagy pofont megérdemelne, ezzel az egész meccs kukába dobható.

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
kiemelném, ami nagyon jó:


Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Illetve nem akarom a zebrákat szidni,de a 11 zászló ellenünk sztem sok, illetve amikor végén Avery nem érte el a hosszú passzt, ott sztem interference volt rajta

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
hadd próbáljam tompítani a dolgokat, és saját csalódottságomon is uralkodni:
megint nem volt szerencsénk, nagyon, legalább annyira, mint a Chicago ellen, ha nem jobban...
a kihagyott (?) első game winning FG, a hajszál híján INT, ez a teljesen képtelen hosszú passzjáték Gabbertéktől, MJD által majdnem elvesztett fumble... plusz egy-két számunkra szerencsétlen bírói tévedés
ez van

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Vereség? Idegesít. De az inkompetens edzősködés jobban zavar...
Második meccsen próbálnak nem veszíteni, és ehhez igazítják a 2. félidei stratégiát. Most nem sikerült elkerülni.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Luck is hibázott párat, a WR-ek is, és Vinatieri is...tök más lett volna,ha Vinatieri akkor ott berugja...
De amit nem értek,hogy annyi szó volt a két meg három TE-s szitukról. és szinte soha nem kapnak labdát a TE-k...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én csak a szerencsétlen 74 éves Colts drukker fószert sajnálom. ha ez volt élete utolsó meccse, nem lehetett ez kellemes látvány(?)...
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
1 szó:
SZÉGYEN

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Davis eddigi játékán ma + előző meccseken is nem érzem,h megért egy 2.kört.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Mit tudni, lehet egy egy halom pénzt nyert már fogadásokon ellene fogadva. 😊peterk2005
szerintem eddig ebben a szezonban nem rossz