Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Eddig is 2 TE-vel toltuk playek nagyrészét,csak basztunk se dobni feléjük...Nem értem miért hoztunk akkor 2.kör legelején 1 TE-t. Csak mert Lucky játszópajtása volt? Többre mentünk volna egy D# playával.Borbinho
A helyzet nem teljesen ez:

1.) Allen akkora baszott nagy darab hogy jobban járunk ha a fos O-line-nak segít.
( Kicsit panaszkodott is, hogy több elkapást szeretne, de persze blokkol ha ez a fő feladata. Video erről itt:  bit.ly/NNoMzp 2:22-nél)

2.) Fleener nem tud blokkolni szart se, ezért kapott is passzt jó pár alkalommal. TD passzal is megkínálta már Luck a Vikes meccsen csak elment a kezei között.

Ez van. Arra használjuk őket amire alkalmasak.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eddig is 2 TE-vel toltuk playek nagyrészét,csak basztunk se dobni feléjük...Nem értem miért hoztunk akkor 2.kör legelején 1 TE-t. Csak mert Lucky játszópajtása volt? Többre mentünk volna egy D# playával.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként most, hogy Collie ugye IR, Hilton fog valszeg slotban játszani végig, Avery #2, bár ez nem nagy meglepetés.Stez
Plusz, nyomathatnánk több 2TE felállást is, elvégre ezt ígérte Arians (vagy Pagano?) az idény előtt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.wishtv.com/dpp/sports/colts_and_nfl/colts-fan-gets-biggest-wish-granted-

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ahhoz képest, hogy Wayne az isten, egy hete fossá passzolta Averyt Luck, és Wayne mellett rendre Őt is kereste. A bizalom szerintem felé is megvan, de Avery azért ritkábban tud elszakadni az emberétől, mint Wayne. Neki ugye a sebessége a fegyvere, míg Waynenek meg nem, teljesen más stílusúak.
Egyébként most, hogy Collie ugye IR, Hilton fog valszeg slotban játszani végig, Avery #2, bár ez nem nagy meglepetés.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Colts announced WR Autin Collie out for season with knee injury. Happened in 1st game back from multiple concussions.Beki
Bobzilla 2. Nagyon sajnálom a srácot. Nem nagyon lehet annál rosszabb, amikor tehetség alapján akármire is vihetnéd, és a tested nemet mond. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megnéztem a második félidőt még egyszer (Jajjj). Magamra is vonatkoztatva azt mondom, hogy abba lehet hagyni a "BruceAriansegyfaszkalap"-ozást.szf61
Én is megnéztem, és igazad van, beállok a sorba. 😊 Utólag megnézve a tegnapi playcalling teljesen rendben volt, és a múlt heti meccsen is tulajdonképpen csak 1 drive (illetve 3 and out 😊) volt az, amit kritizálni lehet. De ami egyszer fordul elő, az akár azzal a szándékkal is lehet, hogy az legyen a meglepő. 😊

El kell fogadni, hogy van egy gárda (edzők/játékosok/vízhordófiúk/stb) akik 5 hónapja vannak együtt és most próbálgatják, hogy mi megy és mi nem. Emellett 38 millió $ dead cap-et cipelünk magunkkal.szf61
Hát ja. Igazából az tud ijesztő lenni, hogy néha olyan csapnivalóan néznek ki komplett csapatrészek, hogy az embernek az az érzése, hogy mindenkit ki kéne cserélni, annyira reménytelen. (Főleg időnként a védelem, de néha a támadók is.) Közben meg amikor az embereket egyenként veszi sorra az ember, akkor a csapat legalább fele tulajdonképpen jó. Mondjuk például a védelemben a belső LB sor, elvileg a kezdő CB corp, Bethea, Mathis OLB-ben, a falban 1-2 ember képességben jó kezdő szint. És mégis néha ijesztően impotensek vagyunk.

Az offense még inkább ilyen, mert ott az oline jobb oldalán kívül egy jó futó és középtávon talán csak egy jó #1 WR kell majd (ha beválnaka fiatalok), és mégis tudnak igen impotensek lenni.

Nyilván arról van szó, hogy ez egy csapatjáték, és hiába van 8 jó kezdőd, ha 3 szar, akkor azok miatt az egész csapat szar. Lucknál meg az lehet amit Höri mond, hogy egyelőre Wayne az isten, benne bízik igazán, és ezért nem is meri megfelelően osztogatni a labdát. Mondjuk valószínűleg a két rookie TE se segíti ezt, mert NFL szinten még nemigen képesek jól megfutni a routokat. És azért potyogtatják is a lasztit időnként még, ha netán feléjük megy. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Austin Collie has been diagnosed with a ruptured right patella tendon, , and is done for the season.

Colts LCB Vontae Davis is week-to-week with an ankle injury.
The Colts have apparently yet to get back Davis' MRI, but the "week-to-week" designation would suggest a high-ankle sprain.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Colts announced WR Autin Collie out for season with knee injury. Happened in 1st game back from multiple concussions.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
elég szar volt tegnap nézni, hogy fogja a fejét és a térdét is..azon gondolkodtam melyik lenne a rosszabb..igazából mindkettő simán elküldheti IR-re, vagy még annál is rosszabbradugo1993
térdével eddig nem volt baj, abból még visszajöhet. lehet nem is baj annak az agynak ha pihen egy évet, ahogy pagano szavaiból kiveszem nagyon számított rá, remélem még lesz rosteren, ha előbb nem akkor jövőre. fiatal még, reménykedjünk

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 065
elég szar volt tegnap nézni, hogy fogja a fejét és a térdét is..azon gondolkodtam melyik lenne a rosszabb..igazából mindkettő simán elküldheti IR-re, vagy még annál is rosszabbra

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Collie sérülése most már biztos nagyon komoly.
Érkezett is a pótlás WR.
Nathan Palmer a 49ers’ practice squad-ból szf61
Nem hiszem, hogy sokat számít, így is van egy rakat WR-ünk.
Wayne, Avery, Hilton, Brazill, Adams, mellettük nem nagyon lát majd pályát. Ettől függetlenül szerintem is komoly Collie sérülése, ma megy MRI-re, szóval elvileg hamarosan többet tudunk majd.

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Collie sérülése most már biztos nagyon komoly.
Érkezett is a pótlás WR.
Nathan Palmer a 49ers’ practice squad-ból

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Megnéztem a második félidőt még egyszer (Jajjj).
Magamra is vonatkoztatva azt mondom, hogy abba lehet hagyni a "BruceAriansegyfaszkalap"-ozást.szf61
Jogos teljesen, de az én kritikám most nem arra vonatkozott, mint konzervatív játékhívás. A nagy Brown gain után 1 1st downra voltunk a győzelemtől. Legyen olyan tökös a csapat, és passzoljon. Ehelyett 3 középfutás (ráadásul meglepő sikerrel), FG, 1 percet hagyva az órán.
Számomra az a felfoghatatlan, hogy tudjuk, ki a legjobb játékosunk, fel is tettek rá mindent, ezek után pedig nem adjuk oda a kezébe a labdát. Esetleg hibázik? Tanul belőle, elvégre erről szól ez az év.

És akkor a spikecsatáról ne is beszéljünk, amit bemutatott az offense az elmúlt 2 héten. Az ilyen bagatell hibák sokkal jobban zavarnak, mint hogy átfutnak rajtunk. Utóbbihoz nincs meg az emberanyag, kuka NT-lel lehetetlen ezt a szisztémát játszani. Viszont ha taktikailag vannak hiányosságok/elmaradások, azt nyugodtan szóvá lehet tenni szerintem. Escalade
Azt hiszem félreértettél.
A leírtakat nem a te kritikai észrevételeid ihlették.
Mindössze azzal kívántam foglalkozni amit tapasztaltam sokszor az eredménykövetőben meg itt is.

Ha valami nem sikerül támadásban, legyen az oka WR-drop, QB hiba, szar O-line play, bármi, akkor előbb utóbb elkezdődik a "HülyefaszAriansmegintelbaszta" kántálás.
Amellett hogy nyilván ő sem félisten és húz szarokat is.

Magam is bele estem ebbe a hibába, de átgondoltam és ezért írtam le amit erről gondolok.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
szegény öregembernek is egy ilyen meccset kellett végig néznie...😕
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ó igen, a sok agyfaszt érő eseményből azt a spike-ot se lehet kihagyni.

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Megnéztem a második félidőt még egyszer (Jajjj).
Magamra is vonatkoztatva azt mondom, hogy abba lehet hagyni a "BruceAriansegyfaszkalap"-ozást.

Összességében nem volt rossz a playcalling.
(kivéve talán a középen erőltetett futásokat egy ilyen Line mögött)
Egyszerűen nincs emberanyag, aki végrehajtson.

Mit kéne csinálnia?
Luckot sem lehet passzoltatni állandóan. (+hibázik ő is azért)
Rövid kis screenekkel nem mész előre.
Nem lehet feladni a futásokat teljesen, mert átlátszó lesz az offense.
Ugyanakkor Line nincs, futás sincs.
Oldalra futásokból (amiben Brown a legjobb) kihozták amit lehet.

El kell fogadni, hogy van egy gárda (edzők/játékosok/vízhordófiúk/stb) akik 5 hónapja vannak együtt és most próbálgatják, hogy mi megy és mi nem.

Emellett 38 millió $ dead cap-et cipelünk magunkkal.

Sok vesztes meccs lesz még és amellett hogy én is mint mindenki győzelmeket akarok látni, sok meccsen csak a kis villanások maradnak.

Ez van. Ilyen lesz a Colts fan élete ebben az évben.

Végezetül az hogy egy kurva szerencsés play-el (a fos Gabbert egyetlen értékelhető megmozdulásával) elbukunk egy ilyen meccset az sem lesz mindennapos.szf61
Jogos teljesen, de az én kritikám most nem arra vonatkozott, mint konzervatív játékhívás. A nagy Brown gain után 1 1st downra voltunk a győzelemtől. Legyen olyan tökös a csapat, és passzoljon. Ehelyett 3 középfutás (ráadásul meglepő sikerrel), FG, 1 percet hagyva az órán.
Számomra az a felfoghatatlan, hogy tudjuk, ki a legjobb játékosunk, fel is tettek rá mindent, ezek után pedig nem adjuk oda a kezébe a labdát. Esetleg hibázik? Tanul belőle, elvégre erről szól ez az év.

És akkor a spikecsatáról ne is beszéljünk, amit bemutatott az offense az elmúlt 2 héten. Az ilyen bagatell hibák sokkal jobban zavarnak, mint hogy átfutnak rajtunk. Utóbbihoz nincs meg az emberanyag, kuka NT-lel lehetetlen ezt a szisztémát játszani. Viszont ha taktikailag vannak hiányosságok/elmaradások, azt nyugodtan szóvá lehet tenni szerintem.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként tegnap King és Davis is megsérült, és nem voltak fent a pályán, amikor a védelem benyalta a 80 yardos TD-t, mondjuk ez a meccs velük meglett volna, de ezen fölösleges agyalni.
Egyelőre nincs hír a sérülésekről, ahogy Collieról sincs, de kíváncsian várom, kinél mi a baj. Remélem, a CB-k játszani tudnak két hét múlva, mert azért nélkülük nagy gáz lesz.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
tegnap engem is az cseszett legjobban fel, hogy a második félidőben, egyszerűen nem érünk el pontokat.. a vikes ellen is így volt, csak ott még sikerült a végén észbekapni..ha egy félidő lenne egy meccs, rohadt jól lennénkdugo1993
Az előző héten nem is erőltettük, tegnap meg nem ment. A kettő nem ugyanaz. Mert a Vikes ellen Luck azt csinálhatott volna szinte végig, amit csak akart, de Arians elkezdte ölni az órát, sokat futni, amik nem jöttek, és elkezdhetett rendre jönni a Vikes.

Tegnap nem baszta az időt, hívogatta a passzokat rendesen, az elkapók nem tudtak sok esetben elszakadni a védőktől, míg a futás meg nem megy MoJo szinten, így pedig halott volt az O#.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ugyanakkor elég sok a homály dobása. És nem csak a nehéz, pontos időzítést igénylőkkel van baja, de tök egyszerű dobásokat - amikor lényegében üresen álló elkapónak kéne csak odadobni - is rontogat rendesen. Nyilván nem látok a dolgok mögé, de szerintem még a playbook amit játszani képes, az is elég limitált, és még az NFL védelmekkel kapcsolatos tapasztalata is minimális.peterk2005
én azt képzelem ebbe bele, hogy csak Wayne-ben bízik meg egyelőre olyan szinten, mint a többiekben is kéne. Jó, nyilván nem mindenkinek lehet ugyanolyan labdákat odadobni, de azért Luck se akar újoncként túl sokat hibázni, ezért óvatos. És a túlzott óvatoskodásból jönnek a hibák. Ördögi kör?

Én részben annak is tulajdonítom Newton tavalyi, korai berobbanását, hogy nem volt veszítenivalója. Unortodox rendszerből, offszezon nélkül akármit csinálhatott, nagyon lebaszni nem lehetett volna miatta. És így, hogy bejött neki a dolog, az élet őt igazolta.

Namármost Lucknak a hazárdírozás annyira nem fér bele, hiszen ő a kiválasztott, és az túlzott kockázatvállalás már unprofessional, nem illik bele a róla alkotott képbe. És itt most nem a hosszú hajításokra gondolok mint kockázat, hanem, hogy jobban szét lehetne osztani a labdákat az elkapók (tight endek) közt.

u.i: mellesleg legjobban Vinatieri megoldása cseszett fel. Szerintem ha ott belövi, nyerünk.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 065
tegnap engem is az cseszett legjobban fel, hogy a második félidőben, egyszerűen nem érünk el pontokat.. a vikes ellen is így volt, csak ott még sikerült a végén észbekapni..ha egy félidő lenne egy meccs, rohadt jól lennénk

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg egyszerűen Irsay eldöntötte, hogy idén is 1/1-et hozunk, hogy valamelyik barom GM-nek eladhassuk a picket Barkley miatt, mondjuk 2-3 első körért. 😛
Egyébként Luck simán dobni fog szerintem 4000+ yardot, és meg fog dönteni 1-2 rookie statot, sokat fog tanulni a hibáiból, és jövőre egy megfelelően megerősített csapattal fasza lesz.
A karjára még ráfér egy kis gyurma, mert azért eddig párszor volt, hogy kicsit aluldobta a WR-t, ami miatt pont pick lett, vagy nem lett catch.
Mondjuk azért elképesztő, hogy 3 hét alatt Luck majdnem hozott két GW driveot, és rendre amikor kellett, 1,5-2 perc alatt simán átment a pályán.
Brutálisan jó lesz, nagy clutch már most ezekben a futásaival, és villanásaival.

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Megnéztem a második félidőt még egyszer (Jajjj).
Magamra is vonatkoztatva azt mondom, hogy abba lehet hagyni a "BruceAriansegyfaszkalap"-ozást.

Összességében nem volt rossz a playcalling.
(kivéve talán a középen erőltetett futásokat egy ilyen Line mögött)
Egyszerűen nincs emberanyag, aki végrehajtson.

Mit kéne csinálnia?
Luckot sem lehet passzoltatni állandóan. (+hibázik ő is azért)
Rövid kis screenekkel nem mész előre.
Nem lehet feladni a futásokat teljesen, mert átlátszó lesz az offense.
Ugyanakkor Line nincs, futás sincs.
Oldalra futásokból (amiben Brown a legjobb) kihozták amit lehet.

El kell fogadni, hogy van egy gárda (edzők/játékosok/vízhordófiúk/stb) akik 5 hónapja vannak együtt és most próbálgatják, hogy mi megy és mi nem.

Emellett 38 millió $ dead cap-et cipelünk magunkkal.

Sok vesztes meccs lesz még és amellett hogy én is mint mindenki győzelmeket akarok látni, sok meccsen csak a kis villanások maradnak.

Ez van. Ilyen lesz a Colts fan élete ebben az évben.

Végezetül az hogy egy kurva szerencsés play-el (a fos Gabbert egyetlen értékelhető megmozdulásával) elbukunk egy ilyen meccset az sem lesz mindennapos.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
le voltam nyűgözve, amikor 2:01-nél adtuk oda a végén a labdát a JAX vezetésénél - illetve akkor még égnek állt a hajam, és azt hittem, EZZEL vesztettünk! -, majd 1:46-nál már vissza is kaptuk, a védelmünk zsenialitásának köszönhetően
azt gondoltam,ha csak ennyin múlna, akkor megérdemeljük a GW-drive-ot

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hadd vidítsalak fel titeket valamivel: A Colts ugyanúgy áll, mint a Patriots 3 meccs után, és jobban mint a Saints. 😊 iktriad
Ne akarj felvidítani, kösz.