Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Haleluja. 😊

(pfffff... halelujázni azon, hogy visszajönnek azok akiket korábban szidni szoktunk. Marha szokatlan. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Már az NFL.com-on is kint a hír!Kedvenc bírómmal a főképen 😊(Ed Hoculli)Már a csütörtöki meccset is az "eredeti"bírók vezetik.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Ezt hol hallottad? 1-2 napja még azt lehetett hallani, hogy igencsak messze még a megegyezés...

Aztec: Múlt héten nyomtam jópárat Lucky-ra, de ezen a héten, azok után ahogy kiszoptunk, nem tudom van-e kedvem nyomkodni bárkire is. 😊peterk2005
tényleg megegyeztek. én is azt a verziót hallottam sokáig, de sejtem a GWI sokat közelített az álláspontokon.
valami fórumon olvastam...

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Trai Essex nem húzta sokáig... mondjuk szar is volt meg dagadt.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyedul a DL az, ami szerintem szar, es amin igazan erositeni kell majd. Davis belejon, Powers jo, nickelkent King is jo. Mondjuk meg annyi, hogy Freeney helyett majd egy jo pass rushert kene hozni. Zbiko egesz korrekt, Bethea meg elit. Jo, a vegen benyeltek azt a jatejot, de azt mar ugy, hogy se Davis, se King nem volt a secben serules miatt.
Most perpill azt mondom, hogy a DL es az OL az, ami igazan erositesre szorul, de FAn egy komolyabb WR erkezesenek is tudnek orulni.Stez
Ez így nekem is tetszene, de emellett maradok a safety mániámnál is. Akár egy elit FS és Bethea SS-be, vagy fordítva, mindegy, csak jöjjön egy elit oda hátra. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt hol hallottad? 1-2 napja még azt lehetett hallani, hogy igencsak messze még a megegyezés...

Aztec: Múlt héten nyomtam jópárat Lucky-ra, de ezen a héten, azok után ahogy kiszoptunk, nem tudom van-e kedvem nyomkodni bárkire is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
állítólag már megvannak a bírók szerződései, jönnek a 4. fordulóban. és így talán nem sérül meg ogletree 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az nfl.com oldalán T.Y.Hiltonra és Luckra is lehet szavazni a rookie of te week kategoriában. Mikor volt utoljára olyan, hogy két Colts játékos is volt jelölve egyszerre? 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Flzoli:
ahhoz kepest, hogy a vedelemben szinte mindenki alulmeretezett, rendszeridegen, ahhoz kepest nem rossz a vedelem. Egyedul a DL az, ami szerintem szar, es amin igazan erositeni kell majd. Davis belejon, Powers jo, nickelkent King is jo. Mondjuk meg annyi, hogy Freeney helyett majd egy jo pass rushert kene hozni. Zbiko egesz korrekt, Bethea meg elit. Jo, a vegen benyeltek azt a jatejot, de azt mar ugy, hogy se Davis, se King nem volt a secben serules miatt.
Most perpill azt mondom, hogy a DL es az OL az, ami igazan erositesre szorul, de FAn egy komolyabb WR erkezesenek is tudnek orulni.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Irsay úgy érezte, hogy Sergio Brown még nem elég a zseniális 2010-es Patriots secondary újraélesztéséhez, ezért leigazoltátok Darius Butlert is.Schleck
upgrade!

Mondjuk Brown akkora faszkarika volt vasárnap, hogy az elképesztő. Majdnem képes volt levinni Shorts-ot az 1-esen, hogy tutira kikapjunk.Höri
a remek képességű Safetyt, Sergio Brownt claimelte a Colts 😀 Habi
upgrade 😛

Jermale Hines és Joe Lefeged (várunk shawnka!) csodás backup párosánál nem tud visszaesést produkálni Szerhió.
Höri
Hasonló reakció, hasonló várható teljesítmény. 😀Schleck
Szerencsétlenek 😀

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tudtam teljes egészében követni a meccseket, de akinek volt rá lehetősége, és szeme hozzá, le tudná írni, hogy muzsikál a védelem? 😊 Van épkézláb ember ott, vagy Mathis-en és Betheán kívűl mindenki cut, és besózni?
Vagy inkább az O# falat kéne foltozni a pénzből nyáron?

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
😀 ott komolyan imádkoztam,h TD-t kapjunk...40másodperccel vége előtt 1&10, 0 időkéréssel...így legalább imádkozhattam még

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mit elégedetlenkedtek? Még az is lehet, hogy Butler le is fogja tudni vinni Shorts-ot az 1-esen. Tackle machine 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Irsay úgy érezte, hogy Sergio Brown még nem elég a zseniális 2010-es Patriots secondary újraélesztéséhez, ezért leigazoltátok Darius Butlert is.Schleck
upgrade!

Mondjuk Brown akkora faszkarika volt vasárnap, hogy az elképesztő. Majdnem képes volt levinni Shorts-ot az 1-esen, hogy tutira kikapjunk.Höri
a remek képességű Safetyt, Sergio Brownt claimelte a Colts 😀 Habi
upgrade 😛

Jermale Hines és Joe Lefeged (várunk shawnka!) csodás backup párosánál nem tud visszaesést produkálni Szerhió.
Höri
Hasonló reakció, hasonló várható teljesítmény. 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Irsay úgy érezte, hogy Sergio Brown még nem elég a zseniális 2010-es Patriots secondary újraélesztéséhez, ezért leigazoltátok Darius Butlert is.Schleck
upgrade!

Mondjuk Brown akkora faszkarika volt vasárnap, hogy az elképesztő. Majdnem képes volt levinni Shorts-ot az 1-esen, hogy tutira kikapjunk.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Irsay úgy érezte, hogy Sergio Brown még nem elég a zseniális 2010-es Patriots secondary újraélesztéséhez, ezért leigazoltátok Darius Butlert is.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
😀 😀

Lehet, a GWD mellé lehet, fel kéne venni a GWI statisztikai mutatót is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Még mindig a tegnapi Seahawks - Packers Hail Mary témához.

Túl azon, hogy egyértelműen nem volt TD, érdrmes kicsit olvasgatni a blogokat, mert nagyon szellemes dolgokat találni.
Egy gyöngyszem:

Russell Wilson (SEA) became the first QB in history of the NFL to throw a game-winning interception.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Pedig ez sem fogja szerintem visszahozni a zebrákat, a liga rohadtul nem hajlandó kifizetni a pluszt, amit a sporik akarnak, és minden tárgyalás az első próbálkozással el is akad.Stez
mintha már megint a lockout idején lennénk

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pedig ez sem fogja szerintem visszahozni a zebrákat, a liga rohadtul nem hajlandó kifizetni a pluszt, amit a sporik akarnak, és minden tárgyalás az első próbálkozással el is akad.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Packers -Hawks meccsen a Hail Mary a végén ??!!??!!??!!szf61
Hát ez LOL. Két bíró egymás mellett 1 méterrel, és az egyik TD-t ítél, a másik meg INT-et. 😊

És a legviccesebb, hogy a lassítások alapján pont abból a szögből tűnt inkább úgy, hogy Tate kapta el, amelyik szögből a bíró nem adta meg, a másik kameraállásból meg inkább Jennings szedte le, na arról az oldalról meg a a bíó TD-nek adta. 😀 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Szerintem viszont Fleener nem azért nem kap labdát, mert Luck szarik rá, hanem mint ha nem mozogna annyira jól az NFL védők között, és nem tudná sokszor tisztára játszani magát...
De remélem, hogy tévedek, mert mondjuk egyelőre egy meccs kivételével semmi. Mondjuk ahogy nézegettem, annyira gyakran nem is küldi elkapni Arians, pedig Pagano volt az, aki azt mondta, hogy a Patshez hasonlóan sok 2 TE-s felállásunk lesz, sőt, szinte végig erőltetni fogjuk... Hát, ezek után jó kérdés számomra, mikor látok is ebből valamit.Stez
mint ahogy Luck, ők is rookiek...bele fognak ők jönni

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Packers -Hawks meccsen a Hail Mary a végén ??!!??!!??!!

Hát ha ez nem hozza vissza az állandó bírókat, akkor semmi.

A bíráskodás kb. ilyen volt.


“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ami fájt még, az a 11 büntetés 106 yardért és persze Vina kihagyott mezőnyrúgása, ha az meglett volna, akkor elég lett volna egy mezőnyrúgás is az utolsó drive-ban és nem kellett volna dobálnia Lucknak

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem viszont Fleener nem azért nem kap labdát, mert Luck szarik rá, hanem mint ha nem mozogna annyira jól az NFL védők között, és nem tudná sokszor tisztára játszani magát...
De remélem, hogy tévedek, mert mondjuk egyelőre egy meccs kivételével semmi. Mondjuk ahogy nézegettem, annyira gyakran nem is küldi elkapni Arians, pedig Pagano volt az, aki azt mondta, hogy a Patshez hasonlóan sok 2 TE-s felállásunk lesz, sőt, szinte végig erőltetni fogjuk... Hát, ezek után jó kérdés számomra, mikor látok is ebből valamit.