Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Még 12 byweek, és nyerjük a csoportot. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kikapott a titans meg a jax, újra 2. helyen vagyunk a csoportban 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Former Colts WR Anthony Gonzalez has moved on from football.
Tony Adams
3 évvel ezelőtt 😀

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Former Colts WR Anthony Gonzalez has moved on from football.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát sok opció van.

Kíváncsi leszek erre a 2013-as FA-ra, jópár csapatnak lesz nagyon izmos - 30-40-50 millás - space-e a cap alatt, amit jövőre nem csak el lehet, hanem el is KELL költeni. Ez igencsak felturbózhatja az árakat, hisz nyilván az ügynökök is tisztában lesznek a helyzettel. Sok fog múlni azon, hogy mennyire leszünk okosak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 064
mondjuk akkor én elhoznék egy faltörőt valahonnan. mondjuk Blountot a Tampából. idén már ott úgy sem kezdő, nálunk meg pont jól jönne egy ilyen kaliber..ha nincs lyuk majd ő csinál magának 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, én bevállalok egy éjféli kört a győri városháza körül egy szál óriáspelenkában, ha jövőre 14-2-es szezont zárunk. 😀

Azért egy dolog a potenciál, és egy másik dolog, hogy az a második évben mind kijön-e már. A jelenlegi Luck talán lazán gyomna egy kellemes pozitív szezont egy Houstonban, Baltimore-ban, Friscoban, de azért még messze nem kész játékos. És Lucky boy mellett van még egy rakat fiatal ill. rookie, akikről még csak most fog kiderülni, hogy mire képesek. Fleener, Allen, Brazill, Hilton, de még Castonzo is például. És azon is sok fog múlni, hogy a többi ígéretes fiatal játékosunk - pl. Angerer - meddig jut. Marad-e jó kezdő szinten, vagy elit játékos lesz belőle? Ha mindenki úgy beválna ezek közül úgy, ahogy reméljük, akkor az maga lenne a csoda, azért az NFL nem szokott ilyen arányokat produkálni. De ha így lenne, és jövőre egy igen jó FA menetet tudnánk futni, akkor azért 2014-re már megfontolnám, hogy bevállaljam-e azt a pelenkás fogadást. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg leszarom a futójátékot, ha választhatok, akkor legyen egy Luck+fasza D# kombó, és nyerünk mindent. 😛

Azt néztem, hogy 2013-ban talán egyedül Powers lesz UFA a kulcsembereink közül, őt jó lenne megtartani egy korrekt szerződéssel.
Freeney és Justice csókolom, szerintem Johnsont is elengedjük, mert NT-nek azért van jobb lehetőség is drafton, FA-n is.
Egyébként a kinti Colts fórumon is például mindenki várja FA-n a Bowe-Wallace duó egyikét, hát.. kurva boldog lennék, akármelyik jön. 😀 Bár inkább Bowe, ha válaszhatok. 😛
Aztán még DL és OL upgrade, és már bőven 14-2-es szezon. 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Hát én remélem, hogy a csapatépítés eljut majd 1-2 éven belül oda, hogy lesz mellé rendes futójáték is. Nem kéne megint a Manningi időket idézni. Nyerő csapatnak kell a futójáték, még Manningnak is kellett a nagy sikerhez (2006).

Egyelőre viszont szerintem is, dobáljon csak amennyit lehet. Látszik, hogy kell neki a tanulás, mert azért még elég sok a homály passza. Mi lenne annál jobb iskola, mint egy a f*stalicska és a gyenge közepes között lavírozó oline mögött, nyomás alatt edződni? Luck nem az a típus akit elbizonytalanítana az ilyesmi, hanem ellenkezőleg, ő sokat fog ebből profitálni.

Jövőre meg kap egy oline upgrade-et, és ki tudja, még az is lehet, hogy amögött Brownék is tudnak futni. 😊 Ha meg nem, akkor hozni kell majd egy rendes futót is valamikor.peterk2005
én már annyira hozzászoktam a futó játék és az ST teljes hiányához, h elkényeztetve érezném magam ha valami történne ezen a téren

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Petya 181 — Eagles fan
Ugyan nem túl kellemes emlékek, de mégis Colts topic:

 footballstrategia.blogspot.hu/2012/09/blaine-gabbert-mindent-eldonto-passza.html
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát én remélem, hogy a csapatépítés eljut majd 1-2 éven belül oda, hogy lesz mellé rendes futójáték is. Nem kéne megint a Manningi időket idézni. Nyerő csapatnak kell a futójáték, még Manningnak is kellett a nagy sikerhez (2006).

Egyelőre viszont szerintem is, dobáljon csak amennyit lehet. Látszik, hogy kell neki a tanulás, mert azért még elég sok a homály passza. Mi lenne annál jobb iskola, mint egy a f*stalicska és a gyenge közepes között lavírozó oline mögött, nyomás alatt edződni? Luck nem az a típus akit elbizonytalanítana az ilyesmi, hanem ellenkezőleg, ő sokat fog ebből profitálni.

Jövőre meg kap egy oline upgrade-et, és ki tudja, még az is lehet, hogy amögött Brownék is tudnak futni. 😊 Ha meg nem, akkor hozni kell majd egy rendes futót is valamikor.peterk2005
Brown egyébként szerintem nem egy rossz futó. az más tészta, hogy a fal szinte semmit nem blokkol neki, de amikor van lehetőség többnyire szépen meginduldugo1993
Tényleg jó futónak tűnik, csak a jó passzt is nehezen kapja el...

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 064
Hát én remélem, hogy a csapatépítés eljut majd 1-2 éven belül oda, hogy lesz mellé rendes futójáték is. Nem kéne megint a Manningi időket idézni. Nyerő csapatnak kell a futójáték, még Manningnak is kellett a nagy sikerhez (2006).

Egyelőre viszont szerintem is, dobáljon csak amennyit lehet. Látszik, hogy kell neki a tanulás, mert azért még elég sok a homály passza. Mi lenne annál jobb iskola, mint egy a f*stalicska és a gyenge közepes között lavírozó oline mögött, nyomás alatt edződni? Luck nem az a típus akit elbizonytalanítana az ilyesmi, hanem ellenkezőleg, ő sokat fog ebből profitálni.

Jövőre meg kap egy oline upgrade-et, és ki tudja, még az is lehet, hogy amögött Brownék is tudnak futni. 😊 Ha meg nem, akkor hozni kell majd egy rendes futót is valamikor.peterk2005
Brown egyébként szerintem nem egy rossz futó. az más tészta, hogy a fal szinte semmit nem blokkol neki, de amikor van lehetőség többnyire szépen megindul

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát én remélem, hogy a csapatépítés eljut majd 1-2 éven belül oda, hogy lesz mellé rendes futójáték is. Nem kéne megint a Manningi időket idézni. Nyerő csapatnak kell a futójáték, még Manningnak is kellett a nagy sikerhez (2006).

Egyelőre viszont szerintem is, dobáljon csak amennyit lehet. Látszik, hogy kell neki a tanulás, mert azért még elég sok a homály passza. Mi lenne annál jobb iskola, mint egy a f*stalicska és a gyenge közepes között lavírozó oline mögött, nyomás alatt edződni? Luck nem az a típus akit elbizonytalanítana az ilyesmi, hanem ellenkezőleg, ő sokat fog ebből profitálni.

Jövőre meg kap egy oline upgrade-et, és ki tudja, még az is lehet, hogy amögött Brownék is tudnak futni. 😊 Ha meg nem, akkor hozni kell majd egy rendes futót is valamikor.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az imént nézegettem Lucky statisztikáit - yard/game-ben ott van a szeren, a többi mutatója azért még rúkis -, eszembe jutott a Arians és a playcalling.

Eddig Lucky meccsenként majdnem 41-et passzol, ami ötödik az NFL listán. Ezt nem lehet máshogy jellemezni, mint, hogy baromi sok. Főleg figyelembe véve azt, hogy nekünk azért egyelőre kevesebb a snapszámunk, mint a jobb csapatoknak, mert több a megakadt drive-unk. Szóval Arians egyelőre rendesen meghajtja Andriskát, szó nincs arról, hogy futnánk mint az ökrök.

(Megdöbbentő egyébként, hogy Brandon Weeden még Luckynál is többet passzolt eddig meccsenként (42)).peterk2005
Engem ez nem is zavar annyira, minden egyes futásunk mínuszyardos, vagy 1-2 yardos maximum, sokkal nem lesz vele kisegítve az O#.
Amikor normálisan elkezdünk futni, rendre becsődöl az OL# 1-2 futás kivételével. Ennek így szerintem sok értelme nincs.
De dobáljon csak Luck, azért most legalább látjuk, hogy mire képes, amikor valóban neki kell vinnie a csapatát a hátán, és mondjuk nincs elit futójáték mögötte, mint a Stanfordon volt például.
Meg kell, hogy szokja, tanulja a dolgokat, mert sajnos nálunk valószínűleg nem tudnuk odatenni mellé egy nagyon jó futójátékot.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
"rohadjanak meg ezek sem jobbak mint a cserék" tartalmú hozzászólásMiska84
Szerintem éjjel Oher lehetett az.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az imént nézegettem Lucky statisztikáit - yard/game-ben ott van a szeren, a többi mutatója azért még rúkis -, eszembe jutott a Arians és a playcalling.

Eddig Lucky meccsenként majdnem 41-et passzol, ami ötödik az NFL listán. Ezt nem lehet máshogy jellemezni, mint, hogy baromi sok. Főleg figyelembe véve azt, hogy nekünk azért egyelőre kevesebb a snapszámunk, mint a jobb csapatoknak, mert több a megakadt drive-unk. Szóval Arians egyelőre rendesen meghajtja Andriskát, szó nincs arról, hogy futnánk mint az ökrök.

(Megdöbbentő egyébként, hogy Brandon Weeden még Luckynál is többet passzolt eddig meccsenként (42)).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A lényeg, hogy visszajöttek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Ezt hol hallottad? 1-2 napja még azt lehetett hallanipeterk2005
no offense, de vicces ilyet olvasni a twitter-korban, mikor másodpercre friss fórumon lehet követni, hogy mi épp a helyzet feléjük.Höri
Tudom én, de sajnos én már valószínűleg "régimódi" ember maradok. 😕
Az a baj, hogy "normális körülmények között" a cégemet vezetem, napi 12-14 órám rámegy, és örülök, ha utána esténként jut egy kis időm a hobbijaimra. Mostanában éppen van időm, mert a nyakam sajnos besz*rt, pihentetnem kell, és itthon cseszem az időt miatta. (Ezért is fosok mostanában ennyit szót errefelé. 😊)

De mivel nem szoktam hozzá, hogy használjam ezeket az új formákat - twitter, facebook, mobilról netezés, stb. - ilyenkor, amikor megtehetném, akkor se áll kézre. 😕 Így aztán időnkét rácsodálkozom az "ezer éves viccre" is...peterk2005
hát ugye a kérdés nekem lett feltéve, így hozzászólok én is😊
én sem twitterezem, sem semmi hasonlók, véletlenül futottam bele valami magyar cikkben nálam tájékozottabbak kommentjébe. én is általában sok más után jutok ilyen oldalakra, szóval másodkézből isformálódom, ezért is írtam h állítólag. a végeredmény a lényeg. mondjuk nagyon várom már h melyik meccsen lesz az első
"rohadjanak meg ezek sem jobbak mint a cserék" tartalmú hozzászólás

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
pedig a twitter igen hasznos és jobb, mint az FB

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt hol hallottad? 1-2 napja még azt lehetett hallanipeterk2005
no offense, de vicces ilyet olvasni a twitter-korban, mikor másodpercre friss fórumon lehet követni, hogy mi épp a helyzet feléjük.Höri
Tudom én, de sajnos én már valószínűleg "régimódi" ember maradok. 😕
Az a baj, hogy "normális körülmények között" a cégemet vezetem, napi 12-14 órám rámegy, és örülök, ha utána esténként jut egy kis időm a hobbijaimra. Mostanában éppen van időm, mert a nyakam sajnos besz*rt, pihentetnem kell, és itthon cseszem az időt miatta. (Ezért is fosok mostanában ennyit szót errefelé. 😊)

De mivel nem szoktam hozzá, hogy használjam ezeket az új formákat - twitter, facebook, mobilról netezés, stb. - ilyenkor, amikor megtehetném, akkor se áll kézre. 😕 Így aztán időnkét rácsodálkozom az "ezer éves viccre" is...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezt hol hallottad? 1-2 napja még azt lehetett hallanipeterk2005
no offense, de vicces ilyet olvasni a twitter-korban, mikor másodpercre friss fórumon lehet követni, hogy mi épp a helyzet feléjük.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hehe, hát ja. 😊 Főleg a jobboldalon...

Bírók: Azért valljuk be, a hülyebírózások korábban jellemzően DPI-k, a helmet to helmet, ill. a QB támadása, stb. miatt voltak, aminek egy része(pl. DPI) nehezen megítélhető határesetes szitu, a többi (a h2h, QB-t támadó hibák) meg nem igazán a bírók hibája, ők csak alkalmazták az ők szabályokat amiket Goodell/NFL alkotott.

De olyanra, hogy pl. bal oldali receiverre ráfújnak illegal contactot miközben jobb oldali futás van, és a receivernek+védőnek annyi köze van a playhez, mint a nézőknek, biztos vagyok benne, hogy nem lesz példa. Vagy arra, hogy letépik a futó arcát is a sisakjával együtt, és nem fújnak. Engem ezek idegesítettek inkább - amik tömegével voltak a meccseken -, mint a GWI és az a másik 1-2 hasonló. Ez utóbbikon már inkább csak röhögni lehetett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én csak arra leszek kíváncsi, hány holding lesz a meccseken az OL-től, mivel szebályos eszközökkel elég nehézkesen tudják megfogni a DL-t általában. 😀

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Arra leszek kíváncsi, hogyha ők is elkövetnek hibákat (mert elfognak, hisz nem gépek) hogyan reagálják majd le a játékosok és az edzők.Vajon kuss lesz és az első fordulóban még mindenki meghúzza magát vagy már egyből megy a szitkozódás? 😀 Szerintetek megtapsolják a bírókat a meccsek elején a szurkolók? 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Haleluja. 😊

(pfffff... halelujázni azon, hogy visszajönnek azok akiket korábban szidni szoktunk. Marha szokatlan. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)