NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Jó képek. 😊

Amúgy csak az érdekesség kedvéért, emlékeztek, hogy mikor volt Wayne-nek utoljára dropja? Nem sikertelen passzra gondolok, amikor védőkkel a hátán nem ért oda, hanem amikor elérhető, elkapható passzot ejtett volna el. Nem nagyon emlékszem ilyesmire...peterk2005
Nincs ugyan letöltve, de úgy emlékszem a Vikes ellen volt 1.
Na bumm .. 4 meccsenként egyet engedünk neki 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó képek. 😊

Amúgy csak az érdekesség kedvéért, emlékeztek, hogy mikor volt Wayne-nek utoljára dropja? Nem sikertelen passzra gondolok, amikor védőkkel a hátán nem ért oda, hanem amikor elérhető, elkapható passzot ejtett volna el. Nem nagyon emlékszem ilyesmire...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nem állom meg hogy be ne tegyek néhány képet amivel szeretném alátámasztani, hogy milyen elképesztően jól működik a Wayne - Luck páros. Ami egy rookie QB és veteran WR esetében nagyon ritka.

1.) Luck be meri dobni triple (hármas!!!) coverage-ba és Wayne back shoulder elkapását tanítani kéne mindenhol. Teljesen kicsavart testtel uralja a labdát.


2. Ez pedig egy 15 yardos laser trhow vége.
A labda olyan gyors volt hogy még lassításban sem nagyon lehetett látni, Wayne félig térdelő helyzetben mégis leveszi.


Ezt pedig csak úgy a jó érzés kedvéért.
Az a play amikor Rodgers-t kétszer egymás után sackeltük
DISCOUNT DOUBLE SACK 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként azt néztem tegnap, hogy ugye ismét a Zbiko FS, Bethea SS felálással toltuk. Most viszont végig, míg a Jax ellen folyton váltogatták egymást.
Bethea most nem hozza a szörnyeteg statjait, viszont valahogy magabiztosabbnak érzem a secondaryt ezzel a cserével. Zkibo freeben otthonosabban mozog, és igazából kevesebb dolga van, mint Betheának ezen a poszton volt, neki ez fekszik. És lehet, hogy ezzel meg is van évekig a várt SS-ünk. Ráadásul Zbikot 4 évre, valami egészen jó összegért hoztuk, ez is egy jó igazolás volt.
Akkora a káosz a védelemben, hogy egy csomóan hasítanak benne. 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez: Így legyen. 😊

Más. Egy érdekes statisztika a futásainkról:


Sokat mond, hogy bal oldalra mennyivel jobbak vagyunk, mint jobb oldalra, és, hogy jözépen meg nagy nulla van. Kb. ezzel a papírral el is lehet menni majd jövőre az FA-ra (vagy draftra) falembereket keresni. 😀peterk2005
Az a baj, hogy Justice alapból semmire sem jó.
Castonzo viszont eddig nagyon jó, totálisan várakozásomon felül teljesít, viszont eddig szinte minden meccsen valami elit pass rushert kellett megfognia, így pedig annyira nem tud segédkezni, főleg, mert mellette egy Linkenbach, vagy egy Olsen vágja a fát. Satele futásnál nem rossz center, de hát szintén szerintem rá is kihat kicsit az előbb említett, fos LG posztunk. McGlynn meg kb. csak futásoknál lenne használható, de hát Justice meg az egész jobb oldalt tönkrevágja. 😀
És akkor folyton backupok, PS-ből beszálló emberkék jönnek a falba a sérülések miatt, még összeszokni sem tud az OL.
Castonzo viszont számomra hatalmas pozitív meglepetése a szezonnak OL-ben, bár titkon ezt vártam is, de azért mindig elhessegettem a gondolatot, mondván, hogy rögtön elit pass rusherekkel találkozik majd, emiatt meg kurvára szenvedni fog. 😊
Mondjuk ez az adat sem mérvadó nekem idén, azért ettől az OL-től ezt is vártuk, főleg, hogy hetente új játékosnak kell kezdenie. FA-n én remélem, jön egy jó LG és egy jó RT, és kurva nagyot dobhat majd a falunkon és a futójátékon. Mert Brown évről-évre egyre jobban fut.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stez: Így legyen. 😊

Más. Egy érdekes statisztika a futásainkról:


Sokat mond, hogy bal oldalra mennyivel jobbak vagyunk, mint jobb oldalra, és, hogy jözépen meg nagy nulla van. Kb. ezzel a papírral el is lehet menni majd jövőre az FA-ra (vagy draftra) falembereket keresni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
peterk2005:

Ez tény,e bben igazad van.
Polianról én az utolsó pár évet mondtam, amit te említettél, mondjuk úgy 2008-tól, mert pont ezt mondtad. Na, onnantól kezdett el hibázni, lényegtelen szerintem, hogy Ő maga, vagy a fia, a balhét neki kell elvinnie, ha olyan hülye, hogy hagyja a fiát randalírozni.
Sok választásunk meg nincs, Grigsonnak se. A capet ki kell használni, de egyébként ez szerintem nem azt fogja jelenteni, hogy az első nap hozunk majd 3-4 elit FA-t, hanem szerintem Grigsonék előre fognak majd gondolkdoni, és a fontos FA-kat rögtön megdobják szerződéssel. Mint Powerst, mint Angerert, sőt, én még egy Bethea re-signt is el tudok képzelni, mert itt fog előjönni, hogy ugye a fontosabb játékosoknál nem várjuk majd meg, hogy a szerződésük utolsó évébe lépjenek, ahnem még előtte magunkhoz láncoljuk őket. Lásd Megatront, vagy Gronkot, akiknek még bőven élő szerződésük volt a csapatukkal, de már előre plusz évekre magukhoz láncolta őket a csapatuk.
Mivel itt is ki kell tölteni majd a cap java részét, itt is hasonlót tudok elképzelni. Aztán ennyi cap space mellé Grigsonék annyira nem lehetnek hülyék.
Nem azt mondtam, hogy Polian hibázott, de Grigson meg nem fog. Azt mondtam, hogy azért, mert Polian hibázott, az még közel sem jelenti azt, hogy Grigson is hibázni fog. Én jelenleg azt látom, hogy így fiatal GM-ként rettentő sokat tesz bele a csapatba és a munkába, és nagyon elemében van, és kicsit úgy is vagyok vele, hogy a nyugodt, mindig csöndes, és offseasonban is inaktív Polian helyett lehet, hogy ez a kicsit agresszívebb mentalitás kell most nekünk.
Azért most szezon előtt, amikor kb. semmi cap spaceünk nem volt, nagyon jól dolgozott az FO, és azt is vélem felfedezni így egy előszezon után, hogy megfontoltan költ Grigson, és nem hinném, hogy FA-n majd rögtön rárepül pár top FA-ra, csak hogy a pénzt költsük, és neveket hozzunk.
De nyilván, ez még egy nyitott kérdés, ezt pár hónap múlva látjuk majd meg, hogy Grigsonék hogy viselkednek pont ebben, a fordított esetben, amikor egy halom cap spaceük, és mozgásterük van.
De ha hozunk egy Bowe/Wallace duóból valakit, én már kurva boldog leszek. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,
Lehet én vagyok a hülye, de mit jelent a Chuckstrong? A tegnapi meccs előtt a Colts Facebook-ján nagyon ment ez a szöveg, de nem értettem mit is akarnak vele üzenni. A konkrét jelentésével tisztában vagyok, de a mögöttes tartalomról lövésem sincs.
Üdv!totomario
Chuck = Pagano (Chuck a keresztneve)
Strong = Erős

Szóval kiállás Chuck Pagano, a head coatch mellett, akiről a héten derült ki, hogy leukémiás.peterk2005
Köszi a választ, sajnos sejtettem, hogy valami hasonló lehet. Mielőbbi gyógyulást neki, így Packers szurkolóként is. 😊
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sziasztok,
Lehet én vagyok a hülye, de mit jelent a Chuckstrong? A tegnapi meccs előtt a Colts Facebook-ján nagyon ment ez a szöveg, de nem értettem mit is akarnak vele üzenni. A konkrét jelentésével tisztában vagyok, de a mögöttes tartalomról lövésem sincs.
Üdv!totomario
Chuck = Pagano (Chuck a keresztneve)
Strong = Erős

Szóval kiállás Chuck Pagano, a head coatch mellett, akiről a héten derült ki, hogy leukémiás.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Polian fasz volt, de ez nem garancia arra, hogy Grigson is az lesz, és elköveti Polian összes hibáját és butaságát. Ráadásul ugye Polian azért azt utóbbi években már a draftokkal is elbaszta, és nálunk ezért is állt meg a haladás, mert az IR-ről, vagy a full szar játékkal nem tudtak pluszt hozzátenni a fiatalok Manninghez.Stez
Döntően persze egyetértünk, szó nincs arról, hogy előre temetném a csapatépítést. Hogy is tehetném, amikor minden esély szerint megvan remélhetőleg másfél évtizedre a következő HOF QB-nk. Ennél többet mit lehetne kívánni egy rebuilding eslső évében. 😊

Ugyanakkor szerintem azért annál bonyolultabb dolog lesz ez, mint, hogy Polian fasz volt, Grigson meg nem lesz az. Először is, Polian nem volt fasz, legalábbis a másfél évtizedéből kb. egy évtizedig biztos nem. Sőt, az egyik legnagyszerűbb GM volt a ligában. Azt a csapatot, amelyik 2004-2009 között bármelyik évben nyerhetett volna, ő rakta össze, Manningostól, Wayne-estől, Freeney-stől, Mathis-ostul, Clarkostul, Edge-estül, és a sor folytatható. Az utolsó pár éve sült el rosszul, amiben sok minden szerepet játszott, a pechtől (Bobzilla, Gonzales, Collie stb. sérülékenysége) a cap helyzetünket rontó hibás/rosszul elsült szerződéseken át egészen addig, hogy a végén a fiára bízta a dolgokat, aki nyilvánvalóan közel sem olyan jó, mint ő maga volt.

Grigson - és a Colts - most kapott egy hatalmas lehetőséget. Kevés GM indulhat el úgy, hogy indulásnak megkap egy olyan csapatot, amiben a legfontosabb kérdés - a QB - hosszú távra enyhén szólva is rendezettnek tűnik, mellé jópár tehetséges fiatalt, és 2013-tól egy valag pénzt, hogy köréjük csapatot építsen.

Ez akkora lehetőség, hogy ha kihagyjuk, akkor nem tudom, hogy lesz-e még az életben még egy ilyen. Márpedig, sok minden a szerencsén is múlik, nem csak a tudáson. Hogy a következő évi draftokon egy Bobzillát húzunk-e - aki tehetsége alapján Polamalu szintű karriert futhatott volna -, vagy magát Polamalut. Hogy mondjuk Davis kiteljesedik-e nálunk, vagy játszott két közepecske meccset, lesérült és beleszürkül a semmibe. Tehetsége alapján az első is lehetséges, de ha pechünk lesz, a második következik be. Szóval ilyesmikre gondolok, amikor "fosok"-ot írok. Nagyon optimista vagyok, de a kisördög azért nem alszik. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,
Lehet én vagyok a hülye, de mit jelent a Chuckstrong? A tegnapi meccs előtt a Colts Facebook-ján nagyon ment ez a szöveg, de nem értettem mit is akarnak vele üzenni. A konkrét jelentésével tisztában vagyok, de a mögöttes tartalomról lövésem sincs.
Üdv!
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Luck a 3. helyen áll yard/game mutatóban...azt kell, hogy mondjam bőven hozza az elvártakat, ami nála nagyon magas volt 😀

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
az egyetlen dolog ami bosszant, hogy ha elvertük volna a jaxset, akkor most 3-1...és jövőhéten meg jön a jets. szóval simán állhatnánk 4-1 is

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
csak maradjon egészséges sokáigJohnny Firpo
ha a tegnapi sack után felállt akkor nagyon kemény tökű gyerek

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Hát ez nem volt semmi, gratulálok. Reggie nálam volt fantasyban szerencsére 😊kzol
Luck meg nálam - de kivettem kispadra 😕wmitty
Én pedig beraktam! 😉

Egyébként csodálatos győzelem volt, körmöm nem sok maradt ugyan a meccs végére, de végre újra igazi élmény volt Colts szurkolónak lenni! 😊SmAsH
én is beraktam...28 pont 😊 (na jó sztefford byeweek, de valószínű marad a padon😛)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Két év múlva jön állítólag a nagy cap emelés is, azt ne feledd el, azért annyira ne foss már. Ráadásul Lucknak 4+1 éves szerződése van, kicsit ez még korai... Most annyi lesz, hogy Powerst tartsuk meg. 😛Stez
Igenis fosok, mert a Manningi Colts kb. 2008-tól kezdve ezzel baszódott el. 😊 És nem csak Luckról van szó, hanem Fleenerről, Allenről, Castonzo-ról, Angererről, stb. Ők ha jók lesznek, akkor a következő években "bejelentkeznek" majd a nagy zsére, szépen sorban. Szóval nem lehet ezt ész nélkül csinálni, különben 2-3 év és Grigsont ugyanúgy fogjuk szidni, mint tavaly Polianékat.peterk2005
Jó, ez tény, de azért Grigsonék állítólag értenek a dolgokhoz. És azért ne feledd, hogy a játékosok, akiket soroltál, nem elitek. PM mellett Charlie Johnson olyan brutális számokat hozott, mint a fene, mégsem kapott elit LT fizetést senkitől sem. Angerer jelenleg én azt mondom, a szezon felét minimum sérülten fogja letolni, és ha van esze a FO-nak, akkor még a szezon után új szerződést ajánlanak neki. Ha nem, akkor mi van? Nézd meg, van két fiatal ILB-nk, az egyik a CFL-ből, a másik kukázva egy nem régi draft végéről, és hogy tolják? Hát nem vagyok elfogult, de szerintem kibaszott jók együtt. Powers nem lesz olyan olcsó, de ha így játszik, meg is éri a pénzét, mert tényleg jó CB lett belőle.
Fleenernek ás Allennek jelenleg 4-4 éves szerződése van a csapattal, és rohadtul kár azon agyalni még. Arról nem is beszélve, hogy mi sosem leszünk Pats szerintem, hogy mindkát TE-nk remek statokat hozzon, és egy valag pénzt elkérjenek majd hosszabbításnál.
EGyébként meg leszarom, mi történt nálunk 2008-tól a csapatban. Miért? Mert a Patsnél is sok-sok éve brutál csapatot tudnak összerakni a 10-20 milliót kereső Brady köré. A Saintsnél Brees mellett azért hiába szarok jelenleg, de van jó pár minőségi név körülötte, holott Ő is most kapott elég jó szerződést.
Polian fasz volt, de ez nem garancia arra, hogy Grigson is az lesz, és elköveti Polian összes hibáját és butaságát. Ráadásul ugye Polian azért azt utóbbi években már a draftokkal is elbaszta, és nálunk ezért is állt meg a haladás, mert az IR-ről, vagy a full szar játékkal nem tudtak pluszt hozzátenni a fiatalok Manninghez. Most meg tudnak egyelőre. És akkor még nem gondolkodtunk azon, mi van, ha Ariansnak idehozzák Wallacet, az a most, rookieként is jó Lucknak még mekkora pluszt adhat minden hétre? Nagyot.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Harbaugh is szerepet játszott ebben szerintem. Azt gondolom tudod, hogy ő volt Manning elődje a QB poszton? Kb. úgy küldték el őt Manningért, mint tavaly Manningot Luckért, csak Harbaugh sérült se volt... Van akiknél ilyesmi nem akadály, de Harbaugh elég öntörvényűnek tűnik nekem, sztem Manning azt érezte, hogy ha odamegy, akkor abból lehetnek zűrök. Elway-el viszont nagyon megtalálták a hangot.peterk2005
Ezt az előzmény nekem elsikkadt. Akkor nemcsak az öcsi ellen nem akart PO meccset játszani.
A meccsetek végét néztem csak, az utolsó előtti drive-nál (3rd@out a saját 5 yard környékén) lemondtam arról, hogy itt bármit látok Luck-ból. Ez a védelem már most nagyon hisz abban, hogy még kilátástalan helyzetben is érdemes megdögleni a pályán. Luck meg folyamatosan erősíti a hitüket. Hát, Rátok se lehet számítani, hogy évekig nyugtot hagytok a többieknek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Két év múlva jön állítólag a nagy cap emelés is, azt ne feledd el, azért annyira ne foss már. Ráadásul Lucknak 4+1 éves szerződése van, kicsit ez még korai... Most annyi lesz, hogy Powerst tartsuk meg. 😛Stez
Igenis fosok, mert a Manningi Colts kb. 2008-tól kezdve ezzel baszódott el. 😊 És nem csak Luckról van szó, hanem Fleenerről, Allenről, Castonzo-ról, Angererről, stb. Ők ha jók lesznek, akkor a következő években "bejelentkeznek" majd a nagy zsére, szépen sorban. Szóval nem lehet ezt ész nélkül csinálni, különben 2-3 év és Grigsont ugyanúgy fogjuk szidni, mint tavaly Polianékat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hatalmas győzelem volt, Andrew ha levetkőzi azt a kevés rookie hibáját, és lehozunk egy jó draftot, és FA szezont a következő nyáron, tudunk minőségi veteránokat igazolni, Luck akár már jövőre MVP várományos lehet. Az NFL-ready dolog nem volt eltúlozva, elképesztő a gyerek.Johnny Firpo
Az a kevés rookie hiba azért még elég sok. Nem csak egyszerűen időnként pontatlan, hanem pl. még igencsak nem tudja olvasni a védelmeket, át lehet verni a felállásokkal.

Ezzel együtt, óriási lehetőségek vannak benne. Az egy dolog, hogy lassan 5000 yardos rookie szezon néz ki neki - ezek csak számok. Ami igazán elképeszt, hogy milyen clutch a gyerek. Négy meccsen van túl, és ebből háromszor gyakorlatilag game winning drive-ot csinált, plusz kettőben a félidőben is nyomott egy-egy 2 minute drillt a végén. Még azokon a meccseken is, amikor egész félidőben nem megy neki, a végén képes ilyesmire. Igazán ez különböztet meg egy Manningot egy Flaccotól, egy Brady-t egy Palmertől, stb. De, hogy egy rookie? Harminc éve nézek focit, de nem emlékszem rá, hogy ilyent valaha is láttam volna.

off: Képzeljétek el ezzel a Peytonnal a 49'ers-t... Totális dominancia. Valószínűleg az eszére kellett volna hallgatnia.Johnny Firpo
Harbaugh is szerepet játszott ebben szerintem. Azt gondolom tudod, hogy ő volt Manning elődje a QB poszton? Kb. úgy küldték el őt Manningért, mint tavaly Manningot Luckért, csak Harbaugh sérült se volt... Van akiknél ilyesmi nem akadály, de Harbaugh elég öntörvényűnek tűnik nekem, sztem Manning azt érezte, hogy ha odamegy, akkor abból lehetnek zűrök. Elway-el viszont nagyon megtalálták a hangot.

Amúgy Denverben most világvége van (esküszöm, tisztára olyanok, mint a Pats fanok 😊). Plusz, sokan egyelőre fel sem fogják, hogy micsoda kurva szerencsések, hogy kaptak 3-4(-5) évet arra, hogy egyáltalán SB-ről álmodjanak. És, hogy ezzel nemhogy nem vesztettek, hanem éppenséggel nyertek 4-5 évet arra, hogy találjanak majd egy utódot. Elway persze nyilván tudja, az az ember nem csak nagy QB volt, de intelligens GM-nek is tűnik. A fanok viszont fanok, türelmetlenek, és hamar felejtenek. 😊 Meg, hát Tebow...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Jöttem trollkodni... ja nem gratulálni. Ilyen hét után ekkora Wt aratni - minden elismerésem. A 2. hely meglesz idén a divizióban, és a mai alapján akár egy wild card contender run is kinéz(het) nektek.
iktriad
A gratulációt köszönjük, de maradjunk a realitások talaján. Attól a wild card contendertől idén még messze vagyunk. Oda sajnos olyan csapat nem jut amelyik egy megnyert meccset fél perc alatt lead a mai Jags-nek. 😉 (Nem szurkálódásnak szántam, csak, hát ez a helyzet.)

Különben is, kéne még egy év 1/15-ön belül húzva, hogy ne százmilliós veteránokkal kelljen feltölteni a keretet, és két év múlva azon aggódni, hogy majd miből fizetjük Luckékat. 😊peterk2005
Két év múlva jön állítólag a nagy cap emelés is, azt ne feledd el, azért annyira ne foss már. Ráadásul Lucknak 4+1 éves szerződése van, kicsit ez még korai...
Most annyi lesz, hogy Powerst tartsuk meg. 😛Stez
Kraft nyilatkozta még a szezon előtt, hogy az, aki az elkövetkező pár évben óriási cap-emelkedésre vár, az nagyon pofára eshet...
ebben az évben Mara kicsit belelógatta a vízbe a Tehenészeket és a Zindiánokat, de ez is csak arra volt elég, hogy 28 csapatnak szinten maradhasson a cap.
szóval majd kiderül, mikor is lesz emelés a salary cap-en.
több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
Hatalmas győzelem volt, Andrew ha levetkőzi azt a kevés rookie hibáját, és lehozunk egy jó draftot, és FA szezont a következő nyáron, tudunk minőségi veteránokat igazolni, Luck akár már jövőre MVP várományos lehet. Az NFL-ready dolog nem volt eltúlozva, elképesztő a gyerek.

És 22 éves. Hihetetlenül szerencsések vagyunk Colts szurkolóként, hogy pont tavaly kerültünk szo*óágra. A határ a csillagos ég ezzel a sráccal, csak maradjon egészséges sokáig, remélhetőleg az segít, hogy úgy van felépítve mint egy téglafal.


off: Képzeljétek el ezzel a Peytonnal a 49'ers-t... Totális dominancia. Valószínűleg az eszére kellett volna hallgatnia.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát mi folyik itt gyöngyösön?

egyszer nem tudom megnézni a meccset, erre megtáltosodik mindenki? 😀

úgy érzem sürgősen pótolni kell.

Luck ha így folytatja, jövőre is ő lesz az 1/1

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jöttem trollkodni... ja nem gratulálni. Ilyen hét után ekkora Wt aratni - minden elismerésem. A 2. hely meglesz idén a divizióban, és a mai alapján akár egy wild card contender run is kinéz(het) nektek.
iktriad
A gratulációt köszönjük, de maradjunk a realitások talaján. Attól a wild card contendertől idén még messze vagyunk. Oda sajnos olyan csapat nem jut amelyik egy megnyert meccset fél perc alatt lead a mai Jags-nek. 😉 (Nem szurkálódásnak szántam, csak, hát ez a helyzet.)

Különben is, kéne még egy év 1/15-ön belül húzva, hogy ne százmilliós veteránokkal kelljen feltölteni a keretet, és két év múlva azon aggódni, hogy majd miből fizetjük Luckékat. 😊peterk2005
Két év múlva jön állítólag a nagy cap emelés is, azt ne feledd el, azért annyira ne foss már. Ráadásul Lucknak 4+1 éves szerződése van, kicsit ez még korai...
Most annyi lesz, hogy Powerst tartsuk meg. 😛

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jöttem trollkodni... ja nem gratulálni. Ilyen hét után ekkora Wt aratni - minden elismerésem. A 2. hely meglesz idén a divizióban, és a mai alapján akár egy wild card contender run is kinéz(het) nektek.
iktriad
A gratulációt köszönjük, de maradjunk a realitások talaján. Attól a wild card contendertől idén még messze vagyunk. Oda sajnos olyan csapat nem jut amelyik egy megnyert meccset fél perc alatt lead a mai Jags-nek. 😉 (Nem szurkálódásnak szántam, csak, hát ez a helyzet.)

Különben is, kéne még egy év 1/15-ön belül húzva, hogy ne százmilliós veteránokkal kelljen feltölteni a keretet, és két év múlva azon aggódni, hogy majd miből fizetjük Luckékat. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jöttem trollkodni... ja nem gratulálni. Ilyen hét után ekkora Wt aratni - minden elismerésem. A 2. hely meglesz idén a divizióban, és a mai alapján akár egy wild card contender run is kinéz(het) nektek.